Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
analizator1

Forumowicz
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Dobry

1 obserwujący

O analizator1

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Skarga, pepperoniss mnie obraża

  Wracam po kilku dniach odpoczynku i widzę że obrażania mnie ciąg dalszy. Widzę że do obrażania mnie dołączył @Pioter. Stąd moje pytanie do @Egzekutor, kiedy można byłoby się spodziewać jakiegoś werdyktu w tej sprawie? Ja się normalnie wypowiadałem w tematach a to Ty zacząłeś mnie wyzywać od idiotów, błaznów, hobbitów (trollów) nie wiadomo z jakiego powodu. Ja nie gram w żadną grę bo nie mam żadnego powodu. To Ty masz jakiś powód aby grać w swoją grę w której mnie obrażasz i atakujesz. Oczywiście, że wykorzystujesz. Wykorzystujesz innych użytkowników, żeby przypisać mi jakieś haniebne zachowania wobec nich, których w rzeczywistości się nie dopuściłem. Nie wystarcza Ci że mnie obrażasz, to wyciągasz grubsze działo i pozorujesz że próbuję robić idiotów z innych użytkowników. Wykorzystujesz innych użytkowników do swojej obrzydliwej gry, aby mnie z nimi skłócić, bo innego wyjaśnienia Twojego zachowania nie widzę. Ja i inni użytkownicy możemy mieć różne poglądy i dyskutowaliśmy normalnie o nich, a Ty próbujesz perfidnie zniszczyć tą atmosferę wzajemnej dyskusji. Zgłaszam obrażanie mnie przez @Pioter który napisał że mój poziom inteligencji jest denny i jest to dla mnie obraźliwe. Tak nie może być, żeby tolerowane było takie obrażanie. Zwłaszcza że ja z @Pioter tutaj nie rozmawiam, a on tu wpadł i bez powodu zaczął mnie obrażać, mimo że ja nawet nic o nim nie pisałem. Właśnie tak się to zaczyna. Najpierw @pepperoniss zaczął mnie obrażać, teraz dochodzi do niego @Pioter. Za chwilę może dojdzie ktoś kolejny i może będzie to eskalowało. Skoro tak twierdzisz to nie masz pojęcia co to jest trollowanie. Ja nie troluję tylko piszę moje poglądy tak samo jak Ty piszesz swoje. Już Ci pisałem, żebyś reagował jeśli wg Ciebie troluję, jesteś moderatorem, a trollowanie jest tu karane. Skoro nie reagujesz, ani inni moderatorzy nie reagują to dochodzę do wniosku, że nie troluję. Tym bardziej dziwne jest to że przypisujesz mi trolowanie, którego nie robię. To chyba oczywiste. Przecież to właśnie Ty oskarżasz mnie że troluję. Skąd miałbym wiedzieć, które wg Ciebie moje posty naruszają regulamin abym miał je zgłaszać. Jakiś absurd. Ja nie uważam żebym trolował, a jeśli Ty uważasz, to reaguj. Ja nie jestem wróżką abym czytał w Twoich myślach i wiedział które moje posty wg Ciebie są niezgodne z regulaminem i je zgłaszał. Przecież tu brak jakiejkolwiek logiki. To jest właśnie Twój problem, że nie widzisz nic obraźliwego w czymś co jest obraźliwe. Tyle razy mnie już obraziłeś, że nic dziwnego że nie dostrzegasz w tym niczego złego. Mogę śmiało stwierdzić że Twoje obrażanie mnie stało się już powszednie i normalne w Twojej retoryce. Problem jest u Ciebie, bo się do takiego zachowania już na tyle przyzwyczaiłeś że nie dostrzegasz tego że jest złe.
