Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
zombine

Forumowicz
 • Content count

  467
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Excellent

2 Followers

About zombine

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Imperium zła
 • Zainteresowania
  Rage against the machine
 1. https://www.youtube.com/channel/UChHRWyNndjZ3TFhB1Cnqcjg
 2. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Ja będąc w pełni poczytalny, jako osoba nieanonimowa bo moje IP jest stałe i w razie potrzeby jestem bez kłopotu do namierzenia przez odpowiednie organy państwowe, z całkowitą premedytacją chcę napisać łamiąc RODO, artykuły KC i KK Panie Darku z Bydgoszczy skoro na swoim blogu używa pan wniosków zaobserwowanych na forum http://jakzarabiacwnecie.weebly.com/projekt-hrn.html "Dlaczego zdecydowałem się dołączyć do sieci Honest Revshare Network? Co takiego wiem o tym przedsięwzięciu, że nawet ze względu na prosty wygląd pierwszych ich stron mocno promuje ten projekt? Ludzie po wyglądzie ich stron są przekonani, że jest to zwykły hyip. Jednak jest coś o czym ja wiem, a nie wiedzą tego inni." To wypadałoby wpaść i podziękować za natchnienie. A tak nawiasem mówiąc to maile od tfu!rców programu jakoś się skończyły i jak były regularne co trzy dni to od prawie 2 tygodni cisza.
 3. CoinCasso - coincasso.io

