Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pijanica

Forumowicz
 • Content count

  679
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

About pijanica

 • Rank
  Zawodowy inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Breslau
 • Zainteresowania
  trekking
 1. [SCAM] axtrader.com- od 3% do 5% dziennie [Piggy Bank]

  Jeden gość wrzucił dziś do programu ponad $55k. Myślę, że nadszedł czas by pomyśleć o ewakuacji.
 2. Niektórzy szaleją. Tylko wczoraj (piątek) depozyty to lekko licząc 12k, chociaż robić depozyt w piątek, kiedy naliczenia są pon-pt, to czysta głupota. Ludzie sądzą, że to powtórka jakiegoś tam znanego programu. No może, jutro sam coś wrzucę.
 3. Kirkland is back! Z uwagi na legendarnego już admina postanowiłem, że wrzucę parę drobniaków.
 4. Moja wypłata pending >96 h, ostatnio nie widziałem też żadnych dowodów wypłat. Edit. Już czerwono na monitorach. Scam.
 5. Caribbean chodził łącznie 323 dni wg hyiplogs. Odnalazłem stary temat na forum. Zmiana designu była 7 lutego a program padł 18 maja, więc ok. 3 miesiące jeszcze działał. Teraz mamy jednak wyzsze procenty, bo aż 1,7% w podstawowym planie.
 6. Ostatnia wypłata była wczoraj przed 2-gą w nocy. Moja też pending >24h. Nic z tego już nie będzie.
 7. [SCAM] Hitrez.com- 5% dziennie przez 30 dni

  Raz działa, raz nie. Nawet przez tor-a nie chciała się otworzyć. Może coś robią i to tylko przejściowe.
 8. Te 40% to jest "delikatnie" naciągane. Inwestycje są w krypto i w krypto powinny być rozliczane. Jak ktoś zainwestował 11 maja Ethereum to do wczoraj zarobił plus/minus zero (269,02/194,30=138,5% - to jest wzrost ETH wg kursów zamknięcia z coinmarketcap 15.06.2019 i 11.05.2019). Więc większość, jeśli nawet nie całość w niektórych przypadkach, "zarobku" to zasługa wzrostu cen kryptowalut a nie programu.
 9. Naciskasz Total Profit dalej Withdraw wybierasz wallet wpisujesz kwotę, hasła i po sprawie. Jak przerzucisz na wallet, to chyba oczywiste, że nie będzie naliczać. Środki muszą być na Ai bocie, nie w wallecie. Dziś, po ponad 4 dniach oczekiwania łaskawie wypłacili zlecone środki z Ai bota, niemal równocześnie BTC i EOS. Po transakcji widzę, że nie tylko ja czekałem, bo puścili to hurtowo. Ivaho zaraz napisze, że to moja wina że dałem za małe fee (przy wypłacie z Ai bota to oczywiście niemożliwe, bo nie ma tam takiej opcji) albo przez blockchain takie opóźnienie, bo nie działa automatycznie, haha. Tak naprawdę, to ktoś wreszcie ruszył dupsko i puścił oczekujące przelewy ręcznie.
 10. To samo. Wczoraj z rana wycofałem BTC z bota i na portfelu zero. To samo zrobiłem z EOS i też nic nie dotarło. Coś mi tu zaczyna śmierdzieć, bo takie operacje to powinny być automatyczne, a oni każą sobie czekać po kilka dni. I w żadne zapchanie sieci nie uwierzę, bo to zwykła bujda.
 11. Czy żeby wypłacać z giełdy wymagana jest weryfikacja tożsamości?
 12. Np. na ethercan.io po adresie jaki masz na dole wiadomości mówiącej o subskrypcji. Moim zdaniem to wcale nie trzeba wysyłać Ethereum z SCF walleta. Chodzi tylko o to, by mieć kontrolę na portfelem z którego się wysyła, żeby nie było to z giełdy itp.
 13. Ale gdzie Ty wchodzisz? Przycisk Invest Now! owszem, jest na stronie głównej, ale de facto jest to odnośnik służący do rejestracji (https//... signup). Jak masz wpłacony depozyt przecież już nic nie musisz robić. Zaloguj się na konto i na środku powinna być wyświetlona kwota Twojego depozytu nad napisem Active Deposit. Poza tym będąc zalogowanym wejdź do History by sprawdzić czy wszystko gra.
×