Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kane

Forumowicz
 • Content count

  436
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Excellent

1 Follower

About Kane

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Sporo

Recent Profile Visitors

2068 profile views
 1. Wiecie co mnie przeraża? Idiotyzm i totalny debilizm tego społeczeństwa. Społeczeństwa nas, Polaków. Rozkradli miliony - cisza. Totalny nepotyzm - cisza. Jawne kłamstwa - cisza. Etc. Nie dają kasy dla rolników. Nakazują zamknąć ubój. Wojna. Nie pozwalają bawić się w Boga. Nie można usuwać na żądanie. Wojna. Etc. Czy my naprawdę jesteśmy aż tak głupi? My wszyscy. Nie oni. Nie tamci. Tylko my. My i nikt inny. Czy naprawdę musimy tracić tylko swoje prawa aby dostrzec, że ktoś nam je odbiera? Czemu krzywda rodaka to nasze szczęście? Czemu sąsiad zawsze musi mieć gorzej? Czemu nie rozumiemy, że dziś oni dostali po dupie a jutro przyjdzie kolej na nas? Prawie 40 mln ludzi daje się prowadzić za chomonto. Co jest potrzebne aby Polacy zaczęli myśleć? Myśleć o sobie i innych. Nie tylko o własnym pełnym brzuchu i że na łeb nie kapie. Jesteśmy jednym narodem, pomimo wielu zdań. Pomimo różnic między nami to wszyscy jesteśmy Polakami. Czy tylko totalna dyktatura i mord jest w stanie nas zjednoczyć? Kiedy ten (przepraszam) debilny naród zrozumie, że chcą nas poszczuć przeciw sobie bo z całym narodem jeszcze nikt nie wygrał. Jeśli będziemy mówić jednym głosem to ten głos zagłuszy wszystkie inne. To my jesteśmy siłą. Siłą z którą nikt się mierzyć nie chce, dlatego nas szczują przeciw sobie. Żeby nie było. Nie namawiam do żadnych manifestacji, protestów etc. Namawiam tylko do działania jak jedno społeczeństwo. Jeden naród. W myśl "dziś przyszli po sąsiada, jutro przyjdą po mnie".
 2. korwin bzdury pisze

  Według mnie całość tego europejskiego bałaganu i nie tylko, bierze się z tego, że jest za spokojnie. Ostatni raz wojna odwiedziła nasz kontynent 80 lat temu. Ci co jeszcze pamiętają są już staruszkami, większość zna z książek i filmów. I żeby nie było nie nawołuje do wojny. Wojna to zło i bestialstwo i cośkolwiek o tym wiem. Mówię tylko, że w tej postępowej i wolnej Europie nie ma większych zmartwień niż to co kto nosi w gaciach. Nie mniej prędzej czy później konflikt wybuchnie. Czy to ludzie się wkur.... i wezmą siekiery do rąk, czy jakiemuś politykowi odwali, zasadniczo nieistotne czemu wojny wybuchają. Istotne jest to że na obecną chwilę blitzkrieg wyszedłby lepiej niż ktokolwiek przypuszcza. Bo któż i gdzie stanął by w obronie? Chłopy w babskich kieckach? Baby w portkach? Widziałem działania wojenne i absolutnie nie życzę ich nikomu. Tyle, że do tego zmierza Europa jako całość. Kolejna wojna o religię jakich było już tysiące. Przez rozdmuchaną poprawność polityczną doprowadzimy sami siebie do tego, że będziemy się sobie nawzajem do gardeł rzucać. Z jakiegokolwiek powodu. Ważne aby był inny niż nam się wydaje, że jest słuszny. Co do samej książki. Większość ludzi jakich spotkałem, ludzi uważających się za wierzących tudzież głęboko wierzących, nie miała pojęcia o wielu rzeczach. Cytaty z Biblii były dla nich zupełnie abstrakcyjne. Trochę z nich nawet okrzyknęło mnie bluźniercą gdy cytowałem pismo. Z jakich powodów oprócz ignorancji, to nie wiem. Tak więc panie jest jak jest. Moja jest tylko prawda i jest to prawda najwlasciwsza bo jest moja. Żeby nie było. Absolutnie nie mam nic do osób wierzących, w cokolwiek. Tyle, że każda wiara ma wykładnię a jak się tej wykładni nie zna to w co się wierzy?
 3. Programista

