Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Lucky13

Forumowicz
 • Content count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About Lucky13

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  silesia
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Rozmawiałem z prezesem Adamem Zawisza i poinformował mnie ze sprawa dotyczy poprzedniego programu inwestycyjnego 2011-2013 . ( Postepowanie podobnież trwa już około 9 lat i dwukrotnie było umarzane ) Nie ma to związku z prozyskiem . Otrzymałem zapewnienie ze Prozysk działa normalnie i spłaty będą na bieżąco .
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Poprzednia rata która miała być spłacona 07-15 była nie spłacona w całości te 100 zł wpłacone 09-12 pokryła brakująca kwotę z 07-15 i częściowo spłaciła ratę 08-15 . Może być to wynik spłaty z 09-08 która nie pokryła właśnie całej raty z 07-11 brakło np 3 zł które zostały pobrane za opóźnienie .
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/placa-minimalna-a-zajmowanie-konta-przez-komornika/cmd5jmm
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Według prezesa procent nieściągalnych pożyczek które weszły w status postępowania sądowego to 15% w tym zgony i upadłości . Zobaczymy, sam jestem ciekaw, niestety patrząc na mój portfel optymizm po ostatnich dniach zaczyna maleć .
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Niestety to nie tylko to mam jeszcze bardzo dużo wypłacalnych pożyczek a spadek od 23 sierpnia jest procentowo dużo większy ??? Jeżeli ktoś z Państwa będzie miał jakikolwiek dowód na taki proceder proszę o informację na forum lub prywatnie .
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie spadek spłat ostatnie 2 tygodnie ( od 23 sierpnia drastyczny spadek) i nie jest to jakiś błąd statystyczny wnioskuje to niestety z portfela kilkuset pożyczek . Zaczynam się zastanawiać w jakim kierunku to zmierza ...
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Termin spotkania OK.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie też nie ma . Rozmawiałem przed chwilą z prezesem A. Zawiszą i poinformował mnie że w związku z jakimiś pracami na systemie przelewy powinny być na koncie do godz.20.00. 19.51 właśnie otrzymałem przelew.
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Miałem kilka razy podobnie . Wystarczy że brakuje dla spłaty tej lub poprzedniej raty jakiejś kwoty np 1zł wtedy w harmonogramie nie jest to odznaczone jako rozliczona. Przy następnej wpłacie domknie ten miesiąc a następny będzie jako spłacona częściowa.
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie na wszystkie pożyczki na statusie komornik tylko dla 15% pojawiła się jakakolwiek spłata . O kwotach spłat nie mówię .... Pożyczki które do tej pory regularnie się spłacały co miesiąc w coraz większej liczbie zaczynają się świecić na czerwono ... Same procedury dla cesji powierniczych ewidentne zwolniły ,jest masa pożyczek dla których postępowanie utknęło na etapie przed postępowaniem sądowym . Czas leci ludzie umierają i ogłaszają upadłości - mam kilka . Dla żadnej nie ma jakichkolwiek spłat . Nie chodzi o jakieś teorie spiskowe tylko pytanie czy przy tak ogromnej ilości spraw ilość ludzi która to obrabia jest wystarczająca . Koszty na pewno są ale z drugiej strony żaden z inwestorów raczej nie doprowadził do tej sytuacji .
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Styczeń u mnie na dzień 15 bardzo słaby poniżej grudnia i listopada nie mówiąc o październiku . Przybyło sporo czerwonych pożyczek z tych które się spłacały regularnie , wzrosła ilość na całym portfelu o 8 % w stosunku do poprzedniego miesiąca w tym samym okresie ...
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie da się po podpisaniu cesji . Przynajmniej na platformie Prozysk .
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Spłacone ? Czy ktoś kupił na giełdzie .
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Takie dziwne pożyczki pojawiły się na giełdzie ???
×