Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

Partner forum
 • Content count

  5022
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

190 Excellent

2 Followers

About Ivaho

 • Rank
  Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie
 • Birthday 01/01/2000

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. W ciągu kilku godzin zostanie uruchomiony shopping mail, a więc sklep w którym będzie można nabywać produkty za pomocą KOKów. Edit: nie nadążam za zmianami, sklep już ruszył Pojawiły się pierwsze produkty, pakiet do gry Magia, loteria związana z koncertem zespołu Koyote oraz naturalne produkty ryżowe
 2. Aktualności: 1. OTC Ribbons zostaną uruchomione do 17 listopada. 2. MasterCard będzie również dostępny do 17 listopada. Cloud MasterCard ma dzienny limit 500 USD, a limit karty wynosi 13 000 USD. 3. CloudTravel osiągnął jeden z największych kamieni milowych, uzyskując 8000-9000 ofert w pierwszym miesiącu działalności i według biur podróży były większe niż Booking.com 4. Wszyscy członkowie będą podpisywać dwie umowy do końca miesiąca. Jedną z umów będzie PDPA na ochronę danych. Kolejna umowa dotyczy subskrypcji Jarvis 2.0. 5. Członkowie będą musieli poczekać * 1-30 dni *, jeśli będą chcieli wycofać swoje aktywa z Jarvis. 6. Członkowie będą otrzymywać dane jako codzienne nagrody, które mogą być konwertowane na Cto / Btc / ETH na rynku pozagiełdowym. 7. Cloud przeznacza 60% swoich dziennych zysków na zakup CTO od użytkowników sprzedających go na rynku pozagiełdowym, od ofert najtańszych po najdroższe, w przypadku braku dostępnych nabywców. 8. Będzie dostępna opcja zamiany cto na walutę lokalną za pomocą przelewu bankowego na OTC. 9. Ribbons można także wykorzystać do zakupu kryptowalut takich jak BTC, ETH, USDT, DAI i CTO 10. CloudSim działa w 13 krajach Azji Południowo-Wschodniej. 11. Program handlowca: 1% trafia do sprzedawcy, 0,5% jest dzielone między lidera + Affiliate, 0,5% trafi do Sales Service Center (Cloud Experience Hub) 12. Łącznie 1 000 000 kont. Poziomy 3700 ++ głębokości. 13. Ronald próbuje odfiltrować liderów C3, którzy rozpowszechniają FUD w swojej sieci i kupują CTO o znacznie niższych cenach (0,15 $ / CTO). Aplikacja Cloud 2.0 nie będzie już działać na emulatorach. 14. Ponowne wejście do Jarvis zostanie włączone, ale członkowie nie będą mieli opcji konwersji cto na inne krypto w Jarvis, zamiast przechowywać będą CTO w Jarvis. 15. Maksymalny limit CTO, który można sprzedać na rynku OTC, wynosi 5000CTO dziennie.
 3. Dlatego tak cisnąłem na ich zakup kiedy była taka możliwość. Ale na pewno jeszcze będzie, postaram się dowiedzieć o tym wcześniej.
 4. W koku wszystko ładuję w hotele. Mam już 10 piętro hotelu i jest to jego maksymalny poziom. Zatrudniłem też tam menedżera, aby automatycznie zbierał profity i sprzątał pokoje. Podobny poziom chcę teraz osiągnąć przy pozostałych hotelach a potem zacznę realizację zysków. Poniżej video z podpisania umowy o wspólpracy z J88 Poker. Głownymi graczami tej platformy są Yo Hwan Lim oraz Jin Ho Hong, zawodowi gracze pokera. Ten pierwszy znany pod pseudonimem SlayerS_`BoxeR to najsłynniejszy koreański gracz w grze Starcraft. Przez serwis valhalla.pl uznawany jest za najwybitniejszego zawodnika Starcrafta w historii. Jego fanklub liczy około 600 000 osób. https://pl.wikipedia.org/wiki/Lim_Yo-hwan Hong Jin-ho (kor. 