Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
byskobol

Forumowicz
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About byskobol

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Chorzów
 • Zainteresowania
  -
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czy decyzja UOKiK coś dla nas zmienia? może ktoś rozwijał temat??
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Pepik78 Faktycznie wstępnie było mówione o spotkaniu w lato. Zrozumiała sytuacja, mam nadzieję, że spotkamy się na jesień. Ruchy które poczynią RPP są fatalne nie tylko dla nas ale dla wszystkich teraz stopa lombardowa wygląda po prostu fatalnie. O inflacji już nie wspomnę. Pozdrawiam i czekam na jakieś info.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Witam Na moim portfelu znowu wszystko wy stopowało ostatnia wpłata była 30.03.2020 i od tego czasu totalna cisza. Pepik78 czy masz może jakieś nowe informacje z centrali? (może A.Zawisza przesyłał Ci jakieś nowe statystyki) albo informacje o jakiś nowych działaniach. ciekawy jestem jak wygląda teraz sytuacja z ściągalności w okresie pandemii. Będę wdzięczny za odpowiedź Pozdrawiam
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Witam. Miałem wezwanie na przesłuchanie w grudniu, sprawa przesłuchań kompletnie do niczego nie prowadzi i do niczego nie doprowadzi, ponieważ: 1. Jak ktoś czytał umowę którą podpisywał to jest świadomy tego czego dotyczyła i jakie mogły być skutki (odkup nie spłaconych wierzytelności) 2. przesłuchania odbywają się zamiejscowo, każdy oficer przesłuchujący dostaje listę pytań nie jest wtajemniczany w cał system działania programu ma zrobić po prostu notatki z przesłanych pytań. 3.lista pytań jest kompletnie bez sensu ktoś kto ją tworzył chyba nie zapoznał się w ogóle z profilem systemu PZ. np. pytanie w stylu ilu dokonałeś lub ile otrzymałeś przelewów z PZ? idiotyzm. wiadomo tych przelewów było mnóstwo im większy kapitał tym wpłat i spłat więcej. 4.sprawa jak każda inna żeby potem nikt nie zarzucił że nic nie robili. Kto czytał umowę z zrozumieniem ten powinien być świadomy ryzyka, Biznes jest Biznes. musi się spinać. A co do spotkania. wrażenia pozytywne, ja osobiści całą moją windykację powierzyłem nobilesowi i tak planuję to zachować. Podziękowania do Ludzi obecnych na spotkaniu i merytoryczną rozmowę.
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Pepik mam pytanie próbowałem się dziś dodzwonić do PZ ale lipa dzwonie na nr326614555 niby połączenie jest jestem 1 w kolejce 20min i nic. chciałem potwierdzić obecność na spotkaniu
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Pepik78 czy jest potrzeba dzwonić do Nobilesa i umawiać się osobiście czy wystarczy przyjechać??
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Witam Jestem chętny na spotkanie. Prosze tylko o potwierdzenie terminu
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie tragedia jest od początku roku, od stycznia wpłynęło 100zł (STO zł) czas jaki trzeba odczekać na na postępowanie egzekucyjne jest masakryczne w niektórych umowach czekałem 1,5 roku.
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  jestem w programie PZ od 12.2014 i od początku miałem zapis o możliwości odkupu. nie ma sensu do wracania do systemu pożyczkoposiadzacz to był inny program. a tak poza em to do każdej jednej pozyczki zawierało się nową umowę z która trzeba było się zapoznać. Niestety taka jest prawda trzeba czytać zanim się coś podpisze. Ja opieram się na tych umowach co mam i niestety to nie jest do podważenia i mam to sprawdzone u radcy prawnego.
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Popieram propozycje spotkania myślałem o przełomie stycznia i lutego. Ja mam cesje które składałem w lutym, marcu i kwietniu żadna nie ma statusu postępowania komorniczego. z informacji które dostaje od PZ mam że 3 albo 4 czekają na klauzurę wykonalności (od sierpnia) reszta jest złożony pozew albo reklamacja na pocztę polską. nadmienię iż żadna pożyczka nie pochodzi z giełdy.
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Witam Zgadzam się z przedmówcą, każdy z nas podpisywał umowy w których był jasny zapis o możliwości odkupu a nie gwarancji odkupu. Niestety i ja takie umowy podpisywałem z przekonaniem "skoro tyle czasu odkupowali to czemu mieli by przestać to robić" a to był błąd. PZ miał takie prawo i po prostu skorzystał z niego czy nam się to podoba czy nie. Osobiście nie jestem zadowolony z takiego biegu sprawy, ale postawa PZ i decyzja o wzięciu na swoje barki prowadzenia spraw dalej czyli całe przygotowania pozwów i prowadzenie sprawy sądowej dalej próba egzekucji komorniczej jest dla mnie dobry rozwiązaniem, ponieważ nie wiem czy byłbym w stanie to ogarnąć o oprócz tego jeszcze inwestować dodatkową kasę. Co nie zmienia faktu, że tempo prac w PZ jest trochę "wolne" wysyłam do Nich systematycznie maila z zapytaniem o postęp prac na moich pożyczkach i widzę że idzie to wolno. I nie ma co tu zwalać na opóźnienia w poczcie polskiej, że reklamacje, że nie doręczyli, po prostu jak człowiek patrzy na czas obiegu dokumentów to trochę ręce opadają. liczę, że rok 2019 pokaże co tak naprawdę jesteśmy w stanie odzyskać większość spraw już powinna nabrać tempa komorniczego zobaczymy jaki to przyniesie efekt.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  pepperoniss Pepperoniss, czy wiesz może jaki jest czas oczekiwania na wydanie klauzury wykonalności? Czy o taką klauzurę trzeba wystąpić czy jest wydawane od razu po wydaniu wyroku?
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Odpowiedź przyszła od razu w następnym dniu po wysłaniu zapytania
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Forumowicze, mam pewne pytanie. wysłałem zapytanie do PZ o postęp w sprawie moich pożyczek. Fakt odpowiedź dostałem szybko ale dziwi mnie kilka pożyczek a mianowicie mam informacje, że nakaz zapłaty został wydany w dniu 18.07.2018 a tu patrze w systemie dalej wisi postępowanie sądowe. czy to może oznaczać, że sprawa nie trafiła jeszcze do komornika?
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  wpłynęła mi wpłata pożyczki która jest na postępowaniu sądowy (83,23 sp.kapitału; 4,28 zysk; 72,49 zysk za opóźnienie) mały ruch ku lepszemu ale zawsze coś. jeżeli tak by to wyglądało to nieźle odsetki za opóźnienie nam wynagrodzą.
×