Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
zombine

Forumowicz
 • Content count

  377
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Excellent

2 Followers

About zombine

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Imperium zła
 • Zainteresowania
  Rage against the machine
 1. CoinCasso - coincasso.io

  Cena tokenów miała rosnąć w określonych kwotach i czasie a tu znikąd promocja. Jest to...typowe
 2. Zespół piłkarski, wegetujący wtedy w trzeciej lidze też wypuścił taki napój. Nie jest to ani trudne, kosztowne czy wymagające czasu Chciałbym dać zwięzły obraz tych wszystkich obietnic ludziom którzy w takie programy zaczynają się "bawić" lub szukają informacji w sieci. Wystarczy wejść w jakikolwiek inny program na tym forum np. dascoin czy futurenet by zobaczyć że mechanizm jest wręcz idealnie pasujący i można łatwo pokazać fazy projektu. To że Pawlak płaci jakimś plastikiem świadczy tylko o tym że pokazano Pawlaka płacącego plastikiem. Przerabialiśmy już płacenie na konferencjach za książki o BTC czy termosy Dla mnie sytuacja jest jasna że program jest w coraz to słabszej kondycji jeżeli zaczyna okręcać temat nowych "funkcjonalności" bez podania czegokolwiek innego poza frazesami.
 3. Na oficjalnym fan club Greenpower takie widoki. Lider który dawno już odpłynął z tej leżącej na dnie krypy z pełną sakiewką zostawiając na dnie sporo wirtualnych milionerów odezwał się Greg przecież wiemy że soon nigdy już nie wzejdzie a panu który czeka na kolejne allaboutdascoin to też jak to soon wczesniej. Nie wzejdzie. To jest panie i panowie biznes , informowaliśmy o ryzyku, my też czujemy że M.M nas zawiódł i to co miało być i zrewolucjonizować rynek płatności, trzeba czekać i ewentualnie dokupować bo taniej już może nie być
 4. Na takie pytanie to pewnie i niejeden Admin nie byłby w stanie odpowiedzieć. Polecam zerkać np. na youtube czy na nasi rodzimi "lyderzy" w swoich playlistach nie przesuwają już filmików o CT do prywatnych albo usuwają
 5. Dzisiaj @MoneyMakerCO Nagrał kolejny filmik pełen żalu za łapki w dół pod tym filmikiem o kredytowaniu ponziaków. Mariusz fajnie że zrobiłeś tabelki w excelz że podajesz jak mantrę te zdawkowe zdania że istnieje ryzyko ale zdecydowanie zapomniałeś dodać czwartej tabelki, tej w której inwestujący wychodzi, nie na mały minus ale że zostaje się z kamieniem młyńskim u szyi bo taki projekt, nawet nie wiem jak dobry i wypłacalny jest obarczony bardzo wysokim ryzykiem. "Jest szansa na bardzo fajny zysk rzędu kilkuset tysięcy złotych. Tak na prawdę nie inwestując nie swoje pieniądze tylko pożyczone...." Dosłowny cytat. Przepraszam za lekkie zboczenie z tematu ale to powoduje u mnie odruch wymiotny. Czy inwestycja "pożyczonych" pieniędzy to w mniemaniu tego pana jakaś zaleta ?! Przecież te pożyczone trzeba oddać z procentem. Mariusz zapomniałeś... oczywiście mam nadzieję że to tylko przeoczenie. Rzetelnie poinformować osoby oglądające filmik o realnym ryzyku takiej pożyczki na program typu Hyip jakim jest Cloud Token. Ps. Jeżeli w takim histerycznym tonie głosisz że filmik o cloud token został "zhejowany"(jak ja lubię to słowo) to wdarła się drobna nieścisłość. Filmik został tylko zminusowany. Może to jeden troll z kilkunastu kont albo po prostu ludziom nie podoba się treść i skąd możesz wiedzieć czy to "hejt" skoro nie dopuszczasz do żadnej dyskusji nt.
 6. Taka ciekawostka. Pelczar namawia to brania kredytu na Cloud Token. Chyba bardziej zaszkodził niż pomógł programowi. Ludzie pewnie pamiętają jak to "brał kredyty" na Dascoin
 7. Jakby było mało dodatków zapowiedzianych o których się mówi by mówić to dodatkowo "będzie" kasyno online, Matrix czyli nowy "produkt" oraz wielka konferencja w Listopadzie oficjalnie zostanie zapowiedziana współpraca z Madwaves, czyli założoną w styczniu firmą promotora Omegi Wojciecha Gużdży. Czy na tym paliwie "biznes" Bartosza i Luka poleci wyżej ? wątpię.
 8. Już takie teksty przerabiałem w innych wątkach o innych już upadłych scamach. Nawet nie będę zagłębiał się w istotę zmian bo to jest legenda, tak samo jak activeboxy, optymalizacja, energetyki czy kopalnie. To wszystko tylko i wyłącznie koło zamachowe wpłat. Na podstawie własnych obserwacji i mechanizmów takich programów to zmiany tego typu są w moim odczuciu sygnałem że dzieje się źle.
 9. Będzie można w praktyce zaobserwować czy głoszona tu teoria "byle gadali" będzie miała przekład na wzrost popularności programu czy wręcz przeciwnie. Odezwy w związku z artykułami, lub ustosunkowania się przez adminów, nie widać. Pewnie nie zobaczymy chociaż mogę się mylić i padnie lakoniczne sprostowanie.
