Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kane

Forumowicz
 • Zawartość

  388
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

64 Wspaniały

1 obserwujący

O Kane

 • Tytuł
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Sporo

Ostatnie wizyty

1554 wyświetleń profilu
 1. Ah jakże mnie fascynuje słuchanie obu panów. Firma czegoś nie robi to super bo bla bla bla. Zaczęła to robić to super bo bla bla bla. Cena dasa szoruje po dnie ale to nic bo dzięki mega promocji za jedyne 25 tys ojro możesz go mieć w tej cenie co na rynku. Albo 2.5 X drożej ale to też bardzo atrakcyjna oferta. Firma odniosła się do artykułu dgp. To super bo zmiazdzyli ich faktami. Jakimi konkretnie to ciężko ustalić ale faktami. Ahh jakie wszystko jest super w NL. To chyba jedyna taka firma na świecie która podejmuje same dobre decyzje.
 2. Ahh to musi że to premier Malty zabiegał o zdjęcie z błogosławionym Matthias'em. To i teraz dla mnie jasne czemu współpraca z Malta nie wyszła. Błogosławiony Matthias nie chciał.
 3. Ano nie. Firma od początku twierdziła że operatem będzie das, cykle miały być czymś jak satoshi. Pierwsi nabywcy tego jak mówisz produktu nie mieli żadnego wpływu na mientolenie cykli na dasy. Żadnego. Z automatu trafialo to do kolejki. Dopiero później firma wprowadziła jako operat cykle. Tyle że szczęśliwi posiadacze dasa nie mogą wymienić go z powrotem na cykle. To tak jakbyś kupił coś w sklepie za złotówki i dostał resztę w złotówkach a następnego dnia w tym samym sklepie ta reszta w złotówkach była bezwartosciowa, ponieważ teraz tylko w euro przyjmują płatności. Tu nie chodzi o nic nowego tylko o to co ludzie już mieli ale firma bez pytania kogokolwiek o zdanie zabrała. Co do promocji. Sorry ale porównywanie jogurtu do krypto jest trochę nie teges. Naturalnym jest w ico itp że ci najwcześniej mają najlepszą ofertę. No ale nawet niech będzie z tym jogurtem. Jeśli go jeszcze nie zezarlem to w większości sklepów mogę go oddać i zwrócą mi kasę.
 4. @analizator1 Jeśli odnosisz się do mnie to nie per wy bo mnie więcej jak 1 szt nie ma. Według mnie (nadal 1 szt) będzie źle. A to z tej prostej przyczyny że fundamentalne założenia firmy są złe. Jednak dobra żeby nie było. Wytłumacz mi w takim razie działania firmy a nie naganiaczy, skoro zgadzamy się że ich działalność jest dyskusyjna. Firma wprowadza produkt gdzie w rozliczeniu operuje się cyklami. Pierwsi nie inwestorzy nie mieli nic do gadania w sprawie mientolenia cykli na dasy. Gdzie uczciwość? Firma wprowadza super mega promocje gdzie ktoś w ~ dwa lata po starcie może kupić licencję na takich warunkach jak ci najwcześniej. A była mowa kup teraz bo potem będzie tylko drożej. Gdzie uczciwość? Biorąc pod uwagę te dwa powyższe, którym się nie da zaprzeczyć bo są faktem dokonanym, gdzie jest uczciwość względem nie inwestorów pierwotnych? Tych którzy jako pierwsi zaufali firmie i powierzyli jej swoje pieniądze? Reguły zostały zmienione w trakcie i w większości normalnych biznesów pozwala to inwestorom na wycofanie funduszy, jeśli nowe warunki im nie odpowiadają. W NL nie ma takiej możliwości. Gdzie uczciwość? No ale dobra żeby nie było, że taki jednostronny jestem. Załóżmy że NL to uczciwa i poważna firma, która buduje jakiś tam system. Głównym "fundamentem" pokazywanym światu jest NL i ono niejako zajmuje się marketingiem. Czemu więc działalność firmy jest tak rozmyta pomiędzy spółki zależne itp? Czemu kto inny przytula kasę, kto inny wydaje licencję a jeszcze kto inny robi jeszcze co innego? Można się pogubić w tym kto za co odpowiada. Gdzieś wstecz w wątku znajdziesz parę drzewek zależności. Nie to nie jest normalna praktyka w firmach. W ten sposób gubi się ślad pieniędzy i odpowiedzialnych za nie osób. No ale nie musisz wierzyć mi. Wystarczy kilka minut z wujkiem Google aby się przekonać czy bzdury gadam czy mam trochę racji. W mojej opinii nawet zakładając że NL to uczciwa firma to wydupczyla swoich nie inwestorów po całości. Nie masz cykli? Kup następną licencję. Ktoś ma taniej niż ty dwa lata temu? Zrób upgrade swojej licencji. Całość sprowadza się do tego abyś oddał jeszcze kasy. Możesz zaklinac rzeczywistość. Możesz pluć faktom w twarz. Możesz naginac reguły rynku do granic. Problem jest tylko taki ze te powyższe mają gdzieś twoje zdanie.
