Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Daniel1978

Forumowicz
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Daniel1978

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  A mnie dziś wpłynęło 1400 , chociaż wczoraj pokazywało 320 do wypłaty . Dziwne . Może za dzisiaj od razu ? Jednak za wczoraj - z historii , ale jeszcze około 21 pokazywało tylko 320
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Uzyskałem klauzule około 1,5 roku temu , komornik przystąpił do zajęcia - zajął konta dwa , pare złotych , ale wtedy dłużnik z pomocą pewnie jakiejś firmy zaczął składać zażalenia , później zażalenia na odrzucone zażalenia i tak się bujam już około rok , bo cały czas jakieś nowe zażalenia . Wszystko zależy od sądu - tak mi powiedziała firma obligo z Łodzi , która walczy ze mną o odzyskanie długu od dłużnika . Jeden sąd zatwierdzi szybko , drugi będzie się bujał właśnie z różnymi nawet absurdalnymi zażaleniami , a sąd musi odpowiedzieć na te formy zażaleń , i je odrzuca itd.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja z inną sprawą czekam na klauzule wykonalności już około rok, bo dłużnik składa różne zażalenia , wiec i tutaj jak dłużnik jest sprytny to może to trochę potrwać , a nie tylko 2 tygodnie na to , 2 tygodnie na tamto. PRo Zysk też napewno dodatkowo jest opieszały w tych sprawach
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dostałem ostrzeżenie od Pepperronis za cytowanie pana keeper. Nie było w tym cytowaniu nic zakazanego lub wulgarnego . O co chodzi ? Co chwile ktoś kogoś cytuje ? No to panie keeper , ładny fart , to tu stopa zysku by nie była 20 procent , tylko dużo więcej , oczywiście gdyby nie było innych okoliczności związanych z upadłością KCH Offtop. To nie jest wątek dotyczący decyzji moderatorskich. Jeśli nie zgadzasz się z jakąkolwiek decyzją moderatorską możesz ją zaskarżyć w odpowiednim wątku. Regulamin jednoznacznie zabrania cytowania bezpośrednio poprzedzającej wypowiedzi. Cytowanie w takiej sytuacji całej poprzedniej wypowiedzi jest także bezcelowe. Zapraszam do zapoznania się z Regulaminem forum.
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  [---] Na pewno takie wyniki ? Przez 4 miesiące odzyskałeś 106500 z rat oddawanych przez dłużników ? Coś dużo . Bez sprzedawania na giełdzie ?
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dobrze że wtedy ilość pożyczek do kupienia była ograniczona, a miałem jeszcze Ok. 100000 do włożenia i na szczęście nie zdążyłem je dostac , a później były info o zmianie reguł i zrezygnowałem z kupna nowych , a dostępu do giełdy nie miałem . Bo podobno co mówili inni , w tym czasie pojawiło się dużo pożyczek na giełdzie , czyli ktoś dostał cynk , że będzie zmiana reguł ( oczywiście są to moje przypuszczenia , panie Pepperronis, nie mam żadnych dowodów , bo nawet ja nie korzystałem z giełdy )
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Napisano 22 godziny temu IMHO, wcale Twój wniosek nie jest taki oczywisty. Po czym wnosisz? No , wydaje mi się że dałem przykład po czym wnoszę - konto żony , na 7 pożyczek , jedna spłacana , reszta nawet złotówki , wszystkie pożyczki kupione początek grudnia bodajże , tuż przed zmianą reguł . Dla porównania mam 2 inne konta , swoje i mamy , wiec nie opieram się na czyiś statystykach , w które nie mam wglądu , tylko na swoich. Cóż więcej powiedzieć dać panie Pepperronis. Gdybym miał dostęp do innych bym może coś więcej miał do powiedzenia , ale myśle że 99 procent uczestników powie to samo. Nie chce skłamać ale chyba to było powiedziane przez pana że zakończył współpracę z PZ dużo wcześniej , wiec za dużo nie może pan powiedzieć o pożyczkach z tego ostatniego okresu, a my bieżący inwestorzy mamy to wszystko online.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie grudzień lepszy niż poprzednie miesiące - spłacone kapitału 14500, zwykle to było około 11000 na miesiąc . Różnice zrobiła jednorazowa spłata całej pożyczki ( Ok. 4500 ) , która miała się zakończyć dopiero w 2020. W grudniu dwie z komorniczych się trochę spłaciły na 7 egzekucji komorniczych . Kapitału jeszcze zostało ( z trzech kont ) - Ok. 250000 , rok temu było 380000, wiec mając na uwadze różne getbacki i amber Goldy, i tak jestem zadowolony że nie poszło to w tą stronę ( nie zapeszać , oby tak dalej ). Ale patrząc na konto żony która zaczęła przygodę w listopadzie rok temu , to tragedia u niej ( na szczęście tylko 25000 zainwestowane ) , dlatego współczuje tym którzy zaczęli też przygodę z PZ tuż przed zmianą reguł . Tam widać różnice , że klienci mieli poluzowane kryteria , bo 6 pożyczek na 7 nawet jedna rata nie wpłynęła , czyli patologia fartem dostała i przetańczyła pewnie w jeden dzień .
