Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Paolinski

Forumowicz
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Dobry

1 obserwujący

O Paolinski

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Małopolska
 1. @ChrisCoin Zresztą spoglądając obiektywnym okiem na ten projekt to tylko idiota by się w niego pchał. Giełda wewnętrzna z ceną regulowana. Koniec regulacji cena spada. Giełdy zewnętrzne szumnie zapowiadane, będzie petarda, będzie wow a wchodzi na jakieś 3 scamgiełdy. Cena ciągle w dół. DasPay? A po co to komu. Damy 5 chłopakom wirtualne karty i niech kupują sobie kubki termiczne. Das33? Nieeee. Jeszcze z kwartał bo jedna klapa na event wystarczy. No śmiech na sali. Nawet wierząc w projekt to po tych eventach i wielkich zapowiedziach patrząc na ten shit jaki został objawiony poczułbym się nieswojo. Ktoś kto wierz w ten projekt patrząc jak się rozwija to jest jedną z 2 osób. Albo kryptoanalfabetą albo ma zbyt dobrą prowizję z tego. Nie ma innych osób. Moim faworytem i tak jest ten jakiś tam projekt na Das33 co chce zebrać 500mln $ w ICO. Jak to mówił Siara: "Mają rozmach [---]". Albo grubo albo wcale! Jak pisałem wcześniej jak się Mathias rozpędzi to świat od nowa stworzy. Nasz kochany Bóg Mathias. No ale wtedy powie, że to będzie kosztować 10 mld $, on ma idelaną wizję i proszę mi tu naganiać na licencję. @pepperoniss To jak mówią Top Liderzy: Petarda! Pozamiatane! Teraz to the moon! Mathias już na to od dawna jest przygotowany dlatego wymyślił Das33. Wiedział, że jelenie długo nie będą łykać DasPay bo zanim zrobi jakąś imitację to już dawno duże firmy się za to wezmą.
 2. @ChrisCoin Powiedz mi proszę dlaczego wg Ciebie cała branża kryptowalut się śmieje z tego projektu? Dlaczego osoby go promujące to praktycznie tylko sami miłośnicy pirmaid finansowych? Gużda, Jacak, Dratwa, Furmann, Paciorek? Dlaczego mimo, że projekt nie zarobił póki co złamanego centa liderzy tak się obnoszą z ogromną kasą jaka zarobili na prowizji za nagonionych lub uświadomionych o potencjalne licencji jak Wy to tam nazywacie? Wiesz, że te 2 pytania wyżej u osoby, która prowadziła biznes oznacza jedno. Śmierdzi to na kilometr. Nikt normalny nie chwiali się kasą jak ludzie, którzy wyłożyli kasę są pod kreską i nic nie wskazuje na to żeby to się miało zmienić. Cała wizja opiera się na OneCoin, który jak wiemy okazał się scamem. Właściwie tu nie powinno być dyskusji. Bo to identyczny projekt z małymi zmianami. Przede wszystkim takimi, że Mathias potrafi ślicznie przeciągać terminy poprzez wypuszczanie jakiś "gówienek" żeby było, że coś jest robione. Co do Kowala to takiego nowobogackiego wieśniaka nie widziałem dawno. Przytulił trochę kasy za nagonionych i wielki podróżnik, myśliciel, trener mentalny itp. Nie wspominając, że ekspert od krypto a nie potrafi płynnie zdania wypowiedzieć. Brzmi jak lekko opóźniony w rozwoju. Dziwna zbieżność wszystkich liderów jest taka, że byli to gołodupce/bankruci, którzy nawet nie potrafili na 0 wyjść własną pracą dopóki nie zaczęli czerpać kasy z piramidki. To jest najpiękniejsze w tym wszystkim. Sami się przyznali, że są nieudacznikami biznesowymi i gdyby nie ta piramida to nadal by klepali biedę.
