Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
zombine

Forumowicz
 • Content count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Excellent

2 Followers

About zombine

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Imperium zła
 • Zainteresowania
  Rage against the machine
 1. Będzie można w praktyce zaobserwować czy głoszona tu teoria "byle gadali" będzie miała przekład na wzrost popularności programu czy wręcz przeciwnie. Odezwy w związku z artykułami, lub ustosunkowania się przez adminów, nie widać. Pewnie nie zobaczymy chociaż mogę się mylić i padnie lakoniczne sprostowanie.
 2. [---] Wydaje mi się że wiele osób które wtopiły się tam z pomocą Żukiewiczów, Pelczarskich i innych tuzów scam-biznesów myślało że na prawdę tworzą alternatywny fb, że klikanie jak zombie w reklamy "czegokolwiek" zarabiają a Roman ze Stefanem jak ci łaskawi św. Mikołaje dzielą się zyskami z userami. Nie wiem czy zrzucić to na karb głupoty, braków w roztropności, mądrości życiowej czy ubytkach w edukacji. Wielu uwierzyło że złapało boga za nogi i teraz ktoś ich tą nogą kopnął w nos na otrzeźwienie. Patrząc po fb to widzę że koncertowo spadli na cztery łapy. To samo z dascoin. Widać że twórcy takich scamów uczą się efektywnie nad tym jak zarządzać "końcem" programu i idzie im to gładko.
 3. Gdyby po półrocznym kółeczku liczba userów/kont etc. rosła stabilnie i nie było żadnych zmian które są teraz wdrażane a które mają ewidentnie charakter tamowania odpływu kapitału, to byłbym w sumie na tak. Gmatwanie zasad, trudne do wyliczenia naliczenia i pojawiające się prowizje to symptomy że program zaczyna trzeszczeć ale czy to trzeszczenie oznacza śmierć "silnika" czy tylko poluzowane śrubki to już wiedzą tylko admini. Na moje, jeżeli masz wolne środki to może poszukaj innego "świeżego" programu na forum czy u znanych naganiaczy być może zminimalizujesz ryzyko wtopy.
 4. No przyznał i nie przyznał. "Wszyscy" wiedzą o co w takich programach chodzi(zwłaszcza ci załadowani w activeboxy z Polski którzy są święcie przekonani że budują imperium marketingowe Nafalskiego a on dzieli się z nimi zyskami z optymalizacji podatkowej, kopalni i reklamodawców) wiedzą z pozytywnego przekazu pozbawionego hejtu, forumowego bełkotu i anonimowych userów. Z rozwinięcia nowego update wynika jasno jak na dłoni że zaczyna to się wszystko nie spinać. Ciekawe czy admini pokuszą się o solidne zaciągnięcie hamulca tzn. w trosce o bezpieczeństwo użytkowników będą zmuszeni wykryć i zbanować wszystkich tych którzy nielegalnie logują się za pomocą VPN.
 5. To trzeba się do tego odnieść na poziomie a nie jak ty, większość wypowiedzi o tym programie które kierujesz w kierunku osób które chcą go przedstawić realnie, jest obraźliwa, pełna agresji i pychy. Doceń to że jeszcze żaden z modów nie wywalił cię na zbity pysk z forum bo na jakimkolwiek innym pewnie już by to się stało. Może to kwestia kręgosłupa moralnego albo cywilnej odwagi bo mi by było po ludzku wstyd odpowiadać w taki sposób jak ten wklejony, osobie która normalnie prowadzi dialog i argumenty. Czytam poprzednią stronę i nie potrafisz w żaden sposób nawiązać merytorycznej dyskusji tylko lecą kpiarskie lub wyssane z palca uwagi. Przekrój osób promujących ten program na hyipforum nie powala. Ty, który nic nie wnosi. Ermin który jest notorycznym kłamcą i Sativas który już przepadł.
 6. Nafalski mógłby wykorzystać to "pomówienie" do wytoczenia procesu i przerobić go na sukces marketingowy dając nowy oręż w propagandzie bo w programie nie dzieje się na chwilę obecną nic co źle świadczy na przyszłość. Nic takiego raczej nie będzie miało miejsca, podobnie jak z Ziemianem który też na tym forum groził pozwami przy wątku o green line. Wszyscy wiem że cała otoczka omega best to po prostu legenda. Wchodząc w dowolny program na tym forum, szanujący się lub mniej, ponziak taką ma i nieistotne czy chodzi w takiej legendzie o trading za pomocą zaawansowanej AI, odsalanie wody morskiej w Czechosłowacji czy badaniach marketigowych... to listek figowy i tyle. Niewygodna aczkolwiek konieczna lipa której tłumaczenie przed prorokiem czy sądem byłoby samobójstwem.
