Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Pepik78

Forumowicz
 • Zawartość

  235
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

37 Wspaniały

O Pepik78

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ostatnio wpłynęła mi wpłata z pożyczki, która aktualnie jest na windykacji. Najciekawsze jest to, że wpłata nie została uwzględniona w harmonogramie. Czy u was są podobne błędy? ps proponuję zrobić kolejne spotkanie pomiędzy 25-29 marca. Dokładny dzień i godzina do ustalenia. Zakładam, że kilka osób na pewno będzie chciało się wybrać.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  pewnie tak:)
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  spam
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Spłacone 3 raty częściowo? To wydaje się być bez sensu. @keeper jeśli faktycznie masz takie spłaty to serio nie mam pytań. @renovatio też masz konkretnie. Niebywałe wszystko co dotykam zamieniam w piach....:(
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @lek odnośnie wypłaty Twojej odprawy to nie płaciło KCH, tylko gwarantowany fundusz świadczeń pracowniczych. Powracając już do tematu, to u mnie spłaciło się 32% kasy, jaką miałem 1 stycznia 2018 roku. Zakładam, że jestem gdzieś w granicach średniej dla całej społeczności inwestorów. Czy to dużo? I tak i nie. Jeżeli założymy jak niepewnie patrzeliśmy w przyszłość, to można być nawet zadowolonym. Natomiast jeżeli mam być szczery odnośnie reszty spłat, które wiszą w sądzie lub u komornika, to tutaj mój optymizm całkowicie wygasa. Szczerze mówiąc nie widzę tego abyśmy mogli w najbliższym czasie odzyskać z tej puli większość lub cokolwiek. Teoretycznie zakładam, że po wygaśnięciu wszystkich aktualnych spłat, u komornika pozostanie jakieś 40% wartości ze stycznia 2018 roku. Kwestia kolejnego spotkania w siedzibie spółki. Wstępnie zakładam, że będę pod koniec lutego, początek marca. Myślę, że razem z @renovatio ogarniemy temat.
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Za nami 2018, czyli w zasadzie pełen rok, w którym PZ nie skupował pożyczek i prowadził dla nas windykacje. Jaka jest Wasza subiektywna opinia. Ile procentowo odzyskaliście w tym roku? Czy jesteście zadowoleni z działań PZ?
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Słuchaj @pepperoniss napisałeś: " Dlaczego nie oczekujesz od tych, którzy nie mają nic merytorycznego do powiedzenia tylko rzucają obelgami i oskarżeniami bez pokrycia by oni też przeszli na moje pozycje i jeśli już nie nawet zgadzać się z moim zdaniem to choćby podjąć próbę jakiejś głębszej analizy bądź choćby rzeczowej polemiki?" Każdy wpis, czy to merytoryczny, czy obelga jest wyrażeniem opinii. Czy są oskarżeniami bez pokrycia, to ty sam tego nie wiesz. Być może osoby te nie chcą tego pisać, bo przerywasz co chwilę i nie pozwalasz rozwijać się rozmowie. " Jakie widzisz uzasadnienie do tego by w wątku bez skrępowania mieli się wypowiadać kłamcy i oszczercy (Tak! Tak! Oszczercy) rzucający na prawo i lewo swoje pomówienia a już pomówieni nie?" Normalnie myślący moderator usuwa taki wpis i nie traci czasu aby napisać elaborat, czy ktoś jest oszczercą, no ale ty jesteś emocjonalnie zaangażowany. " No ciekaw jestem jakie? Bo ja Ci powiem to co ja na ten temat wiem... Szlag mnie trafia gdy wpada ktoś na forum i krzyczy złodzieje, oszuści, bandyci, pracujesz dla PZ, służb specjalnych, itd., itp. ale na poparcie swoich oskarżeń nie mają żadnych argumentów." Czyli jednak targają Tobą emocje, sam przyznałeś. " Zapraszam do do wypowiedzi w temacie wątku... " Niestety nie da się pisać w tym temacie bo co chwilę przerywasz. Z pewnością wiesz co znaczy słowo upierdliwy. " Jak uważasz? Czy racjonalnym działanim inwestora było przeanalizowanie pod kontem prawnym podpisywanych przez Was umów? Czy zmiana zapisu z obowiązku odkupienia umowy zwiększała ryzyko inwestora czy je zmniejszała?" Co ciebie to obchodzi, co zrobili inwestorzy w przeszłości. Czy inwestowali Twoje pieniądze a może Twojej rodziny? każdy swój rozum ma i zrobił to co uważał za stosowne. Powiedz mi czemu się tak martwisz? ps Jeszcze na koniec. Tak jak widzisz ja także potrafię wyrywać zdania z kontekstu i na każde z nich odpisywać. Fajnie co?