  Jak Żukiewicz myśli że ceny tokenów spadną do 10 centów to pogratulować zamysłu byznesowemu. Cena runie jak domek z kart albo nie będzie ofert a nabitych w tokeny nie jest mało. Dodatkowo w nowym programie Gużdy, Jacaka i Krupy tzn. Lucrias te tokeny będą pewnie rozdawane na lewo i prawo ale zaczynając od początku to na tej giełdzie kompletnie nic się nie dzieje. Istna padaka. Dodatkowo środowisko kryptowalutowe po wrogim przejęciu grupy na fb jest cięte i uprzedzone względem coincasso
 4. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Jest to naturalna kolej rzeczy w każdym "dyskusyjnym" wątku takiego typu programów. Można jakby podzielić je na fazy i fazę pożegnać zagorzałych wiernych lub tych cynicznych można zaobserwować zawsze. No problem w tym że program nie za bardzo płaci gdyż jego tak na dobrą sprawę nie ma albo ilość userów można zliczyć na palcach jednej-dwóch rąk. Nikt nie krytykuje tego programu. Został przedstawiony na hyipforum w dziale gdzie praktycznie 100% kończy z hukiem jako scam więc miejscowa społeczność ta aktywna pisząc i pewnie ta bierna czytając ocenia ryzyko i obserwuje szanse czy potencjalne straty. A ja widziałem na tych trzech filmikach że nikt nic nie pokazywał i moje twierdzenie jest tyle warte co twoje. Nie można go w żaden sposób zweryfikować
 5. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Przecież ten blog i ty oraz kameralne grono osób znacie się doskonale. Żeby wykazać że łamane jest prawo są odpowiednie organy a nie Michał @antyyesno, już tu byli m.in Ziemian z futurenet który groził sądami i co ? Będzie pan groził właścicielowi bloga jak jesteście w te kilka osób, łącznie z panią Teresą w tym samym gronie znajomych na Fb ? Wpierw proponuję sobie przejrzeć regulamin youtube i jeszcze raz tu wrócić Dopiero później sypać paragrafami nie mającymi żadnego pokrycia w rzeczywistości. To jest najgrubszy kaliber. Żeby mieć taką wiedzę i móc ją udowodnić trzeba być albo twórcą programu albo zupełnie nikim i tylko pisać bajeczki. Znowu za dużo piszesz i nie myślisz że po raz kolejny się wkopujesz bo niby skąd to wiesz ? .... W jednym akapicie taki farmazon. Proszę cię, to już zakrawa na paranoję I żebyśmy nie zapomnieli o istocie tematu który trochę ucieka twórca wątku zakłada temat na nieprzypadkowym forum, w nieprzypadkowym dziale gdzie 99,9% tego typu tematów kończy w dziale [SCAM] a gdzie wiele osób traci środki bo weszło za późno, zostały nagonione przez osoby wprowadzające je w błąd itp. oczywiście są też ludzie wchodzący świadomie i to osobna grupa ale tak czy owak ten dział na tym forum to jednoznaczny charakter programu/biznesu/przedsięwzięcia etc. Twórca wątku właśnie na tym forum od pierwszego postu pisze rzeczy które w żaden sposób nie można zweryfikować, poza jego deklaracjami bez pokrycia. O tym nie zapominajmy. W kontekście tyrad o obrażaniu programu Cześków, Michałów czy Teres.
 6. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Na to wideo można było wejść prosto z bloga który jest ogólnodostępny więc daj spokój bo jak mnie sytuacja bawiła to zaczyna irytować. Zaczynając od tego że pokażesz mi rzekomy paragraf pod który można podpiąć wklejenie linku z PORTALU YOUTUBE Paragrafami strasz twórcę bloga który wstawił filmiki bo są one ogólnodostępne, tak samo jak blog. Poza tym wasze grono to kilka osób więc pewnie znacie się jak łyse konie to zakrawa na grubą parodię. Widać filmiki od miesiąca sobie spokojnie istniały w sieci z mizerną oglądalnością, pewnie widzieli tylko ci którym wysłano link a na samym spotkaniu było kilka osób. Filmik zniknął w 3-4h i to w porze nocnej zaraz po tym jak wypłynął w jedyne miejsce gdzie się o nim mówi. Można by rzecz że fantastyką jest to iż grupy inwestorów ładujących 6-7 cyfrowe kwoty(słowa admina pana Michała vel @antyyesno) zlękły się dyskusji forumowej. Kosmos, normalnie kosmos
 7. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  O kurka wodna. Usunięto oba webinary. Przecież są na stronie promotora który szumnie opisał je jako "Dwie prezentacje w języku polski..." Pora była taka że już nie chciało mi się łapać nagrania i wrzucać na dailymotion co podpowiedziała mi ukryta paranoja że webinary zaraz znikną a tu no masz... zniknęły Sen wariata. Oba spotkania w kameralnym gronie gdzie wiało nudą i tylko przewijały się utarte slogany o inwestowanych fortunach a na dodatek będące na publicznym blogu, zostały usunięte @antyyesno a raczej panie Michale ale jest was kilka osób na krzyż więc szansa że trafiłem jest ogromna.
