Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Daniel1978

Forumowicz
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Daniel1978

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja mam dwa postępowania egzekucyjne narazie , z jednego już drugi raz komornik odebrał po 560 zł ( co miesiąc ) , z drugiego nic. A spłaty regularne raczej , nic lepiej , nic gorzej , średnio około 10000-12000 co miesiąc schodzi . Wiadomo u każdego inna bajka. Z żony konta na 7 pożyczek tylko jedna się spłaca , reszta nawet jednej wpłaty nie było , zaczęła przygodę z PZ około listopada rok temu. Może jak wskoczy na postępowanie wgzekucyjne coś się ruszy u niej , trudno powiedzieć . Na pewno u mnie mogło być dużo gorzej ( np. jak w amber gold - gdzie ich całkowicie wydymali, tak samo mogło być u nas ) . Oczywiście niektórych to nie pociesza ( jak na koncie u żony ) , bo i tak nic im nie spływa. A czy możemy coś zrobić z właścicielami PZ w celu lepszego odzyskania pieniędzy - trudno powiedzieć . Sam byłem wzywany na policję , i przesłuchujący mi powiedział , ze wałku ze strony PZ tu nie widzi.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  A skąd wiadomo ze to spłata z postępowania egzekucyjnego ? Może sam dłużnik taką sumę wpłacił a zaksięgowało się tak jak wyżej ponieważ płatność była opóźniona itd .
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  To ze kolega Wojto dostał te pieniądze to niekoniecznie komornik zabrał komuś , dłużnik mógł sam tyle wpłacić
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Moim zdaniem , PZ akurat w tym cytowanym przypadku miał interes, jak najwiecej pożyczek udzielić przed zmianami które miały miejsce w grudniu , oraz co się z tym wiąże zgarnąć prowizje i odsprzedać dalej .
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ofert na giełdzie nie jest 18 , tylko 18 stron, razy 10 ofert , bo tyle jest na jednej stronie czyli jest 180 ofert.
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja mam kapitału jeszcze 295 k na 3 kontach , ale ze zacząłem chyba w 2016 to jeszcze 95 k odzyskam to będę na 0. Najgorzej maja ci co zaczęli przed upadkiem KCH. A sierpień podobny do innych miesięcy co do spłat .
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Przesłuchanie oczywiście jako pokrzywdzony - Łódź , facet nawet nie miał pojęcia co to jest pz i jak to działa . Trzeba mu było wszystko wyklarować . Miał z 20 pytań przygotowanych pewnie przez prowadzących ta sprawę w miejscu zgłoszenia podejrzenia o przestępstwo . Czy inwestor był powiadomiony o ryzyku, czy ja czuje się oszukany , jak pieniądze spływały itp. pytania. Około godzinki przesłuchanie - mówiłem ze jak jest jakiś wałek to tylko na dawaniu pożyczek przez pz w końcowym etapie każdemu kto popadnie bez weryfikacji , ale ze to tylko moje przypuszczenia bo nie mam i nie miałem wglądu w portfolio klienta. Policjant potwierdził ze będzie bardzo ciężko tu coś udowodnić . I rzeczywiście miałem i jeszcze mam 200+ na koncie PZ. Żona i mama jeszcze nie wzywane.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  No to jutro ja mam wezwanie na komendę w sprawie Nobiles. Zobaczymy co wymyślili ?
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ktoś sam sobie spłacił swoją pożyczkę a później wystawił ja na giełdę żeby sprzedać ? Ciekawe
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Tak naprawdę to nie wiemy jaką irussan ma ściągalność , myśle ze nikt nie widział jego statystyk , a jeśli by było mało to i tak by zawyżył , żeby „złapać „ inwestorów na pośrednictwo przy odzyskiwaniu długów , z czego ma zarobek
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jednak nie wiadomo na co dłużnicy przeznaczą nową pożyczkę od Bociana - czy na „nasze” zobowiązania od kch czy na imprezkę . Poza tym raczej wiadomo i tak ze jak dłużnikowi zostało 2 czy 3 raty to i tak by to spłacił i jest rzetelny , problemem są ludzie nie płacący żadnej raty lub jakąś małą część
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Można przyjąć 15-30 % przy dużym szczęściu .
 13. Ankieta PZ

  3. pytanie powinno mieć odpowiedzi - tak i nie jako razem odpowiedź , ponieważ różnie to bywa, czasem tak , czasem nie
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Specjalnie nie dają
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Żeby się nie okazało ze jak knf się za to weźmie to już żadnych spłat nie będzie
×