Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Paolinski

Forumowicz
 • Content count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Excellent

1 Follower

About Paolinski

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Małopolska
 1. Ojoj już się zaczynają problemy z serwerami? Klasycznie. Czyli właśnie mamy właśnie pierwszy sygnał, że należy się wypłacać z tego projektu. Przynajmniej kapitał żeby na spokojnie patrzeć jak płonie kolejny złoty biznes.
 2. Gużda to chce skroić jeleni na kasę jak w każdym projekcie w którym świecił swoją gębą. Zresztą już wspominał, że i w tym projekcie ma być jakiś odłam Traveler. Co te ponziaki tak kochają podróżników? Każdy scam widzę dąży do tego żeby jego jeleniosponsorzy latali po całym świecie. Nie mogę się temu zawsze nadziwić. Coś Gużda wspominał co słychać w FutureNet? W DasCoinie? Po co w ogóle robić event? Na jaki temat? Żeby razem poskakać w kółku i pośpiewać kto chce zarobić milion złotych? Czy opowiadanie niestworzonych bajek jaka to tym razem kopalnia złota z niczego. Jak zwykle jakiś sprytny skośnooki gość rozdaje pieniądze tylko najpierw trzeba mu je dać.
 3. Jak to mówił Boguś Linda w Psach "Czasy się zmieniają a pan nadal w komisjach" Tutaj chłopaki się tego trzymają mocno "Scamy się zmieniają a naganiające gęby nadal te same". Co najbardziej śmieszy? Że np. taki Dratwa z trudem składa poprawnie zdania, od 2012 rok skacze ze scamu na scam (Sebastian Czajkowski się wygadał, że wtedy już go poznał w jakimś wałku) a ludzie nadal wchodzą w biznesy z nim. Bo przecież wielki Jakub "El magazyniero" Dratwa ma Ferrari to musi się znać na biznesie. W rankingu pojawiła się w sumie nowa twarz. Pupilek Żukiewiczów czyli Majerski. Gość jednak gra solo. Nie jest takim "trepem" jak pozostały b3team i nie "sparzył" za mocno gęby na scamach to daje radę. W końcu pojawił się tylko na końcu FutureNetu. Potem liznął Nasdacoin i trochę poświrował z MinersLegend. Co do Dascoina to aż taka cisza, że szkoda gadać. Ciekawe czy już wszyscy dostali te swoje karty prepaidowe. W końcu to już rok minął o wielkiego eventu w Barcelonie. Das33 też jakoś cisza ale pamiętajcie słowa Łysego. Za mniej niż 100 euro on nie sprzedaje! Mathias nadal się bawi w te nawozy ze skośnookimi typkami? Mieli mieć w końcu wielki program lojalnościowy za sprzedawanie gówna. (tylko nie wiem czy mówił o nawozach czy o DasCoinie).
 4. Ten człowiek nie pojawia się w projektach w których nie ma "potężnej" prowizji za naganianie. Może źle się wyraziłem. Gużda nie pobrudzi sobie rączek uczciwą pracą. SCAM only bo inaczej by nie jeździł swoim żółtym ferrari.
 5. Tak też myślałem. Czołowy naganiacz na piramidy w PL Mateusz Gużda siedzi pewnie na górze polskiego drzewka Cloud Tokena. Czyli można przyjąć jako pewniak, że to scam. Ten człowiek nie pojawia się w uczciwych projektach. Tylko wtedy jak owieczki są do zgolenia. Zresztą cała śmietanka z DasCoina przeszła na ten rewolucyjny samograj. Gębą świeci też Jakub Dratwa i Grzegorz Furmann. A te dwie niecnoty to kłopoty. Jak to w pewnej bajce było. Oczywiście specjalnie piszę nazwiska bo jak wspomniałem wcześniej chłopaki znowu obiecują gruszki na wierzbie i warto żeby to się zaindeksowało w google. Nie ma takiego oszukiwania ludzi! Dodam, że teraz jak gwiazdy nic na swoich FB czy YT nie wrzucają. To jest passe. Teraz chłopaki grają na gościnnych występach u braci przekrętów czyli D & D Żukiewicz.
 6. Przecież jak napiszesz im jakiekolwiek pytanie czy przedstawisz swoją wątpliwość, że Omega to projekt na lata to od razu ban bo się automatycznie stajesz hejterem. Kolego Devolaj93 dla mnie idealnym przykładem naganiacza jest Krzysztof Borkowski. Ciągle pisanie o pracy marzeń, milionach zł jakie zarabia, wyśmiewanie się z etatu. Zapewnienia o pewności biznesów. Gość już był w DasCoin , Nasdacoin, FutureNet i nadal perfidnie kłamie i nagania jeleni. Tfu na takich ludzi. Napisz mu pytanie skąd jest $ w firmie. Od razu jesteś hejter. Co zawsze robi Krzysiu? Zawsze pokazuje excela i % składany. On tylko o zarabianiu. Zero pytań i wiedzy merytorycznej. Perfidnie ciśnie na prowizji. Zresztą sami prezesi Omegi takich ludzi traktują jak świętych. Co chwilę imprezki w Kijowie, obwożenia furami za 1 mln zł. Oni dobrze wiedzą, że to dzięki takim Krzysiom wyciągną największą kasę. To właśnie perfidne zakłamywanie rzeczywistości najbardziej wkurza.
