Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
covciu

Forumowicz
 • Content count

  377
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

1 Follower

About covciu

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

1200 profile views
 1. i tak to jest, kiedy ktoś nie wspomni o Jacku Paciorku i Banners Broker Ponzi Scam
 2. wiedz, że pieniądzem rządzi obecnie mafia z motyką na słońce? zaprowadź mnie /omega-best/
 3. a da radę jeszcze? jak daleko do wirażu ma omega-best? może się jeszcze, który załapie zapraszaj dalej @Ermin to był marketingowy strzał w 10siątkę, słowo klucz "paszport", nieosiągalny dokument przez dekady. w momencie, kiedy rozkręcili medialną akcję, niewielu mieszkających w Polsce Polaków wierzyło, że którykolwiek uzyska własny paszport i wyjedzie dokądkolwiek wchodzisz do "dientysty", a w gabinecie nawalone na ścianie ramek bez liku - mądry zwieje, głupi dopłaci olśniony te wyróżnienia, dyplomy i inne emblematy są od zawsze bo działają to socjotechnika i omega-best korzysta z tej darmowej wiedzy /dla niewtajemniczonych owieczek, socjotechnika jest sztuką zdobywania władzy nad umysłami/
 4. zaryzykowałeś nie tracąc Pan Paciorek wspominał tylko o dwóch sposobach coś na pewno straciłeś np. wystrzał adrenaliny dopaminy i czegoś tam jeszcze przy sprzedaży licencji za 25k
 5. no właśnie. kto namówił do zakupu w końcu dojdziemy do od początku do czego miała zmierzać ta sprzedaż tych licencji dokąd teraz zmierzasz Furmanie Dratewko ?
 6. omega płaci? ależ skąd od początku było wiadomo, że omega-best to oszustwo. zapraszałem poszkodowanych
 7. I jeszcze długo marsz żałobny wybrzmi btc alpha dasc 0.0123 Magiczny kurs, perpetuum mobile Teorie o tym, że dascoin to piramida proszę włóżmy między bajki.
 8. bdb materiał. pomoże ktoś zredagować, wyedytować? tę prezentację /oddzielić odgłosy od treści. z szacunkiem/. przyda się do sieci.
 9. 228 stron o dascoin i poszło w las krzyży na hajpie kwitno kolejne strony o /omega-best/ reklamy na forum świeco, a owce i tak wpłacają co Ty na to @pepperoniss, może kolejną ścianę napiszesz?
 10. Kiedy ktoś na forum zaczyna wypowiedź od: "Pewnie już"
 11. Na rozliczeniach do dwóch miejsc po przecinku opierały się również piramidy wewnątrz instytucji finansowych lub nazwijmy różnorakich. Zaokraglajac te liczby wyprowadzono "analogowo"/w gotówce lub na konta/ spore sumy.
 12. dlatego trzeba krócić zapraszam, w pw dysponuję adresem e-mail, pod który mogą zgłaszać się poszkodowani przez /omega-best/
 13. windykacja w Polsce, za i przeciw

  zainteresowanych zapraszam https://www.facebook.com/Poszkodowani-przez-Glumatexpl-201912720691450/ pozew zbiorowy idzie do sądu w jedności siła
×