Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
analizator1

Forumowicz
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Dobry

1 obserwujący

O analizator1

 • Tytuł
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Ostatnie wizyty

305 wyświetleń profilu
 1. Sky Way - www.rsw-systems.com

  Ja nie twierdzę na 100% że to konkurencja. Takie luźne przemyślenie. Tak samo luźne jak Twoje przemyślenie, że to jacyś nabici w wagonik ludzie mogli tam głosować. Więc wywal tego WOTa, a dostąpisz zaszczytu oglądania w internecie stron, które były dla Ciebie zablokowane, bo jacyś obcy ludzie zdecydowali za Ciebie że je zablokują.
 2. Przecież ja tu się nie wypowiadałem więc o co Ci chodzi? Widzę że nieźle tu jedziecie po programie. Jakie od razu ponzi oszustwo? Matryca, inwestycja, trading nie świadczy o oszustwie. Oszustwo jest jak ktoś zostanie oszukany. Ktoś został tu oszukany? Mam inne zdanie. Revshary są w miarę stabilne a przynajmniej bardziej stabilne od ponzi. Bo w revshare firma dzieli się zyskiem, a w ponzi płaci z tego co inni wpłacą. Ale nie ma firmy idealnej. Revshary też padają, tak jak pada wiele innych firm, sklepów, itd. Dlatego ludzie nie zastawiają domów, bo jest ryzyko. Ale ryzyko jest wszędzie. A czy gdzieś oni napisali że te apartamenty kupują? Czy zakup apartamentu jest jednym z koniecznych warunków pozwalającm na zarabianiu na nich? Nie twierdzę że nie jest tak jak piszesz, bo jeszcze dokładnie nie zapoznałem się z tym programem, stąd moje pytanie, czy gdzieś jest oficjalna informacja, że ich ten biznes polega na kupieniu a następnie na zarabianiu na apartamentach. Spokojnie, z góry zakładasz, że to jest podstępne wprowadzenie w błąd odnośnie osób poniżej 18 lat w połączeniu z zapisem o usługach skierowanych tylko dla podmiotów gospodarczych. A może ten zapis wynika z jakiejś pomyłki. Nie można tego przecież wykluczyć, że nie jest to celowe, podstępne działanie. Pytałeś się ich o to? Powiedzieli Ci że tak ma być jak jest obecnie i stąd masz takie wnioski, czy może wydałeś werdykt ot tak sobie? Po co zniechęcasz do kontaktu z suportem w tej sprawie że kontakt jest bez sensu? Przecież to jest w interesie użytkowników aby dowiedzieć się czy taki zapis ma być, czy może to pomyłka. Ty nie jesteś w programie więc akurat Ty nie poniesiesz ewentualnych konsekwencji takiego zapisu, ale inni są w programie i jest to w ich interesie aby to wyjaśnić. Najlepiej by było aby skontaktować się z twórcami programu i zgłosić im tą sprawę, aby mogli zareagować jeśli zapis wynika z pomyłki, bo tego nie można wykluczyć. Wyjaśnienie tego jest jak najbardziej w interesie użytkowników.
 3. Sky Way - www.rsw-systems.com

  To gratuluję pomysłu żeby sobie WOT instalować i blokować dostęp do stron. Przecież WOT bazuje na ocenach użytkowników. Wystarczy że jakiejś ilości użytkownikom nie spodoba się jakaś strona, dadzą jakieś negatywne noty i bum, strona uznana za niebezpieczną, złośliwą, a w rzeczywistości niebezpieczna nie musi być. Mnie tam nic się nie wyświetla bo mam chrome. Ale to Twoja sprawa, jak chcesz sobie blokować internet w ten sposób, że pozwalasz, żeby inni oceniali co jest dla Ciebie bezpieczne, a co nie i żeby inni blokowali Ci dostęp. Na stronie skyway nie widzę nic złośliwego, kto wie, czy to nie jakaś konkurencja wymyśliła taką akcję negatywnych ocen tej strony.
