Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
covciu

Forumowicz
 • Zawartość

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Dobry

1 obserwujący

O covciu

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Ostatnie wizyty

548 wyświetleń profilu
 1. Żaden cud, to jedynie ludzka chciwość, u Polaków podbijana kilkoma dekadami życia w szarej komunie, dziką transformacją i brakiem wyczyszczenia elit, tak jak zrobiono to w Czechach. Spójrzcie tylko kto siedzi w projekcie, kowal kujący swój sukces ścieżkami wszelakimi, wiecznie uśmiechnięty greg mający się za biznesmena - a tak naprawdę jedyne co potrafi, to chwalić się, że studiował dziennikarstwo (o ile ukończył) no i vratwa, który jak legenda głosi, zaczynał na etacie w fabryce kartonów. No tak, zapomniałbym o Jack Sparrow. Jego biografia jest tak bogata, że musiałbym postawić ścianę na całą stronę, a i tak wątpię, czy ująłbym te najważniejsze wątki jego życia. Biznesmen wart pałaca. Jednak każdy patyk, czy kijek mają dwa koniuszki.
 2. Nie da się ukryć, że Rockwall Investments, przed pierwszym eventem, která se bude konat ve dnech 27.-28.10.2018 v hotelu Tatranská Lomnica, bardzo profesjonalnie się reklamują. Tego się najbardziej obawiam. Wielu naprawdę wierzy w kolejny "tego typu" projekt. Jak zwykle górą Polacy. A to, że Rockwall Investments jest zarejestrowane na W.Marschalla i cała ta reszta w regulaminie projektu, tylko zdaje się dodawać smaczku całości. Trudno o zakład, który z wątków będzie miał więcej stron na hajpie, czy ten o projekcie NL, który to właśnie wygasa, czy może o Rockwall Investments, który dopiero nabiera pędu. proweniencja obydwu jest jednoznaczna.
 3. Jestem moderowany dostałem offtopa

  wiem, wiem. już i tak dawno wyśrubowałem rekord. Co nie oznacza, że offtopuję, świadomie. Wg mnie to tylko kwestia interpretacji regulaminu przez każdego z Was z osobna moi mili. Zaraz ujrzymy przenajświętsze "nie rozumiem skargi, zamykam" <3
 4. Jestem moderowany dostałem offtopa

  być był, tyle, że stwierdziłeś, w wątku o NL, że Mati jest jest Szefem Wszystkich Szefów. Odpisałem tylko, że jest nim Pan Jarzyna ze Szczecina. Bo taka jest prawdziwa prawda. Forumowicz Offtopowicz P.S. Mi nawet dużo wygodniej jest, kiedy moje wpisy są moderowane. Przynajmniej mam pewność, że po ich zatwierdzeniu nikt się do nich nie przyczepi?
 5. Jestem moderowany dostałem offtopa

  Dalej nie kumam. Jeden moderator dopuścił post a drugi go wyoffował.
 6. Jestem moderowany dostałem offtopa

  Chyba mnie nie zrozumiałeś @Egzekutor, moje wypowiedzi są moderowane, któryś z moderatorów pozwolił na wyświetlenie mojego wpisu, a chwilę potem ten wpis został uznany za offtopic przez @Polon. LOL
 7. @Polon offtopa mi dałeś jak jestem pod moderacją. lekka przesada.zbanowałeś zbanowanego. gratulacje dokonałeś niemożliwego <3
 8. Typowy anty-argument naganiaczy, żeby tylko sobie pogadać. Zamiast stwierdzić wprost, że projekt NetLeaders to ściema na wrotkach, która do pasterki nie dojedzie. Z wyrazami szacunku dla grega i vratwy Forumowicz.
 9. Otóż gwarantuję, że autor postu poświęcił 3x mniej czasu na napisanie wykładni o Rockwall Investments, niż Ty byś poświęcił na przeczytanie tejże. Świadczą o tym chociażby Twoje posty, które mają się tyle do prawdy o Rockwall Investments co Rumcajs do trabanta. To ile czasu poświęcasz temu wątkowi i styl wypowiedzi świadczą o tym, że Twój wiek i doświadczenie nie pozwalają na to, żebyś wiedział cokolwiek o Rumcajsie i trabancie. Dlaczego? Odpowiedz sobie sam @marek505
 10. Sky Way - www.rsw-systems.com

  ufam bardziej im, niż Tobie @analizator1
 11. "Jeśli coś jest zepsute i nie da się tego naprawić, a Ty będziesz to naprawiał, to oszalejesz." Mad Max
 12. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Nic dodać nic ująć
 13. Bezpodstawne przyznanie 56 punktów karnych, za wytknięcie, że wątek jest trollowany i prosiłem o jego zamknięcie. Moje wypowiedzi wyżej wspomniany @Egzekutor sam uznał za trolling gdzie napisałem jasno i wyraźnie, że Rockwall Investments to oszustwo.
×