Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
zombine

Forumowicz
 • Content count

  475
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Excellent

2 Followers

About zombine

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Imperium zła
 • Zainteresowania
  Rage against the machine
 1. ależ popłoch w internetach. Pelczarski, Kurkowski czy Barzyk pousuwali filmiki o assetspro i lucrias a mieli ich mnóstwo i to w przeciągu paru godzin. Wokół Dascoina jak był smród to nie było takiego popłochu.
 2. ASSETS PRO

  No i wylało się... Program może być gorętszy od toi-toia który obsługiwał Woodstock https://networkmagazyn.pl/uokik-idzie-na-wojne-prezes-uderza-w-naganiaczy-systemow-typu-piramida-wreszcie/
 3. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Może dlatego cisza bo... "It was a very difficult process because we currently have over 1.1 mln active members and we had a total of over 16 mln withdrawal requests in total!" Nie wiem czy program jeszcze cokolwiek robi ale admin i tak poświęca tytaniczną pracę bo parę dni temu dostałem aktualizację mega-tematów na ponad 2 strony A4 pisane po angielsku.
 4. ASSETS PRO

  Program afiliacyjny jest w Lucrias. Te dwa "biznesy" to praktycznie z jednego ojca a raczej ojców czyli głównych naganiaczy dascoina. Same znajome twarze.
 5. Lucrias

  Temat się kręci wokół tych samych co zawsze. Gużda, Żukiewicz, Pelczarski, Jacak itp. ciekawe kiedy wpadnie Borkowski i Pawlak. Cały czas się przewija temat Coincasso gdzie pierwsze skrzypce grają ludzie z Futurenet.
 6. Sadysta policjant zabił psa

  Poprawnie. Niech to będzie przykład dla właścicieli debili którzy wypuszczają na posesję psy, które będąc źle wychowane lub agresywne potrafią narobić i hałasu i przyprawić o strach ujadając zaraz przed płotem. Całą winę ponosi tu właściciel psa bo mogło to się skończyć mniej drastycznie ale pies mógłby być np. spryskany gazem, oblany czymś etc. Mógł wydzielić obszar przed płotem i nie dopuszczać do samego ogrodzenia.
 7. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Proszę mi powiedzieć... jak to że loguję się pod pani refa, tzn. po prostu utworzyłem konto nie wchodząc z żadnego reflinka, korzystając z wyczyszczonej przeglądarki o trybie incognito i akurat trafiam pod ten sam login jakim posługuje się pani, pani Danuto. Proszę mi powiedzieć skąd taki nagły zwrot akcji w sprawie tego programu skoro jest pani albo wśród twórców albo w ścisłym kontakcie z nimi... Na resztę niejasności otrzymała pani odpowiedź powyżej aczkolwiek ja nie wiem jakie konkretnie ma pani intencje i powody by się logować i pisać kolejne po @antyyesno treści które w żaden sposób nie można zweryfikować.
 8. https://www.youtube.com/channel/UChHRWyNndjZ3TFhB1Cnqcjg
 9. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Ja będąc w pełni poczytalny, jako osoba nieanonimowa bo moje IP jest stałe i w razie potrzeby jestem bez kłopotu do namierzenia przez odpowiednie organy państwowe, z całkowitą premedytacją chcę napisać łamiąc RODO, artykuły KC i KK Panie Darku z Bydgoszczy skoro na swoim blogu używa pan wniosków zaobserwowanych na forum http://jakzarabiacwnecie.weebly.com/projekt-hrn.html "Dlaczego zdecydowałem się dołączyć do sieci Honest Revshare Network? Co takiego wiem o tym przedsięwzięciu, że nawet ze względu na prosty wygląd pierwszych ich stron mocno promuje ten projekt? Ludzie po wyglądzie ich stron są przekonani, że jest to zwykły hyip. Jednak jest coś o czym ja wiem, a nie wiedzą tego inni." To wypadałoby wpaść i podziękować za natchnienie. A tak nawiasem mówiąc to maile od tfu!rców programu jakoś się skończyły i jak były regularne co trzy dni to od prawie 2 tygodni cisza.
 10. CoinCasso - coincasso.io