 2. Skarga, pepperoniss mnie obraża

  To Ty mnie określasz jako idiotę i błazna. Ty udajesz że nie rozumiesz czy tak na poważnie? Szczyt bezczelności to co tu piszesz. Ale nie sprowokujesz mnie abym Cię obraził tak jak Ty mnie obrażasz. Szczyt bezczelności, bo wciągasz w tą sprawę innych forumowiczów. Jest to niesmaczne i prymitywne, aby posługiwać się innymi forumowiczami wykorzystując ich do oskarżania mnie że robię z nich idiotów. To po prostu brak słów co tu się dzieje. Jestem zszokowany że taka osoba pilnuje tu regulaminu i jest moderatorem. Nawet przez myśl by mi nie przeszło aby z kogoś robić idiotę. Niby z jakiego powodu. Nie ma takiego powodu. Ja w przeciwieństwie do Ciebie staram się szanować innych nawet jak mają inne zdanie od mojego. I jeszcze obrzydliwie piszesz że mi to sprawia radochę. Po prostu brak słów. Jeśli Twoim celem było pozbycie się mnie i zniechęcenie mnie do udzielania się w pozostałych tematach na forum to właśnie cel osiągnąłeś. Przestaję się tam wypowiadać przynajmniej do czasu weryfikacji tej skargi przez admina forum. Bo nie będę tolerował obrażania mnie za moje poglądy i insynuowania że robię z innych idiotów. Nic dziwnego, że w tematach o dascoinie, futurenet i pewnie jeszcze innych nie wypowiadają się osoby które pozytywnie postrzegają projekty. Gdzieś w tych tematach czytałem że takie osoby nie udzielają się bo nie mają argumentów. Ale po tym co mnie tu spotyka to prędzej uwierzę że się nie wypowiadają bo chcą uniknąć tego że się będzie ich obrażać.
 3. O ile mi wiadomo to na dzień dzisiejszy nie da się tak zapłacić.
 4. Skarga, pepperoniss mnie obraża

  Przecież czym innym jest stwierdzenie że ktoś pisze głupoty lub że ktoś pisze idiotyzmy, od nazwaniem takiej osoby głupią, albo idiotą. Ja też mogę mieć zdanie że piszesz głupoty, idiotyzmy, ale nie nazwę Cię idiotą albo głupkiem, a jakbym Cię nazwał to pewnie dostałbym ostrzeżenie. Ale nie o to tu chodzi, chodzi o to, aby się szanować nawet jeśli obie osoby prezentują odmienne poglądy. No i właśnie się wymigujesz. Bo nie napisałeś że piszę idiotyzmy, lecz że robię z siebie idiotę. Przecież ja nigdzie nie oczekuję że ktoś przyzna mi rację na moje poglądy. Ja jedynie oczekuję kulturalnej dyskusji bez obrażania, a tu widzę kolejny raz jestem obrażany. Ja nie wiem, czy Ty nie możesz ograniczyć się do odnoszenia się tylko do tego co piszę, a nie oceniać moją osobę i to w postaci wyzwisk? Np temat o dascoinie jest o dascoinie, a nie o mnie, żeby mnie oceniać.
 5. Nie mylę się. I nie wtłaczaj mi że mam myślenie Pana Jacka. Ja nie ze wszystkim się z nim zgadzam, więc nie myślę tak jak on. Nie jestem naganiaczem. Jak łatwo Ci przychodzi oceniać drugiego nie znając go. Ja mogę mieć taką, czy inną opinię o dascoinie, i jednocześnie nie promować go nieetycznie i tego nie robię. Mylisz wyrażanie prywatnej opinii o czymś z aktywnym nieetycznym działaniem nastawionym na szukanie poleconych. To są dwie różne rzeczy. Nie jest prawidłowe, co wcześniej wykazałem i udowodniłem. Jestem członkiem tego forum, a mam wrażenie, że moje prawo do wyrażania moich opinii o dascoinie jest zaburzone ze względu na presję której jestem poddawany w postaci niekulturalnych odzywek wobec mnie, co mnie zniechęca do pisania na temat dascoina. Jak byś nie wiedział, to projekt nie jest jeszcze dostatecznie rozwinięty, o czym wcześniej pisałem. Ja np. wolę kiedy projekt jest rozwijany powoli z rozumem, niż na łapu capu z masą błędów. Jeśli wolisz rozwój w stylu łapu capu, to tu go nie znajdziesz. @Pioter, na Twój niekulturalny wpis nie będę odpowiadał. Napiszę jedynie że nikogo nie straszę, a jedynie ostrzegam o możliwych konsekwencjach, gdyby twórcy dascoina chcieli dochodzić swoich praw. A czy będą dochodzić to ich sprawa, nie moja.
