Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Lucky13

Forumowicz
 • Content count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Lucky13

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  silesia
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie też nie ma . Rozmawiałem przed chwilą z prezesem A. Zawiszą i poinformował mnie że w związku z jakimiś pracami na systemie przelewy powinny być na koncie do godz.20.00. 19.51 właśnie otrzymałem przelew.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Miałem kilka razy podobnie . Wystarczy że brakuje dla spłaty tej lub poprzedniej raty jakiejś kwoty np 1zł wtedy w harmonogramie nie jest to odznaczone jako rozliczona. Przy następnej wpłacie domknie ten miesiąc a następny będzie jako spłacona częściowa.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie na wszystkie pożyczki na statusie komornik tylko dla 15% pojawiła się jakakolwiek spłata . O kwotach spłat nie mówię .... Pożyczki które do tej pory regularnie się spłacały co miesiąc w coraz większej liczbie zaczynają się świecić na czerwono ... Same procedury dla cesji powierniczych ewidentne zwolniły ,jest masa pożyczek dla których postępowanie utknęło na etapie przed postępowaniem sądowym . Czas leci ludzie umierają i ogłaszają upadłości - mam kilka . Dla żadnej nie ma jakichkolwiek spłat . Nie chodzi o jakieś teorie spiskowe tylko pytanie czy przy tak ogromnej ilości spraw ilość ludzi która to obrabia jest wystarczająca . Koszty na pewno są ale z drugiej strony żaden z inwestorów raczej nie doprowadził do tej sytuacji .
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Styczeń u mnie na dzień 15 bardzo słaby poniżej grudnia i listopada nie mówiąc o październiku . Przybyło sporo czerwonych pożyczek z tych które się spłacały regularnie , wzrosła ilość na całym portfelu o 8 % w stosunku do poprzedniego miesiąca w tym samym okresie ...
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie da się po podpisaniu cesji . Przynajmniej na platformie Prozysk .
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Spłacone ? Czy ktoś kupił na giełdzie .
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Takie dziwne pożyczki pojawiły się na giełdzie ???
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nowe-prawo-o-komornikach-wchodzi-w-zycie-zlote-czasy-dla-dluznikow/h8g4yv6
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  u mnie grudzień podobny do listopada. Spłaty komornicze tak jak w poprzednich miesiącach bardzo słabo, nie widać żeby coś wzrastało. Za to przybyła ilość "czerwonych" . Wiec jakiś wzrost jest ...
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Na wielu spotkaniach z zarządem zostały nam przedstawione statystyki i scenariusze jak będzie wyglądał portfel spłat inwestorów . Czekam cierpliwie na efekt końcowy i mam nadzieję że będzie zbliżony do stanowiska firmy . Jeżeli stan faktyczny będzie jednak inny i statystyka pożyczek pokryje się z informacjami powyżej to bedzie to celowe działanie na niekorzyść inwestorów. Życze Wesołych Świat i tylko optymistycznych scenariuszy .
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Najważniejsze na chwile obecna to czas . Każde opóźnienie celowe lub nie dla procedur prawnych w przypadku złożonych cesji to dla nas to strata . Nie będę się tu ponownie rozpisywał ale nie wszystko działa idealnie co widać po opóźnieniach na wielu pożyczkach Mam nadzieję że firma wyciąga wnioski na podstawie naszych zapytań i uwag i poprawia procedury tam gdzie to nie działa jak powinno. W moim portfelu nie mam żadnej pożyczki która była kupiona na giełdzie na statusie egzekucji komorniczej a mam takie dla których cesje wysyłałem już na początku 2017 roku. Czy ktoś ma taka pożyczkę ze statusem u komornika ? Jestem za. Proponuje koniec lutego początek marca .
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie zmienili ustawy pożyczkowej to obeszli temat z drugiej strony . Jest odpowiedź czemu firma zwinęła dywan. Proponuję jeszcze ustawę że niezależnie kto gdzie pożyczył nie ma obowiązku spłaty ... Z drugiej strony jak wygląda temat w przypadku gdy sąd przyjmuje taką upadłość i okazuje się że w sposób rażący zostało do takiego zadłużenia doprowadzone przez dłużnika po przyjęciu takiego wniosku , może to być cofnięte ? Ktoś się orientuje ?
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie wiem w czym jest problem aby krótko odpowiedzieć na forum ale dzięki Renovatio za taką opcję
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie ma potrzeby nakręcać tutaj spirali emocji. Każdy ma swoje zdanie .Firma działa i to jest najważniejsze. Mają intencje żeby program wygasić do końca. Wszystkie pożyczki się nie spłacą i chodzi o to aby było tego jak najmniej w dużej części zależy to od czasu działania - chociażby w temacie upadłości konsumenckich , brak adresu czy zmiana powoduje opóźnienie w złożeniu pozwu a to znowu jest czas itd. Wymierny sens tego forum to moim zdaniem wyłapywanie błędów czy opóźnień na swoim portfelu i dzielenie się tą informacją. Gramy do jednej bramki. Czy możemy prosić PZ o odpowiedź na tym forum na powyższe pytania.
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie mam wglądu w całość wiec ciężko mi odpowiedzieć co dokładnie można poprawić celem polepszenia wpływów ,nie wiem jednak co dalej w tematach : 1 . Jakie procedury firmy w sprawie pozwu w przypadku gdy adres dłużnika jest nieznany ? 2. Czy opóźnienia niektórych pożyczek w postępowaniu sądowym ( zatrzymanie na etapie przygotowania do pozwu od wielu miesięcy ) są spowodowane brakiem podpisu przez sprzedających dla pożyczek kupowanych na giełdzie ? 3 . Czy ktoś kontroluje upadłości konsumenckie których jest coraz więcej . Jest termin 30 dni do zgłoszenia u syndyka po ogłoszeniu upadłości w monitorze ? Co w przypadku gdy upadłość następuje przez złożeniem cesji ? 4. Czy są podejmowane kroki prawne w przypadku śmierci dłużnika ?
×