Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ElmerFudd

Forumowicz
 • Zawartość

  177
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

30 Wspaniały

O ElmerFudd

 • Tytuł
  Aktywny inwestor
 • Urodziny 09/29/1985

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Programowanie / Informatyka / Kryptowaluty / Prawo

Ostatnie wizyty

794 wyświetleń profilu
 1. Ja stawiam na to że DotPay nie chciał wypłacić środków ze względów podatkowych, wszyscy dobrze wiemy - przynajmniej Ci co mają firmy że za nieuczciwego kontrahenta mógł beknąć sam DotPay. Po za tym sama kwota zapewne wzbudziła zainteresowanie US i ewentualnego opodatkowania tym bardziej że transakcje powyżej 15 000 € są zgłaszane. Pisałem o tym wcześniej, pewnie po to utworzono tą polską spółkę by mogła ona wyciągnąć te pieniądze z systemu. Gdyby to było takie łatwe to pewnie już dawno by się ta kasa rozjechała po świecie i sieci spółek NetLeaders.
 2. W to akurat nie uwierzę... może NL by opublikowało jakieś dokumenty cokolwiek bo to znów odwracanie problemu w drugą stronę.
 3. No i czekać na promocje organizowane przez NetLeaders gdy licencje się nie sprzedają... To "już wkrótce" to od 2016 roku się powtarza jak mantra. DasCoin jest bezwartościowy... nie ma usług, kupa obietnic które nie zostały spełnione...
 4. Dyrektor Hodża Paciorek vel. Kryptochemik dalej swoje...
 5. Ja jeszcze dodam że to typowy coin zbudowany przez tzw. "generator". Kod źródłowy - nic szczególnego wiele elementów w kodzie nie zostało zmienionych. https://github.com/Nasdacoin/Nasdacoin/
 6. Zagraniczne serwisy o ostatnich wydarzeniach w Polsce. https://behindmlm.com/companies/net-leaders/authorities-seize-11-6-million-from-dascoin-in-poland/
 7. Dlatego zaznaczyłem to w jednym z postów że środki mogą pochodzić z wpłat dokonywanych przez DotPay a ta współpracuje z KNF. Gdy system zaczął się chwiać i po komunikatach KNF prawdopodobnie DotPay wypowiedział im umowę co by odbijało się w tym że naganiacze pokasowali info z informacjami o możliwościach zapłaty przez ten system. Druga opcja jest taka że NL sam zrezygnował z DotPay wiedząc i przekonując się że późniejsze wypłacenie takich kwot może stanowić spory problem i zagrożenie. To moja prywatna opinia na ten temat.
 8. Racja. Ale chcę jeszcze zwrócić uwagę że w Polsce w przypadku operacji na kwotach powyżej 15 tyś euro banki takie operacje rejestrują na okres 5 lat i bank może zgłosić taką operację do GIIF który dalej podejmuje decyzję co z tym zrobić. GIIF może ewentualnie zgłosić taką operację do prokuratury lub US. Sama próba wypompowania kwoty ponad 40 mln zł gdzieś do Singapuru z automatu powoduje że taką transakcją zaczynają interesować się służby. Rozdrabnianie tego na kilka firm jeszcze bardziej przykuwa uwagę różnych instytucji i organów Państwowych. Transakcje powyżej 15 tyś euro są przez banki rejestrowane i z ustaleniem środków które mogą należeć do NetLeaders lub innych spółek powiązanych z nimi nie stanowiło dla organów żadnego problemu.
 9. VAT-UE, a co jeśli miejscem wykonania/dostarczenia usługi nie jest teren UE tylko - oczywiście teoretycznie - CL Singapure PTE Ltd. ma podwykonawcę - DasEcosystem i sieć spółek w różnych krajach które dostarczają tą jedną konkretną usługę np. na serwerach w USA? Tak można legalnie pompować pieniądze do Dubaju albo do Szwajcarskich banków, Nowej Zelandii - środki z giełdy "zewnętrznej". A tu jedna z działających stron z informacją o DotPay: http://biznesplay.biz/pl/dascoin-jak-kupic-licencje/ I warto nie zapominać że DotPay żyje również z prowizji
 10. Przesłuchaj pierwszą minutę
 11. Środki mogą pochodzić z systemu DotPay w którym były przyjmowane wpłaty za licencje. Zwrócicie uwagę że wielu naganiaczy pokasowało informacje o DotPay i możliwości zakupu licencji przez ten system. Wypłacić ~40 mln zł bez przypału i to jeszcze przez spółkę z Singapuru za którą smród ciągnie się od dawna to nie jest jednak łatwa sprawa - nie w Polskim prawie i systemie podatkowym biorąc pod uwagę jeszcze system STIR.
 12. Hmm to nie są środki "uzbierane" z prowizji.
 13. Nie wiem czy prokuratura coś da rade zrobić z tym projektem, pewnie firmie jako takiej nic nie zrobi a co najwyżej dobierze się do fanatyka Paciorka, Grzegorza Furmanna, Dratwy i reszty tych milionerów, materiałów w sieci jest pełno więc dowodów nie będzie brakować. Jestem ciekawy czy kogoś uda się pociągnąć do odpowiedzialności i czy któryś z nich usłyszy wyrok za głupoty które opowiadał a przede wszystkim za to co obiecywał.
 14. Mi wystarczy popatrzeć na efektywność i sukcesy jego firm/spółek które praktycznie są na skraju bankructwa - to samo mówi za siebie. Opowiadać różne pierdoły w internecie to każdy może a tym bardziej nadać sobie jakiś magiczny tytuł.
 15. Jak kto woli... Jak na razie Ci co słuchają mądrości Paciorka i idą tym samym kierunkiem to niewiele z tego mają.
×