Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Pepik78

Forumowicz
 • Content count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

1 Follower

About Pepik78

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  To nic nowego.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @flakerss oni nie ogarniają całej polski tylko śląsk i pewnie niecały. Tak zgadzam się, że windykatorzy mogli zostać, to mielibyśmy całkiem inne wyniki. Tutaj pełna zgoda
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @BeatResz myślę, że nie jest odosobniona, wiele osób na spotkaniu twierdziło, że spłaty komornicze idą wolno. Niemniej jednak trafiają się także pełne spłaty jak i częściowe. Jeżeli komornik nie ma z czego ściągnąć, to niestety sprawa wydłuży się w czasie. PZ prawdopodobnie nie udziela informacji ze względu na RODO. Jeśli o mnie chodzi, to sam spisałem kilka pożyczek na stratę, gdzie później po dobrych kilku miesiącach okazało się, że coś zaczyna spływać, zaś 2 zostały spłacone w całości. PZ działa, gdyż jesteśmy po tej samej stronie barykady. Już sam fakt, że wykładają pieniądze na windykowanie i postępowanie sądowe, jest powodem do odzyskiwania pieniędzy. Trzeba mieć świadomość, że to nie są małe pieniądze w skali wszystkich pożyczek.
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @Meggy tak PZ będzie windykować nasze pożyczki, tym bardziej, że swoich mają więcej niż pożyczek inwestorskich. Firma w żaden sposób nie kończy działalności. Nie zatrudniają ludzi dla nas a dla samych siebie i nas, gdyż muszą odzyskać także swoje pieniądze. Nie zamierzają zamykać interesu, ponieważ wystartowali z nowymi pożyczkami dla starych klientów Chwilówek. Oznacza to jedno, że będą prowadzić normalną działalność. (Tym razem bez programu partnerskiego, także w systemie nie pojawią się nowe pożyczki do zakupu). Program pilotażowy działa bodajże od 3 m-cy i wyniki tak jak pisałem są ciekawe. O postępowaniu sądowym pisałem już wcześniej. Wiele osób ma ten sam problem ale to nie wina PZ.
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Statystyki z ostatniego spotkania, które odbyło się w środę: 1) Sprawy przekazane przez komornika 11300 (łączna ilość spraw, w których komornicy przekazali pieniądze). 2) Sprawy zakończone przez komornika 1614 3a) Ilość spraw u komornika 24053, gdzie w 11387 spraw, komornicy już ściągają należne pieniądze. 3b) Pożyczki, które regularnie się spłacają 6661 3c) Pożyczki na windykacji (kolor czerwony) 5563 3d) wypowiedzenie umowy skuteczne 1285 3e) pozew 1140 3f) Ilość spraw, która jest w sądzie 11593 4) Ilość zgonów 1569, w 50% spraw są spadkobiercy, drugie 50% będzie raczej nie do odzyskania 5) Umorzone przez komornika 632 6) Upadłości 725 Jeżeli chodzi o długi czas spraw, które znajdują się na postępowaniu sądowym, to tutaj sprawa wygląda następująco. Na początku sprawy szły do e-sądu, które zostały finalnie przekazywane do sądu właściwego. W związku z tym, że sądy działają jak działają, to czas ulega wydłużeniu. Aktualnie trwa program pilotażowy, który polega na zatrudnieniu 2 windykatorów, którzy odwiedzają opornych dłużników. Wyniki mają dość ciekawe moim zdaniem i napawające optymizmem. Wszelkie usprawnienia w systemie są wprowadzane na bieżąco. Kolejne spotkanie, które będę starał się zorganizować przewidziane jest w lutym. Jednak istnieje możliwość wcześniejszych spotkań, jeżeli trafi się jakaś grupa chętnych.
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ze względu na brak czasu napiszę kilka słów w sobotę.
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Zawsze piszemy po spotkaniu, najważniejsze informacje. Na pewno będzie krótkie sprawozdanie.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @byskobol serio tylko 100? Jak duży masz portfel? Jak rozkładają się pożyczki? ps zapraszam na spotkanie.
