Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
ElmerFudd

Forumowicz
 • Zawartość

  162
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

27 Wspaniały

O ElmerFudd

 • Tytuł
  Aktywny inwestor
 • Urodziny 09/29/1985

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Programowanie / Informatyka / Kryptowaluty / Prawo

Ostatnie wizyty

747 wyświetleń profilu
 1. Mi wystarczy popatrzeć na efektywność i sukcesy jego firm/spółek które praktycznie są na skraju bankructwa - to samo mówi za siebie. Opowiadać różne pierdoły w internecie to każdy może a tym bardziej nadać sobie jakiś magiczny tytuł.
 2. Jak kto woli... Jak na razie Ci co słuchają mądrości Paciorka i idą tym samym kierunkiem to niewiele z tego mają.
 3. To może inaczej - jeśli myślisz o DasCoinie i o licencji którą masz to znaczy że jesteś jeleniem?
 4. Jakoś te Paciorka inwestycje w Tanzanii to coś kiepsko idą zresztą taki z niego dyrektor: Inwestor - przedsiębiorca, dosypujący na okrągło pieniądze do tych spółek (pewnie z prowizji z NetLeaders) które żadnego spektakularnego sukcesu nie zrobiły i nie zrobią. Zresztą wystarczy zobaczyć na jego drugi projekt: http://fenixcashflow.pl/llc/specyfikacja-uslug-llc/ A spółki rejestruje tu: https://www.delawareinc.com/ourservices/compare-international-packages/ Gdyby nie te prowizje z NetLeaders czy tam z czegoś innego to ten cały biznes zdechł by już dawno. Taki z niego dyrektor i przedsiębiorca...
 5. Może i faktycznie Paciorek ma lepiej opanowaną i opracowaną strategię. Nie zmienia to faktu że obaj sprzedają obietnice i na tym się wszystko kończy. Sprzedawanie czegoś takiego emerytom którzy kompletnie tego nie rozumieją nie różni się dla mnie niczym od tych co handlują pościelą ze srebrem albo garnkami za kilka tyś zł prosto Wólki Kosowskiej z centrum chińskiego GD.
 6. Dostałem taką informację co składa się na ten cały DasEkosystem otóż są to: DasMarketPlace DasRevards Das33 AlliancePay DasPay DasNetApp DasNetAppPro DasMobile Czyli jako takiego ekosystemu nie ma bo większość z tych rzeczy wymienionych wyżej po prostu nie istnieje. Takimi głupotami się karmi ludzi że jest jakiś system - DasEkosystem wchodzisz w projekt i okazuje się że nic nie ma. Z Panem Terry O'Hearn z informacji które uzyskałem od innego usera umowa współpracy z DasFinancial została rozwiązana. Cała sytuacja została tak opisana że Terry O'Hearn to sabotażysta bo nie zabrał się na czas za DasPay. Czyli DasEkosystem mało że jeszcze nie powstał to już jedno ogniwo się rozpadło.
 7. Albo słaby i bezużyteczny - jakoś firmy nie zabiegają o to by posługiwać się DasCoinem i jego technologią. Prawda jest taka że sfinansowaliście maltańskiej spółce technologię którą ona będzie handlować lub będzie próbowała sprzedać to coś. https://techsolutions.com.mt/ Po za tym łatwo sprawdzić w necie co jest pod adresem tej spółki tak samo jak pod rzekomym adresem Michaela M. w USA była agencja towarzyska - burdel. Tak to wygląda.
 8. A w Polsce jak KNF warczał to nie dbali o legalność ciekawe czy były złożone jakiekolwiek wyjaśnienia z ich strony. Tak czy inaczej skończyło się to wycieczką, tak to jest jak plują na nich to mówią że pada deszcz i jest OK
 9. Gdyby ta innowacyjna technologia była coś warta to już dawno rozkradli by to wszystko co zrobili... gdyby stanowiła zagrożenie dla innych konkurencyjnych firm (płatności) - to mogę się założyć że te firmy zrobiły by wszystko by DasCoina wykończyć. Co ma USA do Das33 skoro firma nie jest tam zarejestrowana a działalność prowadzi z Hong Kongu czy Singapuru, Dubaju, Nowej Zelandii czy Irlandii.
 10. Mnie to zastanawia nad czym pracuje ten sztab deweloperów, chcą wprowadzić Das33 a sami tych usług o których gadają od ponad roku nie są w stanie wprowadzić na swoim podwórku.
 11. DasCoin - Cryptocurrency of Promises To co się składa na ten dasekosystem? Póki co to od dłuższego czasu wszystko jest IN DEVELOPMENT Nie ma żadnego DasEkosystemu bo nie ma żadnych usług oprócz tych dwóch - chyba trudno nazwać to DasEkosystemem. Póki co to Terry O'Hearn wyparował ze strony https://dascoin.com, Pascal Van Knijff siedzi za sterami AlliancePay a nie żaden Blair Baker. To są informacje które można w łatwy sposób zweryfikować - i nie gadajcie bzdur jak Jacek Hodża Paciorek że macie informacje prosto ze źródła bo źródło i was oszukuje.
 12. Rada DasCoin'a zdaje się... rozpadać?
 13. Jak z większością osób w tym projekcie... Company Number: 616986 Firma powstała / została zarejestrowana: Monday the 11th of December 2017 / więc jak odnieść się do materiałów które powstawały dużo dużo wcześniej? To tak samo jak z tymi giełdami, niby 3 giełdy z czego 2 są własnością NetLeaders / DasCoin Limited a raczej DasCoin LP
 14. Której to CEO to Pascal Bery Van Knijff - > https://netleaders.com/en/about Previous Names: Das Payments Limited Tyle na ten temat.
×