Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Zax93

Premium
 • Content count

  375
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About Zax93

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  PL
 • Zainteresowania
  HYIP

Recent Profile Visitors

1362 profile views
 1. Najgorsze jest to, że cena spada i nie widać powodów ani perspektyw przed projektem. Firma nie robi nic aby mieć nadzieję, że cena urośnie. I wychodzi na to, że Ci spanikowali i ciekali po problemach Plus Token wyszli na tym najlepiej...
 2. Pękła"ściana" 0,006 ETH/SCF, która trzymała kurs na tym poziomie, pytanie do ilu teraz cena zjedzie.
 3. Taki spadek spowoduje panikę i cena będzie spadać, pytanie do ilu. Szkoda, ze bie utrzymali 3$.
 4. Ivaho co myślisz o SCF przy problemach plus tokena ? O cloudzie pisałeś ze powinien dać radę, SCF tez ?
 5. Mam komunikat podczas odpalania bota : Interstellar Staking Revenue is generating, please come back later Muszę najpierw się zweryfikować dokumentem tak ?
 6. Mnie martwi brak możliwości wypłaty eth bezpośrednio z portfela tylko konieczna wymiana na SCF i dopiero na giełdę. Kurs mocno spada, oby nie zmierzał do zera ...
 7. Plan zakończony i wypłacone wszystkie środki, ROI w moim przypadku ponad 155%. Kolejny udany program admina, więcej nie dorzucam.
 8. Mam problem z giełda coinance. Mianowicie wysłałem eth w celu zakupu SCF (jedną transakcją), i za część kupiłem tokeny SCF a część ETH mam zablokowane w zakładce block. Ma ktoś podobny problem ? Obecnie nie mam otwartego żadnego zlecenia ani nie zlecałem wypłaty eth stąd dziwi mnie, że środki są zablokowane.
 9. Ja również, tak samo zrobili z Tessline, twierdzili, że mają ubezpieczenie w Allianz , firma zdementowała te plotki i program z dnia na dzień zamknął serwer.
 10. Chyba nikogo to nie dziwi, w tego typu programach nie ma co liczyć na ubezpieczenia. Mimo wszystko dobry Hyip, dał zarobić i to jest najważniejsze, ale dzięki za info, powoli będę uciekał z programu.
×