Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
zombine

Forumowicz
 • Content count

  479
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Excellent

2 Followers

About zombine

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Imperium zła
 • Zainteresowania
  Rage against the machine
 1. Co nie zmienia faktu że smród poszedł taki niemiłosierny że na chwilę obecną wszyscy top scammerzy pochowali głowy w piasek. Miał być Lucrias i Assetspro do spóły z Coincasso rozkręcane przez śmietankę z Kurowskim, Jacakiem, Gużdą czy Żukiewiczami i co ... wszystko poznikało z sieci.
 2. Wszystko pod nos na modłę "pana Darka" nie dziękuję. Serio ja wolę się samemu dokształcać i podpatrywać innych absolutnie za darmo. To już weryfikuje ludzka natura, tak jak mówiłem są ludzie słabo wyedukowani ekonomicznie, spoza branży lub łapczywi na takie slogany to dla nich tekst "tu płacisz 200 i masz wszystko pod nos", nie dla mnie. Nie sposób mi zweryfikować też turbo grupy vs program Darka bo najzwyczajniej w świecie mnie to nie interesuje a sama weryfikacja to tylko i wyłącznie zaufanie do tego co piszesz a tak btw. skoro ludzie płacą/płacili 2k lub w okolicach tego, za takie info czy dostęp do grup to reguluje to popyt i podaż także 200pln to kwota która nic mi nie powie. Nikt się nie czepia. Zerknij na inne temat i sam wyciągnij wnioski czy ktoś tu kogoś osacza, czepia się lub "nie sprawdza bo nie wszedł" od tego jest dyskusja i ja się z miłą chęcią powymieniam na agrumenty ale ciężko będzie prowadzić dyskusję w momencie gdy te szkolenia to źródło zarobku i jakiekolwiek drążenie tematu lub podkopywanie go będzie się wiązało z reakcją obronną. W mojej ocenie to nie jest ponziak, to raczej sprzedawanie placebo lub marzeń. Btw. kanał youtube który pokazałeś to nic niezwykłego na tej platformie jest całe zatrzęsienie takich wróżbitów. Takiej wiedzy w necie jest mnóstwo. Serio trafiłeś może nie na to forum bo to jakbyś przyszedł do Silesian fight club i zachęcał sparujących tam chłopów ze zgredziałymi od walki ryjami na kurs samoobrony. Ps. Dlaczego temat wypływa dopiero teraz skoro już w Listopadzie zacząłeś wpis ? szkolenia się nie sprzedawały ? przecież trwała już hossa na btc i eth https://marekporwol.pl/2020/11/26/kryptowaluty-trading-nauka-analizy-szkolenia/?fbclid=IwAR0QW0oRDvoCryOQYwtKU3omwLsuwI8QG-qBD-E03c5AfGutDunsDc0cbM4
 3. Wydaje mi się że taki wysyp "ekspertów" przejawiał się mocno w 2017 kiedy zaczęła się szalona pompa na wszystko i wypłynęło sporo doradców, profesjonalnych traderów i wróżek. Podstawą tradingu nie jest w moim przekonaniu ani wiedza czy doświadczenie czy nauka tylko informacje. Reszta to co najwyżej kwiatek do kożucha. Tak jak napisał @lordzukwszystko jest w necie. Siedząc na różnych grupach, nie tylko krypto ale też i tych tematycznych z różnych dziedzin życia czy hobby to przeważająca ilość osób szuka informacji które leżą w internecie, tylko schylić się po nie trzeba a czasami użyć translatora czy rozumieć angielski ze słuchu. Tak samo w mojej ocenie. Generalnie opcja ze szkoleniami jest dedykowana dla osób które wejdą/weszły na fali hossy a które nie mają zielonego pojęcia o kruchych i nieobliczalnych(a kto ma?) zwyczajach tego rynku i takie osoby pewnie znajdą tu coś dla siebie. Głównie w formie placebo no ale cóż. Już temat przerabiałem parę lat temu. Osoby otrzaskane z tematem raczej machną ręką nawet z powodu narracji pierwszego posta który wzbudza politowanie i wygląda jak reklama cudownego środka na odchudzanie(bez urazy to moje spostrzeżenie)
 4. To chyba ta sprawa z Października https://bitcoin.pl/tworca-platformy-omega-trafil-do-aresztu/
 5. ależ popłoch w internetach. Pelczarski, Kurkowski czy Barzyk pousuwali filmiki o assetspro i lucrias a mieli ich mnóstwo i to w przeciągu paru godzin. Wokół Dascoina jak był smród to nie było takiego popłochu.
 6. ASSETS PRO

