Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Zax93

Premium
 • Content count

  340
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About Zax93

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  PL
 • Zainteresowania
  HYIP

Recent Profile Visitors

1286 profile views
 1. Na dole jest napisane ze trzeba wysłać z portfela. Jeśli ktos wysłał z giełdy i nie zostanie wylosowany to pol biedy, eth zostanie zwrócone na jego portfel gorzej jak wysłał z giełdy i wygra tokeny
 2. Problem polega na tym, że ekipa blizzilions jak do tej pory zlecała wypłatę w ok 24h teraz to robi w ok 72h. To, że transakcje wiszą to inna sprawa.
 3. Planuje wziąć udział w tym losowaniu, tylko wszyscy pamiętamy co się wydarzyło na początku maja. Jest to oficjalna informacja z tą możliwością zakupów tokenów? Żeby się nie okazało, że kolejny atak hakerski a moje środki poszły się ....
 4. chyba wszystkim tak długo wiszą wypłaty, ja zleciłem 18.05 o 18 w BTC i do teraz pending. W innych krypto tak samo długo wypłacają ?
 5. 8 czerwca ma być konferencja tym razem w Rzymie, zaczyna się ekspansja na Europę czego się spodziewałem. Moim zdaniem do tego czasu program nie upadnie i dorzuciłem 2 tys $ na plan 24 dni robocze.
 6. zobacz txid i wpisz w https://etherscan.io/ może musisz dłużej poczekać
 7. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Nie gadaj, ze tak szybko scam
 8. Co masz na myśli pisząc restartuje ? Ja mam pytanie odnośnie struktury. Mam bezpośrednio polecone 2 osoby z depo powyżej 500 dolarów i z 2 poziomu jedna również powyżej 500 depo. Problem polega na tym ze nie dostaje nic za ta osobę z 2 poziomu ktoś wie dlaczego ?
 9. Też kilka dni temu zamknął mi się depozyt 0.1 BTC i został mi jeszcze jeden 0.1 do 17.06 Jeśli chodzi o mnie to pasuje, jak się uda wyciągnę 0.36 BTC i nie chce kusić losu dłużej, mimo wszystko z programu jestem bardzo zadowolony.
×