 3. @analizator1 Przyszedłeś na forum opowiadać bajeczki i pięknie formułować zdania nic nie wnoszące do temat? Rozwiń lepiej zagadnienia o jakie się pyta peperonis np. dlaczego przy przewalutowaniu jest pobierana prowizja przy płatności AllianzPay? Przecież coś takiego miało nie mieć miejsca. Dlaczego jest limit 50 euro? Znowu powtórka z rozrywki jak w przypadku webeuro czyli sztuczne podtrzymywanie kursu? Kto skupuje te DasCoiny? Po jakiej cenie? Jest gwaranacja skupu? Czy jedynie jak giełda działa? Teraz wahania dzienne to ok. 10-20%. Przecież nikt nie będzie z tego korzystać przy możliwości takich strat. Jak myślisz skoro ważniejsze są cykle, DasCoin jest głównie wybijany, skupu praktycznie nie ma, na giełdzie volumen niewielki to jak ma działaś całe DasPay? Jak wystarczy, że kilkaset osób zacznie robić zakupy i kurs popłynie na dno. Wręcz jak będzie więcej osób to nie ma opcji żeby to działało. Wg mnie wymyślili ten własny system płatniczy bo będzie to mielenie DasCoinów w koło. Oni dobrze wiedzą, że przy normalnych płatnościach nie są w stanie skupować takiej ilości DasCoina i to pęknie raz dwa. Tak liczą, że będą między sobą przelewy bez zamiany na Fiaty i dzięki temu może się to jakoś będzie kręcić.
 4. Panie kochany co Ty tu próbujesz za papkę marketingową sprzedać? Spójrz trzeźwo na ten projekt a nie przez pryzmat prowizji za nagonionych jeleni. Wymyślanie płatności na nowo? Jakieś licencje? Walidatory? Teraz kilkaset milionów ludzi ma mieć walidator? Pewnie Ledger zaciera ręcę i szykuje się na ten wielomiliardowy projekt. No bo bez walidatora jak bez ręki w tym rewolucyjnym projekcie. Bardziej głupiego i dysfunkcjonalnego projekt z takimi obiecankami to jeszcze nie było. Masz rację to rewolucyjny projekt ale wśród scamów w kryptowalutach. Nikt jeszcze tak bezczelnie kasy na takie głupoty nie wyciągał. Nikt tak bezczelnie się nie woził Ferrari jak topowi naganiacze podczas gdy znaczna więszkość jest w plecy patrząc na kurs DasObietnic. Wożą się po świecie i krzyczą o rewolucji a gamonie nie potrafili nawet 500 kart przygotować na event od ponad roku. Przecież to jest jawne przeciąganie terminów żeby kosić hajs na licencjach. Jak zwykle zamiast faktów dostajemt stek bzdur pt. Dopiero będzie, czas pokaże i patrzcie na to jak na początku wszyscy mają trudno. To jest smutne ile ludzi dało się omamić wizją jeżdżenia Ferrari. Jak tymi autami jeżdżą ludzie, którzy własnego kiosku nie potrafili prowadzić i byli gołodupcami przed sprzedażą tej wizji a teraz wielcy biznesmani. Śmiech na sali. Jak oglądam tego spawacza, Kowala, który brzmi i wygląda z twarzy jak przepity menel to mam niezły ubaw, że są ludzi którzy mogą zaufać takiemu gościowi. Ja bym mu wózka nie dał odprowadzić pod marketem. Swoją drogą ciekawe dlaczego ten wielki milioner, podróżnik z zamiłowania (ulubiona trasa to UK do spawania) nadal jeździ starym Audi z kierownicą po prawej stronie. @analizator1
