Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kryptokox

VIP
 • Content count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Kryptokox

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty, Sporty Ekstremalne, Systemy ERP
 1. Wypłacałem w nocy resztki po depozytach i instant było.
 2. Dopiero zacząłem słuchać, ale pierwsze co to mają wprowadzić limit 50 000 usd na coina.
 3. Ja osobiście zostaje z Cloudem i póki co się nie wycofuje. Wczoraj zrobiłem dla testu malutką wypłatę 500 usd, cto na eth i eth na portfel. Cała operacja trwała około 3-5 minut.
 4. Plustoken czy to koniec?

  Osobiście potwierdzam też, że wczoraj zrobiłem taki test wypłacając około 500 usd poprzez zamianę CTO na ETH i wysłanie ETH na portfel i cała operacja trwała 3 minuty. Osobiście również zostaję w Cloud Tokenie dalej i więcej nie ruszam póki co. W mojej opinii ryzyko warte świeczki. A sytuacje trzeba obserwować i też nie dawać się ponosić emocją.
 5. Plustoken czy to koniec?

  Również mnie to zastanawia peppe. Może to wpłynąć na masowe wycofania właśnie z innych portfeli więc trzeba będzie myśleć nad wypłatą wkładu wcześniejszą, ale dałbym jeszcze kilka dni na rozjaśnienie sytuacji do końca.
 6. Co generalnie tak realnie o tym myślicie. Mi jakoś tak te filmy promocyjne itd. walą tanimi aktorami z tanich filmów promocyjnych każdego hyipa. Nie zagłębiałem się jeszcze zbyt mocno w temat, ale pierwsze wrażenie według mnie mocno średnie.
 7. 25/25! Z włożonych 0.2 BTC wypłacone 0.419 BTC. Dziękuję wszystkim za refa. Z projektu bardzo zadowolony bo podwojenie wkładu w 25 dni cieszy!
 8. 24/25 instant. Strona przeciążona momentami ale generalnie poza tym śmiga i można już świętować sukces! Super program. Wysoki procent i czas w jakim zarobiliśmy to trzeba admina pochwalić za skuteczność. Dawno nie było takiego programu żeby dał tak ładnie zarobić.
 9. Zastanawiam się :)) Wypłata instant poszła właśnie ale musiałem kilka razy dać Cancel i ponownie zrobić Odczekałem z pół godziny i poszło ładnie. Zbliżamy się do zamknięcie kółka. O ile się nie mylę to 23/25 instant
 10. Projekt fajnie płaci, binarka daje niezłe możliwości. Poniżej wklejam link do ostatniej prezentacji nagranej przez jednego z użytkowników: https://drive.google.com/file/d/1hBD5I4u...p-Y2G/view Jestem już na plus i wypłaciłem już 761 $. Wypłaty są przeliczane z $ na BTC. Polscy promotorzy dopiero się biorą za promowanie tego projektu, ale działają już około 2 miesiące. Znajomości, znajomości i dopiero wychodzą z ukrycia.
 11. Cześć, chcę wrzucić TIPa na darmowe 15 funtów z apki Monese (jak revolut) ale nie bardzo wiem w jakim dziale umieścić. Mógłbyś pomóc?

×