Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Lucky13

Forumowicz
 • Zawartość

  139
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Dobry

O Lucky13

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  silesia
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Wrzesień był bardzo słaby. Październik spłaty wzrosły szczególnie do zebrania 24 października. Były spłaty nawet w sobotę a księgowanie środków odbywało się nie tylko do 16 ale do 19. Tutaj akurat to szczególnie nie ma znaczenia bo liczy się suma spłat. Listopad dramat , jest na chwilę obecną 20 % poniżej września w tym samym okresie. Ilość windykowanych pożyczek wzrosła u mnie do rekordowego poziomu. Wczoraj przybyło pożyczek na czerwono. Nie wiem już co o tym myśleć...mam nadzieję że do końca miesiąca sytuacja się poprawi.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Podobnież tych pożyczek jest niewiele ale potwierdzam że jest to poważny problem . Dyskutowalismy długo na ten temat i rozwiązaniem ma być podobnież współpraca z zewnętrzna firma która zajmie się tym problemem , jednak konkretnych szczegółów nie uzyskaliśmy . Przy kolejnym spotkaniu chciałbym otrzymać informacje co jest w tym temacie zrobione .
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dziękuje za tak dokładne podsumowanie spotkania . Chciałbym tylko rozwinąć powyższy wątek . Temat dotyczy kwot odzyskanych przez komornika które maja pokryć kapitał inwestora wraz z odsetkami inwestora oraz koszty złożenia pozwu wraz z zastępstwem procesowym dla firmy Nobiles . Sprawa bardzo ważna bo dotyczy niestety już 50% i więcej posiadanych pożyczek przez inwestorów . Tutaj otrzymaliśmy informacje od Pana Zawiszy że każda odzyskana kwota jest rozliczana proporcjonalnie . Np jeżeli wartość kapitału i odsetek inwestora wynosi 10000zł a całkowite koszty sądowe nobilesa 2000zł . To po odzyskanej wpłacie od komornika np 120 zł - 100zł jest wypłacane inwestorowi a 20 zł firmie Nobiles . Przynajmniej ja tak to zrozumiałem . Z tego modelu widać ze firma stara się traktować inwestorów jak partnerów i w sytuacji w której jakaś pożyczka nie spłaci się w całości straty będą proporcjonalne dla obu stron i co najważniejsze jest to motywacja dla firmy aby ściągnąć cały kapitał. W przypadku gdyby firma pobierała w pierwszej kolejności całe swoje zobowiązania można by domniemywać ze mają dodatkowy interes w celowym kierowaniu pożyczek na drogę sądowa aby jeszcze raz zarobić na kapitale inwestorów a konkretnie z zastępstw procesowych . Tutaj duży plus dla firmy za „ uczciwe „ rozwiązanie dla inwestorów . Czekamy teraz na potwierdzenie pisemne i aneks które potwierdza zapewnienia ustne prezesa .
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dzięki za odpowiedz tez dostałem teraz . Pierwszy raz tak późno .
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jest 17.44 i nie mam nadal przelewu środków z dnia wczorajszego ??? Otrzymaliscie przelewy dzisiaj ?
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Pytanie do Prozysk : Prosimy o komentarz dlaczego w sposób widoczny w miesiącu wrześniu zaczęła spadać skuteczność spłat pożyczek . Jakie są tego powody? Co firma robi lub przestała robić w tym temacie? Wrzesień u mnie pogorszenie spłat o około 8-9% w stosunku do poprzednich miesięcy.
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Pisałem już o tym wcześniej. Wrzesień niestety u mnie najsłabszy. Doszły kolejne pożyczki na windykację z tych co spłacały się do tej pory terminowo . Spadła ilość wpłat z pożyczek na cesjach powierniczych . Ewidentnie widać spadek efektywności windykacji telefonicznej Nobilesu jeżeli takowa istnieje. Tutaj mamy zapewnienia p.Zawiszy że kwoty otrzymywane od komornika mają być rozliczane proporcjonalnie dla Nobiles i Inwestora. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. W przeciwnym razie potwierdzałoby to twoją teorię. Nie piszę tego postu aby nakręcać jakieś pesymistyczne wizje , jest to po prostu obraz mojego portfela.
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dzisiaj mam rekord . Przybyło czerwonych wśród pożyczek które spłacały się terminowo i to w okresie po 10 gdzie ilość spłat zawsze była największa. Tak jak wcześniej pisałem spadła również drastycznie ilość spłat z cesji powierniczych praktycznie do 0. Na swoim portfelu ewidentnie widzę spadek efektywności windykacji telefonicznej PZ. Pytanie jakie znowu zmiany poczyniono, było już lepiej .
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  U mnie ponad 20 postępowań komorniczych i nie ma żadnej wpłaty nadal. Pozostałe pożyczki które były spłacane w terminie dalej są na tym samym poziomie jednak ewidentnie spadły spłaty dla pożyczek na cesjach powierniczych było już lepiej, pytanie co jest przyczyną ,czy może to że zrezygnowano z jednej dodatkowej firmy która windykowała te należności ? Jak u was ?
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Czy kwoty odzyskane przez komornika są rozliczane proporcjonalnie dla inwestora i Nobiles tak jak to było przedstawiane wcześniej ?
 11. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  Marek67 wyjśnij sytuację w US i skoryguj wprowadzoną kwotę podatku z części C do części E Tak jak pisze Pepik78 powyżej. Daj znać jak będziesz po wizycie w US.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dziękuję za tak obszerną i szczegółową informację w imieniu swoim i mam nadzieję że reszty inwestorów. Jest to bardzo dobra informacja która jednocześnie pokazuje że Nobiles traktuje inwestorów jak partnerów i bierze odpowiedzialność za obecną sytuację.
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Zachodzi pytanie czy na obecnym etapie jest opłacalne dla inwestorów wytaczanie jakiegokolwiek powództwa.
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  W tej sytuacji najlepszym wyjściem jest dobra wola obu stron i wypracowanie modelu który zabezpieczy jak najlepiej interesy ale obu stron dlatego wierze w profesjonalne podejście firmy i wyrozumiałość inwestorów .
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Zgadzam sie i liczę że zamkniemy tą inwestycje w sposób cywilizowany. Biorąc pod uwagę odsetki karne i jeżeli oczywiście zapewnienia p . Zawiszy sa prawdziwe liczę na wynik lepszy niż 60 procent . Chyba ze informacje którymi jesteśmy karmieni to bzdura . Czekam na informacje jak bedzie wyglądało księgowanie kwot uzyskanych od komornika .
×