 5. @pepperoniss Ten film Jacka bardzo ładnie pokazuje co tam się ludzie dowiedzieli na tym evencie czyli "Nikt Wam tyle nie da ile my wam obiecamy!" To ciągłe przesuwanie dat. Wymyślanie nowych bzdur, nowych pseudoproduktów to aż kłuje w oczy scamem. Najlepsze jest i tak DasPay. Najpierw miało być dla wsyzstkich. Potem 500 osób dostanie karty. A teraz nagle się okazało, że dostało 50 osób i nie karty plastikowe a wirtualne, nie w żadnej aplikacji tylko w DasWallecie. Dodatkowo limit dzienny na wydatki 50 Euro a pozostałe 450 osób? No może coś tam kiedyś. Przecież to śmiech na sali. To splunięcie w twarz wszystkim co kupili licencję. Ja wiem, że zaraz Jacek Hożdża Paciorek powie, że to letni kapuśniaczek pada z nieba a nie DNA Mathiasa. Jak ktoś jeszcze wierzy w te soki, firmy informatyczne, DasMobile () to jest po prostu idiotą. To już trzeba nazywać po imieniu. Limity są pewnie po to, żeby za dużo NetLeaders nie kosztowała ta ściema bo w końcu pewnie oni muszą "odkupować" te DasCoiny co idą na fiata żeby poprzez wirtualne cyferki zapłacić za książkę w Amazonie. Nawet bali się to zrobić na żywo to zrobili to dzień wcześniej i tylko screeny były na evencie. Oni już sami nie wiedzą co jeszcze wymyślić, żeby jelenie kupowali licencję. Teraz wymyślili, że każdy może mieć własny token! Wystarczy kupić licencję, zgłosić pomysł i może rada DasCoina wyrazi zgodę na zbieranie hajsu. Jak nie to najwyżej zostaniesz z licencją z cyklami. Hahahahahhahahahaahahahaha. P.S. Hybrydowość tego projektu polega na tym, że Mathias robi wszystko (dascomaty, moda, soki, płatności, dasmobile, crm itp.) a nie ma nic. Coś pięknego. Będą książki o tym pisać jak się jelenie nałapali na te sidła.
 6. W sumie tylko przekleję komentarz z YT pod tym filmem bo idealnie podsumowuje tego DasExperta. agnes362 58 minutes ago (edited) Hahahah. Bardziej głupiego tłumaczenia to dawno nie słuchałem. Jak można być takim głąbem to nie wiem? xD Gość w tym artykule tylko po polsku napisał to co zrobiła wielka organizacja biznesowa żeby takie majstry jak Ty mogły coś zrozumieć co świat myśli o DasPetardzie ale skoro z angielskiego masz pałę to chociaż w google wrzuć sobie czym się różni Cease & Desist Letter (które otrzymał DasCoin) od Information Demand Letter (co dostały giełdy). No ale czego się spodziewać pod DasCoinowcach. Jakby byli mądrzy to by nie byli w tym projekcie. Ja wiem, że NASAA się nie zna i już na pewno zdorwaśka wieczorna została odmówiona do boga Mathiasa. P.S. Jak to 500 osób będzie płacić DasPay? Przecież mieli móc wszyscy w 60 mln punktów! XDDD Wiem, wiem na to trzeba setek lat ciężkiej pracy Mathiasa i reszty DasBogów. Tymczasem kup pan licencje, tanio, dorzucę 30% bonusu czy tam ile teraz dajecie w gratisie na dobry wzrost poroża wśród jeleni. xD P.S.2 To już nie sprzedajcie DasCoina? XDD Teraz to już jest nieważny projekt uboczny? Teraz tylko licencje i cykle? Zaraz jak dalej będzie szorować dno to się już w ogóle przestaniecie przyznawać do DasCoina. Tylko NetLeaders i Cykle. Szkoda, że 2 miesiące temu życie byście oddali za DasCoina a cykle były tylko potrzebne do jego wydobycia. Ta drogą już stada jeleni nie chodzą to trzeba wymyślić coś nowego. Na szczeście Mathias stanął na wysokości zadania i mamy Das33. XDDD Dalej można kosić hajs na frajerach. Od siebie dodam, że z gościa się śmieje iż nie ma doświadczeni w kypto. Zapomniał chyba, że liderzy DasCoina jeszcze rok temu spawali szyny w UK / sprzedawali komórki w salonie / składali kartony na magazynie pod Poznaniem. Odpowiednio (Kris Kowalski / Grzegorz Furmann / Jakub Dratwa ). No ale teraz to są eksperci, zasiadają przy samym tronie obok Mathiasa na DasGórze w Belgradzie.