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie są spłaty i nawet ostatnio otrzymałem zaległe odsetki od pożyczek, które właściwie wpisałem na stratę. Zakładam że wcześniej komornicy nie mieli z czego ściągnąć. Natomiast mam inny problem. Postępowanie sądowe na dwóch moich pożyczkach trwa dobrych kilka miesięcy a biorąc czas od podpisania cesji to jest już 13 miesięcy.
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Spotkanie ustalone i zatwierdzone na 19 września tj czwartek godzina 11:00. Proszę wcześniej przygotować pytania. Z kolei PZ prosiłbym o przygotowanie statystyk (dla porównania z ostatnimi) oraz odpowiedzi na kilka aspektów, które były poruszane ostatnio.
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jak się nie mylę, to chyba jest ulica Towarowa 19-23. Tychy. To nowy kwadratowy budynek, przeszklony. Nie trudno pomylić. W razie czego można sprawdzić na street view na Google maps. Ulica Fabryczna 12 to chyba stary budynek.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Sprawy ogólne dotyczące systemu, działań PZ i ściągalności. Możesz nakreślić swój problem na spotkaniu i na pewno zostanie sprawa wyjaśniona. Odnośnie twojego postępowania sądowego, mogła zajść następująca sytuacja. Dłużnik zmienił miejsce zamieszkania, które nie da się ustalić. (wyjazd z kraju?). Pamiętam, że na jednym ze spotkań była już omawiana taka sytuacja. W każdym bądź razie zapraszam
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @pmprogres w takim razie proponuję, czwartek 19 września godzina 11. Standardowo max 2-3 h. W tym czasie powinniśmy omówić najważniejsze kwestie. Resztę możemy omówić w trakcie lunchu. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich inwestorów, także im więcej nas tym lepiej.
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Witam, czy ktoś jest zainteresowany spotkaniem w siedzi PZ np 19 lub 20 września? Myślę, że można po raz kolejny spotkać się i omówić sytuację.
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @jusik2002 napisałeś lekko bez sensu. Zastanów się, jeżeli sprawa jest na etapie komorniczym, to PZ ma niewielkie pole do popisu, w zasadzie czeka na ściągnięcie kasy. Druga sprawa, napisałeś:" PZ może ściąga jakąś kasę ale w pierwszej kolejności swoją potem dużych graczy (w obawie przed procesami) a jak im starczy ewentualnie czasu to może kiedyś zajmie się takimi małymi inwestorami jak ja". To zastanów się teraz logicznie, dlaczego ci inwestorzy z kupą kasy od razu nie pozwali PZ i mieliby problem z głowy? Nie pozwali, nie pozywają i też muszą czekać na pieniądze. Niestety pewnie się zdziwisz ale każdy inwestor jest tak samo obsługiwany przez PZ. Kwestie indywidualne pożyczkobiorców mają tutaj największe znaczenie. Jedni są w porządku i spłacają, są też cwaniacy, (sam na taką rodzinkę trafiłem, rozmawiałem z nimi osobiście i szli w zaparte, że nic nie wiedzą o pożyczce. Finalnie komornik ściągnął wszystko plus karne odsetki:). Do tego jeszcze zgony, umorzenia, (wyjazdy z kraju)? Ja sam do wielkich tego systemu nie należę ale od momentu dead line w 2017 roku, odzyskano dla mnie 60%, z czego jeszcze w 2018 roku na panice kupiłem pożyczki z giełdy, za bardzo śmieszne pieniądze. Po reinwestycji spadło do 52% odzyskanej kasy. Kilka pożyczek się spłaca, reszta już na postępowaniu sądowym oraz komorniczym. @jusik2002 zapraszam na spotkanie we wrześniu. Z miłą chęcią wysłuchamy Twoich spostrzeżeń. @Meggy słuchaj czy to nie Ty masz część pożyczek, które sama windykujesz? Jak to wygląda względem PZ?
×