Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Kryptokox

VIP
 • Content count

  399
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

1 Follower

About Kryptokox

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty
 1. Osobiście nie uczestniczę w projekcie i uważam, że wchodzenie w ten program aktualnie jest ryzykowne - w listopadzie minie 2 lata jak działa, rynek krypto wszedł nieco w trend spadkowy co może utrudnić za jakiś czas funkcjonowanie - aczkolwiek mogę się mylić i wszystko może funkcjonować prawidłowo (nie mam kompetencji, żeby obiektywnie ocenić aktualny stan projektu). Widać było w social mediach jakiś czas temu, że był wyjazd integracyjny w Dubaju dla osób, które zdobyły kwalifikację (na koszt firmy). Z tego co widzę na instagramie to projekt działa, wypłaca bez zarzutów i ma się dobrze. Na instagramie możesz znaleźć osoby, które działają np: wojciechuuu i od nich może uzyskasz aktualne info. Przypominam tylko, że wszystkie informacje zawarte w tym temacie nie stanowią porady ani rekomendacji i wchodząc w jakikolwiek projekt istnieje zawsze ryzyko utraty części lub całości kapitału - niezależnie od tego co mówią właściciele projektów, nigdy nie znamy ich intencji w 100%.
 2. [SCAM] cryptogon.io- 3% dziennie przez 90 dni

  Takie małe info, reinwest z automatu nie działa, a manualny otwiera kolejny cykl
 3. Tak jest ok, od września doszło prawie 20 mln USD w BTC do firmy (widać to po Streamline). Platforma jest połączona z ich gielda Unique Exchange. Wplaty i wyplaty sa w BTC po aktualnym kursie - do Paraiba ale można używać tez płatności SEPA. Projekt jest od października 2019. https://t.me/joinchat/FkjWI0WvdBDfXfJsikMlMQ Powyżej grupa na telegramie w języku angielskim. Sa cotygodniowe webinary, ciagle pojawiają się nowości itd. Żadnych problemów technicznych nie było. Należy jednak pamiętać, że wszystkie informacje zawarte w temacie nie stanowią porady inwestycyjnej ani rekomendacji. Jakiś czas temu zmienił się trochę plan marketingowy - lepsze zabezpieczenie przed ewentualnym nadużywaniem bonusow przez duplikacje zespołową. Prezentacje w wielu językach tym PL znajdują się w backoffice.
 4. Odgrzewam temat, po wpadce na początku, gdzie sygnały były z bota, założyciel Richard uparcie rozwija narzędzie i zaczyna to całkiem nieźle działać. Pytanie czy poradzi sobie też przy spadkach? Z tego co z nim porozmawiałem to zebrał on grupę traderów (sam wśród nich jest) i teraz ręcznie robią analizy i tworzą sygnały, które od jakiegoś czasu można też akceptować automatycznie. Testowałem tydzień i około 20-30% na plus. Dorzuciłem trochę kapitału i zobaczę jak to będzie teraz działać w dłuższej perspektywie. Największą zaletą tutaj jest, że kapitału nie wpłacamy firmie, bo wszystko jest robione na naszym koncie giełdowym. Planu marketingowego nie analizowałem ponownie, ale zmienił się nieco - opiszę go jak sam przeanalizuję. Bodajże 77% ceny abonamentu idzie na prowizje, a 23% do Richarda - wydaje się być uczciwy układ. Tutaj można zobaczyć wyniki od października (grają na 5 parach aktualnie): https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vSG1b29-HQopL1PwoBOk-82be4nTXFPietgTkkXXVtCl0Ro4d58fuEbNxPSD3kjaUTv_VYNORfWjf5N/pubhtml?widget=true&headers=false Oczywiście żadne z powyższych informacji nie są poradą ani rekomendacją.
 5. Temu Panu już podziękujemy, niestety SCAM. 238/750 wypłacone. Admina można dodać do czarnej listy
 6. Wypłata na portfelu HL Index: 6,88 Liczba monitorów: 19 (Jest systematyczny wzrost) Za ostatnie 3 dni doszło stosunkowo dużo nowych depozytów. EDIT: 1 monitor zgłosił PROBLEM, a inny zmienił status na WAITING.
 7. Wyplata na portfelu, HL index 6.80, doszły kolejne monitory - aktualnie 16. Admin stopniowo je dodaje.
 8. [SCAM] axtrader.com- od 3% do 5% dziennie [Piggy Bank]

  Pisałem do suportu kilka razy - przed 24h nic nie chcieli zrobić. Napisałem pół godziny po upłynięciu 24h od zlecenia i wypłacili. Podsumowując kończę projekt z zyskiem 3200$ i zwróconym 2000$ depozytem (łącznie 5200$) - Czekam na następnego świeżaka admina
 9. [SCAM] axtrader.com- od 3% do 5% dziennie [Piggy Bank]

  Skończyłem 40 dniowe kółko i zleciłem wczoraj wycofanie depozytu - ciągle pending (ale nie minęło 24h - mają jeszcze niecałe 3h)
 10. Nie było mnie trochę, wypłaty codziennie instant. HL Index 6.75 W ostatnich dniach coś mało nowych depozytów, ale to widzę również w innych programach.
 11. [SCAM] axtrader.com- od 3% do 5% dziennie [Piggy Bank]

  Miałem wyciągać po 28 dniu ale dzienne kwoty depozytów rosną więc lecę do końca 40 dniowego kółka już na pewno.
 12. Wypłata instant Doszedł kolejny monitor (11 monitorów PAYING) HL Index 6.53
×