 4. Widzę że już wiecie, że jest wywiad z twórcami Futurenet w prestiżowym magazynie biznessman.pl, a co więcej są oni na okładce tego magazynu dostępnego w sklepach. Czy taki prestiżowy magazyn pozwoliłby sobie na taką akcję jeśli firma by miała coś poważnego za uszami? Przecież to by się ten magazyn skompromitował. Dokładnie. Jak zsumujecie te procenty z tych pięciu krajów, to wyjdzie 43,5%. A gdzie reszta? A no właśnie reszta, ponad 56% to ruch z innych państw. A jak widać ładnie na wykresie, ranking strony idzie ładnie do góry. Mieliście wątpliwości na czym firma zarabia, oto odpowiedź z artykułu. Nic dodać nic ująć. "Na czym zarabiacie? SM: Mamy mnóstwo ciekawych produk­tów i szereg narzędzi dla osób działających w branży sprzedaży bezpośredniej. W ra­mach dostępnych pakietów produktowych, użytkownicy mogą kupić abonamenty w na­szych aplikacjach bądź skorzystać z naszych usług. Co chwilę poszerzamy ofertę i rozwi­jamy nasze projekty. Świetnym przykładem jest sam portal FutureNet oraz platforma reklamowa FutureAdPro. W naszym porta­lu społecznościowym oferujemy możliwość tworzenia reklam tak, jak np. na Facebooku. Codziennie notujemy minimum kilkadzie­siąt tysięcy nowych reklam zamieszczanych przez użytkowników. FutureAdPro to z kolei platforma, która bazuje przede wszystkim na reklamach. Tworzone są nie tylko przez jej użytkowników, ale także przez firmy zewnętrzne. Powołaliśmy do życia dedyko­wany dom mediowy. Sam system przeszedł gruntowną przebudowę – obecnie jest do­stępna zamknięta wersja beta. Z kolei „sta­ra” platforma przebiła w ubiegłym miesiącu ponad miliard wyświetleń! A to jeszcze nie koniec. Pracujemy nad no­wym, rewolucyjnym systemem płatności, skierowanym nie tylko do firm, ale także i do pojedynczych użytkowników, prowa­dzimy platformę aukcyjną, oferujemy prze­chowywanie plików w chmurze, aplikację typu VoIP, kreatory stron, portal tłumacze­niowy."
 5. A to żeś napisał. A ja myślałem że Ty tu będziesz wymieniał całą listę subprojektów, a tu raptem tylko dwa. Niepotrzebnie więc sugerowałeś wcześniej że wszystkie subprojekty są piramidami bo można było mieć odczucie że tam masa piramid jest, a tu tylko dwa subprojekty wymieniłeś z wielu które tam istnieją. Czyli z tego wniosek, że pozostałe subprojekty nie są wg Ciebie piramidami, np. kafejka, sklep internetowy, sprzedaż produktów, itd. Chcąc stwierdzić czy cały projekt jest wypłacalny należałoby zatem udowodnić że subprojekty nie będące piramidami nie pokrywają zobowiązań z subprojektów które są piramidami. Przecież ja wiem że zaganiacze potrafią powiedzieć nieprawdę o programie. Pisałem o tym w temacie o Dascoinie, ale przecież w Futurenet też znajdą się cwaniaczki, którzy chcą zachęcić ludzi poprzez niedobre praktyki. Ponadto chyba nadal nie rozumiesz, że ja mogę przyznać komuś rację o ile przedstawi przekonujące argumenty. W tym wątku przyznawałem już rację odnośnie EFBA, albo odnośnie usuniętych wypłat na konto bankowe i za te zachowania skrytykowałem twórców. Więc nieprawdą jest, że opieram się tylko na tym co powiedzą liderzy i twórcy. Jeśli żal Ci, że nie przytakuję Ci Z drugiej strony nie myśl jednak, że cokolwiek zostanie tu napisane przez Ciebie, czy kogoś innego, to będę to łykał jak pelikan bez przeanalizowania tego. Skoro nie udowodniłeś że program to piramida, bo nie przeanalizowałeś wszystkich jego subprojektów, to nie dziw się że tego nie łykam. Ja analizuję zarówno rzeczy niekorzystne dla programu jak i te korzystne, zatem dostrzegam w programie zarówno korzystne rzeczy jak i niekorzystne, co nie znaczy że będę wierzył w czyjeś przypuszczenia o piramidzie. Pisałem zresztą o tym, że z powodu pewnych wątpliwości wstrzymuję się z wchodzeniem do programu. Natomiast nie widzę na razie powodu, abym miał wszystko negować tak jak Ty to robisz.