  Cześć. Szukam kogoś kto dobrze ogarnia na pewno Java a być może jeszcze inne języki. Ogólnie potrzebuje napisać skrypt lub bota dla strony internetowej czy jakby to tam nazwać. Sam dokładnie nie wiem co jest potrzebne, dlatego poszukuję kogoś kto to ogarnia. Ja przedstawiam co i w jakiej formie jest mi potrzebne a dalej moja wiedza się kończy. Szczegóły oferty plus wynagrodzenie za usługę do dogadania na priv.
 4. korwin bzdury pisze

  To z takiej jednej książki. Dla niektórych ważnej. Ważnej jak jest napisane jakbyśmy chcieli, mniej istotne jeśli jest nie po naszej myśli. Zapewne to wiesz a pytanie było retoryczne, nie mniej pozwoliłem sobie odpowiedzieć. A co do cenzury. Cenzura to takie wygodne hasło aby zdelegalizowac wszystko co nam nie pasuje. Być może ta książka też się kiedyś załapie, patrząc na zachodnią, postępowa Europe.
 5. korwin bzdury pisze

  Ktoś kiedyś powiedział, że niemcy na następną wojnę przyjadą mercedesami z bagażnikami wypchanymi markami. Teraz obowiązuje prawdofobia najbardziej. Nazwanie idioty, idiotą jest mową nienawiści, obrażaniem etc. A w moim mniemaniu to tak jakby kierowca obrażał się za nazwanie go kierowcą, górnik górnikiem i takie tam. Oczywiście, że można użyć tego określenia w sposób ewidentnie obraźliwy. Ba można tak zrobić z większością słów nie uważanych za obraźliwe. Wystarczy chcieć. Obecnie dla mnie wygląda to tak, że skoro nie mam żadnych sensownych argumentów a moje twierdzenia są wyssane z palca to będę krzyczał najgłośniej z całego tłumu, że mnie nienawidzą i obrażają. Poprawność, zrozumienie i tolerancja same w sobie złe nie są. Jednak jak większość rzeczy gdy trafia w ręce ludzkie to robi się z tego szmate do podłogi i zatraca sens czegokolwiek. W imię w zasadzie niczego.
 6. Prawda o koronawirusie?

  Ależ w rządzie są ludzie myślący, nawet inteligentni bym powiedział. Tyle, że myślą o tym co jest dla nich dobre a nie dla kraju i narodu. Wsadzisz następnych na stołek i będzie tak samo lub podobnie. To, że trzeba się postawić też jest w miarę dobrym argumentem. Tylko kto ma to zrobić? Naród od wielu lat szczuty przeciw sobie nawzajem? Przecież rządowi właśnie o to chodzi żebyśmy się nie mogli dogadać, bo Ty za prawem a ja za lewem a ktoś inny za środkiem. To co się teraz dzieje przypomina mi pewną historię. Otóż lat temu wiele wojska pewnego najeźdźcy zaczęły oblegać pewne miasto. Mieszkańcy zdając sobie sprawę że z tak liczebną siłą nie wygrają, zrobili inaczej. Zapakowali na konie wszystkie kobiety urodziwsze od tych koni. Do tego zebrali cały alkohol jaki był w mieście i wysłali do obozu najeźdźcy jako dary. W ramach żeby nie atakowali i takie tam. Żołnierze jako proste chłopy jak zobaczyli baby i gorzałe to zaczęła się balanga. Po dwóch dniach imprezy, pod osłoną nocy, żołnierze z miasta zaatakowali i niemal do nogi wyrzneli agresora. Reszta poszła w niewolę do miasta. Takim o to sposobem, ktoś kto nie miał szans na zwycięstwo, wygrał. Timeo Danaos et dona ferentes. Dary już dostaliśmy. Kiedy będzie czas na rzeź?
 7. Prawda o koronawirusie?