 7. Najbardziej z tego całego scamu podoba mi się jak płynnie chłopaki przeszli z DasCoina na DasCykle. DasCoin? A po co to komu! To już jest niemodne, passe. Teraz najwazniejsze są DasCykle. Do 30 czerwca kiedy to się okaże, że i to jest gówno warte. Już nawet sami zaczęli mówić, że DasPay to będzie później a 30 czerwca to będą karty płatnicze. Banda naciągaczy, którzy swoją gębą świecą żeby rodzinę i znajomych naciągać. Jestem ciekaw na co Ci naciągacze pokroju Gużda, Frumann, Jacak, Dratwa itp. się teraz przerzucą. Pelczarski uciekł do FutureNet bo BitClub też ledwo zipie.
 8. Miało być tyle mega informacji a co wiemy? Jakieś startupy, za którymi nie wiadomo kto stoi chcą niby wykorzystać do ICO mitycznego DasCoina. Już to widzę jak potencjalnym zainteresowanym każą się zarejestrować na CoinFalcon czy BTC-Alpha żeby kupić DasCyferki. Pełen profesjonalizm. Nic i tak nie przebije tego, że w sumie to cena nie jest ważna. Ważne są perspektywy. No i trzeba czekać 2-3 lata. Nie można zostać od razu milionerem jak Dratwa, Frumann czy Gużda. Nie dla psa kiełbasa! Już wiemy, że DasPay to będzie kolejna wydmuszka. No niby powstanie ale od razu nie we wszystkich krajach. Na spokojnie będą się delektować tą aplikacją. Co event będzie przyjeżdżać premier danego kraju (sam Furman przecież powiedział, że współpracują z rządami , pewnie mu chodziło o zdjęcię Mathiasa z premierem Malty) w ktorym wchodzi aplikacja. Policzmy na szybko 123 kracje x co 2 miesiące event (się Rita Ora zaryczy że tyle razy ma śpiewać dla Dasmilionerów ) to chłopaki mają jeszcze roboty na dobre 20 lat. No i jak mówią. Jak już będzie wszystko gotowe to można dopiero oceniać projekt. Najlepsze jest to jak te firmy przedstawia jaka liderów w swojej branży, współpraca pełną parą a jak popatrzeć to nigdzie nie mają słowa o DasCoinie. A jak mają to się okazuje, że to DasCoin skorzystał z ich usług czytaj był ich klientem. Ciekawe z kim Mathias z branży komórkowej współpracuje czytaj jakiej firmy ma komórke, jaka branża z automotive czyli czym jeździ. To już jest grubo w tej DasEcoSpołeczności. Pamiętajcie oni ni potrzebują traderów, oni mają wielkie firmy co kupują blockchaina napisanego na kolanie Mathiasa i dlatego będzie cena rosnąć! To jest hybrydowy DasCoin! Nikt nie chce kupić ale cena będzie rosnąć. To jest magia. Czarodziej Skrzypczak ze swoim medalikiem mocy co się buja pod jego podgardlem, ekspert od strony technicznej, mistrz hybrydy tak mówi i tak będzie. Cena nie gra roli, traderzy a po co to komu Grażyna, sami se cene ustalimy. Cały AllAbout się chłopaki szyderczo śmieją. Oni wiedzą, że statek już tonie. Teraz tylko trzeba sprawić żeby orkiestra grała jak najdłużej. Po gigantycznie zapowiadanym sukcesie w Londynie (a że się zesrało to przecież nie ich wina) już się nauczyli, że nie ma co ludzi nakręcać na tak konkretną i bliską datę bo znowu wyjdzie guzik z tego napompowanego balonika. Dlatego mamy śmieszne terminy kiedy to Dascoś będzie coś warte. Pozdro chłopaki i łapać szybko jeleni bo siatka Wam się pruje i już chyba mało kto daje się złapać. Jak mówił Pazura w chłopakach nie płaczą: "Zostają tylko głupi murzyni albo tacy co wódz sprzedał ich za paczkę fajek". Taka potem społeczność za 20 lat będzie płacić w 60 milionach punktów DasPayem*. *Trzeba tylko zakupić licencję, walidator, token DasyPay, pewnie jeszcze DasKomórkę i płacić tylko w DasSklepach.
