Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

Partner forum
 • Zawartość

  4478
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

161 Wspaniały

1 obserwujący

O Ivaho

 • Tytuł
  Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie
 • Urodziny 01/01/2000

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Dyskusja - wybory

  Ja bym tego nie nazwał cwanym planem ale mądrym planem. Prawicowe "przystawki" wiedziały to również w 1993, a gdyby się zjednoczyły to osiągnęłyby najlepszy wynik. Kaczyński musiał schować swoje animozje np. co do Ziobry i odwrotnie. Jak było to mądre posunięcie pokazuje właśnie nieumiejętność zjednoczenia lewicy w pełnym zakresie pomimo zagrożenia wykluczenia z czynnego życia politycznego na jakiś czas. Jedna debata, jedno dobre wystąpienie i Polska Razem odebrała kilka procent lewicy. A przecież ta przystawka również wiedziała, że samodzielnie wiele nie osiągnie. Nie każdy lider ugrupowania potrafi być elementem jednoczącym, skoro więc się to Kaczyńskiemu udało to tym większy szacunek dla niego. Ja jednak mam nadzieję, że Kaczyński nie zapomni o rozliczeniu patologii tego kraju, usprawnieniu sądów i prokuratury, wyjaśnieniu afer i naprawie służb. Bez tych działań nie zmieni się za wiele, gdyż osoby odpowiedzialne za rozkradanie Polski jak zwykle pozostaną bezkarne. Dawno nie było polityka, który by odpowiedział za swoje decyzje, które narażały budzet kraju na straty. No chyba, że Kamiński, który dostał wyrok właśnie z zemsty.
 2. Dyskusja - wybory

  Z tego co przed chwilą czytałem to deficyt budzetu ma nie być zwiększony, więc skąd weźmie PIS pieniądze na swoje pomysły - zobaczymy. Kużmiuk: Jeśli chodzi o Rosję, to ten kto pokornie reaguje na Rosję to dostaje potem 2x mocniejszego kopa od niej. Ja wolę, żeby nasze panstwo reagowało jak Turcja w czasie nalotów na Syrię niż tak jak to robił Tusk odpuszczając sprawę smoleńską (prawdopodobnie nie tylko ze strachu). Tu możemy uczyć się od Holendrów, którzy na bardzo trudnym ukraińskim terenie ogarniętym wojną poradzili sobie znakomicie w miejscu katastrofy. Ja swoją opinię buduję na historii. Do AWSu przyczepiła się mała UW, która zdominowała koalicję i podporządkowała sobie tę dużą partię w znaczący sposób biorąc kluczowe resorty. Potem PIS stworzył trudną koalicję z LPR i Samoobroną. Kim jest Giertych, to wypłynęło dzisiaj. Ze skrajnego narodowca stał się przyjacielem anty-narodowej platformy obywatelskiej. Lepper również łatwym koalicjantem nie był. Zgadzam się z Kukizem, który widzi koalicje jako targ tego kto komu co da. I nie ma to wiele wspólnego z kontrolą koalicjanta. Trzeba jeszcze jedno zauważyć, to nie PIS wygrał wybory tylko zjednoczona prawica. Jest to wiec szeroki front społeczny a nie tylko jedna partia. Czas więc teraz na to, aby prawica pokazała, czy potrafi połączyć socjalizm z kapitalizmem bez większych negatywnych skutków dla naszego kraju. Dużo zależy od tego, co "prezes" ma w głowie, bo to on trzęsie teraz prawicą. Wierzę jednak, że po tym co przeszedł (śmierć brata i matki) jego aktywność ma charakter misyjny i ambicjonalny a nie mściwy, co podkreślił. Czy tak będzie już wkrótce zobaczymy.
 3. Dyskusja - wybory

  Po owocach poznaje się zwycięzców. Czekam więc na najbliższe decyzje choćby te kto będzie członkiem rządu i czy obecne wrzody zostaną usunięte (służby, media, korupcja). Cieszy mnie, że Kukiz będzie w sejmie. Cieszy mnie, że zlew poszedł w odstawkę. Smuci, to że jedną z pierwszych ustaw ma być ustawa 500/dziecko. Najpierw trzeba coś oszczędzić aby wydawać. Myślałem, że tego nie napiszę, ale cieszyłoby mnie, gdyby Korwin nie dostał się do sejmu z 2 powodów. Po pierwsze, to daje jednej partii całkowitą władzę a więc i pełną odpowiedzialność. Wystarczy bowiem, że Korwin jednak dostanie się do sejmu w wyniku błędu statystycznego i wtedy samodzielne rządy PISu są mocno zagrożone. Po drugie, na ostatniej prostej Korwin sprzymierzył się ze Stonogą, czym mocno mi podpadł. Ale dziś czas na picie szampana, bo jest powód, choć oczywiście nie dla każdego
 4. Ankieta anonimowa. Wyborczy sondaż forumowy