 7. Takie ciekawostki można wyłapać z webinaru ale ja jako osoba pesymistyczna, anonimowa i która nie zainwestowała w ten "biznes" to się nie znam. Zmiany zaczynają być...takie jak w każdym tego typu programie. "Aktywność : Jeśli nie robisz aktywności to nie otrzymujesz naliczeń,ponieważ firmie zależy na ilości społeczności i maksymalizacji zysku z zadań i ankiet. Słusznie - nie pomagasz firmie w realizacji misji więc nie dostajesz profitu " "Limit w binarce: 5000BB dziennie (zmiana z 10.000BB)" "Zakwalifikowanie się do nagrody nie będzie tak jak do tej pory - 100% ze słabszej nogi, a podział: 80%/20%" "Od 11.08 wejdzie brak możliwości wysyłania Bitbondów. Zamiast tego będzie można wysłać gotowego ActiveBox, którego będzie można aktywować oddzielnym przyciskiem ( więc tak jak do tej pory wysyłane były BB do zakupu AB tak teraz od razu z góry wyślemy gotowy ActiveBox )Za taki transfer jest 1% FEE."
 8. @pepperoniss Materiał video celuje bezpośrednio w Omegę dlatego też tu go zamieściłem Już na płaszczyźnie typowych pseudo-argumentów "za" nieraz można było spotkać się z tym że ktoś hojnie wchodzi w projekt, aktywnie w nim uczestnicząc. Mechanizm znany jak świat a to siedem licencji za 25tyś a to kredyt 80tyś na zakup "produktów" etc. liczby nie są z głowy tylko ciągle wiszą na yt u promotorów innych, upadłych już programów.
 9. W sumie zgodne z tematem. Pokrętność logiki pana K. wręcz przeraża bo albo mówi to szczerze, kłamie lub ma tak sprany mózg. Panie drogi to że jest waćpan rozgoryczony bo ktoś odmówił wejścia z racji tego że program działa już 7 miesięcy i argumentował to tym że sam wczoraj włożył 2,5tyś euro, nic nie znaczy. Znaczy tylko tyle że powiedział pan że wpłacił 2,5k i nikt poza panem nie wie czy taka kwota to dużo dla wpłacającego, czy już dawno wyszedł na swoje i jest suma którą można zaryzykować. Także rzucanie haczyka "to pewny biznes, patrzcie ja wpłacam dychę" nie na każdego może zadziałać. Następnie oklepane twierdzenie że trzeba w program wejść, zainwestować i następnie hmm. przecież panie drogi ale żaden ponziak nie pisze o realnym ryzyku tylko puszcza w eter papkę marketingową zarówno opisując sam program jak i adminów. Z tych źródeł nie dowiemy się że "biznes" fakt faktem jeszcze płaci ale ma tylko lekko ponad 30tyś kont, minę regulaminową na konta z Polski i dosyć spore naliczenia. Gdzie mam się tego dowiedzieć ? W przesłanej prezentacji ??? Dajecie gwarancję spokojnych zysków bo obserwujecie że firma się rozwija i liderzy oraz admini są aktywni. Doprawdy ? Proponuję sobie zerknąć jak dobrze grali decyzyjni dascoin czy Fap przed zwinięciem żagli Podsumowując. Dużo jadu skierował w kierunku osób które lubią dobrze zarządzać swoim portfelem i rzetelnie ocenić ryzyko. Nie dziwię się. Na takich osobach raczej nie da się zarobić kokosów z polecenia albo zarobi się mniej bo rzadziej będą się pchały w piękne frazesy naganiaczy
 10. @Paolinski no i po co ten sarkazm i ironia ?? Zaraz rakieta wystartuje to wszystkim pospadają walidatory z biurek.
