Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
TypowyAdam

Stażysta
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About TypowyAdam

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. IOTA nowy altcoin

  Z tego co czytałem, to gdyby IOTA został stworzony na początku internetu to byśmy latali na Marsa. A tak całkiem na poważnie to co wyczytałem ze stron i różnych : -algorytm jest tak skonstruowany, że każda kolejna transakcja paradoksalnie jest szybsza od poprzedniej (stad żarcik z Marsem) - automatyczne płatności bezdotykowe dajace dostep pieniedzy przez Twoje urzadzenia, np. wdrożone w urządzeniach w samochodach do platnosci przy bramkach itd - transkacje sa calkowicie darmowe wiec to juz bije na glowe inne krypto neizaleznie od tego jak male sa koszty platnosci zachecam do zgłebienia tematu i podzielenia się nim
 2. Jak wygląda na chwilę obecną sytuacja z piramidą CTC? Trzyma sie?
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Bardzo dziękuje za rzetelną informację na ten temat. Zgłębiam tematykę i rozpoczynam z zarabianiem w tej firmie
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Witam, jestem tutaj nowy- czy dajej opłaca się zainwestować w pro-zysk? Jak wyglądają obecne zarobki? Czy jest jakieś zabezpieczenie kapitału? Planuje wejść z kapitałem 10 000-50 000 tys. zł. Czy jest taka możliwość i co o tmy myślicie?
×