 7. @Ivaho Piękny event! To z pierwszych depozytów jest sponsorowane? Czy co ma pokazać ten przepych? Bo dla mnie firma którya dopiero startuje i robi taki event kojarzy się tylko ze scamami. Żadna normalna firma nie odstawia takiego show na początku działalności. Takie coś ma przyciągnąć tylko jeleni, którzy myślą że dzieki takiemu wydawaniu kasy firma jest bogata. Czy ja tam widzę Mateusza Gużdę? Naczelnego naganiacza na wszystkie piramidy w PL? Czy jakiś inny gość nosi w nocy okulary przeciwsłoneczne? Ja rozumiem, że można mieć gębę niewyjściową ale bez przesady.
 8. @Aquario przecież już wszystko "się popsuło" mówiąc delikatnie. Kris teraz lata ze swoim kolegą od "inglisz" prezentacji Tomasz Pawlak i nakręcają skośnookich na Omega Best. Z DasNaganiaczami jest jak ze złodziejami. Raz ukradł, zrobi to ponownie. Tutaj mamy tego idealny przykład. Zasmakowali wszyscy naganiacze prowizji to teraz latają z projektu na projekt. Każdy z nich ma teraz coś nowego a to CloudToken a to OmegaBest. Nasdacoin już cichuto, FN umiera lub jakieś inne shity jak Bihuex jak całe B3team. Oni to już tak lecą po bandzie, że byle tylko prowizja była. Żukiewicz się sprzeda gdziekolwiek byle być na górze drzewka binarnego a za nim lecą jego psy pasterskie do naganiania owiec czyli Bartek Żukiewicz, Michał Sołtysek, Dominik Barzyk, Zbigniew Lemański no i nowa gwiazda Mateusz Majerski wraz z żonką. Smutne to jest, że widać gołym okiem jak naganiają na inwestycję i promują piramidy a nasze Państwo jest bezradne wobec takich ludzi.
 9. https://dascoinexplorer.com/ Uhuhu a co to się stało? Majkel już zawinął żagle, zacumował okręt i już po wszystkim. A miało być to the moon! Zresztą jak to w ogóle możliwe skoro masternody należały tylko do firmy? Czy ja coś źle pamiętam z tych eventów?
 10. Wszystko jak mówisz jest kwestią kiedy wejdziesz i kiedy wyjedziesz z projektu. Ja jasno zaznaczam, że to jest piramida bo drażni mnie promowanie tego w internecie. Hyipforum ma to do siebie, że wysoko się pozycjonuje i ważne, żeby ludzie mieli świadomość tego w co wchodzą. Nie jakie półsłówka tylko jasna informacja, że jest to piramida. Z NasDacoin mialo być równie kolorowo, nie minęło pół roku i się zaczęły dziać dziwne rzeczy. Tu będzie podobnie bo nie innej opcji. Arbitraż? Phi. Gadanie dal jeleni. To biznes z serii my mamy kasę i zarobimy a nie potrzeba milionów z zewnątrz bo wtedy to traci sens ekonomiczny. Polecam w to inwestować ale tak żeby za max. 3 miesiące wycgiąnąć wkład własny. Oczywiście trzeba obserwować w tym czasie liderów. Jak oni zaczną się zawijać trzeba uciekać z projektu. To ponziak. Na początku można zarobić a potem strata. Ja tylko zaznaczam, że to piramida. Nie ma co owijać w bawełnę. Ludzie muszą być tego świadomi. To jak Amber Gold będzie płacić tylko do pewnego momentu. W Nasdacoin też tak pisali i się skończyło centralnie sterowaną ceną jak za komuny.
 11. [---] On trafia do tej najniższej grupy społecznej co można im wszystko wcisnąć. Projekt wg naganiaczy ma się dobrze czyli wypłaca kasę i pozwala na reinwestycję. Czy firma zaczęła na czymś zarabiać po pół roku istnienia? No nie ale przecież to nieważne. Pieniądze Nafalski znajduje na ziemi bo spadają z drzew. Artur Kałuża i Adam Kuczyński golą owieczki aż miło. To wypisz wymaluj odpowiednik Dratwy i Frumanna z DasCoina.