 9. Tyle się naczekaliśmy na 27 i kurczę okazało się, że my hejterzy mieliśmy rację. Ale spokojnie to nic nie przeszkadza w ekspansji na świat hybrydowego DasCoina. Czemu on taki hybrydowy? Bo jelenie tfu, szcześliwi przyszli milionerzy vel. posiadacze licencji (którzy zrzucili się na Ferrari dla Dratwy i Audi RS6 dla Gużdy ) są jednocześnie goli i wesoli bo mają przecież tysiące DasCoinów wartych miliony. To jest piękno tej waluty. Ludzie mają gówniane coiny a cieszą się i codziennie wybierają działki pod budowę domu. To jest coś magicznego czego żadna inna waluta nie dokonała. Właściwie nic nie trzeba już pisać. Codziennie DasCoin szuka dna (dzisiaj troszkę poniżej 0,15 centa) i projekt sam się objawił. Jedynie co pragnę zauważyć, że trzeba by zrobić reklamę jednemu z naganiaczy ponieważ on sam jest jakby szarą eminencją. Nie robi filmików, na profilu cicho a zgarnia kupę kasy. On w niejednej piramidzie był i dobrze wie, że nie ma co świecić gębą bo potem się z tego nie wyłga. Lepiej niech młodzi żądni bogactwa odwalają za niego robotę. Ma chłopak ku temu fajnych ludzi. Grzegorz Furmann, Jakub Dratwa, Paweł Skrzypczak, Kris Kowalsky. Piszmy o tym żeby się ładnie zaindeksowało w google. Koniec jest bliski a potem ludzie zapomną o ich piramidce niczym o Żukiewiczu i Recyclix. Wracając do naszej szarej eminencji oto przed Państwem: MATEUSZ.... GUŻDA! Nie zapomnijcie tego nazwiska bo gość się skrzętnie ukrywa w kularach a z tego co widzę i czytam to jest praktycznie na szczycie tego bananowego biznesu gdzie wszyscy zarbiają a coin szura po dnie z volumenem ze wszystkich giełd mniejszym niż tygodniówka liderów. To jest magia na miarę Davida Copperfielda. Jeszcze raz pamiętajmy te nazwiska. Projekt zniknie oni nie ale, że wiedzą jaka to łatwa kasa to przeskoczą jak małpa na inna gałąź. Wcale się nie zdziwię jak jeszcze trzymając poprzednią niczym Pelczarski zrobił z FutureAdPro. Swoją drogą on wiedział kiedy się wycofać. Głupi nie jest. Jak pisałem szczury uciekają pierwsze z tonącego okrętu.
 10. 27 jest i my hejterzy mamy miny..... pełne uśmiechu. Spójrzcie tylko na tego posta jakie pieniądze zarobili Ci naganiacze. Sama śmietanka czyli Żukiewiecz, Pelczarski i Gużdża. Czołowi pionierzy biznesu. Jeszcze się tym chwalą a Ci idioci znaczy się Ci wygrani co kupili licencje im gratulują. Naprawdę nie wierzę, że można być aż takim frajerem żeby gratulować tego iż oddali im własne pieniądze.
 11. @Zgorzaly Taki filantrop, myśliciel, milioner i ponoć były jehowy to prawie jak Bóg, wiec musi z góry patrzeć na swoje baranki. A tak a pro po. Ponad 50% szło w piramidę na wypłaty. Jak to mówił Siara: "Mają rozmach Skurwy****". Jak kraść to miliony bo po co za grosze się produkować na youtubie.
