Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
krolik14p

Forumowicz
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About krolik14p

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Śmieszna sprawa dzieje sie na facebooku na fanpage futurenet Polska moderatorzy chyba na prawdę muszą nocki zarywać na kasowaniu komentarzy bo pod każdym praktycznie postem jest napisane że mają np 100 komentarzy a wyświetlają się 2 pozytywne, pozostałych brak. To znaczy że wszystkie zostały usunięte, posty na fb mają to do siebie że można usunąć komentarz, ale nie cofa to licznika komentarzy, dlatego łatwo też zobaczyć gdzie są one kasowane, szczególnie jak odbywa się to w dużych ilościach. Poniżej zamieszczam screena .Co do tych wiadomości, mailowych itp. Śmieszną sprawą jest również to że nie potrafią nawet napisać maila do Polskich użytkowników w języku Polskim, mimo że to taka hipermega sieć społecznościowa miała być i to że 3/4 jeleni jest z Polski. Taka profesjonalna firma, szkoda że zaraz będzie out i kolejne wieści o super biznesie od dwóch naciągaczy.
 2. Udało się odzyskać wkład + 25% obecnie program już chyba nie wypłaca bo na zlecenie wypłaty reinwestowanych środków czekam około 10 dni . Chyba pora zgłosić do działu SCAM
 3. Myslę że coś takiego miało by tylko prawo bytu przy następującym modelu: - Twórca portalu robi jakąś tam społeczność, - Ktoś udostępnia link reklamowy danej firmy - osoba X z jego znajomych wchodzi za pośrednictwem tego linka i dokonuje zakupu na przykład gry komputerowej. - FutureNet monitoruje to i otrzymuje wynagrodzenie za reklamę, którym dzieli się z osobą która ów link udostępniła. Wtedy miało by to prawo bytu, jednak ich zarobki nie były by na pewno tak spektakularne. EDIT: Przy tym modelu FutureNET by pobierał wynagrodzenie za realne podniesienie sprzedaży produktów czy usług przez internet. Co pewne przyczyniło by się do przyciągnięcia reklamodawców którzy płacili by jedynie za faktyczną skuteczność reklamy i za razem, osoby które by z tych reklam korzystały wiedząc że mogą też na tym trochę zarobić. Rodzi się pytanie jaka skuteczność była by tego w praktyce.
 4. Pewnie za bilety będą zwracać w zajebiscie korzystnej nowej hiper duper kryptowalucie FuturoCoinie. Raczej swojej gotówki nie zobaczą ludzie którzy zapłacili za bilety. Zapewne ten komunikat to tyko przykrywka do znikomego zainteresowania eventem i dużej ilości niesprzedanych biletów. Nowa lokalizacja super ekskluzywnego eventu będzie pewnie gdzieś w Radomiu, albo Sosnowcu. To będzie tylko świadczyło o zdjęciu maski i pokazaniu że jednak nie ma tylu międzynarodowych odbiorców, bo tylko jeszcze w Polsce ludzie dają się nabierać na to.
 5. Wyglądają prawie tak samo jak DasCoinmaty , ZelaCoinmaty, wszystko od tego egzotycznie wyglądającego młodzieńca. Historia chyba zatacza koło .
 6. W końcu mogę otworzyć mój popcorn specjalnie kupiony na tą okazję i obserwować to co się dzieje na grupach na FB w future Ad Pro: 1. Ludziom znikają środki w systemie po przejściu na platformę "2.0". Na przykład z 900 $ robi im się nagle 600$ 2. Wszyscy którzy narzekają są przez naganiaczy gnojeni słowami "jak się nie podoba to odejdź z firmy" . Tu też ciekawe pytanie się nasuwa bo nawet jak ktoś chciałby odejść to w jaki sposób wypłacić środki ? Skoro wypłaty nie są praktycznie w ogóle nie realizowane ? 3. Wydaje mi się że platforma 2.0 jest tą samą platformą co 1.0 tylko ze zmienioną szatą graficzną i dodanym jakimś algorytmem który CELOWO powoduje różne błędy ze znikającymi pieniędzmi itp. 4. Denerwującą retorykę można również dostrzec u naganiaczy, którzy najpierw wmawiali ludziom rzeczy typu " Masz 1% dziennie za każdą paczkę" itd. a teraz jak ludzie skarżą się na naliczenia to Ci sami ludzie odpowiadają im: "Przecież nikt Ci nic nie obiecywał, kupiłeś paczkę z wyświetleniami swojej reklamy to się ciesz, nikt Cie nie oszukał i nie obiecywał zysku". 