Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
globalbiznes

Forumowicz
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About globalbiznes

 • Rank
  Nowicjusz

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://bioway.myduolife.com
 • Skype
  karolina.gorzenska

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Sopot
 • Zainteresowania
  biznes, network, medycyna, rozwój osobisty

Recent Profile Visitors

572 profile views
 1. Własnie ta duplikacja przynosi ogromną wartość własnie rozwiązań DuoLife, pomoc wielu ludziom i jakby była ona niszcząca nigdy ten projekt w ciągu 4 latach by się tak nie rozwinął To dopiero początek. Obserwuj i nie łap za słowa. Fakty mówią za siebie. Ciągły wzrost i kolejne niesamowite możliwości. W produktach (zaraz kolejne), rozwoju osobistym czy planie rabatowym, w którym każdy korzysta kto tylko kupuje dla siebie obojętnie za ile. Koszt jeszcze bardziej się zmniejsza ponieważ firma każdemu daje wartościowy pakiet 2 zestawów Dzień i Noc (sztandarowy produkt DuoLife) wartośći 520 zł ceny klubowej za 1 zł przy aktywności za 500punktów czy 1 taki zestaw wartośći 270zł (z przesyłką za którą także płaci) przy 250 punktach zakupowych. Tak jest 3 razy w roku. To jest mega bonus od firmy. Nie wspomnę o samych rabatach osób co nawet nie wprowadzją ludzi, a jednak je mają. Budowa binarna zespołów. Co do jakości. Wszystko zależy kto jak stosuje. Ja jestem z nich rewlecyjnie zadowolony. Poprawiło mi i mojej żonie wiele funkcji życiowych w organiżmie. Nie sposób ich wymienić. Od tego zaczynaliśmy przygodę z DuoLife konkretnie je stosując. Biznes ruszyliśmy po pół roku. Owszem jak ktoś oczekuje cudu po miesiącu to tak się nie da... Po drugie taki Proslimmer (ktoś wcześniej wspominał) nie stosuje się sam bo są małe efekty. Potrzebne są jeszcze inne produkty plus picie wody i zmiana złych nawyków żywieniowych. Wtedy są mega efekty.
 2. Jakie nerwy ? Najnormalniej w świecie Wam wszystko tłumaczę i przedstawiam pokrótce ten świetny plan marketingowy. Nie wspominam o rozwiązaniach, które są oraz wielu dodatkach w firmie w tym nowe biuro. Najlepiej poznać firmę i przyjechać do siedziby jak i na spotkania cykliczne na razie w Częstochowie (1500 osób). Najbliższe 14 kwietnia. Zapraszam Wcześniej Tomek Zabawa też tu z Wami polezmizował. Na dziś zarabia min. 100 tyś złotych . Ogrom osób w tym czasie mu odmówiło. Baaa miał nawet w pierwszym roku to, że mu pierwsza grupa 200 osób padła. Miałem okazję usłyszeć z jego ust fantastyczną historię i prezentację. Zaprosił tylko 40 osób z tego poszła odpowiednia duplikacja z 10 000 klubowiczów na dziś .Wytrwale zawsze wierzył , że firma ma ogromny potencjał i to się dzieje. Odpowiedni czas, ludzie, produkty, biznes plan. Pociągnął przy tym wielu fantastycznych liderów. Przy nich można naprawdę wiele się nauczyć. Czegoś takiego nie spotkałem w żadnym networku. Momentum. Pozdrawiam PS. Żeby była jasność plan jest unikatowy w branży wellness, ponieważ różne branże mają swoje plany i ich nie znam . Ważne jest to co się widzi w portfelu za dobrze wykonaną pracę w zespołem. Mam porównanie bo znam np. amerykanskie firmy i pracowałem w jednej potencjalnie b. dobrej i wiem jak tam było. Przepaść na korzyść DuoLife.
