Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
POLOBYME

Forumowicz
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About POLOBYME

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Katowice
 • Zainteresowania
  Hyip
 1. Na zagranicznym forum wyczytałem, że to koniec. 500$ w plecy
 2. U was też „brak bezpiecznego połączenia”?
 3. Czy jeżeli 3 raz zreinwestuje to naliczenia wzrosną o kolejne 0.2%? (Do 1,2% dziennie)
 4. W RW da się zarobić jedynie przy reinwestycji. Zakladając, że inwestujemy 200$ i średnie naliczenia=0.8% : 1. Reinwest 45%, wypłaty 50% - w tym przypadku po 376 dniach w programie już nie mamy pieniędzy a do wypłaty mamy 210$ - prowizje = jesteśmy na minusie. 2. Reinwest 95% - w tym przypadku po 376 dniach mamy 570$, po dwóch latach 970$. ( W tej sytuacji możemy zacząć wypłacać i wyjdziemy na plus - chyba..) Można też pokombinować i ustawić np. 90% reinwest i 5% wypłaty wtedy po ok. 1000 dni mamy wypłacone 200$(-prowizja) a w programie nadal pracuje 800$. W tym przypadku spoko to wygląda, tylko długo trzeba czekać. Myślę, że większa ilość jednak reinwestuje, będzie problem jak zaczną wszyscy wypłacać
 5. Program będzie działał jeszcze dłuuugo ale nie ma się co dziwić jeżeli przez 150 dni daje 120% naliczeń a możesz wypłacić połowę bo masz przymus reinwest.
 6. To coś im nie pykło. Nowość która ma wejść wydłuży jeszcze bardziej czas oczekiwania na zwrot kapitału. Osobiście żałuję, że wszedłem w ten program. Po 200 dniach jestem na minusie 400$. Oczywiście w programie nadal działa 1000$ z reinwestycji ale przy naliczeniach rzędu 0,8% nic nie zarobię a może nawet stracę.
 7. Mały News o zmianach w RW -Pakiet FUSION zostanie zastąpiony nowym produktem o podobnym działaniu a mianowicie INTEGRA. Obecne pakiety pracuja bez zmian.-️W nowym pakiecie zyski będą pochodzić z kilku źródeł finansowania, a nie tylko z "treidingu" jak jest teraz. Zmieni się również zwrot pakietu i ZAWSZE będzie wynosił 140 lub 145% niezależnie od czasu pracy, dzienny zwrot to do 1.6% !! Dostaniemy gwarancję, że w 250 dni musimy odzyskać 100%, jeśli tak nie będzie firma dopłaca nam brakującą kwotę. Obecne pakiety zostaną w momencie uruchomienia nowej platformy przełączone na nowe zasady, więc na tym zyskamy, a nie stracimy. Co o tym sądzicie?
 8. ethtrade.club 20%-25% miesięcznie

  Z tego co widzę ethtrade ltd już nie działa.
 9. ethtrade.club Firma jak sama tłumaczy zarabia na handlu Ethereum. Minimalny depozyt: 0,05 Eth Minimalne wypłaty: 0,01 Eth Możliwości inwestycyjne: - kontrakt na 2 miesiące, miesięczny dochód w wysokości 20% (40% zysku po 60 dniach) - kontrakt na 4 miesiące, miesięczny dochód w wysokości 25% (100% zysku po 120 dniach) Depozyt do wypłaty po zakończeniu kontraktu. Systemy płatności: BTC, ETH i inne kryptowaluty Raporty z handlu krypto firmy: https://ethtrade.club/page/forinvestors Ja na początek wrzucam 0,5 eth w kontrakt na 120 dni, zobaczymy co z tego będzie. RefLink: https://ethtrade.club/r/BaFq Czysty link: https://ethtrade.club
 10. Wpisałeś tx id i potwierdziłeś u nich w systemie?
 11. Wyjaśnione, podobno błąd systemu.
 12. O co chodzi z „wysłaniem prośby” przy uzupełnianiu depozytu??
×