 6. Skarga, pepperoniss mnie obraża

  O i znowu mnie obrażasz. Takie obrażanie za to że ktoś ma inne poglądy to jest tutaj normą? Płaskoziemców też obrażasz? Albo tych co popierają inne partie polityczne od tej co Ty popierasz bo mają inne poglądy? W regulaminie znalazłem taki zapis: "Naturalnym jest, iż nie każdy musi mieć taką samą opinię jak nasza. Jesteśmy róznymi ludźmi, z różnym doświadczeniem i usposobieniem, dlatego szanujmy zdanie odmienne od naszego." Ja mam inne opinie na temat związane z dascoinem, futurenet, a widzę brak szacunku i ciągłe obrażanie mnie. Ja Ciebie nie obrażam i wymagałbym tego samego. Jeśli wg Ciebie troluję to po prostu mnie zbanuj i zniknie problem. Jeśli obrażasz mnie, bo chcesz mnie zniechęcić do wyrażania moich opinii to może w końcu Ci się to uda. Jednak wówczas niewiele będziesz się różnił od adminów grup fejsbukowych którzy usuwają ludzi którzy napiszą coś niewygodnego, a których tak krytykowałeś.
 7. Raczysz sobie chyba kpić. A gdzie tu masz fakt negatywny? Masz dwa składniki: fap oraz pozostałą część programu. Raczyłeś dokonać obliczeń dotyczących fap, a pozostałą część programu ominąłeś. To tak jakbyś chciał z połowy puzzli ułożyć cały obrazek. Choćbyś nie wiem jak się gimnastykował, nie da się tego zrobić bez pozostałych puzzli. I tak samo Twoje obliczenia są niekompletne. Nie wciskaj kitu, że nie da się udowodnić, że przykładowo 2-3=-1 Jeżeli "2" symbolizuje dochody z pozostałej części firmy, a "-3" symbolizuje straty czy też zobowiązania z fap wg Twojej teorii, to wynik jest "-1". Gdzie Ty widzisz tu fakt negatywny? Robisz obliczenia dotyczące jednej części programu (fap), robisz obliczenia drugiej części programu (pozostałe dochody), następnie sumujesz i wychodzi wynik. Nie mów że tego nie da się zrobić bo podważasz podstawowe zasady ekonomii i matematyki. Na dodatek o ile pamiętam ja nigdzie nie twierdziłem że firma pokrywa zobowiązania fap przez pozostałe części programu. Ja jedynie zwróciłem uwagę na element tutaj pomijany czyli że firma oferuje produkty i je sprzedaje i z tego ma też kasę. A Ty zakwestionowałeś że firma ma jakiekolwiek produkty. Więc żądasz ode mnie abym udowodnił coś do czego się nie odnosiłem. Żadnym faktem nie jest bo tego nie udowodniłeś, co wykazałem powyżej. A przynajmniej nie jest faktem udowodnionym, czyli co najwyżej jest przypuszczeniem i to też bazującym na niekompletnych obliczeniach.
