Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pepperoniss

Moderatorzy
 • Content count

  15280
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3725 Excellent

7 Followers

About pepperoniss

 • Rank
  Strażnik regulaminu

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

14570 profile views
 1. To jasne. Poprawienie infrastruktury serwerowej jak najbardziej wpływa na jakość i prędkość korzystania z aplikacji klienckiej, czyli Cloud Token Wallet. @marcinpomagax zastanawiał się jednak jak zmiana aplikacji klienckiej miałaby wpłynąć na prędkość. Zapewne przyjmując, że to zależy od serwerów właśnie. Natomiast optymalizacja np. kodu czy sposobu działania CTW ma także na to wpływ. Np. aplikcje mobilne czy lekkie portfele typu Electrum działją w ten sposób, że zapisują stan portfela i informacje o ostatnim przeskanowanym bloku lokalnie. Więc po ponownym połączeniu szukają zmian od następnego bloku. To przyspiesza przeszukiwanie i zmniejsza obciążenie serwerów. Możliwe, że właśnie o takich zmianach mowa.
 2. No to akurat jest zwięzła definicja każdego systemu affiliacyjnego. Truizm taki
 3. Być może... Nie większy jednak jak nazywanie tej aplikacji prawdziwie zdecentralizowanym portfelem. No, może słowo definitywnie szło za daleko... Bradziej kto pierwszy ten lepszy... Nie twierdziłem, że to Twoja wina. I nie znałem autora screena. Skoro autorem jesteś Ty, to mi wystarczy do przyjęcia, że takie info na stronie giełdy było. Z samego nagłówka jednak niewiele wynika. Poza wydźwiękiem marketingowym. W przeciwieństwie do ostatniego postu. Ten jest znacznie bardziej wymowny. Szczagólnie jesli rzeczywiście coś w SCF zainwestowali. Wszk jeśli byli strategicznym inwestorem a już nie są i juz nie podoba im się, powoływanie na jakiekolwiek związki SCF z giełdą... Nie napisali, że aktualnie nie mają... A początkowa częśc posta raczej świadczy o tym, że rozstali się na etapie dogadywania. W każdym razie w żaden sposób treść tego posta nie poytwierdza by kiedykolwiek w jakikolwiek sposób giełda była zaaingażowana w SCF. Inna sprawa, że w żaden sposób nie wyjaśnia to treści Twojego screena. Tyle, że ja podbny screen widziałem w wielu miejscach powiązanych z tokenem i nigdy nie mogłem znaleźć żadnych informacji na ten temat w niezależnych od SCF źródłach, szczególnie na stronie pomocowej giełdy. I z tego wynikał mój sceptycyzm nie tylko co do wiarygodności screena ale przede wszyskim współpracy między giełdą a SCF. Ani, że mieli W zasadzie też pusty frazes... Bo poza jednym zdaniem ze screena wszyskie tego typu informacje pochgodzą ze źródeł związanych z SCF albo na te źródła się powołujące. Owszem, ja nie wykluczam, że były tam jakieś przymiarki, rozmowy, inwestycje nawet. NIe twierdzę, że nawet nie były tak daleko, że sceen z logiem SCF nie musi być fakowy. Ale nie tracę też z pola widzenia - szczególnie jeśli panowie rzeczywiście mogą morsem rozmawiać przez ścianę - że i logo i info ze screenu zamieszczono przedwcześnie, bo przecież sąsiedzi z jednej branży na pewno szczegóły do maja dopracują... Jak widać nie dopracowali do maja, a w czerwcu ktoś powiedział dość... Więc czas zmieniać na stronach promocyjnych SCF informacje o współpracy z ZB na czas przeszły... Nadal jednak uważam, ze nie wpłynie to w znaczący sposób na projekt.
