Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pepperoniss

Moderatorzy
 • Content count

  15356
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3732 Excellent

7 Followers

About pepperoniss

 • Rank
  Strażnik regulaminu

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

14727 profile views
 1. Proporcjonalnie do wartości coina. Na stablcoinach różnice między max a min nie przekracza 1,4%.
 2. Hm... Gdybyś zamiast cytować przeczytał cytowany post to poznałbyś odpowiedź... Inaczej mówiąc: NIGDY!
 3. No właśnie, że wcale nie powinna spadać! To właśnie tu - na kursie wirtualnego tokena - admini robią jest całe czary mary... Tymczasem wystarczy loicznie pomyśleć, by dojść do wniosku, że wypłaty z "portfela" nie tylko nie powinny mieć ale wręcz nie mogą mieć żadnego wpływu na cenę tokena. Zacznijmy od tego, że wycofanie środków nie następuje z hipotetycznej puli rezerwowej tylko z kwot przekazanych do jarvisa i gdzieś tam sobie leżących lub gdzieś rzekomo obracanych. Tak na margonesie... Nie ma też żadnego powodu by cena tokena wzrastała. W zasadzie ciągle powinna wynosić dokładnie tyle co na samym początku... To nie tak! Pomijając jednoprocentową prowizję i kwoty, kytórych z programu wypłacić się nie da to póki tokeny będą wymienialne na jakąkolwiek rzeczysita kryptowalutę to a wkład będzie mógł być wypłacony to w tym projekcie zarabiamy. 1 BTC to 1 BTC bez względu na to czy kosztuje 100.000 USD czy 0,01 USD. A zysk we fiatach liczyć należy dopiero po przewalutowaniu na fiaty.
 4. Przecież Waćpan opisał dokładnie to samo co Waćpana poprzednicy. W sumie nic nowego. A, że różnicie się w ocenie sensu i profesjonalności tłumaczenia na chiński webinaru, na którym Chińczyków jest jak na lekarstwo - no cóż, po prostu sie różnicie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by Waćpan oczekiwał i uznawał za jeszcze bardziej profesjonalne dodanie jednoczesnego tłumaczenia na jeszcze 8 - 10 języków. Nic to, że przekaz stanie się jeszcze bradziej niezrozumiały ale będzie bardziej profesjonalnie bo w kilku, kulkunastu językach. Zresztą, w sumie to po co przekaz ma być zrozumiały skoro cały i tak sprawadza sie do jednego: Zaganiać, zaganiać... Nam Waszych dutków ciągle potrzeba...".
 5. Po przekonwertowaniu w grze nie wypłaca się. Masz je na swoim koncie. Możesz zobaczyć jako token w scatter.
 6. I o to wszakże chodzi... Po to była potrzeban własna giełda... Jak widać dość prosto. Jest decyzja i jest i efekt. A znając życie to dopiero początek... Raczej jest odwrotnie. Coraz więcej "ludków" chciało wyprowadzać środki z systemu a to o czym piszesz to są środki zaradcze adminów vy im kasy zbytnio nie ubywało... Ja bym jednak się skłaniał do tezy, że jest to część zaplanowanego scenariusza, może tylko lekko improwizowanego...
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  To trochę bez sensu co piszesz W zasadzie pozew w e-sądzie i skierowanie go do egzekucji w większości przypadków to działanie automatu generującego paczkę pozwów masowych w systemie i wysłanie ich przez uprawnionego prawnika. Podobnie skierowanie do egzekucji. A później.... Sprawa w zasadzie nie w rękach PZ a komornika. Pole manewru w zasadzie jest niewielkie. Natomiast pożyczki, które się spłacają bez komornika - po prostu się spłacają. Kwestia przypadku trafienia na w miarę rzetelnego dłuyżnika raczej skoro dział windykacji nie nagabuje już dłużników. To nie jest kwestia winy lecz konsekwencji swoich działań. A te mogą być albo pozytywne albo negatywne.
