Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Mateusz11111

Forumowicz
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Mateusz11111

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Tychy
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Widziałem takie, które chodziły po - 40% więc około -20% to na chwilę obecną średnia oferta.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja natomiast uważam, że spłacają: Myślę, że jeżeli mieliby przetrzymywać jakieś spłaty to ta byłaby w pierwszej kolejności. Jednym ze sposobów poznania prawdy jest kontakt z dłużnikiem i zapytanie kiedy spłacił pożyczkę:)
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  w okolicach 10-tego każdego miesiąca mam takie odczucia.
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  KCH są na liście KNF i są pod ich nadzorem, dodatkowo KCH nie są bankiem i nie mają prawa do przetrzymywania pieniędzy inwestorów. Jak ktoś ma wątpliwości niech zgłosi to do KNF, a nie wypisuje niepotwierdzone niczym informację. Z tego co widać to teoria o braku wypłacalności konsolidowanych pożyczek ni jak ma się do rzeczywistości, bo dowody na to, że wypłacają są. Chyba, że Bronio to kolejny "szczęściarz".
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Mam ponad sześćdziesiąt pożyczek, średnia liczba konsolidowanych pożyczek przez ostatni rok to 1,9/miesiąc. W listopadzie 2 konsolidacje ( screena już wysyłałem), uważam, że u mnie jest ok. O miesiącu grudniu trochę za wcześnie, żeby pisać.
 6. Odsetki

  Myśle, że duży wpływ mogą mieć zbliżające się święta, ludzie po prostu trzymią pieniądze na święta. U mnie zakończone: listopad 1-windykacja, 2- przed czasem ( z dużym wyprzedzeniem), 1 - planowana spłata ( raczej przypadek, bo przeważnie te za 5k spłacają mi się albo po około roku, albo ktos spłaca z harmonogramem do końca; chyba, że pro-zysk zaplanował to długi czas temu) pazdziernik 2 - windykacja, 1 przed czasem i 1 planowana spłata harmonogramu, raczej podobna sytuacja wrzesien 1 windykacja sierpien 2 przed czasem z duzym wyprzedzeniem lipiec 4 przed czasem z duzym wyprzedzeniem. Zakładając, że znaczną część swojego kapitału zainwestowałem w listopadzie 2 lata temu w pożyczki na 2 lata, to spłaty z harmonogramem w listopadzie są niedobitkami, które dociągły do samego końca. Apogeum niespłacalnosci mam we wrześniu, od tego czasu trend rosnący czyli wszystko gra.
 7. Odsetki

  Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, w umowie Pro-zysk zobowiązuje się do niezwłocznego przelewania pieniędzy więc jakiekolwiek manipulacje pieniędzmi racze nie wchodzą w grę. 14 grudnia mam mieć 2 pożyczki zakończone windykacją więc za tydzień okaże się ile w tym prawdy. Załączam screen u mnie wwszystko śmiga bez zarzutu, spłacane pożyczki nie były na windykacji. W listopadzie czas oczekiwania na pożyczkę za 5k to 2 dni.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Myślę, że po prostu kapitał inwestorów przerósł możliwości pro-zysku i stąd wydłużony czas oczekiwania na pożyczkę. Do tego ciągle rosnąca konkurencja i mniej pożyczek udzielanych przez chwilówki. Prędziej czy później to musiało nastąpić. Rzeczywiście kiedyś pożyczki wpadały z dnia na dzień, a teraz trzeba czekać 2-3 ( w przypadku pożyczek za 5k, nie wiem jak z mniejszymi, bo ich nie dostaje). Po za tym wszystko gra, raty spływają, a windykacje cały czas na podobnym poziomie.
 9. [Pro-Zysk] Zarządzanie kontem - wsparcie

  Witam, w zakładce zyski miesięczne masz sumę zysków za dany rok, od tej kwoty odprowadzasz 19% podatku. Tak, jest to suma rabatów i odsetek.
×