 4. Nie z tego, że od chwili przelania środków do portfela definitywnie tracę nad nimi kontrolę. Ależ ja ten screen widziałem. I tylko screen. Sam takiej treści strony nie znalazłem ale też nie znalazłem żadnego wątku na https://zbmega.zendesk.com gdzie zawsze prowadzą linki z tej karuzeli. Dla mnie nigdy jasny nie był. Był wręcz wątpliwy acz i tak niewiele znaczący w praktyca - inaczej niż w marketingu. Dość spojrzeć jaką to reklamę - użyję tego słowa, choć go nie lubię - społeczność SCF zrobiła ZB Mega. Dziś chyba co najmniej połowa linków wyszukiwarce zrazy ZB Mega pochodzi ze stron promujących SCF. Tym niemniej jestem sobie w stanie wyobrazić współpracę między prakwtycznie dowolną giełdą a SFC z bardzo prostego powodu. W przeciwieństwie do wielu "zarabiających porrtfeli" SCF jest rzeczywiście tokenem ERC20 i można nim swobodnie obracać. Oczywiście pod warunkiem wypuszczenia ich na zewnętrzne, kontrolowane przez userów adresy ETH. Dlatego wracająć do pytania Nie przypuszczam by ten komunikat miał większe znaczenie dla projektu. Znacznie ważniejsza dla porgamu będzie polityka wykupu tych tokenów. Formalnie już poza projektem.
 5. Może, bo to przeglądarka i im więcej korzysta z lokalnego cacha tym szybciej chodzi
 6. U mnie wygląda tak... A za codinFly stoją kolejni, z których któryś przechodził ostatnio kilka metrów od amerykańskiego Kongersu... WIęc musi to coś znaczyć Mnie jednak bradziej interesują konkrety a nie kto z kim sypia, spotyka się czy drinki pije. Nafalski też frugo na rynki wprowadzał a na ponziaku skończył. Nie pierwszy i nie ostatni. Sp. anielica biznesu też ponziaka promowała. A tu mamy kolejny projekt wysokodochodowy, przejmujący realny dostęp do środków od chwili przeleania ich do projektu. Mi się to kojarzyło i kojarzy jednoznacznie. Bez znaczenia kto za tym stoi, i kto będzie za tym stał. To może mi pomóc zdecydować o wejściu w projekt ale już nie w ocenie jego istoty. A to, że nie miał własnej giełdy... Hm... No cóż. Każdy zamknięty projekt zwykle kończy na kontrolowanej przez siebie giełdzie. To już dość popularny sposób na exit scam. Ale to tylko dywagacje. Jak wszysko inne. No, może poza tym, że kiedyś, gdzieś panowie umówili się na wielkie spotkanie, o którym obwoieścili światu choć codziennie sąsiadują przez ścianę Siłą rzeczy musieli się spotkać...
 7. Nie śledziłem codziennie ale, szczerze powiem, że nie zauwazyłem. Sprawdzę gdy webarchive będzie dostępny. Jedynym, znanym mi, oficjalnym komunikatem giełdy jest ten przytoczony przez @BladeS. Jeśli ktoś chce z komunikatu, z którego wynika, że po gruntownym rozpatrzeniu nie będzie współpracował SCF wyciagnąc wniosek, że wcześniej uprawnione było twoierdzenie, że SCF STOI ZB Mega bo wystapiła do tej giełdy z jakąś propozycją i jej ludzie zostali zaproszenie do biur giełdy - to OK. Ja wolę jednak czytać to co chyba dośC jasno z komunikatu wynika. Pamiętam co prawda jakiś tekst na mobilnym kanale giełdy z lutego o współpracy, tyle, że wskazanym źródłem jest post opublikowany przez osoby powiązane z SCF. Niemniej najistotniejszą informacją, pomijając już to kto i co nadużył i czy nadużył, jest ta, że SCF nie bedzie na ZB Mega listowany a o ile mnie pamięć nie myli miła być tam listowany już w maju. Czy ta informacja - niewątpliwe nie będąca informacją pozytywną - jakoś wpłynie na projekt? IMHO, nie przypuszczam. Projekt zyje już siłą swojego rozpendu. Ba, nawet brak listingu może pozytywnie wpłynąć na projekt rozumiany jako projekt hyipowy, bo oddala rzeczywistą, rynkową wycenę wartości tokena na płynniejszej giełdzie. Poza tym, kto czyta po chińsku ?
