Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

Partner forum
 • Content count

  5093
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

192 Excellent

2 Followers

About Ivaho

 • Rank
  Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie
 • Birthday 01/01/2000

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Wejdz w zakładkę announcement. Limity są dla wewnętrznych transferów KOK, w tym więc i w transferach do giełdy. Celem jest utrzymanie tendencji wzrostowej wartości kok. Zwykłe wypłaty i wymiany na krypto mają iść jak dotąd, ale jest zastrzeżenie, że w przyszłości mogą się również pojawić jakieś obostrzenia
 2. I już jest: https://www.zbg.com/trade/kok_usdt cena: $0.19.4 a więc wzrost o jakieś 20% od wartości portfelowej, która wynosi 0.15 Video od ceo z tej okazji: Spalono też 20 mln kok: https://etherscan.io/tx/0xde1529c2153dfc1320224a212c0a245d380734c8e3a920a7e636432fa73198e3 Cały news:
 3. Nie, te dane to tylko kwestia nazewnictwa aby projekt był zgodny z prawem i nie wymagał licencji finansowych, pewnie będzie można je wymieniać na krypto. Trzeba też wziąć pod uwagę, że są to deklaracje, czy i w jakiej formie zostaną wypełnione to dopiero zobaczymy. Gdyby rzeczywiście dano możliwość wypłaty depozytów to byłby to fenomen, bo po tak długim zamrożeniu projektu praktycznie szanse wydają się zerowe
 4. Jeżeli ktoś nie inwestuje w tego typu programy a jest na tym forum tylko po to aby się pośmiać, wyszydzić i wyrażać jedynie negatywną postawę to ja nie mam ochoty z takimi osobami dyskutować, bo po co? Przykład fake newsa, nikt nawet za jego publikację nie przeprosił, za wprowadzanie użytkowników w błąd. Nikt się nawet nie wysilił aby zweryfikować tę informację. Dlaczego? Bo pasuje do własnej narracji. Szczycimy się, że na tym forum jest większa obiektywność, ale ja też przypominam, że trolling jest zakazany przez regulamin forum Nie, osoby o których piszę nie powątpiewają, one z góry zakładają pewną tezę i z góry wydają wyrok. Potem tylko czekają na moment w którym mogą napisać: "a nie mówiłem?". Przy takim zachowaniu ani nie zbliżamy się do prawdy ani nikomu nie pomagamy ani nikogo nie chronimy. To jest postawa, z która często spotykam się w życiu, może nie jest cechą narodową, ale jest postawą zamkniętą na wszystko co nie pasuje do mojej narracji. Nie ma to w obecnej sytuacji sensu. Nasze oceny nie mają tutaj znaczenia, znaczenie ma które z tych informacji mogą dać możliwość wyciągnięcia swojej kasy i w jaki sposób. Mnie w tym momencie tylko to interesuje. Np. kilka dni temu była możliwość wyciągnięcia CTO przez CloudTravel. Działał przez 2 dni, kto więc chciał mógł sobie zamówić hotel na całym świecie. Limity jaką są dla CT: Czekamy ma Cloud 2.0, przewidywany termin: do Nowego Roku Chinśkiego. Po uruchomieniu Cloud 2.0 mamy mieć możliwość zgody lub odmowy przejścia na 2.0 (w ciągu 7 dni). Jeśli damy odmowę mamy odzyskać swój wkład. Jeśli się zgodzimy, to wtedy zarobki będą zamieniane na transfer, aby dostosować się do przepisów prawnych. Bardziej szczegółowo po ang: Dodatkowo, ze względu na aktualizacje i prace konserwacyjne aplikacja Cloud 2.0 ulegnie pewnym przestojom. Mamy też dziś uruchomioną nową wersję strony, która dostosowuje się do przewidywanych zmian: https://cloudtokenwallet.com/
 5. Są, aczkolwiek na zadane przeze mnie pytanie w temacie o zainteresowanie nimi osób uczestniczących w projekcie nikt nie odpisał, to nie widzę sensu ich publikowania dla zebranej tutaj grupki szyderców. Wykorzystuję je na własny użytek.