  Jak Żukiewicz myśli że ceny tokenów spadną do 10 centów to pogratulować zamysłu byznesowemu. Cena runie jak domek z kart albo nie będzie ofert a nabitych w tokeny nie jest mało. Dodatkowo w nowym programie Gużdy, Jacaka i Krupy tzn. Lucrias te tokeny będą pewnie rozdawane na lewo i prawo ale zaczynając od początku to na tej giełdzie kompletnie nic się nie dzieje. Istna padaka. Dodatkowo środowisko kryptowalutowe po wrogim przejęciu grupy na fb jest cięte i uprzedzone względem coincasso
 11. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Jest to naturalna kolej rzeczy w każdym "dyskusyjnym" wątku takiego typu programów. Można jakby podzielić je na fazy i fazę pożegnać zagorzałych wiernych lub tych cynicznych można zaobserwować zawsze. No problem w tym że program nie za bardzo płaci gdyż jego tak na dobrą sprawę nie ma albo ilość userów można zliczyć na palcach jednej-dwóch rąk. Nikt nie krytykuje tego programu. Został przedstawiony na hyipforum w dziale gdzie praktycznie 100% kończy z hukiem jako scam więc miejscowa społeczność ta aktywna pisząc i pewnie ta bierna czytając ocenia ryzyko i obserwuje szanse czy potencjalne straty. A ja widziałem na tych trzech filmikach że nikt nic nie pokazywał i moje twierdzenie jest tyle warte co twoje. Nie można go w żaden sposób zweryfikować
 12. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Przecież ten blog i ty oraz kameralne grono osób znacie się doskonale. Żeby wykazać że łamane jest prawo są odpowiednie organy a nie Michał @antyyesno, już tu byli m.in Ziemian z futurenet który groził sądami i co ? Będzie pan groził właścicielowi bloga jak jesteście w te kilka osób, łącznie z panią Teresą w tym samym gronie znajomych na Fb ? Wpierw proponuję sobie przejrzeć regulamin youtube i jeszcze raz tu wrócić Dopiero później sypać paragrafami nie mającymi żadnego pokrycia w rzeczywistości. To jest najgrubszy kaliber. Żeby mieć taką wiedzę i móc ją udowodnić trzeba być albo twórcą programu albo zupełnie nikim i tylko pisać bajeczki. Znowu za dużo piszesz i nie myślisz że po raz kolejny się wkopujesz bo niby skąd to wiesz ? .... W jednym akapicie taki farmazon. Proszę cię, to już zakrawa na paranoję I żebyśmy nie zapomnieli o istocie tematu który trochę ucieka twórca wątku zakłada temat na nieprzypadkowym forum, w nieprzypadkowym dziale gdzie 99,9% tego typu tematów kończy w dziale [SCAM] a gdzie wiele osób traci środki bo weszło za późno, zostały nagonione przez osoby wprowadzające je w błąd itp. oczywiście są też ludzie wchodzący świadomie i to osobna grupa ale tak czy owak ten dział na tym forum to jednoznaczny charakter programu/biznesu/przedsięwzięcia etc. Twórca wątku właśnie na tym forum od pierwszego postu pisze rzeczy które w żaden sposób nie można zweryfikować, poza jego deklaracjami bez pokrycia. O tym nie zapominajmy. W kontekście tyrad o obrażaniu programu Cześków, Michałów czy Teres.
 13. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Na to wideo można było wejść prosto z bloga który jest ogólnodostępny więc daj spokój bo jak mnie sytuacja bawiła to zaczyna irytować. Zaczynając od tego że pokażesz mi rzekomy paragraf pod który można podpiąć wklejenie linku z PORTALU YOUTUBE Paragrafami strasz twórcę bloga który wstawił filmiki bo są one ogólnodostępne, tak samo jak blog. Poza tym wasze grono to kilka osób więc pewnie znacie się jak łyse konie to zakrawa na grubą parodię. Widać filmiki od miesiąca sobie spokojnie istniały w sieci z mizerną oglądalnością, pewnie widzieli tylko ci którym wysłano link a na samym spotkaniu było kilka osób. Filmik zniknął w 3-4h i to w porze nocnej zaraz po tym jak wypłynął w jedyne miejsce gdzie się o nim mówi. Można by rzecz że fantastyką jest to iż grupy inwestorów ładujących 6-7 cyfrowe kwoty(słowa admina pana Michała vel @antyyesno) zlękły się dyskusji forumowej. Kosmos, normalnie kosmos
 14. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  O kurka wodna. Usunięto oba webinary. Przecież są na stronie promotora który szumnie opisał je jako "Dwie prezentacje w języku polski..." Pora była taka że już nie chciało mi się łapać nagrania i wrzucać na dailymotion co podpowiedziała mi ukryta paranoja że webinary zaraz znikną a tu no masz... zniknęły Sen wariata. Oba spotkania w kameralnym gronie gdzie wiało nudą i tylko przewijały się utarte slogany o inwestowanych fortunach a na dodatek będące na publicznym blogu, zostały usunięte @antyyesno a raczej panie Michale ale jest was kilka osób na krzyż więc szansa że trafiłem jest ogromna.
×