Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
zombine

Forumowicz
 • Content count

  352
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Excellent

2 Followers

About zombine

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Imperium zła
 • Zainteresowania
  Rage against the machine
 1. Które ? konkretnie bo od tych farmazonów to uszy więdną. Jeżeli ktoś pisze krytycznie lub realistycznie na temat omegi to tylko i wyłącznie w kontekście waszej z erminem i sativasem, twórczej i radosnej papki na pierwszej stronie. Naiwnym jest też twierdzić że programy się różnią i omega jest wyjątkiem. Ja mogę na bazie dotychczasowych doświadczeń i obserwacji stwierdzić że takie programy w tym omega niczym się od siebie nie różnią bo nikt poza adminami nie ma nawet szczątkowego wglądu na kondycję finansową i można dojść do prostego wniosku że nie różnią się niczym mając jeden twardy dowód w postaci końca takiego "biznesu" czyli zamknięcia interesu lub wygaszenia.
 2. Po raz kolejny albo łżesz albo opierasz się na domysłach lub tym co ci podpowiedzą twoi idole. Nie masz żadnego pojęcia kto, komu i co oddał ani to czy te środki zostały faktycznie oddane Z jednej strony absolutnie nie mam ochoty z tobą wchodzić w jałową polemikę ale skoro wątek jest w szczycie wyszukiwarki google to pokażę tylko przykład jakimi tanimi sloganami bez pokrycia posiłkują się ludzie czerpiący główne zyski z rekrutacji. Mam nadzieję że osoby nowe lub wahające się czy wchodzić w taki program jak omega gdzie biorący udział w dyskusji bezkrytyczni zwolennicy programu nie mają nic merytorycznego do powiedzenia poza papką marketingową. I daj już sobie na wstrzymanie. Takie określenia obrażające ludzi jak "szczekacie" nie powinny mieć miejsca ale to świadczy tylko i wyłącznie o tobie i o czymś jeszcze a mianowicie że Pycha kroczy przed upadkiem
 3. Jeżeli są wpływy poza wpłatami uczestników to się z nami podziel tą wiedzą bo edytor postu przyjmie wszystko ale trudniej to uwiarygodnić. Jesteś w błędzie. Nikt tu omegi nie krytykuje tylko ocenia ryzyko a to kolosalna różnica.
 4. Kolejny raz sprawdza się(co może być wskazówką dla początkujących i nowych w temacie) że otwierając playlisty Majerskiego, Barzyka czy innych którzy na początku roku kreślili wizję zysków, na tych playlistach filmiki z nasdacoin mają status "private" albo "deleted" i tyczy się to innych programów. Barzyk już dosyć wcześnie usunął filmiki z wizyty eventowej w Portugalii dla przykładu.
 5. Kolega dalej ma czytelników za mało rozgarniętych i cytuje sobie legendy z ponziaków. Nie obchodzi mnie to że tak stoi i whitepaper, biurach w Indonezji czy w broszurkach propagandowych. Cyfry naliczeń są z sufitu i nie jesteś w żaden sposób udowodnić że jest inaczej.
 6. Choć właściwie trudno to nawet nazwać fałszerstwem, pomyślał korygując liczby Ministerstwa Obfitości. Po prostu zastępuje się jedne bzdury innymi. Większość materiałów, które przechodziły przez jego ręce, nie miała żadnego związku z rzeczywistością, nawet takiego, jakie na ogół ma zwykłe kłamstwo. Wszystkie dane statystyczne były czystą fantazją, tak samo w wersji oryginalnej, jak i skorygowanej. Nowe liczby brał po prostu z głowy, zgodnie zresztą z tym, czego od niego oczekiwano. Na przykład, według zapowiedzi Ministerstwa Obfitości, produkcja obuwia w czwartym kwartale miała wynieść sto czterdzieści pięć milionów par. Według ostatnich danych wyprodukowano sześćdziesiąt dwa miliony. Jednakże Winston, korygując zapowiedź, zmniejszył tę liczbę do pięćdziesięciu siedmiu milionów, aby można było jak zwykle twierdzić, że planowa produkcja została przekroczona. Zresztą liczba sześćdziesiąt dwa miliony nie miała więcej wspólnego z prawdą niż pięćdziesiąt siedem milionów czy sto czterdzieści pięć. Bardzo możliwe, że nie wyprodukowano ani jednej pary butów. A jeszcze bardziej prawdopodobne, że nikt nie miał pojęcia, ile par wyprodukowano, i absolutnie nikogo to nie obchodziło. Każdy wiedział tylko, iż na papierze co kwartał produkowano ich astronomiczną liczbę, podczas gdy połowa obywateli Oceanii chodziła boso. Dokładnie tak samo przedstawiały się informacje dotyczące innych spraw, od najdrobniejszych po najważniejsze. Wszystko rozmazywało się w świecie ułudy i w końcu nawet to, który jest rok, nie było już pewne.