 3. Firma jest spółką akcyjną i podaje dane publicznie. Nawet my to już widzimy z miesiąca na miesiąc . Ostatni obrót firmy był na poziomie ponad 5 000 000 punktów (1zł -1 punkt choć wartość produktów jest większa przeliczając z punktów na złotówki). Widzimy to ponieważ jest podział globalny od pierwszych trzech stopnii kariery w DL. Nie znam firmy co dzieli się takim bonusem od pierwszych swoich stopnii na tak dobrym poziomie. Owszem Liderów Grupy było 761 (kwalifikowali się do tego klubowicze co zarejstrowali się wcześniej przed ogłoszeniem tego dodatku). Teraz jest na to czas 30dni lub Lider Zespołu i Kierownik Zespołu ma cały czas te 2% z całego obrotu firmy jak jest cały czas bez karencji na tym stanowisku. Globalny Obrót punktowy DuoLife 5 097 230,00 P Złoty Lider Grupy 761 os. Udział w 2% ZLG 133,96 P Kierownik Zespołu było ich ok.100 (3 stopien Kariery ), miał dodatkowy udział do ogólnych zniżek ponad 1000 zł ! Pamiętajcie to są tylko dodatki oprócz: -bonusa za szybki start, -struktury rabatowej 3% do 6 poziomu, -czy procentów od 6% Lidera Zespołu itd. w strukturze Kariery, -dyrektor ma tzw. Matching Bonus od swoich wychowanych dyrektorów + druga wycieczka -dyrektor międzynarodowy ma kolejne udziały w obrocie globalnym firmy. Dla osób co szybko działają jest też: -bonus szybkiego startu za wykonanie np. Lidera Zespołu w ciągu 30 dni (od 1500zł ) itd. Dodatkowo te same osoby jak pomagają swoim osobom nowym uzyskać status Lidera Grupy (30dni -1 poziom kariery) otrzymują: - 1% Globalnego podziału firmy Sumując te wszystkie bonusy, zapraszając i pomagając 3 osobom (na dwóch zespołach można zbudować ten biznes, popularna binarka) można zarobić nawet w pierwszym miesiącu ponad 2500 zł. Owszem niewiele osób to zrobi bo 80-90% wchodzi do klubu jako konsumenci. Część z nich potem budzi się do biznesu (sprawdzone). Ja z żoną buduję im jeden zespół i mają dzięki temu wspomniane rabaty 3% do 6 poziomu, a potem jak stają się aktywne nawet do 60% obrotu idzie im w prowizje Jaki ma interes firma kłamać? Może ktoś powie, że samochody też są na korbkę? Fizycznie jeżdzę z żoną od 3 miesięcy Mercedesem GLA 180D (prawie 200 Jaguarów, Mercedesów, Range Rover firma wydała już także do innych krajów jak Słowacja, Ukraina, Włochy, Holandia). Samochód także można otrzymać biorąc go na siebie (niższy obecnie próg - 30 000 obrotu z zespołem) Co jeszcze chcecie wiedzieć oprócz tego, że plan jest naprawdę najlepszy na rynku (jak wyżej wspomina słusznie kolega)? Obrót tylko 90 osób (aktywne zakupy, średnio 500 punktów) starczył do tego, aby otrzymać 4250 zł prowizji. Dodatki samochód , wycieczka to bdb ukłony od firmy za lojalność i pomoc ludziom. Z tych 90 osób wszystkie osoby także rabatują swoje produkty bo mają min. zniżki ze struktury rabatowej (nawet jak nie zapraszają) plus jak wszyscy rabaty klubowe.
 4. 17 stycznia 2018 w Częstochowie miał miejsce kolejny cykliczny event Business Development Seminars (BDS), który zgromadził ponad 1500 uczestników zaangażowanych w projekt DuoLife. Dodatkowo jak to ma miejsce od kilku miesięcy event był transmitowany przez internet. Tym razem z dodatkowym tłumaczeniem na język włoski, ponieważ rynek włoski zaczął niesamowicie się rozwijać Najważniejszą częścią programu było wystąpienie wiceprezesa Piotra Pacygi i Dyrektora Generalnego Tomasza Zabawy poświęcone w całości nowemu Programowi Kompensacyjnemu, który wchodząc w życie z dniem 16 lutego br. i w znacznym stopniu poprawił nasze możliwości w zakresie prowizji, które i tak do tej pory były bdb. Te rewolucyjne zmiany spowodują gwałtowny wzrost naszych prowizji nawet o kilkanaście procent. Szczególnie chodzi tutaj o 3 dodatkowe wzmocnienia pierwszych trzech stopni kariery. Podział Globalny z całego obrotu firmy 1%+2% dzielony wśród tych wszystkich stopni oraz dodanie 6 poziomu do pasywnego zarabiania przy własnym aktywnym zakupie. Droga kariery pozostała bez zmian. Dodany został tylko znaczący bonus dla Dyrektorów, którzy wychowają swoich dyrektorów jako tzw. Matching Bonus. Piotr Pacyga podkreślił, uwzględniając dotychczasową dynamikę rozwoju w granicach 300% rok do roku, że tym roku staniemy się firmą nr 1 na rynku polskim w grupie suplementów diety, a wkrótce i w Europie. Tradycyjnie wszyscy z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali wystąpienia dr Kardasza, który w trakcie godzinnego wykładu dodatkowo szczegółowo omówił wprowadzany nowy produkt – DuoLife Regen Oil Liguid Gold. Olej składowy z 13 olejów roślinnych wraz z naturalną witaminą D3 i K2. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej proszę pytać. Pozdrawiamy