 8. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  No i cześć. Admin opowiada bajki o inwestorach z zamkniętych grup którzy wyłożyli 6-7 cyfrowe kwoty. Hogwart na całego. Niepubliczny webinar z kilkoma osobami To pan ? Panie @antyyesno a z resztą co ja się pytam. Przecież to taka sama retoryka.
 9. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Proponuję wejść w wątki o Omega best, Futurenet czy Dascoin i zobaczyć jak prześwietlane są tego typu biznesy. Przekartkuj parę stron i sam zobaczysz że one były bardzo mocno "brane na bęben" i wiercono tam liczne dziury w brzuchach to dlaczego twój arcy cienki programik atrapa miałby być traktowany inaczej Proszę bardzo. Nie dziękuj tylko czytaj. Omega w porównaniu z twoim to jak zestawić fiata 126p i Dodge Chargera a pomimo tego że prezentowała się zdecydowanie okazalej to i tak zadawano te same pytania i poruszano te same kwestie OCENY RYZYKA.
 10. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  No niestety ale target ciągle jest i na pewno są to odbiorcy portalu jakim jest ogłaszamy24 gdzie tajemniczy inwestorzy gotowi są pożyczać na niski procent osobom niewypłacalnym bajeczne kwoty, oczywiście to zwykły nigerian scam gdzie piękne mail łamaną polszczyzną z translatora urywają się po dokonaniu kosztów ubezpieczenia. To samo z tym programem. Napisany na pałę, po koszta i mierną legendą. To byłoby dobre kilkanaście lat temu a tak to nadaje się głównie na takie portale i tam można założyć sieć co najwyżej. W moim mniemaniu to spory błąd że program przedstawiono na tym forum i tyle. Myślę że zakładający widzi to już.
 11. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  To zarzuć odpowiednimi zrzutami albo linkami. Program który ma 600tyś userów(nie kont) to powinien robić konferencje i zloty po Londynach, Dubajach i w Malezji. To mnie rozbawiło This weekend we'll have 2 webinars in each language. Because of a limited number of seats we'll invite the biggest depositors and the biggest recruiters to attend. Kolejny wybieg dlaczego nie było, nie ma i nigdy nie będzie żadnych webinarów W następnym mailu pewnie przeczytamy w jakiej wspaniałej atmosferze odbył się webinar z elitą programu
 12. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  600tyś aktywnych kont! Tyle to nawet nie miał Dascoin. Baa nie miał 1/6 tego a tu 600.000 aktywnych userów. To czapki z głów przed adminami że byli w stanie pocztą pantoflową czy targetując personalnie do ludzi, byli w stanie przyciągnąć tylu liderów którzy łącznie rozkręcili program do ponad pół miliona aktywnych kont. Borkowski czy Pawlak o ile nie ma ich w programie to się skręcają z zazdrości że ominęła ich szansa na zbudowanie takich struktur. Jest to tym bardziej niebywałe że o programie poza dwom filmikami na yt, kilku blogach czy dwóch naiwnych reklamach na forach nie ma nic. Możesz przeczesywać sieć wzdłuż i wszerz i nic. Taki strumień userów jak widać zagwarantował że program działa już 68 dni co jest bardzo dobrym rezultatem a to czy przez te 68 dni ktoś tam cokolwiek wpłacił lub wypłacił to mniejsza z tym, ważne że tyle już lata.
 13. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Racja bo to jest hyip metafizyczny albo w stanie kwantowym czyli jest albo go nie ma.
 14. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  To niesamowite że program będący prawdziwym Hyip vietcongiem gdzie userzy pochowani są chyba w tunelach bo w social mediach czy yt. nie słychać o nim nic co nie przeszkadza dynamicznemu, wręcz lawinowemu wzrostowi nowych użytkowników(tak wynika z fragmentu którego nie zacytowałem/przetłumaczyłem a był tam straszny bełkot) Obecna sytuacja ma również pewne wady. Z uwagi na fakt, że dołączyło do nas tak wiele nowych osób, będziemy musieli opóźnić rozpoczęcie naszych kampanii reklamowych na otwartym rynku. Chcemy być w 100% pewni, że nasze serwery mogą pomieścić wszystkich nowych członków, dlatego musimy kontrolować tempo naszego wzrostu. Musimy też nieco opóźnić rozpoczęcie naszej serii webinarów z tego samego powodu. Po prostu nie możemy wejść na otwarty rynek i zacząć robić duży szum w naszych webinariach, dopóki wszystkie wyżej wymienione grupy nie będą już na pokładzie. Wtedy będziemy mogli to zrobić.
 15. CoinCasso - coincasso.io

  Z ciekawości zalogowałem się jako bierny uczestnik na giełdę i jakie było moje zdziwienie jak obrót praktycznie dzień w dzień wychodzi tyle. Nie wnikając w szczegóły ale po akcji marketingowej z PSG, airdropami, konkursami czy afiliacją spodziewałem się więcej . Dodatkowo atmosfera po kupnie grupy Bitcoin Polska na Fb czy wpisie na blogu który sugeruje spore zaległości wobec estońskiego fiskusa to nie wiem czy to wypali
×