Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Lucky13

Forumowicz
 • Zawartość

  129
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralny

O Lucky13

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  silesia
 1. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  Marek67 wyjśnij sytuację w US i skoryguj wprowadzoną kwotę podatku z części C do części E Tak jak pisze Pepik78 powyżej. Daj znać jak będziesz po wizycie w US.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dziękuję za tak obszerną i szczegółową informację w imieniu swoim i mam nadzieję że reszty inwestorów. Jest to bardzo dobra informacja która jednocześnie pokazuje że Nobiles traktuje inwestorów jak partnerów i bierze odpowiedzialność za obecną sytuację.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Zachodzi pytanie czy na obecnym etapie jest opłacalne dla inwestorów wytaczanie jakiegokolwiek powództwa.
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  W tej sytuacji najlepszym wyjściem jest dobra wola obu stron i wypracowanie modelu który zabezpieczy jak najlepiej interesy ale obu stron dlatego wierze w profesjonalne podejście firmy i wyrozumiałość inwestorów .
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Zgadzam sie i liczę że zamkniemy tą inwestycje w sposób cywilizowany. Biorąc pod uwagę odsetki karne i jeżeli oczywiście zapewnienia p . Zawiszy sa prawdziwe liczę na wynik lepszy niż 60 procent . Chyba ze informacje którymi jesteśmy karmieni to bzdura . Czekam na informacje jak bedzie wyglądało księgowanie kwot uzyskanych od komornika .
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jasne . Jest tylko jeden pasterz i stado baranów . I baca który wszystko wie i wszystkich zna .
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Od przyszłego tygodnia jadę na urlop ale jak najbardziej możemy razem umówić się na spotkanie w siedzibie Nobilesu.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  W chwili obecnej czekamy na pierwsze efekty windykacji komorniczej która powinna być widoczna w najbliższym czasie. Czekam na informację w jaki sposób będzie wyglądało rozliczanie wpłat od komornika pomiędzy Nobiles i Inwestorów. Mam nadzieję że koszty zastępstwa procesowego będą rozliczane proporcjonalnie z każdą wpłatą a nie w całości przed spłatą kapitału inwestora. W tym przypadku byłoby to potwierdzenie że firma chce być w porządku i bierze wspólna odpowiedzialność a tym samym jest zmotywowana do odzyskania jak największej ilości pieniędzy . Jeżeli na tym zarobi to nie mam nic przeciwko , ważne aby było to poparte jak największym zwrotem kapitału inwestorów . Jestem pozytywnie nastawiony i liczę tutaj na stanowisko firmy które zamknęło by wiele spekulacji taką decyzją.
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jak wygląda sytuacja dla nas gdy klient który spłacał ogłasza upadłość konsumencką. Są jakieś szanse na odzyskanie czegokolwiek ?
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jest to jak najbardziej zrozumiałe . Zastanawiająca jest tylko w tym przypadku ilość takich pożyczek i rat spłaconych w dużej ilości właśnie w tym dniu. Rozumiem 1 przypadek , 2 zbieg okoliczności ale 5 ???
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Do tej pory spłaty w lipcu były lepsze niż w czerwcu . Zawsze po 23 ilość czerwonych pożyczek wzrastała ale u mnie w tym miesiącu jest 10% więcej niż przez ostatnie miesiące dlatego z ciekawości zapytałem czy taki trend tylko u mnie.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie wiem jak u Was , ale u mnie dzisiaj znacząco wzrosła ilość czerwonych pożyczek. W dniu dzisiejszym przypada ponad 7 dni po terminie płatności na 15- tego. (pożyczek z tym terminem spłaty jest chyba najwięcej). Pytanie zachodzi czy mają tu wpływ wakacje czy inny czynnik ? Dzisiaj na giełdzie tj 23 lipca ktoś wystawił w jednym rzucie 5 pożyczek w cenie poniżej ceny sugerowanej przez PZ. Wszystkie maja spłaty z dnia dzisiejszego za 5 i więcej miesięcy.Mam dość duży portfel i takich statystyk nie posiadam. Mam tylko nadzieję że nie jest to jakieś ręczne sterowanie, wygląda to dziwnie...
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Mam od tygodnia kilka cesji na statusie egzekucja komornicza . Na razie brak spłaty z tych cesji.
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Cieszę się że żyję w kraju gdzie ochrona konsumenta jest na tak wysokim poziomie . https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/prawo-i-podatki/przedawnienie-roszczen-nowe-prawo/zw287cs
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Otrzymałem właśnie przelew za wczoraj w tym część spłat dzisiejszych.
×