홍진호, ur. 31 października 1982 roku) to południowokoreański e-sportowiec znany pod pseudonimem [NC]...YellOw, grający w StarCraft rasą Zerg. https://pl.wikipedia.org/wiki/Hong_Jin-ho Cały zespół promotorów: http://somuchpoker.com/famous-starcraft-boxer-and-yellow-rivals-join-j88poker/ A tutaj jeszcze spotkanie w siedzibie KAIST: i małe intro: Mam jeszcze video z przygotowywanych wybiegów mody:
 5. Wyszła nowa wersja, a w niej zoptymalizowano cloudchat a także dano możliwość anulowania oczekujących konwersji i wypłat.
 6. Ma ktoś jeszcze problemy z otrzymaniem kodu rejestracyjnego smsem? Dam znać jak będzie okienko. To jest bardzo ważne aby nabyć hotel teraz, potem będzie ich mało i będzie ogromny popyt, bo z tego co słyszałem profit z hoteli nie jest ograniczony czasowo. Radzę więc zachować KOKi w zapasie. To ja jeszcze jedno video dorzucę, z konferencji w Seulu:
 7. Bliskość granicy widełek nie ma w tym momencie znaczenia, po prostu na ten moment naliczenia są takie jak dolna granica. Pózniej zostaną wprowadzone zmienne naliczenia w zależności od aktywności, tj, wielkości wkładu, poleceń itp. Skupiłbym się teraz na zyskach z hoteli, bo one są wyższe niż z portfela.
 8. KOK mnie cały czas zaskakuje. Po pierwsze, znalazłem potwierdzenie w prasie, że gra Magia zajęła 1 miejsce w rankingu popularności nowych gier: http://www.inven.co.kr/webzine/news/?news=229125 Po drugie, fundacja KOK podpisała MOU z J88 Poker, możemy więc spodziewać się wkrótce dostępności tego serwisu w portfelu. Po trzecie, KOK podpisał umowę o współpracy z KAIST Po czwarte KOK fundacja brała udział w konferencji blockchain w Seulu w dniach 16-19 pazdziernika. Po piąte, tworzone jest biuro w Seulu Po szóste, to już mniej oficjalne info, niedługo będzie dostępna kolejna gra z miningiem A ja próbuję zdobyć piątą gwiazdkę hoteli, prawdopodobieństwo: 1:100 Będzie ciężko
 9. Mamy zapowiedz, ze już wkrótce uruchomione zostanie centrum zakupowe. Pewnie zakupy tylko dla Koreańców, ale miło, że będzie integracja. Oczywiście zakupy za KOKę. Zapowiedz produktu: Będzie również otwarty sklep z rzeczami do gry Magia, jak bronie itp. Jak zmieniała się gra Magia w przeciągu 2 lat:
 10. Mamy nową wersję portfela a w nim dostępna jest nowa gra: Magia. Dostępna jest jednak tylko na rynku azjatyckim, my w nią jeszcze nie zagramy. Powstała również zakładka z wiadomościami z różnych branż oraz aktualnościami. Możemy przeczytać m.in., że gra magia wydawana przez Superacid osiągnęła 1 miejsce pod względem popularności w koreańskim Google Play Store: Co istotne, możemy wymieniać KOKę na DACe. Dzięki temu możemy starać się w grze King Hotel podnieść rangę hoteli a także wynająć menedżera. Mnie się udało wbić na 4 gwiazdkowy hotel i zatrudnić menedżera do największego hotelu Myślę, że najlepiej brać menedżera do hotelu, który ma krótki okres zbioru profitów.
 11. Spróbuj tutaj u mnie działa: https://chrome.google.com/webstore/detail/android-online-emulator/lnhnebkkgjmlgomfkkmkoaefbknopmja
×