 10. [---] Wydaje mi się że wiele osób które wtopiły się tam z pomocą Żukiewiczów, Pelczarskich i innych tuzów scam-biznesów myślało że na prawdę tworzą alternatywny fb, że klikanie jak zombie w reklamy "czegokolwiek" zarabiają a Roman ze Stefanem jak ci łaskawi św. Mikołaje dzielą się zyskami z userami. Nie wiem czy zrzucić to na karb głupoty, braków w roztropności, mądrości życiowej czy ubytkach w edukacji. Wielu uwierzyło że złapało boga za nogi i teraz ktoś ich tą nogą kopnął w nos na otrzeźwienie. Patrząc po fb to widzę że koncertowo spadli na cztery łapy. To samo z dascoin. Widać że twórcy takich scamów uczą się efektywnie nad tym jak zarządzać "końcem" programu i idzie im to gładko.
 11. Gdyby po półrocznym kółeczku liczba userów/kont etc. rosła stabilnie i nie było żadnych zmian które są teraz wdrażane a które mają ewidentnie charakter tamowania odpływu kapitału, to byłbym w sumie na tak. Gmatwanie zasad, trudne do wyliczenia naliczenia i pojawiające się prowizje to symptomy że program zaczyna trzeszczeć ale czy to trzeszczenie oznacza śmierć "silnika" czy tylko poluzowane śrubki to już wiedzą tylko admini. Na moje, jeżeli masz wolne środki to może poszukaj innego "świeżego" programu na forum czy u znanych naganiaczy być może zminimalizujesz ryzyko wtopy.
 12. No przyznał i nie przyznał. "Wszyscy" wiedzą o co w takich programach chodzi(zwłaszcza ci załadowani w activeboxy z Polski którzy są święcie przekonani że budują imperium marketingowe Nafalskiego a on dzieli się z nimi zyskami z optymalizacji podatkowej, kopalni i reklamodawców) wiedzą z pozytywnego przekazu pozbawionego hejtu, forumowego bełkotu i anonimowych userów. Z rozwinięcia nowego update wynika jasno jak na dłoni że zaczyna to się wszystko nie spinać. Ciekawe czy admini pokuszą się o solidne zaciągnięcie hamulca tzn. w trosce o bezpieczeństwo użytkowników będą zmuszeni wykryć i zbanować wszystkich tych którzy nielegalnie logują się za pomocą VPN.
 13. To trzeba się do tego odnieść na poziomie a nie jak ty, większość wypowiedzi o tym programie które kierujesz w kierunku osób które chcą go przedstawić realnie, jest obraźliwa, pełna agresji i pychy. Doceń to że jeszcze żaden z modów nie wywalił cię na zbity pysk z forum bo na jakimkolwiek innym pewnie już by to się stało. Może to kwestia kręgosłupa moralnego albo cywilnej odwagi bo mi by było po ludzku wstyd odpowiadać w taki sposób jak ten wklejony, osobie która normalnie prowadzi dialog i argumenty. Czytam poprzednią stronę i nie potrafisz w żaden sposób nawiązać merytorycznej dyskusji tylko lecą kpiarskie lub wyssane z palca uwagi. Przekrój osób promujących ten program na hyipforum nie powala. Ty, który nic nie wnosi. Ermin który jest notorycznym kłamcą i Sativas który już przepadł.
 14. Nafalski mógłby wykorzystać to "pomówienie" do wytoczenia procesu i przerobić go na sukces marketingowy dając nowy oręż w propagandzie bo w programie nie dzieje się na chwilę obecną nic co źle świadczy na przyszłość. Nic takiego raczej nie będzie miało miejsca, podobnie jak z Ziemianem który też na tym forum groził pozwami przy wątku o green line. Wszyscy wiem że cała otoczka omega best to po prostu legenda. Wchodząc w dowolny program na tym forum, szanujący się lub mniej, ponziak taką ma i nieistotne czy chodzi w takiej legendzie o trading za pomocą zaawansowanej AI, odsalanie wody morskiej w Czechosłowacji czy badaniach marketigowych... to listek figowy i tyle. Niewygodna aczkolwiek konieczna lipa której tłumaczenie przed prorokiem czy sądem byłoby samobójstwem.
 15. Takie ciekawostki można wyłapać z webinaru ale ja jako osoba pesymistyczna, anonimowa i która nie zainwestowała w ten "biznes" to się nie znam. Zmiany zaczynają być...takie jak w każdym tego typu programie. "Aktywność : Jeśli nie robisz aktywności to nie otrzymujesz naliczeń,ponieważ firmie zależy na ilości społeczności i maksymalizacji zysku z zadań i ankiet. Słusznie - nie pomagasz firmie w realizacji misji więc nie dostajesz profitu " "Limit w binarce: 5000BB dziennie (zmiana z 10.000BB)" "Zakwalifikowanie się do nagrody nie będzie tak jak do tej pory - 100% ze słabszej nogi, a podział: 80%/20%" "Od 11.08 wejdzie brak możliwości wysyłania Bitbondów. Zamiast tego będzie można wysłać gotowego ActiveBox, którego będzie można aktywować oddzielnym przyciskiem ( więc tak jak do tej pory wysyłane były BB do zakupu AB tak teraz od razu z góry wyślemy gotowy ActiveBox )Za taki transfer jest 1% FEE."
×