 6. Skąd wiesz, że nie jest popularny poza Koreą? Cały rynek Azjatycki się rozkręca. Dodano również 2 nowe programy rozrywkowe za free, jeden to dramat drugi to jakiś adventure, do obejrzenia w portfelu w zakładce media. Oczywiście po koreańsku
 7. Tak mniej oficjalnie, kasa ma płynąć z marketingu. Tzn. że administratorzy zamiast wydawać kasę na reklamę wydają na zyski z portfela, aby zbudować większą społeczność i zrealizować swoje cele czyli stworzyć system medialny taki jak YouTube, Netflix, Google Play czy Alipay ale oparty o blockchain, dzięki czemu ma być dużo tańszy, bardziej konkurencyjny i też ma oferować wyjątkowe nowe narzędzia. Dlatego jest zastrzeżenie, że w przyszłości zyski będą się zmniejszać a ilość hoteli jest limitowana. Ja wciąż nie wypłacam, ale robię to świadomie znając ryzyko takiego działania.
 8. Mapa Wrocławia na fejsbukowej wizytówce, CTO przyjął teraz polskie nazwisko i skowronki śpiewają, że mają mieć biuro we Wrocławiu.
 9. Czy ten projekt ma polskie korzenie? https://www.facebook.com/pg/Business-Club-BCT-Active-Wallet-103155141085862/about/?ref=page_internal
 10. @MCz89, moim zdaniem tak, skoro powołują się na to samo fake zródło: W zrodłowym artykule jest mowa o bardzo podobnym z nazwy projekcie cloud coin, stąd pewnie pomyłka, którą się powiela dalej. Jest też mowa o inwestorach, którzy zakładali pozycję na giełdzie, nie ma żadnej mowy o portfelu krypto. Bardziej też wierzę ChinaDaily: https://www.chinadaily.com.cn/a/201912/26/WS5e04bc5ca310cf3e35580e2b.html gdzie jest mowa o oferowaniu papierów wartościowych przez komunikator WeChat. I słusznie, bo CT nie posiada licencji finansowej Mauritiusu.
 11. To ciekawe, że wszelkie negatywne przesłanki łykasz jak młody pelikan, a wszelkie pozytywne spotykają się z ignorancją. Klasyczny przykład braku obiektywizmu i trollingu. Tutaj oryginalny artykuł: http://news.stcn.com/2019/1224/15561957.shtml Porównaj sobie treść prawdziwego newsa z tym fake newsem. Ale łatwiej jest pisać bzdury na forum i obsmarowywać administrację niż poświęcić 2 minuty na sprawdzenie zrodła.
 12. Aktualizacja portfela. W portfelu udostępniane będą programy telewizyjne. W zakładce TV możemy znalezc 2 zapowiedzi cyklicznych programów, które dostępne będą w portfelu: "Go Go Expedition" oraz "I watch it alone", celebryckie programy rozrywkowe. Zostaną one wyprodukowane przez "The Groove Company" i co tydzień mamy mieć nowe odcinki. Oczywiście te produkcje są dedykowane na rynek azjatycki. Mamy też informację o hotelach w naszej ulubionej grze Hotel King. Przedsprzedaż hoteli została zakończona i teraz całkowita liczba hoteli wynosi 80,000. 20,000 zostało zarezerwowanych na przyszłość. W 1 kwartale uruchomiona zostanie możliwość handlu hotelami. Będziemy mogli je zarówno kupić jak i sprzedać po cenach rynkowych, co przyniesie dodatkowy dochód. Zysk hotelu jest określany między minimalną stopą zwrotu a maksymalną stopą zwrotu ogłoszoną w grze i zmienia się w zależności od stanu budowy całego hotelu. Wraz ze wzrostem liczby istniejących hoteli, budowa istniejących hoteli zostanie przerwana i zostaną dodane nowe hotele. Istniejące hotele będą miały jeszcze mniejszą wartość, ponieważ nie można ich dalej budować po ich zakończeniu. Zmiany przychodów z franczyzy i przychodów z rekomendacji Do tej pory mogliśmy tylko rozejrzeć się po hotelu naszego przyjaciela. Jednak teraz można zarabiać dodatkowe przychody z hotelu swoich znajomych. Ta funkcja zostanie dodana w pierwszym kwartale Będziemy mogli np. sprzątać w hotelu znajomych co zwiększy nasze dochody. Mają też się zmienić zasady wyburzania hoteli, koszt ma wynosić 10%, nie można również wybudować ponownie hotelu, który wyburzyliśmy. Jeśli ktoś zburzy hotel, ktoś inny może zbudować nowy hotel.
×