  No i wylało się... Program może być gorętszy od toi-toia który obsługiwał Woodstock https://networkmagazyn.pl/uokik-idzie-na-wojne-prezes-uderza-w-naganiaczy-systemow-typu-piramida-wreszcie/
 7. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Może dlatego cisza bo... "It was a very difficult process because we currently have over 1.1 mln active members and we had a total of over 16 mln withdrawal requests in total!" Nie wiem czy program jeszcze cokolwiek robi ale admin i tak poświęca tytaniczną pracę bo parę dni temu dostałem aktualizację mega-tematów na ponad 2 strony A4 pisane po angielsku.
 8. ASSETS PRO

  Program afiliacyjny jest w Lucrias. Te dwa "biznesy" to praktycznie z jednego ojca a raczej ojców czyli głównych naganiaczy dascoina. Same znajome twarze.
 9. Lucrias

  Temat się kręci wokół tych samych co zawsze. Gużda, Żukiewicz, Pelczarski, Jacak itp. ciekawe kiedy wpadnie Borkowski i Pawlak. Cały czas się przewija temat Coincasso gdzie pierwsze skrzypce grają ludzie z Futurenet.
 10. Sadysta policjant zabił psa

  Poprawnie. Niech to będzie przykład dla właścicieli debili którzy wypuszczają na posesję psy, które będąc źle wychowane lub agresywne potrafią narobić i hałasu i przyprawić o strach ujadając zaraz przed płotem. Całą winę ponosi tu właściciel psa bo mogło to się skończyć mniej drastycznie ale pies mógłby być np. spryskany gazem, oblany czymś etc. Mógł wydzielić obszar przed płotem i nie dopuszczać do samego ogrodzenia.
 11. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Proszę mi powiedzieć... jak to że loguję się pod pani refa, tzn. po prostu utworzyłem konto nie wchodząc z żadnego reflinka, korzystając z wyczyszczonej przeglądarki o trybie incognito i akurat trafiam pod ten sam login jakim posługuje się pani, pani Danuto. Proszę mi powiedzieć skąd taki nagły zwrot akcji w sprawie tego programu skoro jest pani albo wśród twórców albo w ścisłym kontakcie z nimi... Na resztę niejasności otrzymała pani odpowiedź powyżej aczkolwiek ja nie wiem jakie konkretnie ma pani intencje i powody by się logować i pisać kolejne po @antyyesno treści które w żaden sposób nie można zweryfikować.
 12. https://www.youtube.com/channel/UChHRWyNndjZ3TFhB1Cnqcjg
 13. [SCAM] DailyCryptoRevenue - dailycryptorevenue.com

  Ja będąc w pełni poczytalny, jako osoba nieanonimowa bo moje IP jest stałe i w razie potrzeby jestem bez kłopotu do namierzenia przez odpowiednie organy państwowe, z całkowitą premedytacją chcę napisać łamiąc RODO, artykuły KC i KK Panie Darku z Bydgoszczy skoro na swoim blogu używa pan wniosków zaobserwowanych na forum http://jakzarabiacwnecie.weebly.com/projekt-hrn.html "Dlaczego zdecydowałem się dołączyć do sieci Honest Revshare Network? Co takiego wiem o tym przedsięwzięciu, że nawet ze względu na prosty wygląd pierwszych ich stron mocno promuje ten projekt? Ludzie po wyglądzie ich stron są przekonani, że jest to zwykły hyip. Jednak jest coś o czym ja wiem, a nie wiedzą tego inni." To wypadałoby wpaść i podziękować za natchnienie. A tak nawiasem mówiąc to maile od tfu!rców programu jakoś się skończyły i jak były regularne co trzy dni to od prawie 2 tygodni cisza.
 14. CoinCasso - coincasso.io

  Jak Żukiewicz myśli że ceny tokenów spadną do 10 centów to pogratulować zamysłu byznesowemu. Cena runie jak domek z kart albo nie będzie ofert a nabitych w tokeny nie jest mało. Dodatkowo w nowym programie Gużdy, Jacaka i Krupy tzn. Lucrias te tokeny będą pewnie rozdawane na lewo i prawo ale zaczynając od początku to na tej giełdzie kompletnie nic się nie dzieje. Istna padaka. Dodatkowo środowisko kryptowalutowe po wrogim przejęciu grupy na fb jest cięte i uprzedzone względem coincasso
×