Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

Partner forum
 • Content count

  4882
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

186 Excellent

2 Followers

About Ivaho

 • Rank
  Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie
 • Birthday 01/01/2000

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Dzisiaj zrealizowałem pierwszą wypłatę, czas oczekiwania to kilka godzin. Jestem już na plus
 2. Dzisiaj zrobiłem kilka transakcji typu konwersja, wypłata i to wielokrotnie i zaskoczony jestem jak wszystko szybko działa, praktycznie kilkanaście-kilkadziesiąt sekund dla każdej. Oby tak dalej. Dołożyłem też 3 depozyty.
 3. Od kiedy wystartowałem w projekcie cena SBO wzrosła z $1.43 do $.2.49. Niezły skok. Zaczynam zastanawiać się nad realizacją zysków.
 4. Tylko kto handluje na tej giełdzie to ja nie wiem, skoro od tygodni nie mogę przelać SCFów z portfela do giełdy ani z giełdy wypłacić. Trzeba się skupić na tym "planie naprawczym", który przedstawił Styk25 i wypłacać ile się da. Pytanie tylko czy będzie on realizowany, bo moje zaufanie do zapewnień SCF spadło prawie do zera.
 5. Nie wypłaca z giełdy, nie wypłaca z portfela, nie wypłaca z ai bota, dochody są ucięte, depozyty zamrożone a komunikaty sprzeczne. Nie za dobrze to wygląda, bo też i nie widzę powodu do tak skrajnych działań. Miały być naprawiane błędy, a okazuje się, ze są problemy z płynnością. Tylko też nie bardzo rozumiem z jakiego powodu. Dopiero co przytulili pare milionów dolarów z dystrybucji CNC. Kto będzie chciał używać giełdy, która tak traktuje swoich użytkowników portfela to nie wiem.
 6. Maruda Klucze prywatne są dostępne w wersji 1.9.5 U mnie jeszcze nie działa stabilnie, ale u niektórych już tak i z powodzeniem eksport klucza następuje:
 7. Jeśli zmniejszyły wam się naliczenia to sprawdzcie sobie, czy wasz depozyt i waszych poleconych przekracza wartość $500. Po ostatnich spadkach krypto mogło to się zmienić.
 8. Wybieraj te cyfry niżej na zielono, najlepiej tę pierwszą od góry, bo ma najlepszą cenę.
 9. Nie raz, ale jeszcze poprzednia konwersja nie została zrealizowana. Poczekaj 24h od ostatniej próby.
 10. Ja nie mówię tutaj tylko o Cloudtoken tylko taka ogólna uwaga Może być tak, że system czy jak to nazywasz patent wcale nie jest doskonały. I my jesteśmy niejako jego testerami. Bo trudno jest samemu wyłożyć kilka milionów dolarów, a dopiero od tej kwoty bot zaczyna zawierać skuteczniejsze transakcje. Tym bardziej znależć taki kapitał na zewnątrz poprzez kredyt itp. Na demie może wszystko działać super, a nawet na testerze, czyli symulacji przeszłego wykresu. Ale niestety demo czy tester dosyć mocno odbiegają od wyników w realu.
 11. SCF ciągle się nie poddaje: - koniec lipca, początek sierpnia - wydanie kart visa przy współpracy z PayMaya - przygotowywany jest sklep online dla Koreańczyków pod domeną http://www.scfkorea.com gdzie będzie można robić zakupy za pomocą SCF - Coinance zakańcza etap wersji próbnej i koncentruje się na poprawie szybkości wypłat i bezpieczeństwie oraz do połączenia z globalnymi rynkami finansowymi (akcje, złoto i produkty futures) - portfel SCF kontynuuje aktualizację i naprawianie błędów zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom i chroniąc zasoby firmy. W przyszłości pojawią się nowe zasady ochrony zasobów użytkowników. Zalecenie: W okresie naprawiania błędów i aktualizowania programu, aby uniknąć utraty danych wpływających na aktywa, inwestorzy przed inwestycją powinni poczekać, aż firma ukończy aplikację i zasady
 12. Może, ale też może przez nasze doświadczenie jesteśmy skrzywieni w ocenach projektów. Bo każda najmniejsza niedoskonałość może powodować jednoznaczną ocenę: ponzi czy scam. W ten sposób możemy też zaszufladkować ten 1 na 1000, który akurat daje nam inną jakość.
 13. Już jutro Korea Ja jednak wolę aby projekt szedł w kierunku transparentności, którą zapowiadał. Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy śledzić pulę rezerwową. Ron tłumaczy brak spadku ceny tym, że Jarvis zarobił tyle co wypłacono, a cena to korelacja tego co jest w puli rezerwowej do cyrkulacji CTO. Ale jak dla mnie to mało wiarygodne aby przez wiele dni ta korelacja była idealnie taka sama.
×