  W prywatnych gabinetach stosuje się nieprzenikalną dla wirusa barierę. Bariera ta składa się z podobizn królów polskich. Położona na stół między pacjentem a lekarzem wytwarza pole siłowe przez, które żadne wirusy i bakterie nie przenikają. Swoją drogą dość ciekawe, że teraz lekarz przez telefon oceni czy jestem śmiertelnie chory i trzeba mnie podłączyć do nieistniejących respiratorów.
 8. Prawda o koronawirusie?

  Cholernie inteligentny ten wirus jest. Atakuje po 22, tylko jak jest więcej niż 100 osób w kupie no i kolory stref rozróżnia. O innych przejawach jego nadzwyczajnej inteligencji nawet nie wspomnę.
 9. korwin bzdury pisze

  Takie zachowanie przypomina mi molestowanie w Hollywood. 30 lat temu pan X mnie dotykał a że moja gwiazdka akurat przygasa to narobię trochę szumu. Nawet dzieci wykazują się nie raz poważniejszym zachowaniem niż nasi politycy.
 10. korwin bzdury pisze

  Można i tak to ująć. Osobiście miałem z panami od Kwaśniewskiego w górę do czynienia. Żaden, podkreślam ŻADEN nie wykazał się niczym oprócz napasienia własnego kałduna. Ja swoje podejście uważam jako apolityczne choć można jak wskazałeś uważać jako antypolityczne. Moim zdaniem od czasów rządu Olszewskiego nie było nikogo kto na mój głos zasłużył. A co i kto zrobił z rządem Olszewskiego to niech sobie młodzi wyguglają. Choć z drugiej strony antypolityzm wiąże się z chęcią wprowadzenia anarchii i pochodnych. Dalekim od tego. Nie przeszkadza mi to uważać, że polityk wybrany przez naród do reprezentowania interesu narodu, nie powinien reprezentować własnego interesu. A jeśli takowy reprezentuje ponad społeczeństwem, powinien zostać osadzony i osadzony lub rozstrzelany ku uciesze gawiedzi. A cytując za wiki według Arystotelesa U Arystotelesa polityka jest rozumiana jako rodzaj sztuki rządzenia państwem, której celem jest dobro wspólne. W starożytności i średniowieczu dominowała idealizacja polityki i polityków oraz wywodzenie jej źródeł z praw natury bądź woli sił nadprzyrodzonych, służąca uzasadnianiu nierównoprawnych podziałów na uprzywilejowanych rządzących i podporządkowanych ich interesom poddanych. I niech mi ktoś teraz wyjaśni w sposób zrozumiały dla idioty gdzie i kiedy nastąpiły rządy które miały na celu "dobro wspólne". Dla mnie bardziej druga część zacytowanego fragmentu pasuję do tego co mieliśmy i mamy. A polityczność a antypolitycznosc cienką ma granice @pepperoniss i to nie mnie jej strzec i bronić. To tym co za wolą ludu po drugiej stronie siedzą powinno zależeć abym ten granicy nie przekroczył. Nie przekroczył ponieważ to niesie za sobą pewne działania, a przynajmniej powinno. A działania te to wywiezienie rzędu na taczkach pośród kanonady cegieł. To komu tu powinno zależeć?
 11. Aborcja

