Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Off

Forumowicz
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Off

  • Tytuł
    Nowicjusz
  1. No na razie wypłaciłem 1/4 wkładu, więc teoretycznie nic nie zarobiłem. I wg tego, co znalazłem w internecie powinienem w pit 36 uwzględnić kwotę, od której zacząłem i tą, którą wypłaciłem. Pytanie czy jest sens w ogóle to gdziekolwiek zaznaczać, a jeżeli nie, to czy nie trzeba będzie potem jakiś korekt robić. Dlatego ciekawi mnie, czy ktoś jest w podobnej sytuacji i czy jakoś ten problem rozwiązał. Smulak: Jak znalazłeś na forum konkretną informację na ten temat to chętnie zapoznam się z linkiem, bo ja się nie dogrzebałem do 'konkretu'.
  2. Witam serdecznie, Tytułem wstępu. jestem nowy na forum i w ogóle w świecie inwestycji internetowych. Coś mnie jednak podkusiło i zainwestowałem w JSS (dziś PC). Jakimś cudem udało mi się odzyskać 1/4 kwoty, którą wpłaciłem, a reszta dalej produkuje dla mnie $$, które mam nadzieję wypłacę i odzyskam resztę pieniędzy. Konkret. Teraz nadszedł czas rozliczania się z fiskusem i mam problem (i jestem pewny, że nie tylko ja) dotyczący tego, w jaki sposób rozliczyć się z udziału w programach takich jak PC. Przeczytałem już dużo informacji, indywidualne interpretacje itp ale nigdzie nie jest jasno napisane: Jaki Pit? Jakie kwoty w nim wpisać (czy te przelane na polskie konto z Payza, czy to co wpłynęło na Payza)? Jeżeli ktoś już się rozliczył albo w 100% jest przekonany, że wie jak to zrobić, to niech to po prostu napisze - o co bardzo proszę i za co bardzo dziękuję.
×