5. Ciekawą rzecz wprowadzili że max 400 paczek można mieć a reszta z tych paczek poszła się je**ć . Mówią że coś dostaną Ci ludzie co mieli więcej paczek, ale patrząc na to co się dzieje to myślę że prędzej się to zwinie na dobre niż jakoś im to zrekompensują. 6. Zastanawiające są argumenty ludzi moim zdaniem naiwnych piszących zażalenia na grupach. "Macie ileśtam milionów uzytkowników którzy wam zaufali jak możecie nie mieć pieniędzy ?" - Ludzie siedzą w tym programie i nie wiedzą w czym siedzą ? Przecież logiczne jest że im więcej użytkowników w tym programie to wcale nie jest równe większemu zyskowi, tylko jest to równe większemu długowi firmy wobec tych użytkowników. Teraz mamy sytuacje w stylu Run na bank. Większość użytkowników chce wypłacać środki, mało kto chce wpłacać stąd bierze się deficyt. Nawet bank do którego przyjdzie 50 % osób trzymających w nim pieniądze upadnie jak wszyscy będą chcieli je wypłacić, a co dopiero mówić o ponziaku który wobec każdego generuje dług. 7. Jak już ktoś wyżej napisał, każda osoba która chociażby wyrazi niezadowolenie z tego że stona nie działa prawie wogóle, nie da się oglądać reklam, nie da się nawet kupić paczek(co jest dziwne moim zdaniem bo zazwyczaj w tego typu programach jest tak że wpłacanie pieniędzy do nich jest jedyną rzeczą która jest niezawodna ), każda taka osoba jest gnojona i wmawia się jej że psuje wizerunek firmy i "sra do własnego gniazda" . 8. W mojej skromnej ocenie wychodzi na to że Ci którzy zdążyli wypłacić wszystko z tego "biznesu" przed przejściem na platformę 2.0 wyjdą z tego można powiedzieć zwycięsko, ponieważ był to chyba ostateczny czas na wypłatę wszystkiego. Wygląda na to że teraz tylko będzie gorzej. EDIT: Chciałem jeszcze nadmienić że w końcu Panowie wielcy filantropi Roman Z. i Stephen M. zaczynają pokazywać swoją prawdziwą twarz .
 7. @Polon myślę że to wszystko zależy jak to zostanie rozegrane, jeśli na przykład jakiś najtańszy pakiet kosztował niewiele i cena w dascoinach by była niższa niż ta w euro za ten sam hotel to dla osób które dużo podróżują mogło by to być poniekąd korzystne. Jednak nie sądzę że Panowie od DASa będą na tyle przekonujący, aby przekonać właścicieli hoteli na przyjmowanie płatności w DASie i to po niższych cenach niż chcą za to w chociażby euro. Prawdopodobnie będzie się to odbywać jedynie na takiej zasadzie że będzie cena za hotel+ jakaś dodatkowa opłata w i wtedy DAS będzie skupowany i przemieniany na EURO a te wpływać będą na konto hotelu , co w ostateczności okaże się nieopłacalne. Jedynie może opłacać się będzie dla ludzi którzy już mają nawalone tego DASyfu i nie wiedzą co z tym zrobić to sobie chociaż hotel wezmą co pewnie w przeliczeniu na cenę DASa za jaką go kupowali będzie bardzo drogie .
 8. Przypomina to trochę sytuację dziejącą się w różnych firmach MLM. Jak nie ma już jeleni/klientów do wpisania w strukturę, ludzie zaczynają kombinować jak innych już zapisanych przenieść pod siebie. Obiecując im przy tym "dawaj do mnie Cie przepiszemy i będziemy razem cisnąć, bo tam nie masz pomocy od twojego up-line " itd. Sporo mieli wniosków o przepisanie, stąd też pewnie pierwszy i trzeci punkt. Drugi punkt głównie służy temu żeby ludzie nie kupowali paczek w innych revshare tylko wszystkie pieniądze topili w FutureNecie. Jest to bodajże podlegające pod jakieś prawa UE, nie wiem dokładnie jakie, ale mówiące coś o jakiejś wolności w biznesie itp. Poza tym jeśli ta paczka to jest produkt to dlaczego nie mógłbym jako klient Biedronki kupować mleka w Biedronce a czasami w Tesco ? Ludzie nie lubią jak się im mówi co mają robić i jak się im czegoś zakazuje. Rozumiem że biznes zjeżdża po równi pochyłej mordą w beton , jednak wprowadzając takie zasady sami sobie strzelają w kolano, ponieważ jeszcze szybciej ludzie będą rezygnować i przerzucać się na inne "biznesy" gdzie nikt im nic nie każe, aby tylko kasę wpłacali.