 6. Dobrze, dobrze. To możesz mi łaskawie wyjaśnić jakie elementy składowe nazwałeś subprojektami w poniższym zacytowanym fragmencie Twojej wcześniejszej wypowiedzi? Więc możesz wymienić te subprojekty o których pisałeś? Bo chyba nie ma wątpliwości, że w powyższej wypowiedzi użyłeś słowa "subprojektów", czyli się odnosiłeś do subprojektów. Możesz zatem wymienić z nazwy te subprojekty?
 7. Zażalenie na ostrzeżenie

  @pepperoniss z chęcią uznałbym zachowanie @Redskull za nieporozumienie, ale jego zachowanie wobec mnie w powyższym poście każe mi sądzić że nie było żadnego nieporozumienia w tym co wcześniej pisał i był to celowy atak na mnie. A teraz porównuje mnie do psa i poniża pisząc że "skamlę". To jest zachowanie typowo agresywne, które wpisuje się w jego wcześniejszą retorykę, tak więc nie mogę uznać że to było jakieś nieporozumienie, skoro atak na mnie jest tutaj kontynuowany. Przecież to wcale nie jest przyjemne czytać jak ktoś wypisuje takie rzeczy bo to może prowokować konflikty. To trzeba było mnie nie atakować, to byś nie dostał ostrzeżenia i nie musiałbyś pisać tego wątku. Wątek dotyczy również mnie, bo dotyczy Twojego personalnego ataku na mnie. I czy Ci się to podoba, czy nie, z tego powodu mam prawo się tutaj wypowiadać.
 8. Skoro ja wiem i Ci powiedziałem to Ty też już wiesz. Nikt Ci nie każe wierzyć w to co piszę. Ja Tobie też nie wierzę że np. subprojekty FN są piramidami ale z tego powodu Cię nie obrażam. Nawet gdybym 100 razy przeczytał ten wątek, to jeśli nie ma w nim odpowiedzi, to ich tam nie znajdę nawet za setnym razem. Ponadto nie umniejszaj roli subprojektów bo w ten sposób błędnie sugerujesz że to tylko dodatki. Najlepiej zanegować rolę subprojektów tak jak to robisz i w ten sposób stworzyć wrażenie że nie mają znaczenia i unikać niewygodnych pytań. Tak nie jest. Przecież sam napisałeś że subprojekty działają na zasadzie piramidy: Więc możesz nazywać subprojektem człowieka, a nawet psa z kulawą nogą, to nie moja sprawa. Aż zacytuję Ciebie: "W końcu Polska to wolny kraj... I każdy może mówić i pisać dowolne bzdury... Ty też..." Chyba coś Ci się pomyliło. Przecież to Ty zacząłeś nazywać subprojektami. Spójrz na Twój cytat który wyżej wstawiłem. Masz jakąś dziwną predyspozycję aby przypisywać ludziom zachowania których nie uczynili bo to nie pierwszy raz tak robisz. Więc skoro piszesz, że nie nazywasz czegoś tam subprojektem, to wyjaśnij mi, co nazwałeś subprojektami, kiedy użyłeś tego słowa w podanym Ci wyżej Twoim cytacie? Ale mnie chodzi tylko o to czy program jest piramidą. Czy przypał z EFBA jest dowodem na piramidę w FN? Czy sprawa z Futurocoinem jest dowodem na piramidę? Czy opóźnione wprowadzenie Futurocoina na Bitbay i ankieta są dowodem na piramidę w FN? Czy oneline green line jest dowodem na to że FN jest piramidą? Na bazie tych spraw można jedynie wysnuwać przypuszczenia, ale nie ma się 100% pewności bo to nie są jednoznaczne dowody.
