Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
WoodyAllen

Forumowicz
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Wspaniały

O WoodyAllen

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Brukselka
 • Zainteresowania
  inwestycje
 1. Miałem kiedyś sąsiadów. Tajemnicą poliszynela było, że prowadzą złodziejski proceder. Też się zabezpieczali. Drzwi mieli obite blachą, trzy zamki w drzwiach, duży wizjer w drzwiach i nawet wycieraczkę do butów mieli przybitą kawałkiem blachy do deski progowej. Dobrze zabezpieczeni a jednak uczciwości im brakowało.
 2. 200 maili od poszkodowanych w temacie dascoina odebrał TJS.
 3. Teraz to ja już jestem pewien, że facet wsiada w samochód po tylko, by nagrać film.
 4. Uffff... dobrze że za darmo ;-)
 5. Wyrok w sprawie karnej otwiera drzwi do dochodzenia swoich roszczeń w postępowaniu cywilnym. Sąd cywilny nie dywaguje wtedy czy doszło do oszustwa czy nie tylko skupia się na zadośćuczynieniu ofierze.
 6. Nie udało się, jak widać powyżej, zebrać tych kilkunastu netleaderów, którzy sprzedali licencje za conajmniej 50 tyś euro, skoro na vip party na jachcie sprzedawane będą bilety ? Przecież tyle się dzieje: ONZ, dyskusja na Malcie itp. Znam tę marinę osobiście i uwierzcie mi, że 20-30 osób na wynajętym jachcie to max, jesli chcesz wygodnie obserwować zmagania F1. Pomijając dyrekcję piramidy, którzy wstęp mają za darmo to zostanie jakieś kilkanaście osób. Bieda Panie ! Bieda !
 7. Trzeba być wyjątkowo naiwnym matołem, żeby wierzyć jeszcze w dascoina ich projekty włącznie z tym prądem dla afrykańskich wiosek. Piramida dobiega końca czyli zostają same jelenie na końcu łańcucha. Rynek weryfikuje ten projekt a spadająca cena jest tego niezbitym dowodem. Rozumiem rozgoryczenie i upór obrońców tej piramidy. Każdy chciałby być bogaty bez większego wysiłku. Jedno jest pewne, że Twórcy tej piramidy zarobili już tyle na jeleniach, że nie będą musieli więcej pracować. Projekt dla nich się udał.
 8. Dascoinem się nie najesz
 9. Gdyby ktoś naprawdę był przekonany że dascoin za 3-4 lata wyskoczy w górę to bez zastanowienia sprzedawali by wszystko co mają, mieszkania i kupowali dascoina co by spowodowało wzrost cen. Dlaczego Netleaderzy nie skupują taniutkiego dascoina ? Forsy mają jak lodu, obracają się wśród bogaczy, prezydentów, ONZ to chyba już wiedzą, że ten co ma 600 milionów $ jest bogatszy od tego co ma Tylko 100 milionów. Mam doskonały biznes Dascoin, sprzedaję licencję, zarabiam ogromne pieniądze. Gdy wierzę w to co robię to skupuję dascoiny za zarobione pieniądze, podbijając tym cenę by za kilka lat sprzedawać więcej licencji i posiadać 10 razy więcej kapitału w dascoina i jego cena ciągle rośnie. Niestety sprzedaż licencji stawiają na pierwszym miejscu, obniżając cene dascoina i oszukując ludzi którzy im uwierzyli i kupili licencje wcześniej. Niestety oferta trafiła do ludzi modnych , ale głupszych niż średnia. Uwierzyli w siebie i niektórzy zaciągnęli kredyty na kartach byle tylko zamknąć miesiąc po zakupie licencji i by oddalić wizję komornika po drugim telefonie z banku zaczęli panicznie wyprzedawać dascoiny. Sami sobie zgotowaliście ten los. Z Drugiej jednak strony ceny na rynkach nieruchomości też obniżają ludzie "z nożem na gardle".
 10. Dascoin testuje 0,018Euro
 11. Uwaga !!! Apel do wszystkich fanów dascoina !!! Ktoś celowo zaniża cenę dascoina chcąc zniszczyć nas i projekt. Miliony dascoinów po zaniżonej cenie (1eurocent) trafia na giełdy. Greg Furmann to osoba, która ma częsty kontakt telefoniczny z Michaelem Mathiasem, tak więc ma informacje z pierwszej ręki. My jako społeczność dascoinowa nie możemy pozostać obojętni dlatego chciałbym wystosować apel: Przestańmy kupować dascoina na giełdach !!! Nie dajmy się wciągnąć w tę nieuczciwą grę !!! Wracając do tego ONZ.... Mam jeszcze taki pomysł. A gdyby tę kartę płatniczą dascoinową wyrobić Donaldowi Trumpowi i wysłać do białego domu w kopercie bez adresu zwrotnego ?? To moglibyśmy wszystkim mówić, że jednym z posiadaczy karty jest prezydent Stanów Zjednoczonych. Dobry pomysł ?
 12. Skandal !!! Ktoś celowo zaniża kurs dascoina !!! Tylko po co i kto za tym stoi ??? Macie jakieś Przypuszczenia ??? Ja mam taką propozycję. Skoro ktoś celowo sprzedaje miliony dascoinów żeby obniżyć kurs to może by pan Mathias i jego genialni koledzy odkupili szybciutko te coiny po 1 cencie celem zahamowania spadku kursu. Kurs poleci do góry, a wtedy zakupione coiny będzie można odsprzedać po dużo większej cenie a zysk przeznaczyć dla np. na leczenie biednych dzieci.
 13. Myśleli, że nikt o tym nie wie i że nikt nie zauważy !!! Kupujemy !!!
 14. Dascoin po 0,25 Euro !!!
 15. Mathias w ONZ ???? To dlatego dascoin zanurkował do 0,27 Euro... Petarda
×