Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
analizator1

Forumowicz
 • Content count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

1 Follower

About analizator1

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

1344 profile views
 1. Skoro są problemy z wypłatami to zgłaszam program do SCAMU. Bardzo zły pomysł twórców programu. Dobrze że nie wszedłem do tego programu, intuicja mnie nie zawiodła. Nie lubię jak ktoś mi rozkazuje w taki sposób. A jakbym zainwestował wcześniej w program i teraz bym się dowiedział że nie mogę być w innym programie to tak jakbym dostał pocałunek śmierci. To jest jakaś tragedia co oni wymyślają. Mam nadzieję że ludzie się nie dadzą takiemu szantażowi.
 2. I co z tym śledztwem CBŚ? Są jakieś aresztowania czy coś, czy będą się tak kolebać miesiącami albo latami i na koniec się okaże że nic z tego nie wyszło i miliony zł wydane na śledztwa, ekspertyzy się zmarnują. No ale PiS już pokazał w tej kadencji że łatwo potrafi roztrwonić pieniądze na jakieś głupoty, a mając służby w garści może sterować jakie śledztwa wszczynać i przeciw komu nawet jeśli z góry wiadomo że wynik może być mierny. Służby Powinny mierzyć siły na zamiary i nie ulegać wpływom polityków. Firma zmieniła nazwę i trochę model biznesowy więc jest nowe rozdanie. Nie podoba mi się to bo to tak jakby zdrada własnych wartości w imię czego? Ucieczka przed negatywnym echem śledztwa? Ten program schodzi na psy i zmiana nazwy i jakieś tam podróże nic nie dadzą. Uwikłali się w oskarżenia i w śledztwo i to już nie ma szans na polepszenie sytuacji. A wystarczyło aby od powstania programu nie pozwalać naganiaczom na okłamywanie ludzi. A teraz ludzie słusznie zeznają na przesłuchaniach i naganiacze robią w portki, a właściciele firmy kombinują jak odwrócić nieunikniony los porażki. Mam gdzieś taki program.
 3. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Dla mnie też nie jest to problemem że go nie znam. A jak za radą pepperonissa zapytałem kto to jest to nie dostałem odpowiedzi. Więc widocznie nie jest to ktoś istotny skoro nie dostałem odpowiedzi. Także nie czuję się stratny że nie wiem kto to jest.
 4. Ja nie pytam się Ciebie i nie pytam co Ci się wydaje, tylko pytam się o fakty, czy firma oficjalnie rozgłaszała informacje że "nigdy nie będzie tak tanio", czy to może sobie taką taktykę wymyślili naganiacze. Bzdura. To że ktoś gdzieś poleciał i się spotkał w firmie nie sprawia z automatu że ktoś zacznie pełnić jakąś funkcję w firmie. Nic mi nie wiadomo aby liderzy którzy polecieli do Belgradu zostali zatrudnieni w firmie przez co miałaby się rozmyć odpowiedzialność za rozgłaszanie haseł o których mowa. To wskaż to. Na razie nic nie wskazałeś, a tylko rozmywasz temat. No i co z tego? Promocja może sobie być, przecież nie jest ona czymś złym. Problem jest wtedy, gdy ktoś tę promocję rozgłasza w sposób nieuczciwy i dodaje swoje hasła. Firma sobie zrobiła promocję i pytanie jest takie, czy to firma rozgłaszała że nigdy taniej nie będzie, czy może naganiacze to wymyślili aby zwerbować ludzi.
 5. A czy to Netleaders rozgłaszało że "nigdy nie będzie tak tanio", czy naganiacze sami taką taktykę wymyślili? Bo nie mogę się połapać kogo tu obwiniasz. Raz piszesz o sprzedawcy (czyli chyba o firmie, bo naganiacz nie jest sprzedawcą i nie dysponuje produktem), a na końcu piszesz o liderach i zaganiaczach (czyli nie o firmie). A jeśli to firma rozgłaszała takie hasło to jesteś w stanie to pokazać że tak było? Jeśli osoba zaakceptuje regulamin to czemu nie? W końcu godzi się na to co jest w regulaminie. Jeśli ktoś pozwoli żeby go dymać to jego wola i wybór. Natomiast jeśli ktoś go dyma niezgodnie z regulaminem to już taka osoba może mieć słuszne pretensje. I tam nie ma żadnych ukrytych informacji. Jeśli wydaje Ci się że w regulaminie są ukryte informacje to raczej oznacza że nie doczytałeś dokładnie regulaminu. I to jest główny powód. Ludzie wpłacają pieniądze, nie czytają regulaminów, albo czytają z niezrozumieniem, a później mają pretensje. I nie tylko dascoina się to tyczy ale i wielu innych programów.