 7. Dużo się już o Dascoin nasłuchałem. Płatnościach z walidatorem w sklepie wielobranżowym, licencjach na babcię, kredytach i inwestycjach w Afryce ale tutaj też pan Tomasz potrafi zaskoczyć. Próba kręcenia bicza z tej hałdy piasku jest wręcz heroiczna ale sam przyznaje że interesują go ludzie bo potrzebni będą do nowych biznesów na lata Towarzystwo widzę w większości mniejsi lub więksi liderzy miny nietęgie, mogliby brać udział w zdjęciach do filmu Upadek w podniosłej atmosferze panującej w bunkrze Hitlera przed końcem wojny. Panie Tomku jakie karty ? jakie wzrosty ? użyteczność. Pan się skupi na Omedze bo temat Dascoin jest już dawno zaorany.
 8. Czyli po prostu jesteś trollem który nie ma nic do powiedzenia co udowodniłeś nieraz. Gdybym tu trafił pierwszy raz to bym pewnie przecierał oczy ale widzę że to kolejna celowa i cyniczna zagrywka. Poza tym jak ja bym walnął na początku kleksa że firma do końca 2019 będzie miała 1mln userów a po pół roku wykręcał kota ogonem to byłoby mi wstyd się tu pokazywać bo moja wiarygodność i rzeczowość miałaby niskie notowania a widać że tobie to nie przeszkadza bo jak chodzi o zarabianie na takich programach to godność i prawdę chowa się do szuflady bo inaczej nie da się zarobić. Tak samo jak to cedzenie o forexie, złocie czy popularności programu w Azji na co nie ma żadnych dowodów które można zweryfikować(to tylko i wyłącznie ty rzucasz te tezy i nie potrafisz ich obronić) Każdemu kto ma podstawową wiedzę w takich programach powieka nie drgnie bo praktycznie każdy program ma swoją piękną legendę, plany na lata i długofalowe perspektywy
 9. To pokaż papier. Proste. Program by bębnił na lewo i prawo jakby realną kasę zaczęli wpłacać ci mityczni Azjaci. Jak na razie źródeł żadnych tylko pobożne życzenia Chętnie zerknę na te Azjatyckie portale i pewnie reszta także. A na chwilę obecność z twojej strony Zerowa wiarygodność. Czyli bez zmian. Żeby sprostować niedomówienia to nic do ciebie jako osoby nie mam ale oceniam program z perspektywy "lisa" a nie "owieczki prowadzonej na rzeź" który świadomie pcha się w kurnik z myślą o dobrym polowaniu mam na uwadze to czy ryzyko wpadnięcia w grzędy się opłaci i chciałbym zminimalizować ryzyko porażki. Dlatego też oczekuję odpowiedzi bez owijki czy ściemniania bo wszyscy wiemy jaką miną jest omega. Mam też na uwadze to że ludzie z twojego drzewka siedzą tu i czytają forum i musisz iść cynicznie w zaparte albo milczeć, rozumiem to.
 10. Czyli stworzyłeś sobie wygodną bajeczkę którą na dodatek możesz plastycznie wyginać jak się da. Twoja wiarygodność merytoryczna w tym wątku szoruje dno. "Polaków" ! Polaków jest przytłaczająca ilość i widać to po wszelakiej aktywności w mediach społecznościowych Skąd informacja o tym że 3/4 kapitału jest z Azji ? Konkrety
 11. "The Omega Team is proud to announce that we’ve already passed 30,000 users of our platform! This incredible milestone is a great moment" Z oficjalnego Fb. 30 tyś kont to jedynie 3% z tego miliona. Z czego tu być dumnym ?? I konia z rzędem temu co faktycznie policzy ilu jest userów a ile po prostu kont z czego część jest martwa
 12. Najzabawniejsze albo tragiczne jest to że nie ma niczego. Jest posprzątane. Ludzie odpowiedzialni za ten scam nawet nie muszą się ukrywać przed nabitymi w dascoina zarówno liderzy jak i admini. Nie ma "społeczności", nie ma niczego co proponował dascoin. Nie ma nawet dascoina. Ciekawe co Greg Furmann robi ze swoimi siedmioma licencjami prezydenckimi(pomijając to że pewnie ta cała jego anegdota to fugazi) Jaca chodzi oburzony jakby był zwykłym posiadaczem licencji i entuzjastą programu a przecież swoje przytulił z binarki i mogę się założyć że jest parę BTC czy kilkanaście ETH do przodu
 13. Jacek romantyczny wojownik z lancą pchający się z kopią we wiatraki.
 14. @Devolaj93 Kryspin aniołku ale tacy jak ty zostali już wielokrotnie przeżuci przez tematy programów gdzie tłumy ludzi pozostały na lodzie obserwując swoje paczki, pseudo-kryptowaluty czy kontrakty ci którzy chcieli coś zmienić, stać się panami własnego losu i wreszcie wolni od kajdanów etatu. Jak widać udaje się nielicznym a Ci którzy zostają tak czy owak skazani są na ciężką, brudną pracę na wielu płaszczyznach by kasa na życie z programów się zgadzała. Ja nie muszę niczego i nikogo bronić po prostu historia pisze się sama i ona najlepiej o wszystkim świadczy. Nikt, oprócz jednego rozpoznawalnego lidera oficjalnie na przestrzeni się na forum nie zamanifestował. Nie dziwię się. Rozmawiać na temat faktów i kalkulacji ryzyka to dla wielu po prostu groźba utraty zysków i skrócenie żywotności programu.
×