Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
rask

Forumowicz
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Warmia
 1. @navas049 tak jak wcześniej napisał @Ivaho, musisz zmienić język systemowy telefonu na angielski. U mnie pomogło.
 2. Przy próbie odpalenia bota (klikam w Jarvis) i dodania kwoty mam cały czas "invalid hash value", o co może chodzić? Chce wrzucić 0,098 BTC więc jest min 500$. Wczoraj było to samo.
 3. Nadal nie mogę zrobić wypłaty, support od wczoraj nie odpisuje a co najdziwniejsze, mimo rzekomych problemów z wypłatami zrobili promocje na Black Friday, gdzie dawali 30% do depozytu. Mam złe przeczucia że to już koniec tego programu.
 4. Mi nie udało się dziś wypłacić, oto co odp mi support:
 5. Napisałem do nich na czacie, odpisali bardzo szybko że mają na to do 3 dni roboczych. Pozostaje więc czekać...
 6. Jazzle.games jest wykonany przez firmę all4hyip.com, być może Tudor był też przez nich postawiony, stąd identyczność wiadomości, chociaż wiadomo, może być różnie.
 7. Wypłacanie pieniędzy z HYIP

  @Egzekutor Jakie kantory wymiany masz na myśli? W payeer z tego co widzę to można kartę wyrobić, w advcash firma od kart wypowiedziała im umowę.
 8. Cześć, zarobiłem kilka groszy na HYIP i żeby nie kusiło, chciałbym trochę kasy wypłacić i tak się zastanawiam w jaki sposób Wy wypłacacie kasę lub jaki polecacie. Kasę trzymam w payeer w USD. Zastanawiałem się nad wyrobieniem karty w payeer i wypłat z bankomatu, mogę też wrzucić kasę w kryptowaluty, wtedy za pomocą giełdy obsługującej wypłaty na polskie banki, mogę zrobić wypłatę na konto. Jakie są inne metody i jakie polecacie?
 9. Zainspirowaliście mnie do wypłaty, zleciłem wypłatę na AdvCash i doszła w niecałą minutę, więc raczej nie ma powodów do paniki
 10. @Smiechu na głównej stronie https://tudor-games.org/ przy tym planie możesz podejrzeć tabelkę, wyjaśniającą o co w tym chodzi, w pierwszym tygodniu masz 4% dziennie, w drugim 8% a trzecim 12%
 11. @borQuero napisz na czacie, mi też nie odpisali w podobnej sytuacji jak napisałem wiadomość a na czacie odpisali w kilkanaście minut.
 12. @nazz napisałeś " Pakiet elite zwraca Ci 5% dziennie twojego wkladu +5% profitu " Czy to oznacza że w tym programie otrzymujesz 5% dziennie wkładu oraz coś jeszcze?
 13. AdvCash - dyskusja i opinie

  Mam zweryfikowane konto w AdvCash, za jakiś czas chciałem sobie wyrobić kartę ale teraz patrze i w miejscu gdzie można było wyrobić kartę mam "Card services are not available for your country". W informacji o koncie mam kraj "polska" i adres zweryfikowany. Już nie będzie możliwości wyrobienia karty? EDIT Nie doczytałem newsa o tym że w chwili obecnej karty nie są wystawiane, wkrótce mają zmienić operatora, wtedy karty będą dostępne.
 14. Słabo to zaczyna wyglądać jak tak istotą, dla mnie kluczową rzecz, ukrywają. A czy wiadomo coś o innych planach inwestycyjnych? Na liście planów, wyglądają wszystkie tak samo, więc nie zdziwiłbym się gdyby przy innych też zaczęła obowiązywać ta zasada. Coś czuję że za te około 180 dni będą chwile prawdy dla Pandex'a
×