Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
covciu

Forumowicz
 • Content count

  489
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Excellent

1 Follower

About covciu

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

1662 profile views
 1. w konkurencji też gruszek w popiół nie zasypiał, czy tam tych no szyszek https://bithyip.ru/omega-best-nowoci-forex-litecoin-dash-perfect-money_db7052ce1.html Rzekłbym nawet, że Lejowski K. to taki internacjonalista bardziej.
 2. tak @Mustafa jako jeden z pierwszych na tym forum napisałem, że Omega Best to osz.stwo. Mimo tego przez kolejne pół roku wpłacaliście ile wlezie w te badziewie. O czym chcesz jeszcze ze mną porozmawiać?
 3. Jest to otwarte forum, ludzie tu różne rzeczy piszą, nie jest to kwestia wiary tylko tego, że Omega Best to przekręt.
 4. Czegoś tu nie rozumiem, czy ten wątek jest o Alzheimerze czy o tym, że omega best to najlepszy program na świecie? A już @Mustafa próbowałeś to kilka razy robić wcześniej. Wobec mnie też. Love Omega Best Nikt Ci nie każe @Mustafa tutaj wchodzić i tego czytać. Grupy na Facebook Omega Best pobanowały już wszystkich kogo się dało zbanować i nie ma po co tam też wchodzić. W sensie wątek Omega Best umarł.
 5. Pozwólcie, że przytoczę. Pozdrawiam support omega best, tych ich adminów no i całą resztę. Swego czasu długo się tłumaczyli tymi no, wdrożeniami, nie ma wypłat bo naprawiamy, za moment będzie pełne full metal jacket, copy and paste Pan Nafalski a oto wyjaśnienie: /cytat/
 6. Marne jego wysiłki. [---] powpłacali do Omega Best po 20 pare i wiecej tysięcy złotych. A teraz mogą sobie co najwyżej pisać listy do świętego Nafalskiego. O Litość, zmiłowanie, bo na pewno nie o wypłatę. Omega Best wydymała wszystkich na cacy. Coś jeszcze?
 7. Organizatorom tylko i wyłącznie o to chodziło. Żeby Polacy wpłacali i żeby ich skroić. Sama legenda na to wskazywała. Jakieś frugo coś tam, my jesteśmy z Polski copy and paste, wpłacajcie biznes życia. Nagle się okazało, że te gnioty nie czytały regulaminu A tam jurysdykcja ustalona w tym noo Dubaju czy gdzieś tam, nieważne. Omega Best od początku do końca nastawiona była na wydymanie każdego kto wsadzi w nią forsę. Zrozumiano?
 8. chodzi tylko i wyłącznie o jurysdykcję. mogłeś się zarejestrować nawet z księżyca w razie wydymania zgłoś się wg regulaminu. Ot to.
 9. idąc za klasykiem: oni są cieńcy, bo jedzą kanapki ale jak? w gratisie? na dobrego stejka trzeba sobie zapracować thank you for your participation
 10. ku potomnym https://www.zrozumiecbitcoina.pl/2019/12/14/po-czym-rozpoznac-piramide-finansowa/
 11. UOKiK w każdym swoim zdaniu używa słowa "może" "prawdopodobnie" i wydaje ostrzeżenie. Przed kim? Przed czym? Jak już nie ma ani przed kim ani przed czym ostrzegać. Jest to jedna z najbardziej skompromitowanych instytucji. Brak uregulowań prawnych. Jedyne co zrobili niezbyt konkretnego to: UOKiK zawiadomił też Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, gdyż osoby, które stoją za tym systemem, mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa ekonomicznego państwa i obywateli". A z jakiej paki? Program zarejestrowany w jurysdykcyjnym kosmosie, w dodatku w regulaminie ma zakaz rejestracji użytkowników z Polski. Same koszty sprawy w Emiratach przekroczą wkład własny. Jak ktoś wsadził więcej jak 2 dyszki to jeszcze będzie musiał udowodnić skąd je wziął. Pan Nafalski i Bożek mogą spać spokojnie. Tak jak Ziemniak z Holendrem i Śledź ala Matijas.
 12. [---] Jednak mógłbyś napisać coś pozytywnego o Omega Best. A nie czekaj, nie da się.
×