 9. To teraz już wiesz, bo Ci powiedziałem. Jeśli bzdurą nazywasz moje oczekiwanie od Ciebie udowodnienia piramidy skoro o niej piszesz, to już brak mi słów. Przecież gdyby Futurenet Cię pozwał do sądu za oczernianie, to Ty musiałbyś udowodnić że program jest piramidą, skoro tak mówisz. A nie masz dowodów, tylko jakieś wyliczenie z futureadpro, gdzie pomijasz inne subprojekty. Co więcej, twierdzisz że subprojekty to też piramidy i to też musiałbyś udowodnić przed sądem. Przeglądałem wątek z miesiąc temu i nie przypominam sobie aby były tu dowody na to, że sponsorowanie drużyny sportowej działa wg piramidy, albo że sklep Futurenet działa wg piramidy, albo że kawiarenka na mieście działa na zasadzie piramidy i że portal społecznościowy i sprzedaż produktów też działa na zasadzie piramidy - nie przypominam sobie żeby ktoś to tu udowodnił w tym temacie. Więc albo możesz mi wskazać te posty, albo możesz wstawić tu te dowody, albo możesz nadal pisać: I na podstawie niczego udawać że wszystko jest piramidą Pisałeś o subprojektach że działają na zasadzie piramidy, więc oczekiwałbym, że po kolei zajmiesz się każdym subprojektem i udowodnisz że każdy z nich działa na zasadzie piramidy. Ty napisałeś że wszystkie subprojekty działają na zasadzie piramidy: A skoro kawiarenka Futurenet jest subprojektem, to tym samym twierdzisz że działa na zasadzie piramidy.
 10. Prosiłbym, abyś powstrzymał się od obrażania mnie. Nie jestem "rasowym ściemniaczem-zaganiaczem". Dobrze wiesz o tym, że nie uczestniczę w tym programie, bo o tym tu pisałem wcześniej. Tym samym nie zaganiam do Futurenet, a nawet wskazywałem powody i wątpliwości dla których nie przystąpiłem do programu. To co powyżej napisałeś jest dla mnie obraźliwe i jest to kłamstwo. Do tego co się okazało niesprawdzone przeze mnie, to się akurat przyznałem. Np. pisałem wcześniej o EFBA i nie sprawdziłem że Maciejewski jest organizatorem, ale przyznałem że tak rzeczywiście było po sprawdzeniu. Tak się akurat składa, że to Ty uskuteczniasz niesprawdzone teorie. Napisałem Ci wcześniej równanie które musiałbyś udowodnić aby stwierdzić że Futurenet to piramida. Zamiast tego bazujesz na jakichś niepełnych wyliczeniach, przypuszczeniach, i poprzez porównania do psa, czy kaczki usiłujesz na siłę stworzyć wrażenie że masz rację. Ja nie wiem czy masz rację, bo jak już napisałem, nie udowodniłeś tego, więc nie mam podstaw aby stwierdzić że masz rację. Porównania do psa i kaczki też nie są żadnym dowodem bo być nie mogą tym bardziej że są błędne. Psa i kaczkę tak jak napisałeś, można rozpoznać po tym jak wygląda, jakie dźwięki wydaje, itd. A żeby rozpoznać piramidę to już nie wystarczy jakieś tam częściowe obliczenie, tylko trzeba wyliczyć całościowo. Ale jakimś dziwnym trafem dokonałeś obliczeń tylko do adpacków Futureadpro, a nie udowodniłeś piramidalnego modelu w subprojektach. Które subprojekty są piramidami? Portal społecznościowy? Sklep Futurenet? Kawiarnia? Futurocoin? Sprzedaż produktów takich jak future cloud, blogów, gier? Sponsorowanie jakiejś drużyny sportowej? To są wg Ciebie te piramidy? Gdzie tu widzisz piramidę, że prowadzony jest portal społecznościowy, albo realna kawiarnia, albo sprzedaż produktów, albo futurocoin, albo sponsorowana drużyna itd? Gdzie te piramidy są w tych subprojektach? Mam wrażenie że na tym