 8. Tym bardziej nie znaczy, że była A juz na pewno znaczy, że ZBM nie stał za SCF a przecież tak był promowany. Nawet jeśli jakakolwiek współpraca nąx próby współpracy były. Nijak. Częśc nie zauwazy, część pytających o to na fb zostanie zbanowanych, a i pewnie pojawi się typowe w takich sytucjach tlumaczenie, że współpraca została zerwana bo ZBM za duzo chciał... Tak. Wiem, to spekulacje. Tyle, że poparte doświadczeniem, że nie należy zbytnio wierzyć twórcom takich projektów na to na co się powołują.
 9. A poatrzyłeś w superwallecie czy na etherscan? Kilka dni temu mieszali z adresami ETH, więc to mogło stanowić opónienie. Dziś widzę, że działa to w automacie.
 10. Wydaje się, że proces jest zautomatyzowany więc pewnie ręczne zatwierdzanie jest przy rzeczywiście dużych kwotach.
 11. I wczoraj dostałeś Blockchain nie kłamie, w przeciwieństwie do przeglądarki CTW Tak jak pisałem wczesniej, znajomy informatyk zdekompilował obie wersje (1.8.1 google i 1.9.0 direct) i jedyną istotną różnicą jaką zuważył było dodanie do tego drugiego bibliotek obsługi błędów. Więc i stąd może brać się problem, że nie podrafią wyłapać co zaśmieca. Bo wydaje się, że przyczyną nie są błędy po stronie ich serwera a przeglądarki właśnie. Dlatego w razie podobnych problemów zalecełbym zmianę telefonu lub drugą instalacje na emulatorze. Na czysto powinno wszysko zassać prawidłowo.
 12. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 13. Porobiłem na kilku kontach trochę testów z tą przeglądarką portfelową. Zacznę od pierwszej kwestii. Najlepiej wszysko działa na wersji 1.8.1 z googla. Teraz błędy... Otóż wydaje się, że proces wycofywania z jarvisa do superwalleta jest w pełni zautomatyzowany i rzeczywiście zależny od tempa potwierdzania przez sieć. Na saladach BTC, BCH, DOGE, LTC środki po wycofaniu z jarvisa wracają na adres, na który wpłacaliśmy środki. Po 30 dniach w tych krypto pobierana jest prowizja w wysokości równej 1%. Nie jest ona nigdzie pokazywana. Po prostu na saldo superwalleta wpływa dokładnie 1% mniej środków niż było w jarvisie. Przeglądarka ma problem z odświeżaniem danych. Nie zawsze dzieje się to automatycznie, choć powinno. Czasami pomaga kliknięcie w daną krypto i odczekanie. Jeśli to nie pomaga a upłynął już dłuższy czas 2 - 3 godziny dla BTC (6 potwierdzeń) sugerowałbym zainstalowanie CTW na innym telefonie albo na emulatorze. Wówczas żadne śmieci mu nie bedą przeszkadzały w pobraniu poprawnych danych. Dla nas może to oznaczać po prostu pojawienie się w superwallecie danych, które powinny być tam widoczne. Aha... Środki w BTC w superwallecie pojawiają się po 6 potwierdzeniach, wcześniej najczęściej widnieją jako pending. Póniej czasami też ale widoczne są już w saldzie. Tak z ciekawości. Sprawdz w blockchainie kiedy z jarvisa wpłynęły na Twój adres w superwallecie.
 14. Sprawd na blockhainie adres, na który wpłacałeś BTC, bo widzę, że po wycofaniu z bota trafiają na ten sam adres na który wpłacaliśmy.
×