Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
jusik2002

Forumowicz
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jusik2002

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie wiem kim jesteś ale śmierdzi mi tu na kilometr że jesteś Waćpan członkiem tej konfabulacji. Wszyscy piszą tu co myślą a tylko ty idiotyzujesz swoimi stwierdzeniami Waćpan.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jak wiedzieli, że zaraz nie będą już skupować bo całkowicie płyną to mogli dawać wszystkim aby zarobić jeszcze na prowizjach. 10 pożyczek zakupionych tuż przed ogłoszeniem końca skupu w ogóle się nie spłacało - komornik ściąga po 10-15 złotych. Przypadek ?
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czytanie umowy to jedno a wypełnianie obowiązków przez kontrahenta to inna sprawa. Ja mam pożyczki kupione na samym końcu uczciwego traktowania przez Pro Zysk. Tak wiem, nie doczytałem ale nigdzie też nie pisało, że oni w ogóle nie prowadzą weryfikacji pożyczkobiorcy. Wszystko co na końcu kupione to się nie spłaca, komornik ściąga po 10-15 złotych. Ci entuzjaści spotkań w siedzibie PZ chcą mi powiedzieć że zwyczajnie Nas nie oszukali ? Oczywiście że tak, dawali wszystkim wiedząc że i tak kupimy a zbierali koszty prowizji. Te pieniądze które tam są uważam za stracone i nie wiem jaki jest sens spotykać się z oszustami. Myślicie że mówią Wam prawdę ? Pewnie tak samo jak z pożyczkami dawanymi na sam koniec istnienia z firmy - bez pokrycia.
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Mi obecne działania PZ śmierdzą coraz bardziej. Jakoś ciężko jest mi uwierzyć, że komornikowi udało się ściągnąć od dłużnika dokładnie 2,53 złotego. Wszystko na komorniku a od 4 miesięcy dostałem dokładnie 2,53 !!!!! Czy to nie wydaje się dziwne ?
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja to w ogóle się dziwię jak widzę wpisy o spłatach. Pieniędzy żadnych nie widziałem chyba od stycznia. 3/4 pożyczek od roku wisi na statusie postępowanie sądowe a z tego co jest na postępowaniu egzekucyjnym guzik jest. Ja już szczerze wątpię w odzyskanie jakiejkolwiek kasy z tej pseudo inwestycji PZ może ściąga jakąś kasę ale w pierwszej kolejności swoją potem dużych graczy ( w obawie przed procesami) a jak im starczy ewentualnie czasu to może kiedyś zajmie się takimi małymi inwestorami jak ja. Smutne no ale sam jestem sobie winien wchodząc w ten interes.
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Powiem na swoim przykładzie, początek styczeń 2018, obecnie 18 pożyczek i wszystko na etapie postępowanie sądowe. Generalnie traktuje te pieniądze jak stracone bo w trakcie 9 miesięcy od kiedy podpisałem cesję otrzymałem uwaga.......50 złotych. Generalnie czuje się oszukany bo uwierzyłem agentowi że będzie zawsze odkup nie analizując umowy. Niby zrobiłem z siebie frajera no ale..... Od byłego windykatora miałem ostrzeżenia że mocno zostały poluzowane warunki przyznawania pożyczek no ale wierzyłem w odkup. Tak jak piszą niektórzy koledzy PZ zrobiło to zupełnie umyślnie no ale co im zrobimy ? Ci co zainwestowali parę lat wcześniej to tylko zmniejszają zyski a ja liczę na strate kapitału około 60 procent. A czytając to forum to z całą pewnością jedną z bardzo aktywnych osób to ktoś powiązany z PZ jednak kto to już pozostawię dla siebie.
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Co masz na myśli pisząc o Bocianie ? Czy je odkupia w jakimś pakiecie ? Czy dostaniemy za nie kasę czy oni będą to windykowac ?
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jedną 3200 splacala się ładnie ale już przestała, 3×1360 I reszta po 400-600 zlotych. Dziwne są te na 1360 bo jak się dowiedziałem najczęściej podlegały odkupowi przez PZ. Cześć pewnie uda się odzyskać ale chyba że trzy mam od ludzi których PESEL się zaczyna od 40..... więc robiłem trochę za ZUS Trudno, była to ryzykowna inwestycja w której niestety nie doczytałem magicznego stwierdzenia "ma prawo".
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Mi na 12 nic się nie spłaca. Pożyczki kupione od listopada do końca działania PZ. Ja nie znam pojęcia "spłata". Zaczynam traktować te pieniądze jako stracone.
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dokładnie @PatrykS powiedz coś więcej. Dziś mi wskoczyło 8 na windykację, pytanie co dalej ? Jak z windykacją ? Co z kasą za darowizny skoro nie możemy inwestować ? Skoro mówisz, że wszystko powinno wrócić do normy to dlaczego nie poręczą ?
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ikona się nie pojawi ponieważ Pro-Zysk zrezygnował z cesji zwrotnej. Liczyłeś, że akurat w twoim przypadku będzie inaczej ?Zobaczymy jakie informacje przywiozą koledzy z centrali.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nic innego nam nie pozostało. Dawajcie znać czy dziś wpadają Wam jakieś spłaty. Czekamy na informacje od tych co dziś wybierają się do KCh, ja będę tam jutro o ile uda mi się z kimś umówić.
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Cześć, jestem Tyszaninem i mam zamiar jutro się wybrać do siedziby KCh. Jeżeli chodzi o propozycje to oczywiście poręczenie właścicieli jest najlepsze ale.......... Sytuacja z tego co wiem jest bardzo rozwojowa i może być bardzo różnie. Z moich informacji Firma jest sprzedana ale w jakiej części zapewne dowiemy się niebawem. Nic nam nie pozostaje jak czekać i nie wiem czy czasem niepewność w której solidni dłużnicy spłacają pożyczki nie jest najlepsza. Jedno jest pewne, chyba każdy powinien mieć świadomość że coś takiego może nastąpić. Pracuję w instytucji globalnej a ona ma zdecydowanie mniej rozbudowane struktury. W tej firmie się zarabiało tysiące bezpodstawnie ale kto bogatemu do czasu zabroni ? Pewnie do końca tygodnia się dowiemy jak zostaniemy potraktowani więc niech moc będzie z nami !!!!! A jak nie będzie z nami to pozostanie nam tylko prokuratura ...............
×