Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
RacjonalnyGalAnon

Forumowicz
 • Content count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About RacjonalnyGalAnon

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Radom

Recent Profile Visitors

761 profile views
 1. Typowo Szybko przez wujka Google z oficjalnej strony. https://imgshare.io/image/5mu28 Cześć Rockwallers! Niektóre ważne informacje‼ dotyczące wypłat i depozytów. Niestety ze względów administracyjnych i strukturalnych jesteśmy zmuszeni do czasowego zablokowania depozytów, wypłat i obliczeń Integra, dopóki nie wyjaśnimy sytuacji. System generowania kuponów został również zablokowany , dopóki sprawa nie zostanie rozwiązana. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o możliwości losowych wypłat niektórym osobom podczas testów. Chcemy również Cię uspokoić i upewnić się, że nie musisz się martwić o swoje fundusze. Są to tymczasowe niedogodności, za które serdecznie przepraszamy . Prosimy o zrozumienie i cierpliwość. Będziemy Cię informować o wszystkich krokach pracy! "
 2. 6 dzień wypłaty nie ma. Dla mnie osobiście temat zamknięty na plus. Dla mnie osobiście temat zamkniety bez zgrzytu zębami że ktoś stracił kasę przeze mnie. Albo że chyce w czape. Jak miło nie mieć partnerów na głowie.
 3. Niestety na officialnym fanpage robi się nie nie miło. Mnóstwo komentarzy wskazujących no nie małe problemy. Najiczenia bliskie zeru w przypadku pakietu mini. Także wielu narzeka na wypłaty.
 4. Czy program płaci? U mnie wypłata wisi od 20/05 wiec to troszkę długo.
 5. Fakt to prawda nie napracowałem się aczkolwiek po ponad roku czasu re inwestycji i sprawdzania czy program żyje widok jego strony wprowadzał mnie w stan odruchu wymiotnego. I tak zostało. Ja na wypłatę czekam już 7 dzień. Podobno od wczoraj ruszyły wypłaty - zobaczymy. Ci co polecali program od samego początku na pewno dobrą kasę z niego wyssali skoro mi sie udało ponad 1000$ bez żadnego polecenia. Z procentu składanego jeszcze jakiś 1000$ do wybrania tak myślę o ile nie padnie. @pepperoniss na prv zajrzyj.
 6. Ja wypłaciłem całość wkładu plus 1000 wyciągnąłem jak na razie na plus. Ale w projekcie jestem od początku wiec 2 lata się kręciło bardzo powoli. Wystartowałem z niecałym 1000$, nie polecałem nie mam aktywnych partnerów.
 7. Szczerze nie rozumiem gdzie leży problem w moim wypadku ale i po wyczyszczeniu przeglądarki i podczas próby logowania na innej przeglądarce oraz na telefonie jednym i drugim nie mogę się wciąż zalogować. Widzę daswallet com u góry przeglądarki i piękne białe tło...
 8. Naginactwo śpi. Na coinmarket cap dziś chyba rekord Vol: 2 987 USD miejsce: 1908 TO THE MOON *Smuci mnie fakt że kolejny raz nikt nie beknie.
 9. Od wczoraj nie idzie się zalogować na stronę das wallet com. Mam zapytanie co to znaczy : Carryforward Right 331 300 widocznie w zakładce NETWORK?
 10. A Tym czasem kolejna już promocja: From now on, and backdated to include all business carried out from 0001 Monday 15 October (CET), a new simpler qualifying structure means that you only have to achieve €100 direct sales business volume (BV) on both your right and left leg to start earning network bonus. Prior to this, advocates had to have €500 direct sales BV in both legs to start earning their network bonus. Now the threshold has come down to a level that will allow people to start earning commissions as soon as they have introduced two prospects to the business even if they each buy a Standard License - provided each downline is placed in a separate binary leg. W skrócie po polsku z 500euro na lewiej i prawiej nodze potrzebne by zakwalifikować się do otrzymywania prowizji zrobiło się tylko 100euro. Będzie jeszcze łatwiej zarobić na naganianiu. *źródło - Netleaders email
 11. 9389 volume Szczerze zaczynam wątpić w zapewnienia liderów. PS: Czy to prawda czy ktoś jest w stanie potwierdzić, że ktoś posiadający prawie 2 miliony dasc specjalnie obniża kurs dascoina? Czy to prawda, że codziennie ten ktoś sprzedaje? Czy to prawda że ta osoba ma konflikt z Matiasem? Tak mówią...
 12. W świat leci info że w Polszczy się dzieje https://bitcoinexchangeguide.com/dascoin-ponzi-scheme-is-getting-investigated-by-warsaws-district-public-prosecutors-office/ https://behindmlm.com/companies/net-leaders-dascoin-under-criminal-investigation-in-poland/
×