 6. Nie pokażę bo nie jestem pracownikiem tej firmy i nie mam dostępu do zgromadzonych tam danych osobowych użytkowników, a zaganiacz też nie ma obowiązku publicznie ogłaszać że został wywalony. Zresztą zaganiacz by się nawet nie przyznał chcąc uchronić swój dotychczasowy wizerunek. Nie pokażę, bo nie mam dostępu do gromadzonych w firmie danych osobowych użytkowników. Jeśli ktoś taki by był to ja nie zabraniam się komuś takiemu ujawnić. ERROR. Jedyne co, to nie słychać o takich przypadkach, a to nie wyklucza że takich przypadków nie ma. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to nie musiałbyś rzygać. To już Twój prywatny wymysł o Amber Gold. Ja nic o tej firmie nie pisałem, tylko ogólnie się odnosiłem, że są różne firmy i różne sytuacje mogą w nich zaistnieć. Więc nie wkładaj mi w usta że pisałem coś o Amber Gold.
 7. Jak tam @pepperoniss, znalazłeś już jakąś oficjalną informację potwierdzającą Twoje DD, że firma najpierw KUPUJE apartamenty aby później na nich zarabiać? Bo wiesz, są różne metody zarabiania i nie muszą się one wiązać z koniecznością zakupu apartamentów Jaki medalik? Człowieku, o czym Ty w ogóle piszesz? Czas trwania programu nie jest jedynym wyznacznikiem stabilności. Program może trwać i 10 lat i może cały czas być niestabilny, zmieniać zasady, przerywać wypłacanie, itd. A inny program może trwać tylko rok i być w tym czasie stabilny. Program w swojej nazwie ma wyraz "Investments" czyli "Inwestycje". Więc już na podstawie nazwy programu można się tego domyślić że tam się inwestuje.
 8. Nie jest zachętą o ile system w firmie nie został stworzony z przeznaczeniem do robienia wałków. Jeśli system w firmie został stworzony do uczciwej działalności, to nie można mówić że celem stworzenie takiego systemu jest zachęcanie do robienia wałków. A że czasem jakiś pracownik może zrobić jakiś wałek, to jak by się tak przypatrzeć to w każdej firmie pracownik może zrobić jakiś wałek. Bezpośrednią zachętą do robienia wałka jest najczęściej możliwość ukradzenia pieniędzy albo jakichś cennych materiałów, ale to nie jest wina systemu tylko ludzi, którzy tego dokonują.
 9. Jak to nie mam? Właśnie wskazałem błąd matematyczny. A Ciebie to chyba zdenerwowało, że ktoś o odmiennym poglądzie może mieć rację. Ja nie troluję, bo gdybym trolował to bym dostawał ostrzeżenia od moderatora. Więc to jest najlepszy dowód na to. Najwidoczniej moje poprawienie błędu @pepperonissa było dla Ciebie niewygodne, skoro tak agresywnie zareagowałeś. Właśnie miałem to na myśli, tyle tylko że Ty sam w swoim poście napisałeś: I ja Twoją definicję wykorzystałem w moim przekształceniu: Jako zyski rozumiem zyski z innych źródeł, a wyraz "należności" użyłem bo Ty tego użyłeś. Czy należności to to samo co zobowiązania? Tu chyba nie ma istotnej różnicy. I tutaj wreszcie mogę powiedzieć że chyba mnie przekonałeś. Brzmi to bardzo logicznie Tym samym na dobre odpuszczę sobie ten program.
 10. I co z tego że stworzyła system? Samo stworzenie systemu nie jest zachęcaniem do robienia wałków. A jeśli np ktoś stworzy firmę działającą na zasadzie MLM i jeżeli przystąpią do niej nieuczciwi sprzedawcy, to oznacza od razu że firma i system MLM zachęcają do robienia wałków? Idąc tym tokiem myślenia to każdą firmę można by ocenić że zachęca do wałków, tylko dlatego że znalazł się tam jakiś pracownik który robi wałek wykorzystując możliwości którymi dysponuje w firmie.
 11. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Więc się pytam: Kto to jest? Strona programu jest w języku polskim, a że ktoś na innych stronach pisze o projekcie w innych językach, to już nie moja sprawa. Aby wypowiadać się o programie nie trzeba czytać wszystkiego co się na świecie ukaże na ten temat. Kiedyś chyba pisałeś że aby się wypowiadać o programie, nie trzeba w nim uczestniczyć. A ja dodam, że nie trzeba też czytać wszystkiego co się gdzieś tam ukaże. Żeby podważyć to co ten Pan pisze to musiałbym przetłumaczyć tekst, powycinać określone oryginalne fragmenty tego tekstu, następnie wkleić fragmenty przetłumaczone i jeszcze do każdego się odnieść. Szkoda mi czasu na to, a później i tak usłyszę że napisałem bzdurę albo że troluję. Więc nie warto tu się aż tak mocno wysilać.
 12. Sky Way - www.rsw-systems.com