  Sprawa jest inna i głębsze dno ma. Akademicka dyskusja na ten temat może być ciekawa, dopóty dopóki nie dotyka ciebie. Ale do rzeczy. Lat temu kilka małżonka moja była w ciąży jak to u kobiet bywa. Usg i inne takie w kolejnych terminach. Wszystko szło dobrze aż tak mniej więcej do połowy ciąży. Za namową pojechaliśmy podobno do jednego z lepszych specjalistów w tym kraju. Porobił badania, popatrzył i wydał werdykt. "Trzeba usunąć". Jakieś tam plamki w głowie dziecka przekraczały dopuszczalne normy. Małżonka spłynęła z fotela a mi jakby ktoś w mordę dał. Po otrzasnieciu się pytamy o szczegóły. Przez te plamki dziecko na pewno będzie miało zespół Downa, a być może jakieś inne wady genetyczne. Wtedy prawo w Polsce pozwalało dokonać aborcji w takich przypadkach, jak jest teraz to nie wiem. I z tą wiadomością pojechaliśmy do domu. Stara ciągle zalana łzami a ja nie wiem co mam myśleć. Po przegadaniu wielu godzin doszliśmy do wniosku, że co będzie to będzie. Małżonka jednak urodzi. Od tamtej pory minęło już trochę lat. Dzieciak chowa się nad wyraz dobrze, urodził się bez żadnych wad i nawet bym powiedział, że przegania rówieśników pod względem rozwoju. Tak więc dyskusja jest fajna, dopóki nie zostajesz postawiony przed wyborem. Widziałem wiele śmierci, wiele razy ryzykowałem życiem i ogólnie nie uważam się za osobę bojaźliwa. Podjęcie decyzji o aborcji było ponad moje siły i odwagę. Do tego już po porodzie, gdy okazało się, że wszystko jest ok naszła mnie pewna myśl. Gdybym się dowiedział, że na moje życzenie zabiłem własnego, zdrowego syna to pewnie byłby grany sznurek na strychu. Tak z grubsza wygląda podejmowanie takich decyzji. Ja nie jestem ani przeciw ani za, ale moim zdaniem w tym temacie ludzie chcą decydować nie zdając sobie sprawy z psychicznych konsekwencji, lub zgoła je odrzucając.
 12. korwin bzdury pisze

  Ja staram się być apolityczny a cóż to znaczy w moim przypadku. Ano to, że według mnie wszystkich z wiejskiej powinno się postawić pod sąd. Niektórych pozamykać a niektórych odstrzelić. I choć mogą się to wydawać poglądy skrajne to chciałbym wspomnieć, że za zdradę stanu, jeszcze nie tak całkiem dawno, dawano w łeb. To natomiast jak wygląda obecna polityka to według mnie nic innego niż ta właśnie. Za przyzwoleniem strony prawej, lewej, góry i dołu. Co do demokracji z początku wątku. Demokracja jak rzecze definicja to władza ludu, tyle, że ta władza to iluzja i miraz do kierowania tymże ludem. Demokracja daje mi to, że raz na kilka lat mogę iść postawić krzyżyk, ale nawet nie na tego na kogo bym chciał, tylko na tych wybranych przez wybrańców. No i nawet niech będzie. Jednak co w przypadku gdy społeczeństwu ten wybraniec jednak przestanie odpowiadać? Jak go wywalić ze stanowiska? Tu już tak kolorowo i szumnie jak przy wybieraniu nie jest. Gdziez więc ta władza ludu? Skoro jedyne co mogę to wybrać czyj but będzie mi na karku stał. "Korwin bzdury pisze" nie do końca bym się zgodził. Nie gada wcale tak głupio jak mogło by się wydawać. Fakt robi to w sposób taki jaki robi, przez co jego odbiór jest jaki jest. Do tego jest ogólna nagonka medialna na niego aby zrobić z niego idiote itp. Nie twierdzę, że zgadzam się z jego poglądami ale ocenianie słów na podstawie tego kto je wypowiada wypacza sens tychże. Jeśli te same słowa powiedział by np papież to wątpię żeby tyle tv i gazet tak chętnie rzucało hasłami o szaleństwie i takie tam. Przyszło nam żyć w czasach kiedy to ludzie patrzą na las nie widząc drzew. W których jedyna słuszna ideologia to ta moja ideologia, niezależnie któż jest ten "mój". Nawołując o tolerancji próbuje mi się jednocześnie wmówić, że jako biały, heteroseksualny mężczyzna jestem gorszy, mniej postępowy itp. Że moja rodzina składająca się z chłopa, baby i dzieci jest zacofana i homofobiczna, choć nigdy żadne z nas takowych poglądów nie wyrażało. Żyjemy w świecie i czasach kiedy to na idiotę nie można powiedzieć, że jest idiotą bo jest to mowa nienawiści. I jakoś tak mi z rachunku wychodzi, że nie jestem żadno fobem pod jednym prostym warunkiem. Jeśli ktoś sobie we własnym domu z kimś robi to to jego sprawa. Z kim, jak i dlaczego. Mi absolutnie nic do tego. Jednak jeśli wychodzi na ulicę i próbuje wmówić mi i wszystkim, że teraz tak mają robić wszyscy bo to jedyny słuszny kierunek no to poprostu nie. Społeczeństwo, zarówno to polskie jak i światowe jest teraz mega ogłupiałe. Powiedział bym, że nawet więcej niż Korwin przytoczył. Pójdą za każdym i z jakimkolwiek hasłem, oby ten ktoś głośno krzyczał, oby z tego były laiki, folowersi i ogólny fejm. Dla poklasku ludzie zrezygnują z własnej godności, zdania i myśli. A za nimi z tyłu stoi garść ludzi, którzy czerpią z tego korzyści. Coś właśnie jak w piramidach, które zostały tu przytoczone. I wszyscy ci krzykacze, na całym świecie zapominają o jednej drobnej rzeczy. Rachunek za teraźniejsze działania dostaną do zapłaty ich dzieci lub wnuki, a im później ten rachunek przyjdzie tym większe będą na nim odsetki.
 13. Ogniwa słoneczne

