Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
darkor

Forumowicz
 • Zawartość

  162
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

O darkor

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Łódź
 • Zainteresowania
  alternatywne inwestycje
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Trzeba poszukać sposobu aby to Nobiles odpowiadal. Trzeba znaleźć dobrego prawnika co postawi ich to odpowiedzialności. Wiem wiem zaraz Peperonis będzie ich bronił....
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Kasę wzieli od Ciebie a Ty dostałeś wierzytelność. A co ich to teraz obchodzi spłaci to spłaci nie to nie oni ryzyka nie ponoszą. Kiedys mamili, że będa odkupowywać ale zmienili zdanie.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  A co miał Ci Prezes powiedzieć ? prezes dużo mówi... U mnie jest to samo powiem Ci
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Firma robi co tylko może. Proszą aby spłacali ale nic nie poradzi ze nie chcą spłacać.
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  I co gorzej od lutego ma je na statusie postepowanie sadowe. Komorniczego nie mam
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Zastanawiam się dlaczego tak bardzo i z takim uporem nie pozwalasz nic negatywnego napisać o tej firmie. Każdy negatywny post napisany przez kogokolwiek nie tylko mnie, automatycznie negujesz. Wszystko na to wskazuje jak byś miał w tym jakiś interes. Zauważ, że tylko Ty jeden tak robisz.
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Mam 6 takich pożyczek gdzie ani jedna rata nie spłacona. Pożyczki te zakupione pod koniec kiedy dawali komu popadnie.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Na 30 pożyczek mam na postępowaniu sądowym 26, pozostałe 4 splacaja w miarę regularnie. Jedynie liczę że komornik coś odzyska od osób młodych, tych w wieku 65 plus to nie liczę że odzyska coś
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie jest to zarzut wyssany z palca. Odwiedziłem dłużników z mojego miejsca zamieszkania i to od nich uzyskałem taką informacje. Oni sami mówili, że mają już komornika z innego tytułu. Mieli komornika znacznie wcześniej aniżeli otrzymali kredyt. U jednych to często występował alkohol, z informacji od sąsiadów się dowiedziałem, że jedynie to dorywczo gdzieś pracuje i wszystko przepija, inni znowu to cwaniaki pracujące gdzieś na czarno i mówiący wprost, że nic nie będą spłacać. Byłem, rozpytałem i takie moje wnioski. Być może inni użytkownicy programu trafili na bardziej wypłacalnych dłużników.
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Moim zdaniem takie spotkania to nic nie dają. Powiedzą, że robią co mogą i tyle. Spotkania, ile by ich nie było w żaden sposób nie spowodują pojawienie się spłat. Dawali kredyty jak popadnie gdyż wiedzieli, że i tak my je kupimy a teraz się z tym bujamy. Nic im nic nie zrobili, nie mają pieniędzy i już, nie będą spłacać . Spotkać się po to aby usłyszeć, że wszystko robią co mogą to dla mnie szkoda czasu.
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  I nie będzie wpłat. U mnie gościu dostał 10 tys mając komornika gdyż zalegal w Banku ponad 40k. Byłem otwarcie powiedział że nie spłaci.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Wiesz może gdzie taka giełda długów jest?
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Zna ktoś może jakies firmy która by np skupowała takie wierzytelności które sie nie spłacaja np za połowe lub mniej wartości. Mam kilka które sie nie spłacaja i np sprzedałbym za jakąs cenę albo takie które sa na potępowaniu sądowym.
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Już zacząłem się martwić Pepperoniss że nie ustosunkujesz się do mojej wypowiedzi. Na szczęście jednak znalazłeś chwilę aby odpisać.
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jestem ciekaw ilu byłoby mniej inwestorów gdyby nie informacja na stronie iż w przypadku braku spłaty 3 rat firma odkupi wierzytelność.
×