Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kryptokox

VIP
 • Content count

  197
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Kryptokox

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty, Sporty Ekstremalne, Systemy ERP
 1. Przydałaby się tylko jeszcze nowinka, że odzyskali bazę danych i converty pójdą i zaległe wycofania No ale powyższy filmik mimo to cieszy
 2. Każda bezpośrednia osoba mająca w devo ponad 300usd odblokowuje 1 poziom poleceń. Jak masz 5 osób bezpośrednich to dostajesz prowizje za wszystkie 5 poziomów że wszystkich osób na tym poziomie. 100% z pierwszego, 50% z drugiego i 5% z pozostałych. Prościej nie potrafię
 3. Masz swoje konto o nazwie np. LAIK. Pod kontem LAIK masz zarejestrowanego JASIA i MAŁGOSIE. Małgosia ma 7 krasnoludków A jas 7 przydupasow. Krasnoludki i Przydupasy mają pod sobą po kilka Kaczek. Twoje główne konto LAIK otrzymał prowizje W wysokości 100% zarobkow JASIA i MALGOSI (NALICZEN Z ICH INWESTYCJI), oraz 50% zarobków 7 krasnoludków i 7 Przydupasow. Nie otrzyma nic za kaczki z 3 poziomu bo ma zablokowane. Musiałby pod główne konto LAIK obok Jasia i Małgosi zarejestrować STASIA aby otrzymać 5% za kaczki. Może tak to wyjasnilem lepiej.
 4. To że nic nie dostajesz wnioskujesz z tego że nie widać jako refferal bonus poziomu 3 i 4 ? Jak chcesz miec z 4 poziomu to pod swoim kontem musisz mieć 4 osoby powyżej 300 usd. Za 3 i 4 poziom to są kwoty 5% jego naliczeń czyli to jest około 0,05$ także możesz tego nie zauważyć:)) jak na głównym koncie masz 2 bezpośrednie osoby to dostaniesz tylko za 1 i 2 poziom na to konto. Żeby dostać za 3 poziom musisz mieć 3 osoby bezpośrednio pod głównym za ponad 300 itd.
 5. Ronald walczy z dzikimi węzami chyba albo je pokonał i zjadł i odpoczywa w dżungli klepiac się po brzuszku
 6. Może ten kolega sam nie dostał naliczen. Pierwsze nawet do 72h także warto poczekać bo raczej wszystko działa prawidłowo
 7. Aplikacja wyświetla Refferal do 3 poziomu na jednym koncie i tak samo naliczenia. Pamiętaj, że aby mieć prowizje np z 5 poziomu to musisz mieć 5 bezpośrednich poleconych na kwotę minimum 300 USD
 8. Nikt nic nie wie to jedynie spekulacje. Ale to wygląda aktualnie ale znam osoby którym convert przechodził dziś jeszcze. Mi nie wyszło. udało się jednak wycofać usdt z portfela na portfel zewnętrzny. Równie dobrze może być tak że za dwa dni Ronald wyjdzie z dżungli i powie że rozjebal hakerów I wszystko wróci do normy. Dziś jednak ludzie zaczynają panikę co nie rokuje dobrze.
 9. Widać chyba do 3 poziomu tylko póki co, ale chyba dostajesz za wszystkich tak czy inaczej. Mogę udostępnić live z dziś:
 10. Coraz większe depozyty w EXXA. 50K usd. Dla mnie sporo, myślę że dużo osób będzie przenosić się z CT do EXXA O ile CT zacznie działać normalnie.
 11. @marcinpomagax jak to z września jeszcze to konieczny będzie kontakt wyżej, poprzez leaderów możliwe, że az do Ronalda z dokładnymi informacjami ile kiedy, id konta itd.
 12. Podejrzewam, że w projekcie zostanie, tylko sobie mniejszy wkład odpali :)) Tak jak mówie, jest szansa, że uda mi się dojść do sprawdzonych info później odnośnie tego Pana. Skrót informacji z UPDATu powyższego: ENG: Tłumaczenie PL (automat deepl) Przyczyna opóźnienia wycofania się z Jarvis - lokalne węzły serwera są zwrócone w dół czasu - czy lokalna weryfikacja wewnętrzna - serwery dostają ten czas przestoju, serwery stoją, ponieważ istnieje masowe logowanie i transfer groszowych transakcji w kwocie 0,1 ETH lub 0,2 ETH, a następnie nie dołączanie, a następnie nie dołączają się do sieci. Jarvis - ten atak "DDOS" masywnie spowalnia serwer, a nawet powoduje, że serwer się zawiesza. Aktualne rozwiązanie - Rozdziel role użytkowe węzłów serwera - Portfel / Jarvis / Konwersja. Tak, aby nie został on sparaliżowany, nawet jeśli istnieje atak, poprzez wątpliwe wejście i wyjście z portfela. Użytkownicy chmury będą potrzebowali poprawek w ciągu następnego tygodnia do końca miesiąca. Cloud SIM i Grab zostaną wyprowadzone w przyszłym tygodniu (26 października). Obecna strona SIM Cloud stanie się stroną TOP-UP. Dla sytuacji MasterCard - pierwsza partia kart MasterCard (10000 kart) musi być w pełni zatwierdzona przed drugą częścią karty MasterCard. 80000 kart będzie musiało zrobić KYC. Karta Mastercard musi być zweryfikowana przez bank. Aby rozwiązać problem węzłów, konwersja będzie ograniczana raz w tygodniu. Zostanie ona wycofana po 80% do 90% konwersji węzłów. Obecny problem do rozwiązania tak, aby Cloud Token nie dawał zmartwień wszystkim członkom. Brak wymiany CTO do LTC lub Ripples lub ETH, ponieważ spowoduje to negatywny wpływ na węzły. W ten sposób CTO zostanie wymieniany na USDT. Karta mastercard może być połączona tylko z JEDNYM KONTOWYM. Nowa aplikacja sprawia, że nie możemy zobaczyć "Live Trading Feed" w starej aplikacji. Zgodnie z prawem - token w chmurze jest ograniczony do wyświetlania danych. handel, ponieważ obejmuje on transakcje zawierane przez innych na giełdzie handlowej. Simon prosi o oglądanie Live Stream, aby przejść na stronę internetową, a nie poprzez oglądanie za pomocą aplikacji do obsługi chmury. Odpowiedź brzmi: tak - to jest faktycznie zaplanowane Program MERHANT - będzie realizowany w listopadzie/grudniu. Ale ten program handlowy nie będzie główną cechą dla Cloud.
 13. Są pewne plotki o liderze C4 z Polski, którego dobrze znacie, że niby wkład wycofał. Będę miał później informacje co i jak w tej sprawie. A tu macie UPDATE, który zaczynam właśnie słuchać, z Matthew Suen - inżynier w CT. Osobiście chyba przenoszę większość do konkurencyjnego projektu, a w CT zostaje z kilkoma kontami po 500.
×