Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
LordDark

Forumowicz
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O LordDark

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Poznań
 • Zainteresowania
  Inwestycje

Ostatnie wizyty

176 wyświetleń profilu
 1. Skarga na moderatora pepperoniss

  I ja również zacznę SSować częściej, skoro dowody same się nie zapisują, aczkolwiek gwarantuję Ci, że Twoja 'pewność' właśnie Cię zawodzi, gdyż do układów refbacku jestem akurat bardzo daleki. Jeśli chodzi o czcionkę - ok, nie doczytałem o tym, więc zgadzam się. Oszczerstw i nadużywania władzy jednak wybitnie nie trawię, stąd poruszony temat. Aczkolwiek dużo trudniej przyznać się do błędu niż brnąć w zaparte w przypadku braku dowodów, więc 'rozumiem' postawę moderatora.
 2. Skarga na moderatora pepperoniss

  Jeśli temat istnieje od ok 10 dni i jest tematem mocno uczęszczanym, a przy okazji sygnatura pisana jak już zaznaczono - dużą czcionką, o ile dobrze pamiętam 16stką, to raczej by się rzuciło w oczy zachęcanie do refbacku. Nie było o tym ani słowa w mojej sygnaturze, podziękowanie za dołączenie z mojego reflinka najwyżej może świadczyć o wdzięczności i kulturze, w żadnej natomiast interpretacji o zachęcaniu do refbacku. Szczerze mówiąc nie robi mi różnicy, czy te punkty dostałem czy nie, ale nie pozwolę na oczernianie mnie bez powodu i kpienie sobie z tego.
 3. Skarga na moderatora pepperoniss

  Bzdura - nic takiego nie miałem napisane w sygnaturze! :/ Dopisek brzmiał 'serdecznie dziękuję za wsparcie', to chyba stanowi różnicę? Jeśli nie pamiętasz co było napisane, to nie wymyślaj i nie dopowiadaj, bo to akurat podchodzi pod zwyczajne oszczerstwo, sygnatura widniała od dłuższego czasu w niezmienionej formie, temat wcześniej był moderowany już z widniejącą sygnaturą, więc ironiczne uśmieszki nie są na miejscu, zamiast przyznania się do błędu.
 4. Witam, skarga dotyczy otrzymanego od ww moderatora ostrzezenia i punktów za moją rzekomo 'zachęcającą do refbacku' sygnaturkę, która brzmiała 'zachęcam do dołączenia z mojego reflinku : <reflink>'. Nie zauważam tutaj elementów refbacku, tak samo jak i słuszności usunięcia tej sygnatury i wystawienia mi kilkunastu punktów ostrzeżeń.
 5. [SCAM] Bitcoin Haven -8% dziennie forever

  U mnie wypłata od wczoraj wisi w pending, przedostatnia całkowicie przepadła w eterze.
 6. [SCAM] Bitcoin Haven -8% dziennie forever

  Nie dostałem wypłaty z wczoraj, chociaż nie widać żeby gdzieś wisiała na stronie. Niby wysłane, policzone do wypłat, ale fizycznie nie dotarła na portfel. Ktoś miał podobny problem wczoraj wieczorem?
 7. Ja wypłatę dostałem właśnie, lekkie opóźnienie ale poza tym wszystko ok
 8. Pierwsza wypłata - instant [---]
 9. @lordzuk dzięki za refka, niech nam żyje sto lat, razem z Bitcoin Heavenem
 10. Nazwa programu: ElderHash Nowy, utworzony 02.02.2018 program, podobny do bardzo popularnego spacemininga, który większość z nas bardzo dobrze wspomina Na start dostajemy darmowe 150 GH/s, wpłacamy depozyt i 'wydobywamy BTC', wygląda bardzo przyjemnie i wiarygodnie. Dość szybko zdobywa popularność na zagranicznych forach. Plany inwestycyjne: 10% dziennie Minimum inwestycyjne: 0.0015 BTC Akceptowane systemy płatności: BTC Wypłaty (manualne/aut.): Instant(0.0005) Przyjemny program ref: 7-2-1 Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam Was serdecznie i przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 02.02.2018. Program daje 10% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Prezentuje się bardzo obiecująco, zdobywa dość szybko popularność, wygląda na starannie przygotowany przez doświadczonego admina. Posiada również swoją stronę na FB, co rzadko się zdarza. Wyczuwam z nim przyjemną współpracę, mam nadzieję, że da nam zarobić niczym spaceming Jestem na start za 0.01 BTC Na uwagę zasługuje też program refów, który daje nam na stałe część 'mocy' naszych poleconych Dowód wpłaty i podgląd panela: https://e-mine.co/?ref=7629 zgoda na reflink @lordzuk Dowód wpłaty https://blockchain.info/tx/ff937de2eb7a317560c9bafefa09c1c018388a0a324f18686a1d54a87bba58d0 Pozdrawiam i życzę wysokich zysków! Karol
 11. [SCAM] Bitcoin Haven -8% dziennie forever

  Witam! Wszedłem z refa za jakieś 0.55 BTC, oby pożył jak spacemining
 12. Nazwa programu: MyEasyMine Start: 17-01-2018 Plany inwestycyjne: min 0.0005 BTC, każdy z planów na okres 120 dni Min inwestycyjne: BTC = 0.0005 Akceptowalne formy płatności: BTC Wypłaty: manual Min wypłaty: BTC = 0.001 BONUS NA START: 0.00000025 BTC/hour przez 120 dni Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Program działa od 17-01-2018, dość szybko zdobywa inwestorów i kapitał. Na start otrzymujesz 0.00000025 BTC/hour na okres 120 dni. W programie wykupujemy GH/s, które automatycznie zaczynają "kopać" nam bitcoiny. Dość oszczędny system reflinków (dodaje zaledwie 5% mocy wykupionej przez zarejestrowanych z refa) daje nadzieję, że to nie jest kolejna typowa piramidka. Nie ma daily bonusów, nie ma promocji, nie ma żadnych udziwnień. Wpłacasz, wybierasz plan, który Cię interesuje i zaczynasz kopać. Program afiliacyjny: 5% Zachęcam do rejestracji przy użyciu linka z mojej sygnaturki, z góry wielkie dzięki Czysty link: https://myeasymine.info Ja wchodzę na początek ostrożnie, za kwotę minimalną, dołączę potwierdzenie wpłaty jak tylko przejdzie. Edit: Program - jak każdy tego typu niesie za sobą ryzyko, jednak wydaje się dość obiecujący. Pozdrawiam serdecznie i życzę wysokich zwrotów!
 13. [SCAM] (Pseudo mining) SpaceMining - 10% dziennie - spacemining.io

  Wciąż bez problemów wypłaty, w sumie nawet szybciej niż ostatnio. Jestem na 3/4 do odzyskania depozytu bez reflinków, więc całkiem przyzwoicie
 14. [SCAM] (Pseudo mining) SpaceMining - 10% dziennie - spacemining.io

  U mnie dzisiaj z większym opóźnieniem (50 min), ale zrealizowana. Przez chwilę mi się już zaczynało cieplej robić
 15. [SCAM] (Pseudo mining) SpaceMining - 10% dziennie - spacemining.io

  Druga wypłata tez od razu, jeszcze wypłacili więcej niż powinni, bo po poprzedniej mi konta nie wyzerowali więc z 20 zl do przodu jestem
×