 8. Naprawdę dobre jest to co piszesz. Stoisz na stanowisku że program to oszustwo. I na potwierdzenie dokonujesz wybiórczego wyliczenia że fap generuje zobowiązania których nie będzie w stanie zrealizować. Otóż ja nie muszę udowadniać że inne dochody pokryją zobowiązania. To Ty powinieneś udowodnić, że suma zobowiązań i innych dochodów jest ujemna, skoro twierdzisz że ten projekt to oszustwo. A Ty wybrałeś sobie wąski wycinek programu i tylko na nim bazując próbujesz dopasować go do własnego poglądu, pomijając inne elementy. Analizując w ten sposób to można dosłownie wszystko zdyskredytować. Wystarczy wybrać jeden najbardziej pasujący do negatywnej teorii element, a pozostałe pominąć. Skoro twierdzisz, że to oszustwo, skoro twierdzisz, że to wcześniej czy później padnie, to pokaż calokształt wyliczeń wszystkich elementów składających się na program, a nie wybiórczo jeden z nich bo to nie ma nic wspólnego z realizmem i rzetelnością.
 9. To Ty mi odpowiedz, przecież sam pisałeś że można to zrobić za 50tys. Przecież kolejne elementy z planu są realizowane. Miał powstać dascoin? Powstał. Miał wejść na giełdę wewnętrzną? Wszedł. miał wejść na giełdy zewnętrzne? Wszedł. Miały być duże eventy? Były. Miała być możliwość kupowania za dascoiny? I właśnie ta możliwość zaczyna się realizować. Pierwsze zakupy dokonane. Więc kolejne elementy ekosystemu się realizują i rozwijają. Kiedyś ich nie było, teraz są. Jeśli Ty widzisz same porażki projektu to ja nic na to nie poradzę.
 10. Skarga, pepperoniss mnie obraża

  Z pierwszej wypowiedzi wyjąłeś zdanie z kontekstu. Cała wypowiedź brzmi: "Możesz mnożyć co chcesz przez co chcesz i dodawać co chcesz a wynik swych działań nazywać zyskiem. Wszak Polska to wolny kraj i nie można nikomu zakazać robienia z siebie idioty." W pierwszym zdaniu odnosisz się bezpośrednio do mnie i to określa sens dalszej części, która nadal odnosi się do mnie bo jest kontynuacją pierwszego zdania. Jakbyś w pierwszym zdaniu napisał "Można mnożyć przez co się chce..." itd w formie bezosobowej, to sens całej wypowiedzi nie odnosiłby się do mnie, a tak odnosi się do mnie. A co do błazna, to waśnie mi uzmysłowiłeś że zrobiłeś jeszcze coś gorszego niż przezwanie mnie błaznem. Stwierdziłeś że ja sam określam siebie samego jako błazna, skoro niby mi samemu to nie przeszkadza. To po prostu brakuje już słów żeby to opisać. Ktoś mi próbuje wmówić, że sam siebie określam jako błazna. To już nie jest zwykłe obrażanie, to jest wyższy level inteligentnego atakowania. To ja rozumiem, że tu nie mam prawa mieć swoich poglądów które są inne od głównego nurtu, bo to znaczy że troluję. To jest coś na zasadzie dyskryminacji za prezentowanie odmiennych poglądów. W regulaminie znajduje się lista z ostrzeżeniami i tam jest trolowanie. To skoro wg Ciebie troluję to dlaczego nie dostaję ostrzeżeń? Widziałem Twoją ostatnią prowokację sugerującą że masz władzę wywalić mnie z forum, ale tego nie zrobisz. Dodałem to do skargi, bo tak nie może być żeby tolerować takie zachowanie.
