Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
userxp21

Forumowicz
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O userxp21

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  śląsk
 • Zainteresowania
  inwetowanie
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie wiem czy mamy Ci gratulować? Niestety jest sporo inwestorów którzy weszli do gry krótko przed upadkiem i szansa na wyjście choćby na zero jest niewielka. Ja mam już potwierdzone zgony pożyczkobiorców, ogłoszenia upadłości do tego październik bardzo słaby także nie jestem takim optymistą jak niektórzy. @lek jest taka opcja jak "edycja" postu. Jest. Ale jest też automatyczne łączenie postów, które tym razem nie zadziałało
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @renovatio Dużą ich część przejęła czy miała przejąć? Ani jedna mała pożyczka z tych co posiadam nie została spłacona w całości po wysłaniu cesji, duża zresztą też. Sporadycznie zostaje nadpłacona pożyczka ale z tych co są spłacane w terminie. Prezes zapowiadał, że 50% pożyczek zostanie spłacone w całości jak tylko pożyczkobiorca się dowie o tym, że sprawa została skierowana do sądu. Ja posiadam pożyczki w różnych statusach, sporo w sądzie, parę egzekucji i zero spłat w całości, sporadycznie spłynie jakaś spłata z tych co mają cesje.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Po szczegółowej analizie swoich pożyczek zauważyłem, że sporo pożyczek ostatnie wpłaty miały w sierpniu i to na początku miesiąca. W większości to pożyczki już spłacane po terminie więc z windykacji. Przypadek, specyfika okresu (koniec wakacji) czy jednak jakieś zmiany w sposobie windykacji PZ? Dla wybierających się na październikowe spotkanie inwestorów prośba by dopytać się o to p. Zawiszę. Proszę również przekazać prośbę by dołączyć harmonogram zmian statusów, lub przynajmniej daty zmiany statusu na "postępowanie egzekucyjne".
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jestem kolejnym co to potwierdza, przestają się spłacać dotychczas spłacane w terminie pożyczki ale też te które były spłacane po czasie z windykacji PZ. Zakładam, że PZ widząc, że inwestorzy się uspokoili przerzuca wszystko do sądu. Po co płacić za windykację jak można zarobić na sądówce. Do tego wielomiesięczne oczekiwanie na zmianę statusu. Cesje wysłane w kwietniu nadal w przygotowaniu dokumentów
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Bywają takie przypadki, ale niestety są sporadyczne, czasami pożyczkobiorca nadpłaci kilka rat a potem znowu nic nie płaci miesiącami. Mam przypadki w których pożyczka wisi dawno w sądzie a pożyczkobiorca spłaca sobie po racie co miesiąc (zalega 5 rat) nie zważając na fakt, że zaraz będzie miał komornika.
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Znalazłem w rejestrze informację i wpis następujący "notarialny akt poświadczenia dziedziczenia", możesz @pepperoniss wyjaśnić co to oznacza? @pepperoniss
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja mam również sporo pożyczek z końca działalności w których nie mam w ogóle spłat. Z całego portfela z tego okresu jest najwięcej pożyczek w sądzie co potwierdza fakt, że jednak KCH zmieniły politykę przydzielania pożyczek kiedy wiedzieli, że się przekręcą, a my to łykniemy. U mnie sytuacja wygląda tak: ciągle mam przypadki w których pożyczki przestają być spłacane (zapewne kłopoty finansowe, śmierć pożyczkobiorców itd.) z komorniczych zero spłat pomimo, że wiszą już dość długo. a najbardziej mnie irytuje to, że pożyczki wiszą miesiącami na statusach "dokumenty w przygotowaniu", "przygotowanie pozwu", mam przypadki pożyczek dla których cesje zostały wysłane w kwietniu a nadal mi wisi dokumenty w przygotowaniu. W przypadku osób którzy nie żyją nic się nie dzieje, pytanie dla wiedzących czy jesteśmy w stanie dowiedzieć się czegoś więcej o spadku takiej osoby (postęp, terminy itd.)
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Wracając do tematu giełdy, należy wziąć pod uwagę fakt, że nowych pożyczek na rynku nie ma, a są tylko w obrocie wtórnym więc to naturalne, że będzie ich coraz mniej. W pierwszych tygodniach po upadku była straszna huśtawka nastrojów i duża niewiadoma co dalej, obecnie sytuacja się uspokoiła, no chyba, że stanie się coś bardzo złego to wtedy na giełdzie pojawi się mnóstwo ofert których nikt nie będzie chciał. Czego sobie i Wam nie życzę.
 9. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  Ja dokładnie tak samo robiłem ale to zalecenie US Tychy, a wychodzi na to, że co US to inne podejście do "tematu".
 10. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  skarbówka w Tychach przez lata proponowała rozliczenie w taki sposób i sporo inwestorów tak się rozliczało. Ciekawe czy US Tychy będzie chciał prostować rozliczenia i będzie wzywał setki inwestorów...
 11. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  który US Cię wzywa do przedstawienia pit 8c? Tyski bardzo dobrze zna PZ.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Sprawa jest nowa czy stara? Prezes w "informacji systemowej" przekazał, że to stary temat sprzed lat.
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nic nie sugeruję. Jak pisałem wcześniej wystawione pożyczki na giełdzie o niczym nie świadczą. Teraz jest wszystkich mniej wystawianych dlatego te się wyróżniają. Pożyczki wystawiane w cenie "wartości zakupu" widziałem już dużo wcześniej. Nie ma co gdybać, ale też nie wiem skąd ten optymizm niektórych na tym forum. Opierając się na statystykach z poprzednich lat, uwzględniając zmiany w prawie, fakt, że kondycja pożyczkobiorców w naszym kraju jest coraz gorsza oraz to, że PZ pod koniec działalności dawał pożyczki byle komu nie ma co się oszukiwać. Jedyne z czego można być zadowolonym, to że PZ działa i obsługuje nasze pożyczki.
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Pogadamy jak polecą umorzenia. Co do cen na giełdzie to można sobie wystawiać za ile się chce. Pytanie czy ktoś to kupi. Być może celowo są wystawiane w takich wysokich cenach właśnie by część ludzi miało wrażenie, że jest "wspaniale" lub po prostu sprawdzają czy będą chętni. Poza tym pożyczek nie spłacanych za 40% wartości których nikt nie chce nie widzisz?
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie taką nadpłatę miałem na myśli, chodzi o spłacenie zaległych rat. Oczywiście, jednakże wystarczy zapytać dłużnika w celu weryfikacji kiedy dokonywał ostatniej wpłaty i jakiej wysokości.
×