 11. Z mojej strony pragnę zwrócić uwagę osobom nowym w tego typu programach na kilka detali. To że rejestrują się osoby z np. RPA to nic innego tylko to że ktoś z RPA się rejestruje i nadaje się temu wydźwięk "otwierania rynków" Drugi akapit pominę bo jest popeliną którą trudno zweryfikować, natomiast trzeci jest także popeliną aczkolwiek sugerującą kondycję finansową programu i na oczywiście wzrost cen BTC może mieć wpływ na kondycję finansową programu ale wcale też nie musi. To chyba tylko najlepiej wiedzą admini samego ponziaka a nie kierujący grupą fb. Żarty na bok. Kto ma policzyć i ile BTC wpłynęło do programu ? pytania bez odpowiedzi. Czwarty akapit wydaje się dosyć oczywisty z tego powodu że to moment zakończenia pierwszego półrocznego kółeczka i trzeba zatrzymać kasę w programie. Także reasumując. Trzeba z przymrużeniem oka czytać takie peany które na dobrą sprawę nie mają żadnego przekazu
 12. Coraz więcej mówi się o własnej "krypto" Dziś mój ulubiony youtubowy wodolejca powiedział że być może przemieni się ten nowotwór znany bit bondami na coina. Hmm niech głośno pomyślę. Można takiego bitbondcoina puścić na jakiś bazarek albo dwa i wypłacać prowizje czy naliczenia w niej co przy scamowej działaności adminów spowoduje że kurs szybko poleci w dół. Gotówka czy twarde krypto w rękach adminów i coraz to mniej warte bitbondy z drugiej które żal będzie wypłacać czekając na odbicie kursu. Nawet nie będzie trzeba ze względu bezpieczeństwa zawieszać wypłat osobom które logowały się wbrew regulaminowi z Polski, no ale ta opcja zapory na odpływ środków też pewnie będzie kusząca do zastosowania
 13. Żartujesz ?? albo to jakaś ironia i ja jestem za bardzo opóźniony żeby wychwycić dwuznaczność. Tekst wklejony przez @Polon to najlepszy nawóz każdego pseudo-Mlma. Haczyk na ludzi którzy nie za bardzo ogarniają świat matematyki, finansów i zwykłej roztropności życiowej, do nich jest adresowany i ich można najłatwiej okiwać po czy nakłonić do kupna obietnic marzeń. Edit "Marzenia się spełniają z Omegą. Wszystko co musisz zrobić to otworzyć swoje serce na coś zupełnie nowego" - To jest w mojej ocenie najbardziej prymitywna metoda naganiactwa - żerowanie na ludzkich emocjach, marzeniach, pragnieniach. Dodając do tego obiecywanie wolności finansowej i stabilności - metoda ta może być wykorzystywana wobec ludzi w trudnej sytuacji materialnej i osobistej. To ja ci odpowiem tak panie @Polon "Osoby na tym forum to kwintesencja polskiej mentalności, wypisz wymaluj ekspert Pan Janusz, bohater memów i kawałów o Polakach. Nie wiem co musi się stać, żeby w końcu u nas byli bardziej pozytywnie nastawieni do życia i nie widzieli naokoło pułapek i nie byli obrażeni na świat Jedni widza naokoło szanse i starają się innym pomoc, inni wiecznie narzekają i sraja naokoło, żeby nie tylko im śmierdziało Ps. Z jednej strony autor wpisu omega best jest nazwany debilem a z drugiej używasz identycznej retoryki non stop w tym wątku
 14. I znowu kłamiesz albo nie wiesz o kim mówię. Mówię o osobnikach którzy nie mając racjonalnych argumentów zaczynają obrażać także nie wmawiaj mi po raz kolejny czegoś czego nie powiedziałem. Po prostu nie raz spotkałem się tu z osobami które nie mając kompletnie nic do powiedzenia zaczęli obrażać(nie lubię słowo hejt bo to uwłacza mojej inteligencji) częstować epitetami od januszy przez cebulę do pesymizmu włącznie. Co do drugiego akapitu to nie wiem jak to skomentować. Macie wspólnych znajomych, kręcicie się wokół tych samych rozpoznawalnych osobistości pseudo-mlm itp a także obok Pacholskiego i Ostapowicza to najaktywniejszy promotor youtubowy omegi ale dobra może tak jest faktycznie że nie znasz. Heh spróbuj coś napisać w komentarzu albo na grupie co nie jest po linii z jedynie słusznym nurtem pozytywnego anty-januszowego anty -cebulackiego i anty-hejterskiego nurtu to komentarz zostanie wymazany zaraz po tym dostaniesz bloka nie wiesz jak to działa czy udajesz. Mogę odbić piłeczkę i powiedzieć że wielu z nich trzyma rękę na pulsie obserwując wątki tego forum ale żaden nie wyjawi się poza Mariuszem Pelczarskim Ps. Tekst z anonimowością jest stary i słaby bo już w 2013 o nim czytałem pod swoim adresem w podobnych tematach pseudo-mlmów. także mnie to nie rusza.
 15. @Devolaj93 Już był w wątku dascoin taki spieniony osobnik jak ty czyli @dudi który wyparował ale mniejsza z tym. Nie potrafi dojść do ciebie że płynnie popadasz w skrajności co bardzo kole w oczy. Z jednej strony w sygnaturze masz haczyk o legalnej firmie etc. a z dyskusji wynika że być może przetrwa do końca roku. Za chwilę na jednej szalce są bliżej nieokreślone dochody omegi przeplatane stwierdzeniami że jednak trzon wpływów to wpłaty kupujących. Fajnie byłoby też jakbyś określił się co i jak reprezentujesz to raz. Dwa to nikogo raczej nie ruszają te płytkie zagrywki ocierające się o inwektywy. To już grali. Dla przykładu taki kwiatek z wczoraj. Parę dni temu są w innym monologu o niczym podane że biznes ma wszystko zaplanowane do 2024 a wczoraj już tylko może na rok-dwa podziała. Dokładnie w 4:40 nie wiem wkleję od wybranego momentu
×