 9. SweatCoin zarabiaj na chodzeniu

  Witam , Ostatnio na facebooku wpadło mi w oczy coś co najmniej dziwnego. Mianowicie jest to sweatcoin, aplikacja która ma teoretycznie płacić ludziom za chodzenie. Według tego co mówiono mi to po instalacji aplikacji wystarczy mieć włączony dostęp do internetu i GPS w telefonie a można otrzymywać pieniądze za pokonywany przez nas dystans. Szczerze to zastanawiałem się nad instalacją tego cuda, ale po dłuższych przemyśleniach jednak nie jestem pewien bo : Pierwsze pytanie które się nasuwa widząc coś takiego to jak zarabiają twórcy takiej aplikacji ? Czy może aplikacja tak naprawdę wykrada jakieś dane z telefonu i później jakoś nimi handluje ? Czy może jest to coś w rodzaju koparki wykorzystującej moc obliczeniową telefonu. Z drugiej strony nasuwają się wątpliwości co do tego że moc telefonów jest na tyle mocna że dałoby się jakieś coiny nimi kopać. Czy może w jakiś inny sposób ? Sam nie ściągnąłem aplikacji głównie ze względu na moje wątpliwości co do sposobu zarabiania jej twórcy, jak i również brak możliwości przeczytania regulaminu , jak i polityki prywatności, pomimo że podobno po instalacji aplikacji trzeba podać wrażliwe dane tzn. imię, nazwisko, nr tel , adres e-mail. Post piszę właściwie w celu uzyskania różnych punktów widzenia osób bardziej doświadczonych niż ja w tych sprawach. Z tego co widzę na tym forum jest ich masa, dlatego chciałbym poznać wasz punkt widzenia w związku z tą aplikacją. Nie wiedziałem za bardzo w którym dziale umieścić temat tak więc jeśli jest w złym dziale to z góry przepraszam i prosiłbym o przeniesienie go do odpowiedniego.
 10. Słuszna uwaga, ale może jedynie starają się pokrzywdzonym wytłumaczyć gdzie się zgłosić itp. Możliwe jest że w jakiś sposób poszukując na własną rękę osób poszkodowanych chcą przyśpieszyć postępowanie . Myślę że raczej nie będą wymagali danych osobowych a raczej udzielą informacji gdzie iść co powiedzieć i ewentualnie jakie papiery ze sobą wziąć.
 11. a tymczasem TradingJam które wystosowało oskarżenie względem DasCoina poszukuje ludzi nabitych w to przedsięwzięcie przez naganiaczy . Osoby te mogą się zgłaszać w sprawie świadków. Jak znacie kogoś oszukanego przez Jacków , Jakubów czy innych Gregów to można im podesłać link: https://comparic.pl/trading-jam-poszukuje-pokrzywdzonych-przez-dascoin/?fbclid=IwAR2GGwjHbqlpr2g8DKRaeqbNvUWq97Dwh2YFgsgb8DGxzosN5ttyuhy-iGk
 12. "O nie hejtery nie rozumieją całości ecosystemu i hejtują w sądzie" : https://comparic.pl/tradingjam-doprowadza-dascoin-prokuratury/ Z tego co wyczytałem to naganiacze też będą mieli być pociągani do odpowiedzialności . Co o tym myślicie ?
 13. Tak czytam sobie ten temat i mam jedno pytanie do ludzi bardziej obeznanych w temacie tego FUTURE "ecosystemu" (od razu mi się z DAS ecosystemem to wszystko kojarzy :D) . Czy w FUTURE kawiarence mogę zapłacić za kawę FuturoCoinem ?
 14. Ogólnie cała akcja z tymi spółkami i tym całym das33 kojarzy mi się ze sceną z filmu wilk z wall street gdzie dwaj bracia robiący w garażu prototypy jakiś śmiesznych urządzeń wyszli ze swoją śmieciową spółką na giełdę, a oni sprzedawali te akcje jako firmy zajmującej się najnowszymi technologiami kosmicznymi. W sumie te firmy były nawet lepsze bo przynajmniej coś próbowali stworzyć mimo że w garażu. Dla tych co nie oglądali znalazłem ten fragment na Youtube.
 15. [---] Odnośnie spółki to ciekawą rzeczą też jest że jej domena została założona w czerwcu 2017 , niby taka spółka , chwalą się na stronie tyloma projektami a stronę postawili dopiero rok temu ?( Szczególnie że z tego co widzę to firma bazuje na kapitale ewentualnych inwestorów. ) . Ktoś może wie czy firma znajduje się pod wskazanym adresem, jest w stanie to sprawdzić ? Bo na street view nie widać nic. To moje gdybanie, ale czy data założenia stronki nie zgrywa się mniej więcej z datami w których zaczęto krzyczeć o das33 ? Czy możliwe jest że to fejk firma powstała tylko na potrzeby das33 żeby udawać że coś tam jest, a tak naprawdę firma niczym się nie zajmuje i służy tylko temu żeby utopić w coś zbyt dużą ilość DasCoin w obiegu ?
×