Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kryptokox

VIP
 • Content count

  337
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Kryptokox

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty, Sporty Ekstremalne, Systemy ERP
 1. @lordzuk Kręcisz całe kółko czy inna strategia.
 2. Ooo W końcu jakieś ładne hyipisko <3 Też odpalam za 300$ niech się mieli :)) Zameldowany na pokładzie:)
 3. Cóż mogę powiedzieć, fajnie to wszystko rośnie i się rozwija, Ci co budują fajne struktury zarabiają mega dobrze, program jest sprawdzony i fajnie płaci. Osobiście się nie przyłożyłem do promocji ani nie wrzuciłem tu dużo siana, jednak jakby zainteresowanie było większe to i stopniowo bym zwiększał wkład na osiąganie kolejnych pul udziałowych.
 4. Powstrzymam się od komentarza na temat projektu, bo już chyba wszystko wyjaśnione, aczkolwiek niezły ubaw jest czytając tutejszą dyskusję Owocnych zarobków każdemu życzę w czymkolwiek sobie tam działa
 5. No te wiszące nadal wiszą, daje im czas do 1 lipca a jak nie to będę ich męczył. Ogólnie to trzeba było sie zarejestrować na jakieś stronce ich, wypełnić formularz nawet jak się ma jedno konto, bo z multikontami walczą. Dniówki docierają normalnie. Myślę, że Twój pomysł ma szansę wypalić chyba, że dopracowali apke ostatnio bo było trochę aktualizacji. Konta "mojej dziewczyny" nie ruszam póki co. Lepsze te dniówki niż nic
 6. Siema Ekipa ;)) Wracamy do testów aplikacji. Nowa wersja aplikacji jest już na App Store. Czekamy jeszcze na Google Play. Można już podpinać Binance, Bittrex oraz wcześniejsze giełdy. Instrukcja Binance Instrukcja Bittrex Osobiście nie przetestowalem jeszcze możliwości ale dodano usdt / usd w handlu. Do sprawdzenia jak to wygląda no i co zobaczymy co ten miesiąc przyniesie i czy po aktualizacji będziemy mieć lepsze wyniki.
 7. Biorąc pod uwagę wielkość naliczeń i że są one od czwartku do niedzieli oraz to jakie wyniki tradingu były osiągane to myślę że też dlatego temat multikont jest jasny i przejrzysty i są one dozwolone od poczatku, nawet na jeden email. Wizualnie może platforma nie jest cudem artystycznym i brakuje im specjalisty UX i UI ale na zapleczu jest dobrze Matematycznie też to się fajnie spina w mojej ocenie. Osobiście nie zakładałem multikont. Liczyłem na większe zainteresowanie z początku projektu i czekałem na rozwój. Wrzucę sobie niedługo depozyt nieco większy, co by pociągnąć sobie to do konca cyklu. Dorzucenie nie wydłuża nam cyklu.
 8. Podziękowania dla lidera Tomasza za przygotowanie podsumowania live z CEO: " 1. Naliczenie dzisiejsze będzie zrobione w przeciągu kilku godzin. 2. Nowy backoffice + wpłaty BTC bezpośrednio na BALANS. To uniknie nieprawidłowych wpłat. Jeśli wejdzie mniej np. 98 zamiast 100 dolarów, będzie mógł uruchomić depozyt mimo niedopłaty. 3. Link referencyjny pojawia się po zaakceptowaniu warunków współpracy. 4. Limity wypłaty będą w pozostałych krajach zmniejszane. Obecnie jest dla nas 50$, ale dla innych krajów 500$. To będzie stopniowo zmniejszane. 5. Od czerwca wpłaty i wypłaty dokonywane będą również zwykłym przelewem, ETH oraz Teteter. 6. W czerwcu będą dostępne informacje o partnerach firmy, licencjach itp. 7. Będą inne kooperacje. Jedną już podłączyli (MINERVA) – 45 tys. kont. Możecie się spodziewać kolejnych 8. Pozyskali pełną LICENCJĘ BANKOWĄ!!! 9. Niebawem też będziemy mogli liczyć na gwarancję bankową dla partnerów."
 9. Ponad 45000 użytkowników z innych projektów przeniesionych Łącznie 60000 użytkowników. Teraz poczekać, aż to opłacą i Streamline może zrobić wrażenie Niestety nie widzę nowych rejestracji, no ale coż
 10. Zmienił się nieco backoffice, w Streamline prawie 2 000 000 dolców. Rejestracja jest darmowa z możliwością aktywacji przez 60 dni. Doszły mnie słuchy, że dziś w nocy ma być fuzja z innych projektów. Z tego co wiem to od kilku tysięcy do nawet kilkudziesięciu tysięcy osób struktura ma się powiększyć Programiści nad tym pracują i ma to być przeniesione, także kto moa ochotę to można sobie zrobić konto i aktywować chociaż za tą stówkę a najlepiej strategia z multikontami. Zobaczymy o ile wzrośnie to po fuzjii użytkowników. Temat się mega rozwija, mam pewność że jest transparentny i trading tu jest w czystym słowa znaczeniu. Oczywiście tak czy inaczej ryzyko istnieje, zatem miejcie to na uwadze a wątek nie jest poradą inwestycyjną.
 11. No tak, anulacja i etapami próbowałem, po trochu zamieniać Koki na inna krypto i trochę się udało, no ale póki co wszystko pending później od 15 maja. Jak uda mi się wyciągnąć z miningu pozostałe 15k usd około na zewnątrz to dla mnie też będzie najbardziej udany projekt praktycznie tylko własnym wkladem, bo struktury nie udało się zbudować.
 12. Wycofane z miningu 4,4k USD. Zacząłem wypłacać tak po 100 -200 usd i wyplacilem jakiś 1k usd bo zacząłem zwiększać na 300-500 usd i się skapneli i już wypłaty pending. Tez błąd zrobiłem bo kilka razy dziennie wyplacalem. Może jakby małymi kwotami raz dziennie to by się udało wypłacić ten mining bezboleśnie. Dzienne natomiast dochodzą normalnie, tam gdzie mining jest aktywny.
 13. Dokładnie jak Zax mówi:) Poczatkowe sygnały nie były zbyt dobre i sporo zamknąłem ręcznie na minusie od 0 do -10%. Zdarzaly się jednak pozycje 11,13,15, a nawet 18% na plus. Suma sumarum jestem w okolicach na 0. Trzeba rozważnie wybierać te sygnały niż na pałę. Od kilku dni mamy przerwę techniczną. Ogarniaja podpięcie binance.com oraz wprowadzają trady na USDT. Początkowo ma to być BTC/USDT. Nie ma podanej konkretnej daty. Subskrypcje będą pewnie przedłużone Myślę że to da dużo lepsze wyniki że względu na dominację Bitcoina. Wcześniejsze rozwiazanie działałoby gdybyśmy mieli sezon na altcoiny. Ja oczywiście dalej będę królikiem doświadczalnym i kontynuje zabawę.
 14. Aplikacja jest dostępna już też w App Store na iOS. Póki co najwyższa zamknięta pozycja moja to 7%. Dużo ciągle czeka. Mam około 40 otwartych pozycji. Póki co wyklikałem się z początkowych ~1200$ + na próbne testy i czekam na zamknięcia pozycji. Jak Binance będzie dostępne to tam potestuje większe kwoty.
×