Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kryptokox

VIP
 • Content count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Kryptokox

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty, Sporty Ekstremalne, Systemy ERP
 1. Dokładnie szkoda nie korzystać z ceny tokena, i szkoda żeby sobie potem pluć w twarz że się wcześniej nie zaczęło. Ja o Plustokenie wiedziałem myślę jako jedenz pierwszych w Polsce albo i Europie, jednak na początku nie przemawiał do mnie. Kumpel, z którym działamy zarabia teraz ogromne pieniądze w Plusie Też na początku wyglądał tandetnie
 2. Ja miałem problem z Invalid Hash Value, ale zmieniłem język na English i poszla kaska na Jarvis AI bez problemu. 700 $ na początek. Generalnie kumpel sprawdzal wyplate wycofanie z tym 10% co pobierają i jak ktoś chce uciec szybciej to normalnie wszystko idzie bezproblemo i kasa mu wrocila. Także projekt poki co zapowiada się mega transparentnie i w ogole
 3. Masz przykładowo 1 BTC. Wydajesz z tego 1000$ na STS. Zostaje Ci 4000$ na rozdysponowanie ich na wielu giełdach i na różnych krypto. Po rozkładzie tej kwoty na giełdy i poszczególne waluty, nasz obrót arbitrażowy będzie tak mały, że zarobki nie będą satysfakcjonujące i generalnie bez dużego kapitału to nieco słabo. Tutaj podejrzewam oni generują olbrzymią kasę bo będą lecieć na olbrzymim kapitale. Sami będą zarabiać a uczestnikom będą odpalać działkę. Obie strony zadowolone. Mogę nie mieć racji, ale tak wnioskuję.
 4. https://us23.chatzy.com/39490629949257 Admin podesłał taki chat gdzie jest cała rozmowa Pana Ż z Adminem
 5. Sprawdź temat o Paocard i zobacz jak wyrolowali admina Paocard na ponad 4 btc i zaraz po tym zdj. dużej ilości gotówki w mediach społecznościowych.
 6. Szkoda, bo dobry projekt a tu nasz rodak urządza wyjebkę sobie na nim...
 7. Zabawne jest to jak ten projekt jest reklamowany jak super prawdziwa firma zprawdziwymi zarobkami i że to nie jest hyip, a moim zdaniem niczym się nie wyróżnia
 8. Wkład zwrócony (naliczenia plus troszkę refa). Zaczynam reinwest.
 9. Jak u was wypłaty? U mnie 2 instant na Electrum, ale brak potwierdzeń, 1 pending. Trwa już to pare godzin. Ale ta pending to pomiędzy tymi instant.
 10. https://www.blockchain.com/btc/tx/ab8674f9fe901951dcd4a4fd2d04b19f99c9c583cd920660594a46b985168ec4 Dzisiejsza wypłata 0.116 BTC. Próbujcie robić wypłaty w okolicach godziny 21 dziś. Próbujcie co 10 min, anulując zleconą i zlecać ponownie. Ma być wtedy okno wypłaty.
×