Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
grubas

Stażysta
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O grubas

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. golden-tea.com

  poziom zabezpieczenie tego wynalazku marny, jakieś kilkanaście dni temu ktoś mi się zalogował na konto i przelał na swoje konto Paayer ok. 30 RUB. Odradzam zatem wchodzenie w ta gierkę, wpłacanie jakichkolwiek nawet drobnych kwot tym bardziej niewskazane. Jeśli chodzi o energię, to mój przedmówca ma rację potrzebna jest energia i przelicznik wykupowania, a raczej zamiany złota na energię się nie zmienia. Za to do wypłaty współczynnik (kolejna znikąd wyjęty współczynnik, żeby tylko utrudnić wypłaty) ciągle maleje i w ten sposób wypłaca się z dnia na dzień co raz mniej RUB. Szkoda zatem nerwów i straconych cennych minut, a nawet sekund życia. Jeśli ktoś nie zaczął przygody z tym wynalazkiem, to całkowicie odradzam.
 2. nie polecam wchodzić, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia. Stronka ma problemy techniczne z wypłatami, wczoraj po kilku próbach udało mi się wypłacić tyle ile miałem, dzisiaj znowu są problemy. Wyczuwam szybkie zamknięcie stronki. Więc jeszcze raz odradzam inwestowanie nawet drobne RUB w ten wynalazek.
×