Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
KryptoDascoin

Forumowicz
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About KryptoDascoin

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Wrocław
 1. Pepperoniss, jeżeli wejdzie na jedną z powyższych giełd to rozumiem, że wyciągnięcie działu z tematu scam będzie już tylko formalnością ? (Żeby było bardziej poczciwie, exx i yobit możemy sobie odpuścić z powyższej wyliczanki.)
 2. Najpierw negocjacje, jak nie przejdą to sprawiedliwości należy szukać w sądzie właściwym dla Twojego miejsca zamieszkania, tak jak w przypadku każdej innej firmy. Jeżeli chodzi o NetLeaders i Webwallet to korzystaj najlepiej z chrome. No to dość trafnie oszacowałem Twoją ilość Dasów ;). Mi ostatnio szedł 2 tygodnie, poprawił się termin dostarczania przesyłek.
 3. Dobrze, że nigdy nie złamałeś i Ci tego nie życzę. Natomiast, idąc Twoim tokiem myślenia, można by powiedzieć, że to jest tylko kwestia czasu jak zaczną Ci się nogi łamać. DascoinWin spokojnie, taki wniosek został już złożony i czeka na rozpatrzenie. Możesz dorzucić swoją cegiełkę i wrzucić na forum potwierdzenie wypłat do działu "Zapłaciły inne marzec 2018".
 4. Warto dodać, że na dzień nie było ani jednego takiego przypadku - nikt przynajmniej takiego nie zgłaszał. Jeżeli kupowałeś styczeń/luty 2017r to Twoje licencje są z okresu jeszcze tzw. auto-submission, czyli zakładam ze cykle automatycznie wskoczyły do wydobycia i masz juz DasCoiny wykopane. Zakładam też, że mogłeś mieć wtedy Frequency Lock około 3.7, więc powinieneś mieć teraz około 2300 DasCoinów z wszystkich 4 licencji. 1 DasCoin na giełdzie wewnętrznej dziś kosztuje 0,5 euro, czyli 2300 DasCoinów = 4830 zł co może dać zysk (może, ale nie musi) na poziomie 287% w przypadku gdy wszystkie DasCoiny wytransferujesz na giełdę i wszystkie sprzedasz w cenie 0,5 euro za sztukę. I teraz masz dwie opcje: a) albo kupisz walidator i zaczniesz transferować te DasCoiny - przy czym tutaj rozumiem, ze jest to dla Ciebie ryzyko b) poszukaj kogoś zaufanego, kto ma już walidator i wykorzystaj jego walidator do swojego webwallet. Musi być to osoba zaufana dla Ciebie, bo jego walidatorem będziecie zatwierdzać transakcje. Może osoba, która Ci poleciła ten projekt ma walidator i jest zaufana. Pozdrawiam.
 5. [---] A kiedy kupowałeś? w jakim terminie ? [---]
 6. Wniosek o przeniesienie wątku

  Potwierdzenia z bieżących wypłat wrzucone do -> "Zapłaciły inne marzec 2018" NetLeaders dostarcza walidatory na bieżąco. Co prawda w okresie świąteczno-sylwestrowym paczka potrafiła iść 4 tygodni, ale teraz wróciło wszystko do normy i paczki dochodzą w około 14 dni. Od około 3-4 tygodni NetLeaders zaczęło korzystać z pośrednika (pakowanie i nadawanie paczek) w UK - bardzo duże centrum logistyczne z UK - nie mogę znaleźć teraz koperty z nadawcą, w razie potrzeby mogę ustalić, w każdym bądź razie to poprawiło terminowość otrzymywanych przesyłek.
 7. Zapłaciły inne marzec 2018

  Potwierdzenie ostatniej wypłaty z projektu NetLeaders - kryptowaluta DasCoin: Webwallet.com -> NetLeaders.com NetLeaders.com -> Portfel BTC
 8. Wobec mnie wszelkie wypłaty DasCoin realizuje na bieżąco. Transfer z WebWallet -> NetLeaders - przeciętnie do 30-60 minut Transfer z NetLeaders -> portfel bitcoin - przeciętnie do 6-8h Screeny wrzucę w trakcie tygodnia do odpowiedniego działu na forum. Proszę inne osoby biorące udział w projekcie o potwierdzenie.
 9. Wniosek o przeniesienie wątku

  Wiedzę mam z własnego doświadczenia, wypłacam w tym projekcie pieniądze. Rozumiem, że mam wrzucić potwierdzenie wypłat do działu "Zapłaciły" ? Czy Ty pepperoniss rozpatrujesz ten wniosek, czy to jest tylko Twoja luźna wypowiedź do tego wątku ?
 10. Branża modowa wkrótce będzie miała dedykowany blockchain w środowisku DasNet, aby chronić twórczą pracę projektantów i weryfikować pochodzenie projektowanych towarów. We współpracy z wybitnymi członkami branży modowej, DasCoin ogłosi nadchodzącą premierę pierwszego z serii branżowych projektów blockchain na specjalnej imprezie w Wieży Eiffla w dniu 26 marca 2018 roku. http://sportifynews.com/news/dascoin-launch-first-fashion-blockchain-project-on-top-of-the-eiffel-tower/0053808/ https://marketersmedia.com/dascoin-launch-first-fashion-blockchain-project-on-top-of-the-eiffel-tower/311373
 11. Wniosek o przeniesienie wątku

  Uprzejmie proszę o przeniesienie wątku: "DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com" z działu SCAM, który zawierać powinien programy, zgodnie z opisem stworzonym przez administrację, cytuję: "W tym miejscu będę umieszczał programy niewypłacalne. Tu możesz ostrzec innych inwestorów przed niepłacącymi programami." Wniosek swój motywuję tym, iż firma NetLeaders/Dascion cały czas wypłaca pieniądze, bez żadnych opóźnień a ponadto w ostatnim czasie wprowadziła dodatkowy kanał realizowania wypłat: http://www.berkeleyfslimited.com/ - "Digital Wallet".
 12. Jeżeli na prawdę chcesz, a nie tylko piszesz, że chcesz, to rusz 4 litery i przyjedź do Londynu 26 kwietnia. Zorganizuję Tobie spotkanie z Mathiasem i będziesz miał szanse dowiedzieć się wszystkiego co Cię nurtuje. Warunkiem jest to, że opublikujesz to wszystko na forum w sposób rzetelny.
 13. Tobie chyba ktoś płaci za takie pisanie Totalnie odwróciłes kota ogonem. Nie ma wpłat do NL = NL nie musi robic wypłat, koniec, kropka. DasCoiny można sprzedać i zarabiać na ich sprzedaży, jest on warty tyle ile ktoś za niego zapłaci..... poza tym po to powstaje użyteczność DasCoina, żeby ludzie go kupowali/używali = cena do góry. Ściągnij sobie blockchain Ripple i idź juz spać
 14. No przecież na razie, nie ma jeszcze tej opcji i dobrze o tym wiesz, to nie znaczy ze tej kryptowaluty nie ma. Równie dobrze można powiedzieć, to Ty udowodnij, że blockchain Dascoina nie istnieje. " Nie wiem czy wiesz, ale coraz mniej blockchainów będziesz mógl pobrać w przyszłości, w tym kierunku to idzie.
 15. No chyba nie sądzisz, że firma NetLeaders zaprasza teraz 4000 osób na event na 27 kwietnia, wszyscy tam przyjadą z całego świata i nikt nie wyjdzie na środek, albo ktoś wyjdzie na środek z NL i powie, nie wchodzimy na giełdę zewnętrzną to był żart ?
×