forum za często pada słowo "piramida" i spowszedniało ono do tego stopnia, że wszystko mnożna nazwać piramidą - jak widać, nawet sklep internetowy, czy kawiarnię na mieście. Przecież to Ty twierdzisz że to piramida. Oczekujesz że pójdę do twórców Futurenet i powiem żeby dali mi dowody na to że ich firma to nie piramida? Powinieneś wiedzieć że nie da się bezpośrednio udowodnić faktu negatywnego. Fakt negatywny można jedynie udowodnić poprzez udowodnienie zaistnienia faktu pozytywnego. Skoro Ty twierdzisz że to piramida, to do Ciebie należy udowodnienie go. Przecież to nie firma sobie wymyśliła żeby ktoś nazywał ją piramidą. Ten ktoś (Ty) ją tak nazywasz, ale nie udowodniłeś tego. Na razie przeanalizowałeś jeden element - paczki futureadpro i głównie na tej podstawie stwierdziłeś że to piramida. Pozostałe elementy skwitowałeś: "Sęk w tym, że akurat co do tego, że tak jest nie ma najmniejszej wątpliwości albowiem wynika to z niczego innego jak... z piramidalnego modelu wszystkich realizowanych przez tych oszustów w tym projekcie subprojektów..." Więc ponowię pytanie, gdzie te piramidy siedzą w tych subprojektach: w kawiarence na mieście, w sklepie internetowym, w portalu społecznościowym, w futurocoin, w sponsoringu drużyny sportowej, w sprzedaży produktów? Zmanipulowałeś, bo ja nigdzie nie napisałem że potencjał o którym pisałem dotyczy generowania oszustw. A skoro tak nie pisałem to nie mogłeś stwierdzić że się ze mną zgadzasz że tak jest bo ja tego nie napisałem. To chyba logiczne?
 11. Zażalenie na ostrzeżenie

  A ja uważam, że nazwanie mnie tak było dla mnie obraźliwe bo z tego co rozumiem to mnie tak nazwałeś. Zresztą kogo byś tak nie nazwał, to należy mieć świadomość że kogoś może to urazić. Po co więc takie rzeczy pisać. Akurat to nie od Ciebie zależy, czy ktoś kto zostanie tak nazwany, odbierze to jako coś obraźliwego i jako atak personalny. To jest indywidualna cecha człowieka. Ktoś może nie poczuje się urażony, bo mu to wisi, bo może sam w ten sposób traktuje innych i przestał w tym widzieć coś złego bo takie określenia mu spowszedniały. Ale z kolei ktoś inny takim potraktowaniem może poczuć się urażony, bo jak wiadomo ludzie się różnią. To że Ty nie widzisz w takim określeniu nic złego, nie znaczy, że takie określenie jest odpowiednie do stosowania. Ja Ciebie nie nazywam w taki, czy inny sposób, zresztą nikogo staram się nie obrażać i tego samego wymagałbym wobec mnie. Tak samo, jak merytorykę mojego wcześniejszego postu zmienił @pepperoniss, dokładając do mojej wypowiedzi swoją teorię i sugerując że zgadzam się z jego teorią, o której ja w ogóle nie pisałem. Ale Ty jakoś nie zauważyłeś, że @pepperoniss wcześniej dokonał takiej manipulacji i oczywiście pewnie nie nazwałbyś go z tego powodu tak jak mnie nazwałeś. A mnie z tego powodu jak widać jednak nazwałeś.
 12. Zrobiłem rzecz podobną do tego co zrobił @pepperoniss, który zmanipulował moją wcześniejszą wypowiedź. Wcześniej napisałem: A @pepperoniss odpowiedział: Tym samym Pepperoniss stworzył wrażenie jakobym zgadzał się z tym, że potencjał o którym pisałem dotyczy oszukańczych przedsięwzięć, podczas gdy ja nic takiego nie pisałem. Pepperonis po prostu zmanipulował moją wypowiedzią dodając swoją teorię o oszukaństwie i jeszcze bezczelnie wcisnął mi to w usta że niby ja tak powiedziałem.