  A ja nie znam tego Pana i nie wiem czy on tu jest znany czy nie. @covciu wrzucił jakąś stronkę w obcym języku i oczekuje że będę ją podważał. To może ja wrzucę tu stronkę sky-way i niech @covciu podważa sobie wszystko co tam jest. To ma być metoda, żeby rzucić komuś linka, i oczekiwać że ktoś będzie się produkował? A na końcu i tak znajdzie się ktoś kto napisze że to bzdury albo coś tam. To nie ma sensu.
 13. Panie matematyku, cały Twój matematyczny wywód jest błędny. Przecież moje równanie brzmi: zyski z innych źródeł + zobowiązania = kwota ujemna Więc Twoje przekształcenie powinno wyglądać tak: zyski + zobowiązania < 0 Bo skoro napisałem w moim równaniu że suma zysków i zobowiązań = kwota ujemna, to znaczy że ta suma jest ujemna, czyli mniejsza od zera. Więc Twoje wyliczenia to, aż Cię zacytuję: Wyszedł Ci absurd bo popełniłeś błąd matematyczny na samym początku Twoich obliczeń, co sprawia, że całe obliczenia i późniejsze wnioski są błędne. Więc to nie moje równanie jest absurdem, tylko Twoje błędne przekształcenia. Gdybyś prawidłowo przekształcił to by wyszło to: zyski + zobowiązania < 0 zyski < - (minus) zobowiązania A ponieważ - (minus) zobowiązania to należności, to w tym przypadku piramida byłaby gdyby: zyski < należności I to jest prawidłowo przekształcone równanie nie posiadające absurdu. Wytrąciłem Ci argument. Ciekawe co teraz napiszesz
 14. Nie rozumiem waszego zdziwienia. Przecież ja zawsze byłem przeciwny cwaniaczkom którzy naganiali do programu. Pisałem o tym nie raz. Czy to dascoin, czy futurenet, to jestem przeciwny nieuczciwemu promowaniu. Pewnie nie czytaliście moich wcześniejszych postów, bo byście o tym wiedzieli że mam takie zdanie o tym.
 15. Dać im ze 20 lat i przymusowe roboty w kamieniołomach i obowiązek naprawienia szkody. Może by się nauczyli że nie wolno oszukiwać ludzi. Ciekawe czy jak ktoś z sali zada niewygodne pytanie to czy go wywalą tak jak robili na grupach facebook.
×