 5. Ano zupełnie nic. No może z wyjątkiem tego że NL jak do tej pory wszystkim lubilo się chwalić na lata świetlne przed "premierą". Może też trochę to że jak ludzie wpadają na genialny pomysł to idą do urzędu patentowego i już nikt im tego pomysłu nie ukradnie. Poza tym wprowadzenie czegoś na rynek udostępnia to ludziom. O ile w fazie testów, badań etc to może być tajemnica o tyle po wydaniu tego na świat już nie. A jeśli firma wprowadza jakiś produkt tak żeby nikt nie wiedział to powstaje pytanie dla kogo go wprowadza? No bo co mi z tego że gdzieś jest w sprzedaży turbo rakietowy silnik do mojego auta skoro ja nie jestem w stanie się o tym dowiedzieć?
 6. Nie, nie wszystko pomieszaliscie. Przecież błogosławiony Matthias chciał wszystkim i wszędzie zrobić dobrze. A skoro już das jest taki prężny i wszyscy są zadowoleni to poszedł kogoś innego uszczęśliwić. Przecież to oczywista oczywistość.
 7. Ale to przecież wiadomo dlaczego. Był tu taki jeden co nam to objasnil. Firma cichcem wprowadza super rozwiązania bo jakby się konkurencja dowiedziała to by je ukradli.
 8. Ale w zasadzie co ma piernik do wiatraka? Jaki wykres jest zły? Toć to tylko narzędzie. Narzędzie do osiągnięcia konkretnego celu. Noż tkwiacy w ciele denata nie jest zły. Zły jest ten co ten nóż w niego wsadził i ten co dał mu go do ręki wiedząc do czego go wykorzysta. Tu nie ma co filozofii uprawiać. Nominalnie zastanawia i bawi mnie jednocześnie twoje podejście do NL. Programiści źle nastawieni mogą cie oszukać. Naganiacze mogą oszukać. Użytkownicy forów mogą cie oszukać. Społeczność krypto może cię oszukać. Ino błogosławiony Matthias wraz ze swoją trzodka cie nie oszukuje. Wszyscy muszą przedstawiać wiarygodne źródło i dokumenty. Ino błogosławiony Matthias nic nie musi. Ok. Jesteś zwolennikiem dasa. Twój wybór i wolna wola. Tyle że ty nawet nie dopuszczasz myśli o tym że być może to jest oszustwo. A jakbyś się chciał czepnac do "być może" to dla mnie jest w 100%. To właśnie ty a nie my uprawiasz mantra "będzie super". To ty w nieudolnych próbach NL widzisz rozwój i postęp. To właśnie ty stosujesz taktykę naganiaczy, polegającą na odwracaniu kota ogonem i gadaniu o dupie Maryni. Tak na dobrą sprawę to my hejterzy a nie wy zwolennicy przedstawiliśmy najwięcej faktów o dasie i NL. Jesteś więc w projekcie o którym zasadniczo nic nie wiesz z wyjątkiem zapewnień naganiaczy i błogosławionego Matthias'a a do tego usilnie bronisz swojej ignorancji w temacie.
 9. @analizator1 A któż tu mówi o placeniu za ekspertyzy? Jest wielu zapaleńców którzy takie coś ogarneli by za darmo w ramach praktyki albo zabawy. Jednak skoro tak stawiasz sprawę to zaczęła mnie zastanawiać inna kwestia. Nie wierzysz nikomu i niczemu bez rzetelnych dokumentów. Logiczne. Wierzysz blogoslawionemu mathiasowi bez jakichkolwiek dokumentów. Nie logiczne. Tak, więc na moje oko wychodzi ze sam ze sobą nie jesteś szczery. Nie twierdz tylko że praca NL wymaga tyle czasu skoro nie spytales ludzi z tego żyjących o stan faktyczny. Wnioskuję że tak samo się znasz na programowaniu jak i ja. Ja jednak spytałem takowych ludzi i nie potrzebuje dokumentów podpisanych przez papieża aby im wierzyć.
 10. Spytaj się ludzi żyjących z programowania itp jak wiele czasu jest realnie potrzebne aby osiągnąć to co das w dwa lata. A nie zapominaj, że według słów liderów to w NL pracują sami najlepsi specjaliści.
 11. Ma ktoś jakieś archiwum tej historii?
 12. Skarga, pepperoniss mnie obraża