  Cześć. Temat dość stary ale teraz ogólnie na topie. Jakiś czas temu samodzielnie zamontowałem sobie PV. Przeszedłem całą biurokrację i walkę z urzędami. Jakby ktoś miał jakieś pytania to mogę coś podpowiedzieć. A czy warto samemu montować? Obecnie mam 5 KWp. Całość instalacji po odliczeniu 5 tys pln z "Mój prąd" wyjdzie mnie 9 tys pln. Najtańszą ofertę od firmy jaką dostałem to 28 tys pln - 5 tys (MP) to by wyszło 23 tys pln. Gwarancję są dokładnie takie same jakby firma robiła, oczywiście wykluczając montaż bo to już mój problem. Pozdrawiam.
 14. Hashboard L3++

  Cześć. Poszukuję HB od L3++. Koniecznie sprawny w 100%. 1-2 szt. Ewentualnie całego L3++ z zasilaczem lub bez. Kwestia dogadania. Płatność w czym tam sobie właściciel zaproponuje. Ewentualne oferty poproszę na PM to wtedy dostanę powiadomienie. Dzięki i pozdrawiam.
 15. Hm. Rejsy wycieczkowcami kosztują od kilkuset euro do kilku tysięcy, na łeb. Dla takiego pożeracza chleba jak ja. W górę oczywiście no limit. Czyli po tymże roku oszczędzania w klubie wyjdzie mi pi razy drzwi dokładnie na to samo jakbym pieniądze ładował w skarpetę pod łóżkiem. W tym wyliczaniu za co mi firma zapłaci to się w sumie pogubiłem ale jakoś tak mi wyszło, że ogólnie dostanę więcej niż poleceni ludzie włożyli do biznesu. Cobym tylko polecał. Raz się dałem na takie gówno nabrać. Teraz widzę, że większość działa w dokładnie ten sam sposób. Ty nam daj pieniądze a my Ci damy ich wincyj i wincyj i jeszcze trochę wincyj. Ale nie teraz. Za rok może dwa (schodami na strych) jak już będziesz miał tyle kasy, że Izrael będzie cie prosił o pożyczkę.
×