 5. Potwierdzam właśnie moja żona odebrała samochód jako Menadżer Regionalny Mercedesa GLA 180d Automat. Samochód to jednak dodatek. Nie ma lepszej frajdy jak Zespół, który gra z Tobą równe dźwieki skrzypiec i kolejni liderzy rosną. Społeczność Duo do tego to mega doświadczenie Co do nowości wchodzi kolejny świetny produkt na skalę światową. Olej Omega 3-6-9 z D3 i K2. Nikomu do tej pory nie udało się to połaczyć razem z 13 rodzajami olejów w tym konopny, lniany itd. Oczywiście 100% naturalne. Zaraz pojawi się kolejna zapowiedź jeszcze lepszy biznes plan, syrop wzmacniający dla dzieci i tak przez lata kolejne świetne produkty. Zmienia się także otoczka kapsułek Medical Formuła. Także ta wersja jest połączeniem czegoś unikalnego aby wchlanialność była jeszcze lepsza. Coż idziemy dalej. My już mamy partnerów w 8 krajach? A Wy ? Ostatnio ruszył rynek włoski z takim impetem, że dr Piotr Kardasz ma 6 spotkań w 2 tygodnie Więcej info jak coś piszcie. Może ktoś chce się z nami spotkać na BDS 17 lutego w Częstochowie?
 6. 1.Nie wiem zapytaj zarząd. Ja takiego nie wezmę. 2.Na zasadzie wypożyczenia i wszystko z przeglądami oraz OC-AC w pakiecie. Koszt po stronie Klubowicza to paliwo i 200 + 50zł opłata administracyjna miesięcznie z prowizji. Po roku następny. Możliwe , że na zasadzie ratalnej z finansowaniem raty DuoLife w zależności od pozycji (kwota) 3.Tak dr Kardasz ma ogromną wiedzę , ale on także korzysta z pomocy już kolejnych członków rady i tworzą razem plus sugestie klubowiczów, które jak są bdb to brane są także pod uwagę. Człowiek w Centrum Uwagi. To jest największą wartością firmy. Wszystko inne się dzieje.
 7. Witajcie po czasie Ostatnie spotkanie Klubowiczów z całym Zarządem firmy pokazuje, że wizja jeszcze mocniejszego globalnego działania tuż tuż. Co nowego niebawem: -nowa otoczka kapsułek (Chlorofil) poprawiająca wchłanianie produktów kierunkowych: Medyczne Formuły -kolejne nowe zaawansowane formuły produktów: kwasy tłuszczowe, rozwiązanie na wzrok, żywność funkcjonalna dostosowana do problemu w organizmie czyli jego niedożywienia na poziomie komórkowym, wejście w nowe sektory i różne produkty potrzebne w ekologii , fitnessie i zdrowiu ludzi -premia w planie kariery, która włączy kolejne przyspieszenie klubowiczów, którzy działają aktywnie już od najniższego poziomu Lidera Zespołu -kolejne zmiany w planie samochodowym i koncepcja: lubię tą markę więc dostaję ten samochód marki X , a nie tylko Mercedes czy Jaguar -nowy bardzo zaawansowany panel biura osobistego z wieloma funkcjami (mimo, że na dziś jest już ich ogrom) i wiele nowych zmian, na które zarząd powiedział: ZOBACZYCIE I OCZEKUJCIE kolejnych BDB ZMIAN Po stronie naszej : Żona odbiera Mercedesa GLA Disel Automat , a ja w swojej linii sponsorskiej mam osoby co już zarabiają więcej niż ja i to mnie bardzo cieszy. Zawsze to było moim marzeniem. Kolejne wydarzenie 16 grudnia. Wiele kolejnych informacji i zapewne rekord frekwencji. Zapraszam więc do Częstochowy bo firmę warto poznać także na wydarzeniach, a nie tylko z internetu. Miłego wieczoru Nie tylko już dr Piotr Kardasz. Rada Naukowa DuoLife jest już coraz większa.