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Słuchaj ty sam sobie przeczysz. Jak możesz napisać, że patrzysz z dystansem i bez emocji, skoro spamujesz temat co chwilę. Czy Ty właściwie wiesz co to znaczy patrzeć z dystansem i bez emocji? Przecież w każdym twoim zdaniu czuć emocje jakie Tobą targają. Niby nie jesteś po żadnej stronie ale Twoje zdanie musi być na górze. Podobno jesteś moderatorem, daj się wypowiedzieć ludziom i nie odpisuj co post, chwytając za poszczególne słówka, zdania bo zamydlasz temat. ps ciekawe ile dostanę za to pkt karnych? Zwyczajowe 10 za offtop. To nie jest watek dotyczący decyzji moderatorskich i spekulacji na ten temat.
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  IMHO, wcale Twój wniosek nie jest taki oczywisty. Po czym wnosisz? @pepperoniss po czym wnosisz, że jest inaczej? Skoro już stwierdziłeś, że nie jest to takie oczywiste podeprzyj to przykładem, statystykami. Udowodnij proszę, że masz rację. Zacytowałeś zdanie i z twojej odpowiedzi nic nie wynika. To ja zadam pytanie. Po czym wnosisz, że jest inaczej, Oświeć mnie.
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Niestety jesteś w błędzie. Nie wiem kiedy przystąpiłeś do systemu ale jeszcze w wersji "Pożyczkoposiadacz", lub na początki Pro-Zysku w umowie ewidentnie było napisane zdanie, że Nobiles gwarantuje odkup pożyczek. Wyglądało to następująco: brzmienie paragrafu 5, punkt 1. (Zwrotne przeniesienie praw). "Nabywca" czyli inwestor ma prawo żądania zwrotnego. Później zostało to zamienione na "Pożyczkodawca" czyli Nobiles2 ma prawo do żądania zwrotnego. (z tego skorzystali) Zmiana nastąpiła bez podpisania ewentualnego aneksu do głównej umowy. Nie wiem czy prawnie taki aneks był niezbędny ale treść tego paragrafu została zmieniona. Jeśli ktoś ma umowy pożyczek z 2015 roku to sam może to sprawdzić.
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Z tego co pamiętam, to pisał, że inwestował ale w chwili obecnej nie jest inwestorem PZ, bo wcześniej się wycofał.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czekam z niecierpliwością.
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Upadlosc-konsumencka-zeszloroczny-rekord-juz-pobity-7633148.html ciekawe ilu z tego grona to nasi dłużnicy?
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Otrzymałem odp na Twoje pytania 1. W każdym przypadku gdy adres dłużnika okaże się nieaktualny, podejmowane są i prowadzone nieustannie czynności zmierzające do ustalania aktualnego adresu zamieszkania. W tym celu korzystamy z usług podmiotu, który profesjonalnie trudni się ustalaniem aktualnych adresów zamieszkania dłużników. 2. Czas przygotowania dokumentów do pozwu jest uzależniony od różnych czynników (m.in. musimy otrzymać zwrot potwierdzenia odbioru pisma przez dłużnika w przypadku, gdy takiej zwrotki nie otrzymamy składania jest reklamacja na poczcie, co czasowo opóźnia cały proces). Zdarzyła się sytuacja z brakiem podpisu natomiast były to jednorazowe przypadki. 3. Upadłości konsumenckie są na bieżąco kontrolowane. W przypadku, gdy pojawi się informacja o upadłości w MSiG przed złożeniem cesji kontaktujemy się z inwestorem w sprawie przesłania niezbędnych dokumentów. 4. W przypadku ustalenia zgonu pożyczkobiorcy, w pierwszej kolejności podejmowane są czynności zmierzające do ustalenia tożsamości spadkobierców zmarłego. Uzyskanie odpowiednich danych o osobach zobowiązanych jest niezbędne dla podjęcia właściwych czynności windykacyjnych i wymaga skierowania stosownych wniosków o wydanie dokumentów i udzielenie informacji. Obecnie przygotowywane są stosowne procedury, a w poszczególnych sprawach przygotowywane są wnioski o wydanie dokumentów pozwalających na podjęcie dalszych czynności.
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @michu73 wygląda na to że twoim pośrednikiem jest jeden z inwestorów, który zarobił na tym że wpłaciłes pieniądze. Jeśli przy po podpisaniu umowy z Pz podałeś jego imię i nazwisko, to zapewne sam wiesz który to. Inwestor skorzystał z programu polecaj. Jego dane muszą być wpisane do systemu, przy twojej umowie bo inaczej pz nie wypłaciłby mu bonusu, który z tego co pamiętam wynosił kilka % i trzeba było rozliczyć na pit-37. Ps nie było żadnej nagonki że strony pz
×