 12. DasCoin na początku też tyle kosztował. Futurocoin nawet 12 $ ClubCoin 6$ Nasdacoin ponad 1$ Kolejny Scam szczególnie, że Dratwa i Frumann to swoją gębą reklamują a wiadomo, że chłopaki uczciwą pracą rąk sobie nie pobrudzą. Naiwniacy zawsze się znajdą jak w przypadku Bihuex, Nasdacoin czy innych śmieci. Typowa piramida i o tym trzeba pamiętać. Tutaj nie są "niby" potrzebni użytkownicy jak w Omega to oglądania reklam. Jak biznes byłby tak wspaniały to są ludzie co wykładają grube miliony $ żeby zarobić a nie szukanie kapitału wśród plebsu niczym AmberGold. Tylko Jelenie myślą, że grube ryby dadzą im naprawdę solidny % zwrotu z skali roku tylko dlatego, że dorzucą swoje groszowe budżety. Ludzie naprawdę sa naiwni. Po wszystkich Recyclixach, Bitconnetach i Traficmoonsunach czy FN nie nauczyli się, że taka stopa zwrotu jest dla konkretnych ludzi z ogromnych kapitałem. Plebs się wciąga żeby ich porobić na kasę. W żadnym innym celu. Tutaj zawsze Kowalski myśli, że firmie zależy na jego 200$. W skrócie kolejny Ponziak dla ubogich. Wiadomo, że liderzy zarobią na ratę za Ferrari (pozdro dla magazyniera Dratwy) czy tam na bezynę do swojego RAMA (pozdro dla największego naganiacza PL Żukiewicza i jego przygłupawego siostrzeńca Bartka). Plebs niech żyje marzeniami o byciu milionerem. P.S. Z tego co widziałem nawet uciekinier z Malty Wojciech Krupa (DasNaganiacz z Topki PL) się w to bawi. Także pewność ze to scam wzrasta do 99,99%.
 13. Gdzieś tam w internecie była informacja, że FutureScam obiecał, że każdy otrzyma kapitał początkowy tj. wpłaciłeś do firmy 1000$ to wyjmiesz tyle samo. Jeżeli podliczą, że przez rok zarobiłeś 2000$, wypłaciłeś 1100$ to już nic nie dostaniesz. Chodzi niby o to żeby nikt ni stracił na kolejnym biznesie 2 scamboyów Romana i "Sztefana". Ten biznes poszedł w taką skalę, że nie będzie jak z poprzednim gdzie dzięki FN podobno pospłacali długi wobec ludzi. Tutaj zostanie wycieczka do Dubaju czy na inna Maltę niczym Mateusz Gużda, Mariusz Jacak czy Wojciech Krupa co musieli uciekać przed DasJeleniami i polskim prawem.
 14. My tutaj tylko hejt rzucamy na tą wspaniała firmę na lata a liderzy już odnoszą sukcesy. Na zdjęciu poniżej widać jakie. Kolega Emil płynnie przeskoczył z FuterNet. Tak płynnie, że nawet zapomniał o tym wspomnieć na swoim FB. Z drugiej strony co to za zmiana? Tam trzeba było klikać reklamy, tu trzeba klikać reklamy. Tam firma padła bo to się nie mogło spinać finansowo tutaj jest identyczny model ale tym razem się na pewno uda. hosting pl Jak ktoś ma ochotę posłuchać jak to jego wierny kompan jest zawiedziony, że FN przestał nagle płacić, więc też przeskoczył do Omegi to polecam. Koledze Maciejowi w ogóle nie przeszkadza promowanie piramid. On jest z tego dumny, że pomaga ludziom wyjść z długów a najbardziej sobie bo się chwali, że zarobił w zeszłym roku 250 000zł. Dosyć opłacalne to naganianie. W razie czego mówi, że go firma oszukała i lecimy dalej z jeleniami do innego paśnika.
 15. O czym mają naganiacze pisać? Nic się przecież nowego nie zadziało, żadnego eventu, żadnego artykułu sponsorowanego, żadnego otwarcia nowego biura. Wiecie takich normalnych rzeczy, które każda firma robi żeby generować zyski. Napoje energetyczne pewnie jeszcze płyną kontenerami od majfriendów. Dodali już chyba wszystkie możliwe płatności żeby żadne Euro im nie uciekło, żeby każdy mógł zainwestować w ten projekt na lata. Naganiacze pt. Kris Kowal, Tomasz Pawlak, Aron Kuczyński, Artur Kałuża i ich wasale kręcą się po świecie, Polsce, robią teatrzyki zwieńczone kolacjami i wszystko jest jak w bajce. Wszystko idzie idealnym schematem Ponziego. Książkowy przykład. Firma się rozwija czyli coraz więcej chętnych do oglądania reklam. W końcu po tym jak FutureNetwork przestało płacić to jest dużo chętnych do oglądania reklam za gruuube $. Poniżej pięknie zobrazowane zarobki pasywane w projekcie. Wrzućcie 25k euro i już po 6 miesiącach reinwestycji co miesiąc będzie można wyciągnąć 4k euro bez uszczuplenia kapitału. Normalnie perpetum mobile! Oczywiście nasz "Krzysiu" nie widzi nic dziwnego w takich wielkich zarobkach. Przecież za oglądanie reklam się takie gruuuube pieniądze zarabia. Szkoda, że jak jeździł ciężarówką mu tyle firma nie płaciła. Nie chciała się z nim dzielić zyskami a on tyle czasu i energii w to wkładał. P.S. Zwrócicie uwagę na tytuł. Krzysiu zadaje pytanie i kończy je 2 wykrzyknikami. Z drugiej strony po sposobie mówienia (piniądze) już wiadomo z jakim światowym człowiekiem biznesu i sukcesu mamy do czynienia. Zapewne taki zawodnik został "wykuty" w Kuźni Milionerów Krisa "Spawacza" Kowalskiego. \
×