Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Wojto

Forumowicz
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O Wojto

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Wielkie dzięki dla Pepika 78 za obszerną recenzję ze spotkania z inwestorami. Również wczoraj byłem na tym spotkaniu, dodam tylko, że na pytania inwestorów dlaczego od 3 miesięcy jest coraz gorzej ze spłacalnością pożyczek usłyszeliśmy kilkakrotnie odpowiedź od Pań z działu windykacji "my mamy coraz lepsze wyniki w naszej pracy". Oby ten optymizm przełożył się na zawartość portfeli inwestorów.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Żadnych dodatkowych informacji w systemie nie miałem, tylko informacja : 101,10 - zysk za opóźnienie w spłacie
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  około 3 miesiące
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Naliczoną mam dzisiaj pierwszą wpłatę od wierzyciela ze statusem "postępowanie egzekucyjne" kwota : 101,10 - zysk za opóźnienie w spłacie. Dobrze, że się coś ruszyło...
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda następująco : Na 68 pożyczek : 22 w sądzie, 1 egzekucja komornicza, 9 w przygotowaniu, 10 w windykacji, 26 spłaca się normalnie (38%)
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja również się zapisałem na to spotkanie 24.10. godz. 13.00.
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie kwota spłaty (wpływu na konto) spadła o 20% w lipcu w stosunku do czerwca. Z pewnością ma na to również wpływ malejąca liczba pożyczek. Z 84 w grudniu 2017 do 69 na koniec lipca 2018. W postępowaniach sądowych mam obecnie 17 i 1 w egzekucyjnym. Pocieszającym jest to , że są pojedyncze wpłaty przy statusie postępowanie sądowe.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Mam dzisiaj wieczór problem z logowaniem do Pro Zysku. Ma może ktoś też taki problem ?
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Podsumowując ten miesiąc u mnie jest kwotowy wzrost wpłat o 15% w porównaniu do maja.
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie wpłaty w czerwcu są już na poziomie 80% wpłat w maju, więc przy malejącej liczbie pożyczek jest ok. Z kolei marzec, kwiecień, maj, miałem wpłaty na mniej więcej na równym poziomie.
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Inwestorzy ! Dostał ktoś może dzisiaj przelew wpłaty od Nobilesu na konto ING, bo u mnie do tej pory brak.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jestem "szczęśliwym" posiadaczem 81 wierzytelności. U mnie spłaty marzec/kwiecień spadły do dzisiaj o 10%. Może mój przykład nie jest reprezentatywny ale na pewno ni jak ma się do wzrostu spłacalności deklarowanego przez Pro Zysk w kwietniu czyli + 15% w porównaniu z marcem. Jak jest u was ?
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie zawsze między 10-tym a 15-stym wpływa najwięcej. Obecnie mam 33% na czerwono, maksymalnie było 37%. Więc z tego co obserwuję na forum to nie jest u mnie jeszcze najgorzej.
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jak wejdzie prokurator i zablokują im konta to mamy na dłuży czas (jeśli nie na zawsze) z kasą od nich pozamiatane i wtedy pozostanie nam tylko ścigać dłużników na własną rękę. My nie wiemy jakie oni mają i wobec kogo zobowiązania. Dokąd płacą nam raty ja bym z pozwami sądowymi się wstrzymał, chyba że się zmieni sytuacja...
 15. Proszę mnie dołączyć do grupy prywatnej

×