 11. To masz błędne zdanie. Nie jestem nim. Jest takie powiedzenie: "Nie mierz wszystkich tą samą miarą". To że niektórzy wchodzą w dascoina dla pieniędzy, nie oznacza że wszyscy tak robią. Skoro można zrobić za 50 tys bez eventów, to dlaczego jakoś nikt nie zrobił? A wiesz co to jest rozwój wielopłaszczyznowy? To taki rozwój, który rozchodzi się w wielu kierunkach na raz. Jeśli ukończenie jakiegoś elementu nie jest niezbędne do rozwoju innego elementu, to można te elementy rozwijać jednocześnie, a nie jeden po drugim. Nie jest karalne, o ile się nie mylisz i jest tak jak piszesz. Jeśli jest inaczej, to za takie oskarżenia można ponieść konsekwencje. Wciskanie kitu to by było jakby nic nie robili. A tu jednak robią. Może mają opóźnienia, ale im większy projekt, im więcej kierunków rozwoju, tym większe prawdopodobieństwo że wystąpią jakieś komplikacje i opóźnienia. To nic nowego. Możesz sobie tłumaczyć jak chcesz, ale to nie sprawi, że Twoje tłumaczenie będzie prawidłowe, skoro jest błędne, co wykazałem wcześniej. "Das" oznacza "To" i Twoje prywatne tłumaczenie tego słowa nic nie zmieni. Co najwyżej możesz narazić się na śmieszność, a jak będziesz gadał z Niemcem po niemiecku, to nie zrozumiesz co do Ciebie mówi. Ale rób jak chcesz. I dochodzimy do wniosku, że każdy może kupić to co chce, nawet jeśli ktoś inny uważa że to coś jest nic niewarte. Już o tym pisałem jakiś czas temu. Jednemu podoba się jedno, innemu co inne. I tak to działa. A że trafią się cwaniaczki, co mogą oszukiwać i sprzedawać coś czym to coś nie jest? Taki jest świat. Mnie też się to nie podoba, ale wyplenić się tego nie da. A co niby jest na giełdach jak nie Dascoin? A jak Dascoin ma jakąś cenę na giełdzie to co ma tą cenę jeśli on by nie istniał? Zastanów się co piszesz. Dascoin to fakt.
 12. Zgłaszam, że @pepperoniss obrażał mnie publicznie na forum. W tym poście nazwał mnie idiotą https://www.hyipforum.pl/topic/12549-futurenet-tak-powinien-wyglądać-monetyzujący-facebook-wwwfuturenetclub/?page=57&tab=comments#comment-557063 Na początku oceniłem że obraża ogólnie ludzi, ale teraz stwierdziłem że to mnie obraził bo odnosił się bezpośrednio do mnie więc określenie "idiota" padło w stosunku do mnie. Kolejne obrażanie padło w tym poście: https://www.hyipforum.pl/topic/12549-futurenet-tak-powinien-wyglądać-monetyzujący-facebook-wwwfuturenetclub/?do=findComment&comment=557292 Otwarcie nazwał mnie forumowym błaznem. Ponadto @pepperoniss regularnie od jakiegoś czasu nazywa mnie hobbitem. Np tu: https://www.hyipforum.pl/topic/16598-dascoin-wwwcoinleaderscom-obecnie-netleaderscom/?page=187&tab=comments#comment-557153 https://www.hyipforum.pl/topic/16598-dascoin-wwwcoinleaderscom-obecnie-netleaderscom/?page=189&tab=comments#comment-557296 I mimo że w którymś wątku zapytałem go o co mu chodzi kiedy mnie tak nazywa, to mi nie odpowiedział. A ponieważ dopuścił się obrażania mnie, to wydaje mi się, że nazywając mnie hobbitem, dąży do ośmieszenia mnie, umniejszenia mojej osoby, bo wpisuje się to w takie jego zachowanie. Najgorsze jest to, że obraźliwe określenia padają ponieważ mam inne poglądy na dyskutowane tematy bo jakoś nikogo innego kto ma zbieżne poglądy z jego poglądami nie obraża. Niby jest na forum wolność słowa, ale jest ono tłamszone przez obraźliwe teksty wobec mnie. Bo obraźliwe określenia tak jakby zniechęcają do dalszej dyskusji. Więc odczuwam to jako formę presji, że jeśli będę prezentował odmienne poglądy, to spotkam się z obraźliwymi określeniami na swój temat. I komu dalej by się chciało w takiej atmosferze dyskutować? A ja nie jestem taki, żeby na obraźliwe teksty odpowiadać takimi samymi tekstami na kogoś i nie dążę do obrażania kogokolwiek nawet jeśli mnie ktoś obraża. Jeszcze bardziej dziwi fakt, że @pepperoniss jest moderatorem, czyli kimś kto pilnuje regulaminu, więc sam powinien go przestrzegać i być kulturalny. A dodatkowo w kolejnym poście napisał: https://www.hyipforum.pl/topic/16598-dascoin-wwwcoinleaderscom-obecnie-netleaderscom/?page=189&tab=comments#comment-557296 @pepperoniss sugeruje że ma dużą władzę aby mnie wywalić z forum, ale robi łaskę że tego nie zrobi. Nie wiem, czy moderator powinien wykorzystywać swoją władzę i pełnioną funkcję do takich prowokacji i poniżania mnie. I jeszcze sugeruje że miałbym satysfakcję z tego że zostałbym wykopany. To jest żenujący język i zachowanie. Oczekiwałbym zatem jakiejś reakcji na nieodpowiednie zachowanie pepperonissa tak, aby to się w przyszłości nie powtarzało. I również prosiłbym o nienazywanie mnie hobbitem cokolwiek to znaczy w mniemaniu @pepperonissa.