  Zacznij Sławek może od obejrzenia tego filmu, który w przystępny sposób wyjaśnia czym są służby i ich wpływ na dzisiejszą rzeczywistość. Zaczynasz temat, który trudno wyjaśnić nawet w kilkudziesięciu zdaniach nie narażając się na zarzut tworzenia jakieś enigmatycznej teorii spiskowej:
 5. Ankieta anonimowa. Wyborczy sondaż forumowy

  Racja, nie jest, co nie zaprzecza temu co napisałem. To nie są spiskowe wnioski, bo współpraca Frasyniuka, Balcerowicza, Olechowskiego i Petru była zauważona przez wszystkie media, również nieprawicowe.. Wszyscy oni mieli tworzyć trzon przyszłego ugrupowania. I tylko naiwny może myśleć, że Petru przestał ich lubić i dlatego oficjalnie nie są członkami partii. Widocznie uznano, że lepiej będzie, jak tylko jedna najmłodsza gęba będzie reprezentować partię. Przecież tak samo było z Tuskiem w PO, tylko po dłuższym czasie. Jeżeli był nieformalnym doradcą, to takiego pisma nie znajdziesz. Jest za to ten dowód. Całe otoczenia Petru to głównie spadochroniarze z PO i otoczenia Komorowskiego. Mnie wystarczy. I jak to się ma do jego wypowiedzi: "Źeby dać Polsce szansę na rozwój, potrzebni są ludzie, którzy wiedzą, jak zarządzać, a nie starzy politykierzy"? Jak to się ma chociażby do listy, którą przedstawił Iker? Jak można krytykować ugrupowanie na którego członkach buduje się własne? Nie napisałem, że nie mamy służb, tylko że nie mamy swoich - czyli polskich służb, myślących o polskim interesie. Bo w każdym państwie służby mają bardzo wiele do powiedzenia, ale przynajmniej w większym czy mniejszym stopniu służą swojemu krajowi. Sprobuj jako podrzędny pracownik P. Czarneckiego bez podporządkowania się jemu założyć w Polsce ogólnopolską partię, osiągnąć w pierwszym sondażu 11%, dostać wielomilionowy kredyt na kampanię i być pokazywanym w TV na równi z innymi dużymi partiami. I to wszystko w parę miesięcy. Powodzenia Oczywiście, to że stoją za Petru globaliści to już tylko jest mój domysł, nie mam na to "twardych" dowodów. Tylko jeśli nie będziesz się kierował własną intuicją i rozumem to pozostaje kopiowanie tego, co zasugerują inni opierając się na oficjalnych komunikatach. A one są takie, że Kwaśniewski spotykał się z Ałganowem, bo chciał obejrzeć z nim mecz, że taśmy nagrywali z nudów kelnerzy, że można zapomnieć w rozliczeniach o zegarkach za 30k. czy o samolocie, że stać nas na najdroższe autostrady w Europie, że gazoport jest już ukończony, że WSI już nie istnieje, że Sekuła zastrzelił się kilka razy sam. I tak mógłbym wymieniać w kółko oficjalne komunikaty To ja jednak wolę moje teorie spiskowe. Przy okazji wykład na temat tych teorii. Ale co Michalkiewcz może wiedzieć na ten temat, w końcu ma felietony w Radiu Maryja, więc już skreślony Mój rozum, doświadczenie i intuicja nie jest więc moim wrogiem, ale też nikogo nie namawiam do podzielania moich poglądów.
 6. Ankieta anonimowa. Wyborczy sondaż forumowy