 13. Tak się składa, że to akurat nie ja byłem tym, który najczęściej pisał tutaj o cyganie i tombaku No właśnie z tego powodu wszyscy z dascoin zwiewają do Futurenet i innych. Niestety ich papy dużo osób ma zescreenowane. W każdej w chwili mogą się obawiać frontowego strzała. I tak powstają plotki i różne bzdury. Ktoś coś napisze, drugi doda coś od siebie i bzdurna historyjka zaczyna żyć własnym życiem. Informuję, że nikogo w papę nie mam zamiaru walić. A tym bardziej nie sądzę aby wszyscy uciekali z dascoina bo się boją że dostaną ode mnie w papę. Kompletna bzdura. Zanim coś takiego napiszecie pomyślcie logicznie. Ale wychodząc z Twojego punktu widzenia, @covciu, to skoro sytuacja jest odwrotna i nikogo w papę nie chcę walić, to czy oznaczałoby to, że jednak wszyscy w dascoinie zostają i nie uciekają? Zdaję sobie sprawę, że ten mój post jest zupełnie niemerytoryczny. Ale wynika on tylko z tego, że jest on odpowiedzią na zupełnie niemerytoryczne posty @covciu i wypowiedź @Hukers. Jeśli więc ktoś z forumowiczów ma opinię że mój post jest niemerytoryczny, to też spójrzcie jakie niemerytoryczne bzdury inni tu wypisują. Dlatego w ostatnim czasie się tu nie wypowiadałem, ale granica bzdurności na tyle została przekroczona, że musiałem w końcu popełnić ten post za co z góry przepraszam.
 14. No wreszcie się ze mną zgadzasz co do potencjału. Ja uważam że program ma duży potencjał żeby się pozytywnie rozwijać i tworzyć nowe pomysły, choćby biorąc pod uwagę pomysł zgromadzenia społeczności podobny do facebooka, chociaż na razie nie dorównuje mu pod względem ilości użytkowników, ale dlatego pisałem o potencjale, który jeszcze nie jest w pełni wykorzystany. Do tego platforma Futureadpro, kryptowaluta futurocoin, kawiarnie FutureCafe, sklep Futurenet, do tego dochodzą różne produkty do sprzedaży, np. landing page, future cloud, sprzedaż blogów, gier, reklam. Także jak widać jest potencjał do rozwoju. Ponadto te wymienione elementy stanowią zewnętrzne źródło zysku, więc twierdzenie że program jest piramidą jest grubo na wyrost. Jak już kiedyś napisałem, musiałbyś udowodnić następujące równanie: zyski z innych źródeł + zobowiązania = kwota ujemna Czyli musiałbyś udowodnić, że zyski z innych źródeł są na tyle małe, że nie nadążyłyby pokrywać zobowiązań z adpacków. A o ile pamiętam, Ty tylko wyliczyłeś że zobowiązanie za adpacka jest większe niż kwota jego zakupu, zupełnie pomijając inne źródła zysku firmy. Także piramidalność została nieudowodniona. Ja akurat nie patrzę na firmę poprzez pryzmat jakichś uprzedzeń wobec twórców, tylko patrzę na to co widzę. A widzę to co wyżej opisałem. A twierdzenie o jego piramidalności bez udowodnienia tego, jest jakimś nieporozumieniem. Nie bronię twórców, bo widzę że jednak trochę przesadzili w promocji programu, ale to nie znaczy żeby od razu tworzyć wobec programu obraz piramidy nie mając na to pełni argumentów. Pepperoniss, trochę więcej realizmu, a mniej jakichś niesprawdzonych teorii życzę.
 15. Jak wiecie przyglądałem się temu programowi ostatnim czasem, ale zdecydowałem że na razie nie będę w niego wchodził, chociaż rozważałem taką ewentualność. Mimo że twórcy niezbyt etycznie podeszli do kilku spraw (np. odnośnie EFBA), to wydaje mi się że program ma potencjał. Niektóre sprawy mogli inaczej załatwić bez kontrowersji. Dlatego też z powodu wątpliwości na razie będę czekał i patrzył co będzie dalej. Nie skreślam programu definitywnie, ale się wstrzymuję.
×