Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pijanica

Forumowicz
 • Content count

  672
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

About pijanica

 • Rank
  Zawodowy inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Breslau
 • Zainteresowania
  trekking
 1. Te 40% to jest "delikatnie" naciągane. Inwestycje są w krypto i w krypto powinny być rozliczane. Jak ktoś zainwestował 11 maja Ethereum to do wczoraj zarobił plus/minus zero (269,02/194,30=138,5% - to jest wzrost ETH wg kursów zamknięcia z coinmarketcap 15.06.2019 i 11.05.2019). Więc większość, jeśli nawet nie całość w niektórych przypadkach, "zarobku" to zasługa wzrostu cen kryptowalut a nie programu.
 2. Naciskasz Total Profit dalej Withdraw wybierasz wallet wpisujesz kwotę, hasła i po sprawie. Jak przerzucisz na wallet, to chyba oczywiste, że nie będzie naliczać. Środki muszą być na Ai bocie, nie w wallecie. Dziś, po ponad 4 dniach oczekiwania łaskawie wypłacili zlecone środki z Ai bota, niemal równocześnie BTC i EOS. Po transakcji widzę, że nie tylko ja czekałem, bo puścili to hurtowo. Ivaho zaraz napisze, że to moja wina że dałem za małe fee (przy wypłacie z Ai bota to oczywiście niemożliwe, bo nie ma tam takiej opcji) albo przez blockchain takie opóźnienie, bo nie działa automatycznie, haha. Tak naprawdę, to ktoś wreszcie ruszył dupsko i puścił oczekujące przelewy ręcznie.
 3. To samo. Wczoraj z rana wycofałem BTC z bota i na portfelu zero. To samo zrobiłem z EOS i też nic nie dotarło. Coś mi tu zaczyna śmierdzieć, bo takie operacje to powinny być automatyczne, a oni każą sobie czekać po kilka dni. I w żadne zapchanie sieci nie uwierzę, bo to zwykła bujda.
 4. Np. na ethercan.io po adresie jaki masz na dole wiadomości mówiącej o subskrypcji. Moim zdaniem to wcale nie trzeba wysyłać Ethereum z SCF walleta. Chodzi tylko o to, by mieć kontrolę na portfelem z którego się wysyła, żeby nie było to z giełdy itp.
 5. Ale gdzie Ty wchodzisz? Przycisk Invest Now! owszem, jest na stronie głównej, ale de facto jest to odnośnik służący do rejestracji (https//... signup). Jak masz wpłacony depozyt przecież już nic nie musisz robić. Zaloguj się na konto i na środku powinna być wyświetlona kwota Twojego depozytu nad napisem Active Deposit. Poza tym będąc zalogowanym wejdź do History by sprawdzić czy wszystko gra.
 6. To po co w apce jest "Contact us"? Czyli jest tak jak się spodziewałem, pisanie tam nic nie daje, bo w sumie na dwa zgłoszenia uzyskałem zero odpowiedzi.
 7. Potwierdzam, że dodawanie środków do bota idzie jak krew z nosa i jest mocno irytujące. To wcale nie jest kwestia potwierdzeń czy zapchanej sieci tylko opieszałości ludzi, którzy za tym stoją. Np. już w piątek miałem transakcję z pierdyliardem potwierdzeń a do bota środki dodali dopiero dzisiaj. Jedyne co można zrobić w tej sytuacji, to chyba nie robić nic, czyli czekać, bo bo pisanie w tej śmiesznej aplikacji to raczej nic nie daje, prędzej idzie to w kosmos niż do, jak się należałoby spodziewać, supportu.
 8. Czy ten program jeszcze płaci? Kilka zleconych wypłat (niektóre miałem pending dobre 5 dni) zostały bez żadnego wyjaśnienia anulowane. Coś takiego nie budzi raczej zaufania i zalecałbym akcję w stylu "abandon ship". Edit. Tłumaczą się niby atakiem DDoS. Mnie to nie przekonuje, ale niech będzie na odczepnego.
 9. [SCAM] g-hash.com- 4.90% dziennie przez 29 dni

  Szybki scam. Admin nawet podał powód: Żenada
 10. [SCAM] g-hash.com- 4.90% dziennie przez 29 dni

  Jakieś dziwne jazdy. Wczoraj zleciłem wypłatę a dziś nie mogłem się zalogować. Spróbowałem recovery i zadziałało, dziwne jednak jest to, że wypłata została anulowana i środki wróciły na balance. Nie wiem czemu ma to służyć, ale radzę uważać.
 11. Ja mam pending BTC już 3 dni, więc wnioski, że płaci to trochę na wyrost. Może płaci, ale selektywnie.
 12. Na mój gust to już po ptokach. Od wczoraj rana mam pending na Perfectmoney. Niby jest 36 h ale przecież zawsze płacił tak do mniej więcej 2 h. Edit. Wypłata doszła po ok. 24 h
×