 13. Dosyć tego dobrego. Miarka się przebrała. Zaraz zgłoszę Ciebie i Twoje obrażanie mnie. Byłem cierpliwy, mogłem wybaczyć pojedyncze zachowania, ale to ma swoje granice, które przekroczyłeś. Żadne bzdury. Jak Ci się nie podobają ich produkty to nie musisz ich kupować. To że ich nie kupisz nie znaczy że inni ich nie kupią. Akurat jeden klient w te czy wewte nie robi aż takiej różnicy, że firma popadłaby z tego powodu w problemy finansowe. Czy Ci się to podoba, czy nie, to tam są produkty. Np. Future Cloud, Landing pages, Future Blog, Futurenet Ads i inne. Więc albo coś Ci się pomyliło albo nie znasz działania firmy, albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd. Te produkty są jawne i można o nich poczytać w internecie. One istnieją. Jeśli piszesz o mnie, to tylko świadczy o tym, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Bo ja nie jestem w tym programie. Zresztą o tym programie dowiedziałem się właśnie z tego forum co możesz wywnioskować z pierwszych moich postów. Aktualnie obserwuję ten program i może wejdę w niego. Skoro pokusiłeś się o stwierdzenie że fap generuje olbrzymie zobowiązania to jednak należałoby to podeprzeć jakimiś dowodami. A skoro narzekasz że nie masz sprawozdania firmy, a jednocześnie twierdzisz że generuje olbrzymie zobowiązania, to znaczyłoby że dysponujesz innym źródłem wiedzy. Szkoda jednak, że to inne źródło utajniasz, tym bardziej, ze piszesz, że udowodnienie polega na prostych działaniach matematycznych. Ponadto fap to tylko jeden z wielu elementów całej firmy. Co z tego że obliczysz fap, jak nie weźmiesz pod uwagę innych elementów składających się na całość działalności firmy. Wtedy to będą obliczenia niekompletne nieodzwierciedlające całokształtu. Offtop. Jeśli uważasz, że jakikolwiek post narusza Regulamin zgłoś go do moderacji lub otwórz wątek skargowy. Ten wątek nie służy do sygnalizowania dostrzeżonych naruszeń regulaminu!
 14. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Nie sądzę aby bilety były tylko za dascoiny. Im więcej udostępnionych możliwości płatniczych tym lepiej. Po co się ograniczać do jednej, no chyba że by dascoin wyparł inne środki płatności, ale to potrwa. Więc lepiej aby było dostępnych więcej metod płatności, bo zawsze można jakąś metodę zlikwidować jak zostanie wyparta przez inne. A i ludzie wolą mieć więcej możliwości płacenia i dla firmy też dobre, bo przyciągnie więcej klientów.