 8. Wiecie. Nie ma ideału w networku. Jak nazwa mówi i koncepcja. To połączenia z ludźmi, a oni są różni. Wiec znajdą się rażące rzeczy. Skakanie liderów itd... Ja bym jednak nie narzekał . Naprawdę firma całościowo już dziś wypada fajnie. Zapraszam na BDS do Częstochowy. Będę z żoną. Jak mówiłem wcześniej firmę warto zobaczyć całościowo, założycieli ,wykłady rady naukowej itd.. Ostatnio było ponad 1000 osób. Co do działań on line firma daje nam niesamowicie dobre narzędzia z panelem DUOlife Online. Powstała jasna strona stworzona przez klubowiczów navigator_duolife_eu Zawsze ona będzie aktualizowana treściami, które są wartościowe. Wiele wykładów można spotkać na youtube. Wystarczy wpisać duolife w youtube. Wiele by pisać. Oczywiście można duzo napisać. Pionier tego wątku Tomek Zabawa to nasz upline z Tomkiem Damianem twórcą i doradcą duolifeonline. Jak widzicie i może nie wiecie Tomek Zabawa również zaczynał od zera. Kiedy pisał te posty nie był nawet jeszcze menadżerem w firmie. Teraz ma najwyższa pozycję i to po 4 latach 7000 ludzi w tym pozycję liderską w góre ma na dziś 700 osób !! Reszta to klubowicze, którzy też mają spore upusty bo system na to pozwala.... Oczywiście jak sam relacjonował przy tym awansie bardzo dziękował osobom, które go nie wspierały. 97% rodziny czy firmy Pepsi Cola, w której jeszcze pracował dwa lata pukało mu w głowę. Co ty robisz... Teraz on nie tyle im puka w głowę, ale sam pokazuje postawą : Miej swój określony cel i realizuj go z odpowiednimi osobami i odpowiednią firmą. Uważam, że to i tak dopiero początki. Na dziś jest około 25 000 klubowiczów. Czyli kropla w morzu na 33 kraje, gdzie firma dociera.
 9. Zgadzam się. Oczywiście bądźmy daleko od manipulacji. Też tego nie lubię. W DuoLife mocno stawia się na rozwój i edukację np. poprzez konferencje Żyj Świadomie. Do tego moim zdaniem rozwiązania które powinny być skuteczne i one są . Kwestia tylko taka czy ktoś poważnie traktuje swoje zdrowie i profilaktykę czy chce coś tam popróbować. Pamiętam jak firmie dawano jeszcze rok po 1 roku istnienia. Jest już 4 rocznica i na dziś rozwiązania docierają do 33 krajów. Owszem dużo pracy abyśmy mieli markę na miarę dużych światowych firm. Kto wie
 10. Muszę Tobie przyznać rację. W tym biznesie jak każdym trzeba być profesjonalistą. Cały czas trzeba inwestować w siebie i ciągnąc osoby, które chcą w górę. Nie ma też tak, że wszyscy kupują. Jeśli chodzi o moją grupę skuteczność jest na poziomie 40-50% w zależności od miesiąca. Program jednak tutaj jest ciekawie skonstruowany bo daje zniżki pasywne. Mają je wszyscy, którzy nie wprowadzają także swoich klubowiczów. Jest to oczywiście ograniczone do poziomu 300zł i piątego poziomu. Poważne zarabianie aktywne zaczyna się jak zwykle dla osób, które solidnie pracują i się rozwijają z zespołem. Produkty są świetne. Polecam Kardasz - Rzeszów. Znajdziesz na youtube. Rada Naukowa naprawdę nie robi ciekawych rozwiązań z kapelusza. Będą oczywiście kolejne linie produktów. Na razie firma zaczęła od zdrowia i gospodarstwa domowego. Pozdrawiam
 11. Wbrew rożnym opiniom (jak to zawsze bywa) DuoLife rozwija się świetnie. Na dziś konsumenci są już w 33 krajach. Jeszcze w roku 2013 mówiono, że firma będzie jeszcze tylko rok ,a tu mamy dopiero początki i spory rozwój. Widzę tutaj Tomka Zabawę jak jeszcze pisywał w 2013. Teraz wiemy jak jesteś już po 4 latach na najwyższej pozycji w firmie. Wytrwałość popłaca... Pamiętam jak ja zaczynałam w styczniu tego roku. Ile osób powiedziało nie, a i tak na dziś pracuję już z 97 klubowiczami. Pierwsza prowizja wynosiła 125 zł , a wczoraj do portfela wylądowało 2430 zł. Ważne jest zawsze co się chce i z kim. W tym roku firma ma jeszcze 4 duże wydarzenia. 2 BDS w Częstochowie oraz 1 w Kijowie. LDS 10-12 listopad. Firmę najlepiej poznać na wydarzeniu. Gorąco polecam i zapraszam do dyskusji. Miłego dnia wszystkim
 12. Kupię suplement DuoLife w okazyjnej cenie

  Witaj Kris. Dawno napisany post. Jak wiesz w klubie jest bardzo wiele korzystnych rabatów. Jeśli chcesz jeszcze wiedzieć więcej po prostu napisz. Pozdrawiam.
×