Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pijanica

Forumowicz
 • Content count

  664
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About pijanica

 • Rank
  Zawodowy inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Breslau
 • Zainteresowania
  trekking
 1. To po co w apce jest "Contact us"? Czyli jest tak jak się spodziewałem, pisanie tam nic nie daje, bo w sumie na dwa zgłoszenia uzyskałem zero odpowiedzi.
 2. Potwierdzam, że dodawanie środków do bota idzie jak krew z nosa i jest mocno irytujące. To wcale nie jest kwestia potwierdzeń czy zapchanej sieci tylko opieszałości ludzi, którzy za tym stoją. Np. już w piątek miałem transakcję z pierdyliardem potwierdzeń a do bota środki dodali dopiero dzisiaj. Jedyne co można zrobić w tej sytuacji, to chyba nie robić nic, czyli czekać, bo bo pisanie w tej śmiesznej aplikacji to raczej nic nie daje, prędzej idzie to w kosmos niż do, jak się należałoby spodziewać, supportu.
 3. Czy ten program jeszcze płaci? Kilka zleconych wypłat (niektóre miałem pending dobre 5 dni) zostały bez żadnego wyjaśnienia anulowane. Coś takiego nie budzi raczej zaufania i zalecałbym akcję w stylu "abandon ship". Edit. Tłumaczą się niby atakiem DDoS. Mnie to nie przekonuje, ale niech będzie na odczepnego.
 4. [SCAM] g-hash.com- 4.90% dziennie przez 29 dni

  Szybki scam. Admin nawet podał powód: Żenada
 5. [SCAM] g-hash.com- 4.90% dziennie przez 29 dni

  Jakieś dziwne jazdy. Wczoraj zleciłem wypłatę a dziś nie mogłem się zalogować. Spróbowałem recovery i zadziałało, dziwne jednak jest to, że wypłata została anulowana i środki wróciły na balance. Nie wiem czemu ma to służyć, ale radzę uważać.
 6. Ja mam pending BTC już 3 dni, więc wnioski, że płaci to trochę na wyrost. Może płaci, ale selektywnie.
 7. Na mój gust to już po ptokach. Od wczoraj rana mam pending na Perfectmoney. Niby jest 36 h ale przecież zawsze płacił tak do mniej więcej 2 h. Edit. Wypłata doszła po ok. 24 h
 8. Coinroom - dyskusja ogólna

  Z tego co piszą na forum bitcoin pl, to raczej jawny scam.
 9. Po co przeliczać krypto na $ skoro wpłacać można tylko krypto? Bezsens.
 10. Jako że wypłaty pending, zajrzałem na czat na telegramie. Hmm, więc szykuje się kolejny restart. Zaczyna to być trochę nudne, no ale nie ma też co tak bardzo narzekać, jak ktoś wszedł wcześnie to i tak zarobił.
 11. Tam się nie wpisuje żadnego kodu tylko kwotę wyrażoną w bitcoinach. Zaznacz Pay from account balance, zaznacz bitcoin i wpisz w polu kwotę w bitcoinach. Jako separator dziesiętnych należy używać kropki, nie przecinka.
 12. Program przecież jest dużo starszy niż te 59 dni. Działał wcześniej pod nazwą kirkland and felt (kirklandfelt.com), jeśli się nie mylę od sierpnia 2018. Właśnie te 50 parę dni temu nastąpił restart lub jak ktoś woli program się zescamił i wystartował pod nową nazwą kirkfelt. A za umieszczenie reflinka bez upgradu posypią się kary.
 13. Sprawdzenie folderu spam to elementarz o którym nie trzeba mi przypominać. Oczywiście, że miałem ustawione konta do płatności, bo otrzymałem wcześniej 22 wypłaty. Ileż razy już coś takiego widziałem "po co by to robili (ulepszali stronę, serwery etc.) gdyby mieli zamiar się zescamić?" A później następowało zdziwienie, że program jednak nie powrócił do żywych.
 14. Password recovery nie działa, e-maile nie dochodzą, wypłata zlecona 3 dni temu nie wypłacona. Dla mnie scam. A nowa strona w porównaniu do tej co była, to jakiś koszmarek.
 15. Już scam prawdopodobnie.Żenada, żebym chociaż dostał jakąś 1 pojedynczą wypłatę, a tu nic ROI = 0%
×