Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
raf

Forumowicz
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About raf

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ta pierwsza umowa drukujesz raz a druga dwa razy. Każda stronę parafujesz i każda podpisujesz . Odeślą Ci jedna podpisana.
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Panowie jak spotkanie ?
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Po trzech niespłaconych.. czasem dużym PO.. wystarczy ze z 17 raty będzie 1zl nadwyżki i już masz częściowo spłacone.. chyba tak to było..
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jak tam Wasze statystyki? Coś lepiej ? Coś gorzej?
 5. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  byłem w ULU, jak trafnie nazwał to miejsc renovatio.. nie wygląda to już jak na początku tego syfu (coś sie tam działo). Teraz cały budynek jest wynajęty różnym firmą. Naliczyłem jakieś 30 na drzwiach.. Na dole jest akwarium PZ i siedzi tam jakieś 6 babek.. To one chyba zajmują sie naszymi sprawami. Nie wiem czy jest tylko ten pokój ale jak widzę tempo tego wszystkiego to chyba tylko ten..
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Werepan, przez rok nawet złotówki? Średnio, z tego co zauważyłem, inwestorzy odzyskali Ok 30% kapitału ( ja również). Był inwestor który twierdził ze 50% ale nikt nie pisał ze zero. Wysyłałes cesje od razu? Chyba, ze to nieduża inwestycja i faktycznie wszystko "wisi".
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  W tym rzecz. Ostatnio pytałem o kilka pożyczek, co się dzieje w temacie, to na odpowiedz czekałem ponad miesiąc. Tempo zabujcze..
 8. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  ciekawe co Ci odpowiedzą. Daj znać.. burdel maja i tyle. Podobnie było jak wszyscy zaczęli wysyłać podpisane umowy.. mijały miesiące a sprawy stały w miejscu. Zacząłem tam pisać co jest grane.. to się dowiedziałem ze cześć umów wysłałem niekompletne (jak to możliwe - nie wiem) cześć jest nieczytelna, gdzieś tam niby brakowało podpisu i tego typu bzdury.. za opóźnienia w przygotowaniach pozwów tez jest odpowiedzialna poczta:)
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Dzięki... zapomniałem o tym.. amnezja..
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Za ile % wartości można realnie sprzedać ( nie wystawić) pożyczki w statusie sądowym?
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie liczyłem dokładnie ale w porównaniu do 18 mam wpływy na poziomie 30%. Mam nadzieje ze rusza w końcu postępowania komornicze ale nie spodziewam się jakiś wielkich zwrotów akcji.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Znaczki może przenośnia:) już był tu na forum jeden były windykator.. wiedział wszystko i wręcz hura bura szef po... chciał odpowisdac na wszystkie pytania, taki wszystko wiedzący człowiek, a jak zacząłem pytać konkretnie, wręcz z imienia i nazwiska, zamilkł! Windykatorzy w tej firmie byli specyficznymi osobami, wszyscy maja dużo do powiedzenia ale nic konkretnego.
 13. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  macie wiedze co oni bedą robic dalej? czy wchodza w jakis interes? mają tyle, że nie musza, ale jestem ciekawy..
 14. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Ja mam dwie.. z jednej komo ściągnął miesiąc temu 8dych i wszystko...
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Pewnie coś prawdy w tym co pisze winda jest ale co z tego? Nawet jakby prokurator zaczął coś działać to co zdziała? Czym Grześ z Adasiem i kucharka będą się różnic od naszych niewypłacalnych dłużników? Myslicie ze oni coś maja na papierze? Wątpię..
×