Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Redskull

Forumowicz
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Wspaniały

1 obserwujący

O Redskull

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. OZN będzie znacznie bardziej nośna I może nawet dasjelenie zaczną udostępniać
 2. A nie rzuciło Ci się w oczy, że nagrywa te film w tych samych ciuchach? Od dwóch lat ten sam garnitur, auto średniej klasy. Czyżby skrzętnie się maskował na "człowieka z ludu" czy po prostu mizernie zarabia?
 3. Piszesz o szacunku a potem wyrywasz zdanie z kontekstu? Chcesz inwestować w FN czyli SCAM w fazie upadku - proszę bardzo. Ja jednak wolę bułki w tym przypadku
 4. Jak pracownik robi wałek w normalnej firmie to się go wywala na zbity pysk z wpisem do akt i ze sprawą cywilną na karku. Pokażesz mi jednego polskiego zaganiacza, którego firma WYRZUCIŁA za robienie tychże "wałków"? Albo pokażesz mi choć jedną osobę, która nabyła licencję teraz chce się wycofać, bo została oszukana i firma zwróciła jej pieniądze? NIE MA TAKICH PRZYPADKÓW. Firma stworzyła system do naciągania ludzi i płaci za to oszukiwanie słone prowizje. Znów będziesz zaklinał rzeczywistość?
 5. Ty nie masz żadnych argumentów. Powinieneś być już dawno zbanowany za trolling. Żebyś chociaż był zabawny jak @Twardy2.
 6. Rozdwojenie jaźni ... albo zapomniał się przelogować z innego konta
 7. Bułką ze sklepu się przynajmniej najesz. A "produktami" FN nawet sobie tyłka nie podetrzesz. Różnic na korzyść kupna bułki zamiast czegokolwiek od FN jest jednak znacznie więcej: -Jeśli bułka będzie spleśniała możesz złożyć reklamację do sprzedawcy/UOKIK/ew. założyć sprawę cywilną -Bułkę możesz odsprzedać na wolnym rynku, bo ma realną wartość -Możesz bułkę komuś podarować i go tym samym nakarmić -Możesz z niej zrobić bułkę tartą i opanierować schabowego Mając na uwadze powyższe wolę jednak bułki A tego, że firma oddaje Ci Twoje własne pieniądze w ratach i, że sponsorujesz tym samym i firmę i zaganiaczy nie będę Ci tłumaczył. I tak nie zrozumiesz...
 8. Jedyna spółka, która przychodzi mi do głowy do B3Team S.A. Choć też powątpiewam w taką majętność pana Żukiewicza. Chyba, że - co bardziej prawdopodobne - Netleaders miało w Polsce spółkę, o której nikt nie wiedział i służyła do wpłat/wypłat za licencje i prowizje. W sumie nie byłoby to żadną nowością, że nawet naganiacze lub ludzie tacy jak my, którzy analizują projekt nie wiedzieli o istnieniu takiego bytu. Przychodzi mi do głowy jeszcze jedna opcja. Bardzo mało prawdopodobna ale zawsze. Może jakaś spółka była w posiadaniu baaaaaaardzo dużej ilości DASC a pani rzecznik policzyła, że są one dziś warte 44 bańki? Ale wtedy nie mówilibyśmy o środkach pieniężnych
 9. Błąd logiczny. Żeby coś komuś zabrać trzeba to najpierw dać A żeby dać to najpierw trzeba to mieć. A skąd mieli? No od tych co im teraz zabierają Oni nie mają żadnych własnych pieniędzy bo to ponziak jak w mordę strzelił. Zabrali Ci Twoją własną kasę a Ty bawisz się jeszcze w liczenie i kopanie się z ponziakiem?
 10. Moim zdaniem cena nie gra tak dużej roli jak popyt. Co z tego, że cena wzrosłaby skoro popyt na ten Dascoinowy twór jest tak mały, że nikt nie jest w stanie na ten moment sprzedać wszystkich tokenów z licencji jednorazowo? Wyobraź sobie, że można byłoby wywindować cenę Dasa w kosmos mając do dyspozycji 20k -30k zł. Co z tego skoro 30 klientów rzuciłoby wtedy do sprzedaży swoje dasy i załamali by cenę nadpodażą? Dascoin to jest produkt niesprzedawalny. Wart ZERO $ i tak już zostanie. Absolutnie nikt tego nie kupi. Mało tego, sądzę, że dzisiejszy wolumen obrotu jest generowany przez NL dla podtrzymania notowań. Jest tak niski, że są sobie w stanie na to pozwolić.
 11. A listy i e-maile? Nie mają blockchaina a można je wysyłać. Ba! Nawet dochodzą do adresata. Tak więc @DascoinWin szach i mat.
 12. [---] A, że nie jest ani innowacyjny ani funkcjonalny to znaczy, że jest nie ważny
 13. Obejrzałem ten film bardzo dokładnie i w sumie mi gościa nie szkoda. Ma mentalność Kalego i kierował się ogromną chciwością. 25k euro jak sam mówił to dla niego nie pieniądze. Całym jego żalem jest to, że go wydymali na niekontrolowanej emisji dasshitu, bo podaż przerosła popyt. Koleś ma w nosie jakość "coina" czy innych poszkodowanych/naciągniętych posiadaczy nic nie wartej waluty. Najbardziej mu żal, że inni za te same pieniądze dostali więcej.
 14. Zażalenie na ostrzeżenie

  Doskonale wiesz, że analizator przyjmie rzeczywistość taką jaka mu akurat pasuje. A w temacie tegoż wątku pasuje mu rola "bitego psa" i taką twarz oraz retorykę przyjmie. Proszę, przestań skamleć ... Nie do Ciebie był ten wątek kierowany. Ty rozumujesz w zupełnie odmienny sposób niż reszta forumowego społeczeństwa i to akurat fakt. Tak więc: Twoje "fakty", Twój świat. Ad rem. A skoro moderatorzy uznają, że @analizator1 został przeze mnie nazwany ograniczonym i bezczelnym oraz, że był to atak personalny, nie pozostaje mi nic innego jak tylko przyznać im rację i przełknąć ostrzeżenie.
 15. Zażalenie na ostrzeżenie

  Oczywiście, że odniosłem się do treści postu! Analizator poprzez manipulację z cytowaniem zupełnie zmienił merytorykę postu innego użytkownika: @pepperoniss. To dlatego jego postępowanie nawałem bezczelnością. Reszta mojego wpisu była sprostowaniem wywodów jegomościa. Nadal nie rozumiem ostrzeżenia i proszę o jego cofnięcie.
×