Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
lukaszSpekulant

Forumowicz
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lukaszSpekulant

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. BTC-alpha dodaje każdego coina, który zapłaci za listing: https://btc-alpha.com/partnership/
 2. Wszyscy naganiacze DasCoin zacierają ślady i ewakuują się z okrętu, a Dudi dalej swoje. Ciekawy jestem, czy on sam wierzy w to co pisze (jeśli tak, to współczuję), czy jest płatnym trollem NetLeaders.
 3. Na dzisiejszej komisji finansów w sejmie padło słowo DasCoin jako przykład piramidy finansowe wykorzystującej boom popularności krypto: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PlanPosKom.xsp?view=1&unid=896CDC68B3B460DFC12581DA004BEDEE
 4. @pepperoniss robisz świetną robotę z rozkładaniem scamu DasCoin na czynniki pierwsze + masz mega cierpliwość do dyskusji z naganiaczami. Czytałem sobie ten topic do poduszki co kilka dni, aż w końcu jak dojechałem do ostatniej strony postanowiłem zarejestrować się na tym forum. Po pierwsze po to, aby przybić Ci high 5 za dobra robotę - skoro prokuratura nie dobiera się jeszcze do DasScammerów, to dobrze, że chociaż Wy ostrzegacie innych ludzi przed wtopieniem kasy. Po drugie, dziś zauważyłem szeroko promowany event http://cryptomission.pl/ który na kilometr zajeżdżał DasScamem. Po szybkiej weryfikacji okazało się, że to NetLeaders robi rebranding, aby łowić nowych jeleni. Nawet w zakładce http://cryptomission.pl/ostatnie-wydarzenia/ są fotki z eventu Das w Tokyo z 30.09. Warto ostrzegać ludzi również przed przefarbowanym DasScamem, gdyż działają z wielkim rozmachem (dużo celebrytów), tak samo wielką bezczelnością, ale za to bez żadnych skrupułów.
×