 15. To nazywaj go jak chcesz. Tylko się nie zdziw jak jak pewnego dnia zostaniesz oskarżony o oskarżanie firmy o piramidalność i oskarżanie twórców o oszustwo. O, kolejny co obraża ludzi, tylko dlatego że ktoś wszedł w projekt. Żałosne to jest. To się zastanawiaj... No właśnie to jest rozwój. Wcześniej nie było kart do płacenia, i wreszcie 5 osób dostało. Więc to jest rozwój. Mały kroczek, ale rozwój, bo pojawiło się coś czego wcześniej nie było. Więc idzie do przodu a nie się cofa. Może trochę wolno, ale do przodu. Dostrzegasz już różnicę miedzy rozwojem a cofaniem się? Akurat kubki termiczne były przykładem. Widząc Twoje negatywne nastawienie, to jakiego produktu by tam nie kupili, to pewnie i tak byś skrytykował. Nic, o ile jest to zgodne z prawdą. Ale kiedy błędna wizja piramidalności firmy zaczyna wygrywać z rzeczywistością, to wizje przyszłości nabierają pesymistycznego wyglądu i koło się zamyka. Jeśli o Netleaders wiesz tyle co o języku niemieckim, to nic dziwnego, że myślisz że ta firma to piramida i błądzisz. Rodzajnika przeważnie się nie tłumaczy na polski, a jeśli już, to "das" oznacza "to". Natomiast "jakiś" po niemiecku to "ein". Tu masz rzetelny opis tego https://niemiecki.ang.pl/gramatyka/rodzajnik/wstep Więc Twoje określenia typu "jakiś dascoin", itp są wytworem Twojej wyobraźni, bo z poprawnym tłumaczeniem słowa "das" na polski niewiele ma to wspólnego bo to słowo oznacza co inne. Bo dascoin jeszcze nie doszedł do optymalnych swoich możliwości. Kiedy dojdzie, kiedy wszystkie elementy dasekosystemu będą rozwinięte, to wtedy będzie można ocenić jego działanie. To tak jakbyś chciał wypróbować jak działa nowatorski samochód, ale ponieważ jest on w trakcie budowy, to narzekasz że jest do kitu bo nie działa, albo działają tylko niektóre funkcje a nie wszystkie. Bo ja nie twierdzę że tu jest hejt, jad i wszystko co najgorsze, mimo że kilkukrotnie byłem tu obrażany. Jak byś zobaczył co się dzieje na wykopie, to tam to dopiero jest hejt, bluzgi, oczernianie na dascoina i optymistów. Ja tam nawet nic nie piszę i omijam tamto środowisko, bo szkoda tracić czas na takie patologiczne zachowania. Nie kłócę się, przedstawiam mój punkt widzenia. Robisz ze mnie agresora, podczas gdy to ja byłem ofiarą, bo byłem obrażany, i mimo to starałem się ze swej strony nikogo nie obrażać. Więc to nie ja wytwarzam negatywną energię. I najważniejsze, napisz mi jeszcze o co oskarżam większość użytkowników? No o co? Ja tu widzę że jest odwrotnie. Choćby przykład z zacytowanego wcześniej fragmentu, że osoby wchodzące do projektu mogą być miernotami intelektualnymi. Zapytam jeszcze raz, kto w takim razie kogo tu atakuje, oskarża, itp? Kto prowokuje kłótnię? Kto wytwarza negatywną energię? Liczy się całokształt rozwiązań. To tak jak np. z chemicznymi wynalazkami. Na przestrzeni wieków wynaleziono różne substancje. I dzisiaj niejednokrotnie używa się tych różnych substancji do tworzenia nowych odkryć nowych substancji. To że dascoin używa elementów które są znane, nie oznacza, że calokształt projektu nie może być innowacyjny. Akurat dascoinexplorer idzie na wykresie w górę, a hyipforum w dół, więc istotniejsze jest to czy tendencja wykresu jest wzrostowa czy spadkowa, a nie że akurat znajdują się na podobnym poziomie. Zresztą dla dascoinexplorera to i tak sukces, ze zaledwie po kilku miesiącach jest na takim poziomie i idzie w górę a nie w dół.
×