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  [---] A my to co ? Nie żerowaliśmy na biednych i prostych ludziach ?
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jeśli są jakieś błędy po stronie PZ to już dawno grupa inwestorów PZ , tych z grubszym portfelem , by wychwyciła razem ze swoją armia prawników , i już by była prowadzona sprawa . My sobie ty debatujemy , być może trafimy na konkretny ślad , ale już łatwiej chyba trafić szóstkę w totolotka, ale .... nadzieja umiera ostatni, może cos odkryjemy.
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Tak jak mówiłem , odgrzewane kotlety , żadnych rewelacji , o te działania właścicieli PZ podejrzewa większość inwestorów , cwaniaki się szykowali przez dłuższy czas do zrobienia tego. Dzieki za info , ale nic nie wnoszące do sprawy
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  To może trzeba było o tej polityce Grzesia opowiedzieć wcześniej , kiedy były wezwania na policję w postępowaniu przeciwko PZ , albo na początku roku , kiedy wszystko działo się „na gorąco „ , były zebrania z zarządem i można było im to wszystko wygarnąć . Za chwile znajdzie się jeszcze paru co widziało ale nie powiedziało , ale teraz powie . Flaki z olejem , odgrzewane kotlety , zobaczmy co to za rewelacje , wstrzymuje się z obejrzeniem thrillera , może to będzie lepsze, a może to będzie komedia.
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Moje kolejne przemyślenie - ciekawe czy nie ma wśród naszych dłużników , tych samych osób , które z firmy KC pobrały kilka pożyczek . Jest to oczywiście tylko przypuszczenie , że PZ nie grał z nami fair na półmetku . Czyli delikwent dostał cynk że dostanie pieniądze z KC , i dostał w różnych oddziałach w poniedziałek , wtorek, środe i czwartek , PZ zgarnął prowizje i sprzedał te pożyczki nam inwestorom . Może jest oszustwo , może nie . Narazie mnie się nie chce ( bo święta itd. ) ale można by było podzielić się z innymi inwestorami informacjami o dłużnikach , którzy nie wpłacili żadnej raty , może by jakieś kwiatki wyszły , chociaż samemu mi ciężko w to uwierzyć .
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Tak przeglądam giełdę i zastanawiam się po co ludzie wystawiają pożyczki na giełdę gdzie różnica między ceną zakupu a wartością zakupu wynosi pare złotych , jeśli nie jest taka sama ( oczywiście pożyczki nie czerwone / nie windykowane ). Wątpię by znalazły jakichś kupców , a tak naprawdę zaśmiecają giełdę .
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Tak naprawdę dużej papierologii i roboty nie ma. Większość robi firma windykacyjna ( chyba Obligo i inne ) , od tego zgarną pewnie jakiś procent , komornik idzie z urzędu i tez dostaje procent z urzedu od tego co zgarnie. Najwiecej roboty i zabierającej najwiecej kasy idzie na windykacje telefoniczna ( jeśli jeszcze istnieje ) , a i tak pewnie dużych osiągnięć już nie będą mieli - ci co płacą , to już raczej będą płacili , a ci co nie płacą - zaraz będą nakazy zapłaty loteria z komornikiem.
×