Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Pepik78

Forumowicz
 • Content count

  269
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

1 Follower

About Pepik78

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ok będę miał to na uwadze. W przypadku gdybyście nie mogli, możecie napisać jakieś uwagi, pytania na priv.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  ok Czyli w chwili obecnej osoby zainteresowane spotkaniem: Pepik78, Byskobol, Imlal, Ewu, Sebix.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Myślę że takiej potrzeby nie ma ale ręki nie dam sobie uciąć W każdym razie jak zadzwonisz i potwierdzisz swoją obecność, to będzie wiadomo, że będziesz na 100%. Jeśli tak samo zrobią inni, to będziemy mieć info jak duża będzie grupa na spotkaniu. Przeważnie na spotkaniu jest kilka/kilknaście osób, ta ilość jest optymalna. Ze względu na omawiane tematy, pytania, dłuższe wypowiedzi, przy większej grupie ciężej zapanować nad całością.
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jeśli dobrze pamiętam: Towarowa 23, Tychy. Duży biały, przeszklony budynek.
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Spotkanie ustalone na 11 lutego tj wtorek na godzinę 11-stą. Zachęcam wszystkich do przyjścia.
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ponawiam propozycję spotkania. Czy są jakieś osoby chętne, żeby się spotkać w siedzibie PZ pomiędzy 9-13 lutego około godziny 11 ?
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Myślę, że na spokojnie możemy zacząć ustalać termin kolejnego spotkania. Kilka rzeczy trzeba wyjaśnić na pewno. Tak jak już wspominałem na ostatnim spotkaniu, proponuję pomiędzy 9 a 13 lutego godzina 10-11. (Ewentualne pytania dotyczące systemu PZ można pisać na priv). Niepokojące są pożyczki, które ciągle mają status postępowania sądowego od dobrych kilkunastu miesięcy/roku . Tutaj ostatnie wpłaty w styczniu i w maju 2018 roku.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Każdy ma takie wpłaty. Ja dostałem 3.89. Niestety tak jak napisał Hypcio tak to wygląda. Komornik ściąga tyle ile jest w stanie.
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  To nic nowego.
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @flakerss oni nie ogarniają całej polski tylko śląsk i pewnie niecały. Tak zgadzam się, że windykatorzy mogli zostać, to mielibyśmy całkiem inne wyniki. Tutaj pełna zgoda
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @BeatResz myślę, że nie jest odosobniona, wiele osób na spotkaniu twierdziło, że spłaty komornicze idą wolno. Niemniej jednak trafiają się także pełne spłaty jak i częściowe. Jeżeli komornik nie ma z czego ściągnąć, to niestety sprawa wydłuży się w czasie. PZ prawdopodobnie nie udziela informacji ze względu na RODO. Jeśli o mnie chodzi, to sam spisałem kilka pożyczek na stratę, gdzie później po dobrych kilku miesiącach okazało się, że coś zaczyna spływać, zaś 2 zostały spłacone w całości. PZ działa, gdyż jesteśmy po tej samej stronie barykady. Już sam fakt, że wykładają pieniądze na windykowanie i postępowanie sądowe, jest powodem do odzyskiwania pieniędzy. Trzeba mieć świadomość, że to nie są małe pieniądze w skali wszystkich pożyczek.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @Meggy tak PZ będzie windykować nasze pożyczki, tym bardziej, że swoich mają więcej niż pożyczek inwestorskich. Firma w żaden sposób nie kończy działalności. Nie zatrudniają ludzi dla nas a dla samych siebie i nas, gdyż muszą odzyskać także swoje pieniądze. Nie zamierzają zamykać interesu, ponieważ wystartowali z nowymi pożyczkami dla starych klientów Chwilówek. Oznacza to jedno, że będą prowadzić normalną działalność. (Tym razem bez programu partnerskiego, także w systemie nie pojawią się nowe pożyczki do zakupu). Program pilotażowy działa bodajże od 3 m-cy i wyniki tak jak pisałem są ciekawe. O postępowaniu sądowym pisałem już wcześniej. Wiele osób ma ten sam problem ale to nie wina PZ.
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Statystyki z ostatniego spotkania, które odbyło się w środę: 1) Sprawy przekazane przez komornika 11300 (łączna ilość spraw, w których komornicy przekazali pieniądze). 2) Sprawy zakończone przez komornika 1614 3a) Ilość spraw u komornika 24053, gdzie w 11387 spraw, komornicy już ściągają należne pieniądze. 3b) Pożyczki, które regularnie się spłacają 6661 3c) Pożyczki na windykacji (kolor czerwony) 5563 3d) wypowiedzenie umowy skuteczne 1285 3e) pozew 1140 3f) Ilość spraw, która jest w sądzie 11593 4) Ilość zgonów 1569, w 50% spraw są spadkobiercy, drugie 50% będzie raczej nie do odzyskania 5) Umorzone przez komornika 632 6) Upadłości 725 Jeżeli chodzi o długi czas spraw, które znajdują się na postępowaniu sądowym, to tutaj sprawa wygląda następująco. Na początku sprawy szły do e-sądu, które zostały finalnie przekazywane do sądu właściwego. W związku z tym, że sądy działają jak działają, to czas ulega wydłużeniu. Aktualnie trwa program pilotażowy, który polega na zatrudnieniu 2 windykatorów, którzy odwiedzają opornych dłużników. Wyniki mają dość ciekawe moim zdaniem i napawające optymizmem. Wszelkie usprawnienia w systemie są wprowadzane na bieżąco. Kolejne spotkanie, które będę starał się zorganizować przewidziane jest w lutym. Jednak istnieje możliwość wcześniejszych spotkań, jeżeli trafi się jakaś grupa chętnych.
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ze względu na brak czasu napiszę kilka słów w sobotę.
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Zawsze piszemy po spotkaniu, najważniejsze informacje. Na pewno będzie krótkie sprawozdanie.
×