Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
wortor

Forumowicz
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O wortor

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Niestety mimo chęci nie mogę upublicznić "dowodów" z zajścia, ponieważ konsekwencje tego działania odczułaby osoba, która mi tę informację przekazała. Rozumiem oczywiście podejście z rezerwą do takich informacji, jest to naturalne, uznajmy więc to za ciekawostkę. Kiedyś bawiłem się w analizę piramid "bardziej". Cześć z Was może kojarzyć polski "mega biznes" Paytrade. Nie chwaląc się, byłem jedną z osób, które doprowadziły do przyspieszonego upadku Sawy i jego świty:)
 2. Niech podsumowaniem całej zajebistości DasKojna będzie, że nadworny naganiacz Fiutman musiał wziąć ostatnio kredyt na swoje wyjazdy (info z pierwszej ręki). Obstawiam 5 miesięcy do totalnego upadku.
 3. Blond naganiaczka nawet nie raczyła sprawdzić cóż to takiego jest ZelaaCoin, a wystarczyło 30sekund w google by dowiedzieć się, że : " Zelaa is the biggest and first manufacturer of advertisement based cryptocurrency automated teller machines! " Czyli Matyjas Drugi Pierwszy wyłożył hajs za kilka wątpliwej jakości kryptomatów. Viva DasCoin!
 4. Nie podejrzewałem, że z tego Pelczarskiego taki śmieszek. Obstawiam, że na następnym filmiku sprawdzi ile "kasy z neta" da radę zmieścić w swój odbyt.
 5. W ramach ciekawostki mogę zdradzić, iż Ziółkiewicz ze swoimi wypłatami z Fiuture Niet nie jest nawet w pierwszej dziesiątce
×