 12. @DasManiak @zombine Wydaje mi się, że temat giełd już jest znany tj. nie będzie żadnych giełd tylko giełda zewnętrzna. Oni już dobrze wiedzą, że będzie to giełda NetLeaders. Na 99% tak będzie no chyba, że pójdą na bogato jak Futurocoin i stworzą "niezależną" giełdkę. Już wiemy, że Mathias nauczył sie nowych nazw firm bo będzie mówić o współpracy. Może spotkał jakiś prezesów na wakacjach i pyknęli sobie zdjęcie niczym z premierem Malty? Zauważcie, że już jest jasny przekaz iż oni niczego nie obiecują. 2 lata obiecanek a teraz nagle cisza. Dziwne bo przy własnej giełdzie zewnętrznej mogą zrobić z kursem co chcą niczym ClubCoin. Odkąd go wyrzucił Bitrex to został na śmiesznym Yobit z Volumenem na poziomie 7tys. $. Przy takim volumenie można zrobić dowolną cenę. Czekamy z niecierpliwością na te londyńskie atrakcje i rewelacje. Zapewne kolejny milowy krok w DasEcoBajaNumeroUno systemie.
 13. @mtinwestor Ale nie rozumiem do czego dążysz. Firma Carta działa normalnie na zasadach rynkowych tzn. przychodzisz do nich, mówisz jaka chcesz aplikację, ustalasz wspólnie cenę i jeżeli płacisz to oni to zrobią. Nie za bardzo rozumiem co ma im w tym przeszkadzać, że aplikacją pobawi się kilka tysięcy promotorów. Co oni mają do tego? Faktem jest, że tak jak wspomniałeś na stronie nie ma informacjo o DasCoin no bo na ich miejscu też bym jej nie zamieścił. Nie ma się czym chwalić. Natomiast mi jako biznesmanowi koło ch*** by to latało co Mathias zrobi sobie z tą aplikacją. Ja ja stworzyłem za kasę wg umowy i tyle mojej roboty. Idąc Twoim tokiem myślenia firma Glock powinna się chwalić każdym wydarzeniem gdzie został użyty jej produkt. Strzelaniny, zabójstwa wszystko to dzięki naszym produktom. Oni też robią produkt a kto i jak go wykorzysta to nie mają wpływu ale chyba nie masz pretensji potem o to do Glocka.
 14. @mtinwestor Ale w jakim oszustwie? Gość dostał zlecenie i kasę za zrobienie aplikacji. To gdzie tu jego wina? Jeżeli ktoś pójdzie do salonu VW i kupi Passata, którym kilka dni później zrobi napad na bank to winny jest VW bo dostarczył narzędzie? Dzisiaj mając kasę możesz kupić wszystko. Co z tego? Ludzie inteligentni widzą co się dzieje a "przyszli milonerzy" podniecają się reklamą za wyświetlona na branżowej stronie, która właśnie z takich reklam się utrzymuje. Powtarzam to po raz kolejny i coraz bardziej jest to widoczne. Cokolwiek by firma nie zrobiła to jest wielki sukces. Nawet ta reklama wywołała niesamowitą euforię wśród fanatyków. No ludzie ogarnijcie się. Nie można być aż tak głupim/ślepym. Że nie wspomnę już o sponsorowanych artykułach bo to tego to Dratwy "strugają ogóra" co wieczór. Oczywiście wśród aplauzu płotek nagrzanych na każdego $, który wypadnie z kieszenie proroków.
 15. Tak jak pisałem wcześniej wszystkiego czego dotknie się Mathias zamienia w złoto. Wykupił reklamy w google za 1000 $$$, pojawiło się to na coinmarketcap bo to logiczne i zgodnie z warunkami zakupu reklamy (w końcu masz dotrzeć do potencjalnych klientów) a naganiacze traktują to jak objawienie. Dratwy mają objawienie. Przecież to już nicinnego jak sekta. Tego nie da się wytłumaczyć. Po prostu nie można być aż tak głupim. Nie można siedzieć w krypto i nie znać najprostszych mechanizmów działania internetu.
×