Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
MrFingerfast

Forumowicz
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

About MrFingerfast

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 1. Dascoin osiągnął 100 PLN za monetę! https://www.olx.pl/oferta/monety-dascoin-CID767-IDBjdfd.html
 2. A co tu się...?! https://www.kancelariakufieta.pl/kancelaria-wroclaw/blog/dascoin-co-sie-dzieje-z-tym-projektem/
 3. Bardzo ładne podsumowanie tematu: https://www.the-blockchain.com/2018/12/17/dascoin-anatomy-of-multilevel-marketing-crypto-scam-coinmarketcap-zero/
 4. BREAKING NEWS: Vrad Fajakov czyści swój profil na FB! Ciekawe czy ktoś porobił screeny jego największych perełek... oprócz mnie.
 5. Dascoinowy Seba atakuje kolejnym artykułami rzekomo zaświadczającymi o nagonce TJS. Abstrahując od kompletnego idiotyzmu takiej teorii (spekulowanie na takim wolumenie 24h... tiaaaa...) to poruszyła mnie ta bezmyślna lawina klepania po plecach w komentarzach, więc przygotowałem grafikę na miarę poziomu intelektualnego nagonionych i naganiaczy. Oczywiście jak macie ochotę to rozpowszechniajcie - "jam pobanowany"
 6. Prasóweczka do kawki: http://serwisy.gazetaprawna.pl/finanse-osobiste/artykuly/1318171,sledztwo-ws-piramidy-finansowej-dascoin.html
 7. Chyba trochę "sraczka" wjechała naganiaczom. Normalnie odbijają piłeczkę, chociażby jak w przypadku zawiadomieniu prokuratury. W przypadku CBŚ zero komentarzy, nic, kompletna cisza - a doskonale wiem, że ta informacja dotarła do nich w 5 minut po publikacji. Chyba jednak "sława" CBŚ trochę zaciska zwieracze i trudno z takim zawiadomieniem dyskutować.
 8. Chcieli być Wilkami z Wall Street to będą Wilkami z Wall Street. Tylko znając inteligencję łysego i karła to pewnie nie zrozumieli końcówki.
 9. Nasi ulubieni naganiacze mają ostatnio pełne ręce roboty (tak wnioskuję po braku czasu na nagrywanie kolejnych filmików), więc postanowiłem ich trochę poratować w kwestii materiałów promocyjnych. Wszyscy przecież wiemy jak kochają cytaty motywacyjne!
 10. My tu gadu gadu, a Boris właśnie odkrył, że większość krypto tak naprawdę wymaga licencji.
 11. Zwrot z inwestycji: Przestarzała Technologia vs. Dascoin P.S. NetLeaders weszło na kolejny level - z "trzeba być naiwnym, żeby się nabrać" na "trzeba być umysłową amebą, żeby się nabrać".
 12. No patrzcie tego bezczelnego oszusta... Jak kogoś jeszcze nie zblokował to można mu na tablicę wrzucić.
 13. Szczerze mówiąc zastanawiam się czy jest sens nadal ciągnąć temat Dascoina na tym forum. Tak naprawdę pierwotne spostrzeżenia gdzieś z początków tego wątku potwierdziły się i wygląda to następująco: 1. Osoby wchodzące w projekt Dascoin to miernoty intelektualne i/lub oderwani od rzeczywistości marzyciele, 2. Promotorzy i twórcy tego projektu to pozbawieni etyki i przyzwoitości oprawcy ekonomiczni. Zamiast drążyć temat samego Dascoina (mimo, że niejako zgadzam się z pobudkami dotyczącymi informowania nowych osób) może warto się zastanowić nad tym jak trwale, dla potomności uwiecznić internetowy dorobek naszych ulubionych naganiaczy? Oczywistym jest, że z czegoś żyć muszą, więc prędzej czy później (a raczej prędzej) przeskoczą do nowego projektu - dlatego warto ostrzec kolejne stada baranów kiedy nadejdzie czas strzyżenia.
 14. A tymczasem... Jak bardzo liderzy i ich partnerki wierzą w Dascoina i robią to dla dobra innych?
 15. To w oczekiwaniu na ten wielki event proponuję chwilę rozrywki...
×