Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
JeremyCoco

Forumowicz
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About JeremyCoco

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  małopolskie
 • Zainteresowania
  hyip, it, making websites
 1. Ja robię wszystkie waluty, później używam exchange docelowo zamieniam na litoshi.
 2. Przyjąłem, jak masz z czymś problem to daj znać. Szczerze mówiąc ta strona może stać się o wiele ciekawsza z tymi drużynami, patrząc pod kątem gry.
 3. Jak na tą chwilę myślę, że chodzi o zebranie ludzi do teamu, a póżniej będą walki między klanowe, do których będziemy używać kart, które aktualnie można zdobyć ze skrzyń. Założyłem swój VMP, zapraszam swoich refów a także innych forumowiczów do zabawy! Nazwa VMP: Coco Heaven
 4. Wpisz sobie w google "moje ip" wejdź na pierwszą lepszą stronę i ona powinna pokazać Twoje ip plus z jakiego dostawcy i kraju, w ten sposób wszystko się wyjaśni.
 5. Może otwierasz to w prywatnej karcie, albo faktycznie masz jakiś zewnętrzny program który używa proxy?
 6. Małe odświeżenie, płaci cały czas.
 7. Zapłaciły inne maj 2018

  CryptoMiningGame
 8. Bo działają dla hpowera od 1000+ jak doładujesz 200HPower to mnożysz to przez performance index i wtedy masz zysk , czyli 200 z performance plus 1000 na starym przeliczniku przed premium.
 9. Tak to prawda, ale niekoniecznie zabawa się skończyła. Z samych misji robiąc je, zarobisz na wypłatę pewnie w jakieś dwa tygodnie. Wypłacone coiny polecam zainwestować. Bo powyżej 1000hpower przelicznik się zmienia i będziesz wykopywał więcej niż do tej pory.
 10. Kranik nadal płaci! Zastanawiam się co oznacza przycisk 'Give' przy refach, może będę mógł kiedyś dać tym, którzy zarejestrowali się z mojego refa jakiś mały datek. Tutaj info o wypłacie:
 11. Zapłaciły inne luty 2018

  Crypto Minig Game
 12. A no jest fajnie, mam dużo refów i coś leci, ale właśnie szkoda, że nie mogę tego jakoś skontrolować. Na przykład, żebym zobaczył sumę jaką dostałem za refa, bo w tej chwili to pokazuje to jakoś dziwnie co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości tak myślę. Jeśli chodzi o Ciebie to mam takie dane: Odpowiednio satoshi, doge i litoshi. Czy to jest Twój aktualny stan konta? Chyba nie..
 13. Kryształy są potrzebne tylko i wyłącznie do kopania kryptowaluty. Im poziom wyżej tym o jeden kryształ więcej musisz zapłacić żeby kopać ale i czas się wydłuża. Innymi słowami 10 minut kopania kosztuje 1 kryształ.
 14. Ja wypłaciłem, niedługo znowu będę, dam znać czy dalej płaci, ale raczej tak.
 15. Mi aż tak nie zależy. Bo długo zejdzie zanim się to uzbiera, a tak naprawdę stoję w miejscu, więc wolę do inwestować. A kranik jest dość obiecujący, nie zakładam, że padnie szybko.
×