  Szkoda tylko, że na kredyt.
 7. Ankieta anonimowa. Wyborczy sondaż forumowy

  Może konkretnie, zamiast przyszywania łatki, która zacytowana wypowiedź jest niezgodna z prawdą? Czy muszę cytować rmf fm, gazetę czy newsweek aby moje cytaty się uwiarygodniły? Czy media prawicowe w tym radio o którym wspomniałeś tylko kłamią? Czy wypowiedź Olechowskiego w TVN24 którą podałem jest manipulacją prawicy? Czy wypowiedź Czempińskiego w prawicowej gazecie jest opinią Czempińskiego czy gazety? Czy wypowiedź Kukiza o Petru w TVN24 jest cytatem mediów prawicowych? Jak już wydajesz jakieś opinię to staraj się przynajmniej aby były obiektywne. A czy widziałeś Olechowskiego czy Czempińskiego kandydującego z list PO? To są reżyserzy sceny politycznej, którzy działają zakulisowo. Dzięki temu nigdy się nie kompromitują, bo jak jedna partia się skompromituje to tworzą następną. Kolejna łatka i sprawa załatwiona Nie będę się tłumaczył ze słów Kaczyńskiego, to nie mój idol. Każdy ma a przynajmniej powinien mieć swój rozum. Najłatwiej jest wrzucić wszystkich do jednego worka. Ja jednak wolę, aby np krajem rządził zakulisowo Kaczyński czy Kukiz niż zakulisowo działały służby innych państw, bo my swoich służb niestety nie mamy.
 8. Ankieta anonimowa. Wyborczy sondaż forumowy

  Nie dziw się, państwo sponsoruje tę gazetę: To już przestań To jest PO "bis", alternatywa dla osób, które nie chcą już głosować na PO a jednocześnie nie chcą PISu u władzy. PO było tworzone przez służby, i te same służby teraz kreują kolejny klon, gdyż formuła PO już się wyczerpała. Petru jest tylko jednym nazwiskiem, które reprezentuje nowoczesną. Kolejnym nazwiskiem jest pan Olechowski, który współtworzył... Platformę Obywatelską. Który był kontaktem operacyjnym Gromosława Czempińskiego (były szef służb) i który testował polskie społeczeństwo. Teraz odbywają się kolejne ćwiczenia pod nazwą nowoczesna.pl A Gromosław Czempiński brał udział we współtworzeniu Platformy, do czego sam się przyznał. Podejrzewam, że te same służby jednocześnie stworzyły Stonogę, gdyż musiał na nich zrobić wrażenie wynik Kukiza, dlatego powstał ten mocny twór antysystemowy. Pan Petru to jedyna rozpoznawalna "gęba", gdyż pozostałe "gęby" mogą nie być dobrze odebrane. A są to oprócz Olechowskiego - Frasyniuk i Balcerowicz czyli dawni członkowie Unii Wolności. Pismo Św. jasno mówi, "po owocach ich poznacie". A jakie są owoce Petru? Współtworzył reformę emerytalną, która w złodziejski sposób naliczała ogromną prowizję za obsługę funduszu emerytalnego. Pracował dla banku światowego, BPH i Mbanku. Jest więc przedstawicielem globalistycznych interesów. Popierał Komorowskiego w wyborach. Był nieformalnym doradcą Tuska i pośrednikiem pomiędzy MFW a nim. Jeżeli ktoś głosuje na nowoczesną to tak jakby głosował na PO. Warto obejrzeć: http://www.cda.pl/video/21874795
 9. Ankieta anonimowa. Wyborczy sondaż forumowy

  Dlatego bardzo się ucieszę, jak Kukiz i Korwin dostaną się do sejmu, ale Kukiz nie jest jeszcze gotowy na to, aby rządzić Polską, chyba że w koalicji. Już obecna sytuacja go przerasta. Natomiast Korwin bardziej nadaje się na doradcę niż na przedstawiciela naszego kraju. Za mało dyplomacji sobą reprezentuje i ma zbyt mechaniczne nierealne myślenie w wielu kwestiach, choć ogólnie oceniam go pozytywnie. Ale nigdy w systemie demokratycznym nie uda mu się zdobyć władzy dopóki nie zmieni swojego wizerunku i sposobu prezentacji swoich poglądów. To jest koszt systemów demokratycznych, wygrywa głównie populizm a więc partie socjalistyczne.
 10. Ankieta anonimowa. Wyborczy sondaż forumowy

  A widzisz inną realną siłę polityczną niż PIS gotową przeciwstawić się obecnej ekipie rządzącej?
 11. TopUP.Zone - najtańsze kody w sieci

  Podejrzewam, że aby zaoferować jak najbardziej hurtową cenę, konieczne było obcięcie prowizji. Szkoda tylko, że dzieje się to w takiej pryncypialnej formie.
 12. O jak dobrze, że swego czasu sprzedalem swoje akcje po $0.12 Jaka byla najwyzsza cena za akcje w tym roku i kiedy? Ktos śledził?
 13. Z tego co mi wiadomo to CtOption udostępnia API, ale musisz się dopytać. Inny problem to jednak fakt, że dane zapisanych osób są bardzo ubogie, co oznacza, że ich auto-identyfikacja jest właściwie niemożliwa.
 14. [SCAM] Dragam - 0.6-1% dziennie - www.dragam.cc

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 15. Pytanie dotyczące Perfect Money

  To jest reklama programu nanoindustryinv.
×