  Słów kilka. Jesteś strasznie drazliwy @analizator1. Każde stwierdzenie, że nie masz racji albo nie odnosisz się do żadnej treści traktujesz jako atak personalny. Nawet w jednej ze swoich wypowiedzi zarzuciles MI że nie reaguje jak inni cię obrażają. Takiemu samemu szaremu użytkownikowi jak i ty. Może patrzę trochę inaczej bo pochodzę sprzed czasu poprawności politycznej do wszystkiego. Jednak forum to nie przedszkole. W większości piszą tu dorośli ludzie. Mnie osobiście gdyby ktoś nazwał idiota to albo bym to olal, bo sam się znam i swoją wartość albo bym starał się udowodnić, że nie ma racji. Pozdrawiam.
 13. Istotą oszustwa jest to aby oszukać. Nie ważne kogo ważne aby dużo. Wyludz od każdego Polaka po 1 pln i masz blisko 40 baniek. A cóż to jest 1 pln. Oszust nie patrzy czy oszukuje milionera, który straty nie zauważy czy babcię na rencie, której to są ostatnie pieniądze. To zawsze jest oszustwo żeby nie było. Jednak zabieranie tym co i tak nic nie mają uważam za przejaw skrajnego nazwijmy to matkosynstwa. Choć muszę przyznać że mój personalny faworyt Pan Jacek czasami mówi tak jakby sam w to wierzył. Choć nie wierzy. Przykładem braku wiary może być choćby to, że bunczucznie oglaszal wprowadzenie płatności dasem w jego firmie, co nadal nie działa.
 14. A kto się przejmuje tymi sprzed kilku czy kilkunastu miesięcy? Oni już swoją cegielke włożyli. Teraz to ich problem. Machinie potrzeba świeżej krwi znaczy smaru.
 15. Szukają. Tyle, że inaczej. Teraz po cichutku, że niby mega sekret zdradzają. Już nie ma szopki jacy to wszyscy bogaci będą. Nie mniej parę ojro jeszcze by było miło przykleić. Wiem z pewnego źródła, że Jakub i Grzegorz dalej działają choć już nie na taką skalę jak wcześniej. Teraz jak widać kicha po całości się pokazać z dasem. Nawet mój faworyt jakoś tak oklapl i produkuje filmy o dupie Maryni. Szkoda, chciałem zrobić plebiscyt. Jak to mówi stare hinduskie powiedzenie. Szczury spieprzaja z tonacego okrętu. Coś jak Titanic z dasa wyszło. I żeby tak się sentymentalnie trochę zrobiło to proszę.
×