Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
CalmDown

Forumowicz
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O CalmDown

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Witam. Z dnia na dzień coraz więcej osób dowiaduje się o krytpowalutach i spora część osób zwyczajnie nie potrafi się w tym temacie odnaleźć. BlockChat przychodzi z pomocą Jest to nowa, polska grupa, gdzie zbierają się osoby, które są zainteresowane kryptowalutami. Znajdziecie tam wiele artykułów wyjaśniających kryptowaluty od A do Z, pomoc od osób bardziej doświadczonych, bardzo aktywny czat i wiele innych. Dołączenie do grupy jest darmowe, wystarczy dołączyć przez link, który zostanie umieszczony poniżej Więcej o grupie: Jesteśmy grupą fascynatów najnowszej generacji technologii, która nadal nie ma sobie równych. Rynkiem kryptowalut interesujemy się od 2013 roku, ale to rok 2017 zrobił na nas największe wrażenie, zabrakłoby miejsca, żeby skrócić najważniejsze wydarzenia. Rozwój coinów nabrał zaskakująco szybkiego tempa, stąd w naszych głowach powstał pomysł na stworzenie BlockChat, ponieważ wiemy, że śledzenie wiadomości oraz wydarzeń wokół kryptowalut potrafi zająć większa cześć dnia. Jako grupa entuzjastów podchodzimy do rynku kryptowalut z optymizmem, ale jednocześnie z wysoką rozwagą, ponieważ na własnej skórze odczuliśmy krach z 2000 roku, spowodowany w dużej części nierozważnym inwestowaniem, co widzimy na dzisiejszym rynku kryptowalut. W tym celu stworzyliśmy alternatywę do istniejących grup, łącząc nasze doświadczenie z rynków tradycyjnych i profesjonalizm postaraliśmy się o to, aby te wartości były odzwierciedlone w naszym produkcie. Jak dołączyć? Wystarczy wejść przez ten link -> https://discord.gg/vAVwrAB Zapraszamy również na: https://blockchat.trade https://web.facebook.com/BlockChatOfficial/ https://twitter.com/BlckChtOfficial PS. Z okazji przekroczenia pięciuset użytkowników organizujemy konkurs, w którym można wygrać darmowy, miesięczny abonament. Jest to idealna okazja, aby sprawdzić jak pracujemy i jakie są jej efekty!
 2. przelew ETH na adres LTC

  Dobrze, że nie poszły w eter
 3. FeatherCoin - Dyskusja

  Jak HODL'ujesz to teraz nie przestawiaj. Cena coin'a będzie rosła, zapewne
 4. Dyskusja na temat kursu BTC

  Jeżeli BTC zostanie nad kanałem spadkowym od 19k$ to jest duża szansa, że koniec czerwieni
 5. Bitcoin wraca do normy, można już śmiało robić przelewy na BTC. Ciut większe fee i leci od razu https://blockchain.info/pl/unconfirmed-transactions
 6. LSK, nowa kryptowaluta?

  LSK ma potencjał na wysoki ROI - Long Term
×