 8. Jak ja lubię czytać takie odgrzewane kotlety To chyba ta sama australijska licencja, którą miał bąd miał mieć Skyllex. Tyle, że jak świat światem a rządy rządami koncesję czy licencję zawsze i wszędzie trzeba było od rządu uzyskać zanim się zaczęło działalność koncesjonowaną uskuteczniać. A uskutecznianie jej bez licencji czy licencji stanowi stanowi przestępstwo, które... skutecznie uniemożliwia uzyskanie licencji... Opis ekonomii zasilającej fundusz też już był zapowiadany. Za to nowiścią jest licencja na MLM To ciekawostka, bo nie słyszałem by takowa była przez australijski rząd wydawana... Nowością ze strony twórców portfela jest, zaś informacja o funkcjach obsługi błędów. O tych jednak już wcześniej raportowałem jako wniosku z analizy wstecznej aplikacji przeglądarkowej na androida Tak więc w rzeczywistości apka i jej funkcjonalność jest praktycznie identyczna jak przed dwoma miesiącami. Nadal zapomnienie PIN to kompletny kotlet i brak mozliwości odzyskania dostepu do własnych środków, nadal niewspółmiernie wysokie, niemożliwe do wypłacenia szacunkowe fee transakcji blokowane w "zdecnetralizowanym" portfelu na zawsze oprócz normalnego fee transakcyjnego i obok opaty w CTO. A na domiar złego, choć mamy już 1/3 lipca nadal zbóje mogą uzyskać naszą frazę mnemoniczną bo jakimś cudem opcja, któr amiała bezpowrotnie zniknąć z końcem czerwca nadal jest dostępna. IMHO, typowy szum i nicnierobienie
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie. W każdej upadłości, także w konsumenckiej, zamiast komornika działa syndyk a upadły nie musi płacić więcej niż wynika z warunków updłości. Suma przypadająca z podziału wierzycielowi zostanie ustalona w tym postepowaniu i zatwierdzona przez sąd.
 10. No to powiedz mi Łaskawco gdzie trafia? To, że coś w blockchainie widać oznacza tylko to co widać. Nic poza tym. Zapewniam Cię, że w każdym ponziaku, co do jednego. Gdy sprawdzisz adres na który wysłałeś środki, to też będziesz mógł zobaczyć gdzie one z tego adresu zostały wykekspediowane... Taka to transparentność... Tyle, że blockhaina... Nie programu... A do dzis nie ma żadnego wyjasnienia jak to się dzieje, że BTC, BCH przesłane na "nasz" adres w CT, bez naszej wiedzy i zgody są z niego ekspediowane na jakieś inne konto, a gdy "zlecamy" ich przelanie do bota tworzona jest rzeczywista transakcja, w której przelewane są środki z nie naszego adresu na ten sam nie nasz adres i wyświetlana w naszym superwalecie jako rzekoma transakcja przesłania do bota i jej fee. Tu pełna zgoda...
 11. Może tradingiem a może tylko wylistowaniem aktualnego handlu pobranego przez api na linuxie. Jaką transparentnością? Ja raczej powiedziałbym brakiem jakiejkolwiek transparentności. Ja co do tego nie mam najmniejszej wątpliwości. Choć pewnie @Ivaho (i pewnie nie tylko On) mojego zdania nie podziela. No cóż... Gdy przyjdą ostatnie dni projektu będziemy się w zasadzie różnić tylko oceną ich przyczyn Póki co jednak nie widać symptomów końca i program zdaje się jeszcze dobrze rokować. Choć to bardziej przeczucie niż jakaś racjonalna, podparta faktami ocena, bo do żadnych istotnych informacji dostępu wszk nie mamy a jedyne informacje w zasadzie pochodzą wprost od głównego marketingowca Aai Z PT wypływa dla inwestorów inna nauka. Program może być jeszcze żywotny a jego zamknięcie mogą spowodować działania rządowe. I przy każdym nielegalnym, niergulowanym projekcie inwestorzy też z tym powinni się liczyć. Wiele zalezy od skali działania i właściwego doboru miejsca rezydowania czy choćby przebywania adminów. PT, TrafficMonsoon czy Onecoin są tu doskonałym przykładem, choć znaleźć ich można znacznie więcej.
 12. Będzie pretekst do zamknięcia ponzika Fake To nawet nie jest takie trudne... Ja zostaję przy swoim zdaniu i nadal nie widzę żadnych relanych dowodów handlu, w szczególności stanowiącehgo znaczące źródło na pokrycie naliczeń. Mając w rzeczywistości technologię o takiej zyskowności nie ma żadnej potrzeby tworzenia nielegalnego programu inwestycyjnego i ponoszenia gigantycznych kosztów marketingu affiliacyjnego, które w tym modelu dla struktury z C2 wynoszą w stosunku miesięcznym (sic!) 25% wniesionych wkładów.
 13. Wczoraj dostałem też 1% extra po 30 dniach od inwestycji. Naliczenie dodatkowe w tokenie. Zdecydowałem się też na zwiększenie depozytu ale na naliczeniu 0,4% dziennnie. Przypomnę, że takie naliczenie otrzymamy przy zaangażowaniu od 0,10 do 0,50 BTC, tj. przy inwestycji wg aktualnego kursu od ok. 1250$ od 1,75 do 8,5 BCH, tj. przy inwestycji wg aktualnego kursu od ok. 726$ od 3 do 15 ETH, tj. tj. przy inwestycji wg aktualnego kursu od ok. 923$ Oczywiście ze względu na ograniczenie ryzyka inwestuję w BCH Daje to naliczenie w wysokości ok. 12% miesięcznie...
×