Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
MyLead

Forumowicz
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MyLead

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Poznań
 • Zainteresowania
  Sieć afiliacyjną z 4 letnim doświadczeniem.
 1. Dynamit, strona wystarczy, że będzie przynosiła minimalne ilości wizyt i to już może sprawic, że zaczniesz zarabiać. Poza tym zapraszam do naszego panelu oraz discorda - mentorzy z chęcią przekażą ci cenne rady oraz pomogą!
 2. MyLead to rewolucyjna platforma, umożliwiająca zarabianie przez internet na wiele sposobów, w wielu modelach rozliczeniowych. Serwis MyLead działa w branży programów partnerskich od prawie 4lat. Od samego początku wychodzimy naprzeciw zapotrzebowań naszych użytkowników, regularnie poszerzając naszą ofertę o nowe programy oraz metody zarobkowe. W naszej ofercie znajdą państwo: 1. CPL oferty typu SMS - Mylead w swojej ofercie posiada kilkadziesiąt autorskich programów partnerskich rozliczanych w modelu CPL. Walidacja następuje w czasie rzeczywistym, od razu po wysłaniu SMS-a przez użytkownika końcowego. 2. Programy afiliacyjne - serwis udostępnia od kilkudziesięciu do kilkuset programów afiliacyjnych udostępnionych za pomocą naszej platformy przez kilkudziesięciu reklamodawców. W programach afiliacyjnych znajdziemy trzy modele rozliczeń: CPS ( Cost Per Sale) - prowizja przyznawana na podstawie wartości koszyka zakupów. Rozliczana procentowo wg. stawki ustalonej przez reklamodawcę CPL ( Cost Per Lead ) - prowizja przyznawana za poprawnie wypełniony formularz i pozyskanie lead. Reklamodawca płaci za pozyskanie klienta, lub za pozysktanie danych kontaktowych. CPA ( Cost Per Action ) - prowizja przyznawana za konkretną akcję ustaloną przez reklamodawcę np. wzięcie pożyczki 3. IVR - umożliwia wykorzystanie połączeń głosowych na numerach o podwyższonej opłacie. Usługa IVR zapewnia interaktywną obsługę dzwoniącej osoby (funkcjonalność automatycznego Call Center) oraz umożliwia dokonanie płatności za pomocą połączenia telefonicznego. W tym modelu posiadamy 2 stawki dostępne w panelu. 4. SMS czat - dzięki tej funkcjonalności można zarabiać na płatnych rozmowach SMS. Wydawca otrzymuje prowizję za każdą wiadomość wysłaną podczas korespondencji. Podobnie jak w przypadku IVR, za obsługę użytkownika końcowego odpowiada Call Center. Mało? Zapraszamy do rejestracji a następnie zakładki programy! Poza wszystkimi funkcjonalnościami posiadamy gotowy do pomocy support! Zachęcamy nawet początkujących którym pomożemy postawić pierwsze kroki. Zapraszamy do kontaktu!
 3. Należy kierować się logiką. Programy partnerskie zawsze będą wypłacane jeśli obie strony zarabiają, zyskują. Złudne aluzje niektórych fake programów oferujących nielogiczne stawki - kończą się scamem i brakiem zarobków.
 4. coalco.pl

  Dosłownie kosmetyczne, sama zasada chyba w ogóle się nie zmieniła Zobaczymy co dalej.
 5. Dla osób poszukujących zarobku stabilnego a zarazem wymagającego pracy - programy partnerskie są idealną decyzją. Wiele osób utrzymuje się tylko i wyłącznie z działania na powyższych programach.
 6. Witajcie serdecznie. Mylead to sieć afiliacyjna która postanowiła dołączyć do społeczności forum Już niedługo temat z najnowszymi informacjami o nas!
 7. Narzekanie-nasz sport narodowy

  Dokładnie tak. Zwracamy na to uwagę bo nasza mentalność wciąż jest do tego przyzwyczajona. Dużo łatwiej jest narzekać i czekać w stagnacji zamiast ruszyć się do działania
×