Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
SBR

Forumowicz
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

O SBR

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  PL
 1. Jest z kombinacją znaków, cyfr, liter z pewnością nie jakieś daty itp. Po adresie IP wynika, że Filipiny ale cholera wie czy admin też nie namieszał bo i takie przypadki również się zdarzały. Ważne, że wyprostowane ale ze stratą dwóch wypłat a to niech będzie jako przestroga dla innych.
 2. Czy mieliście problem z podmianą adresów? U mnie wyglądało jakby ktoś się wbił na konto.
 3. Chyba coś w tym jest. Wczoraj w eth przyleciała a w btc wisi gdzieś w eterni.
 4. Mi recovery zadziałało (godzinę temu), w faq mają, że wypłata może trwać i do 5-ciu dni.
 5. Jest: Type: Earn, jest naliczenie Amount w BTC, Batch - kółeczka zębate a Status jest confirmed Otrzymałem również bonus, który ma status successfully.
 6. Mam pytanko, czy ktoś z inwestujących miał niedogodność typu Available to Withdraw Bitcoin (BTC) 0.00000000 Obecnie jestem w planie 1% daily 20 days, naliczenia z planu dzienne są ale nie idą do " Available to Withdraw" a tym samym nie można zlecić wypłaty. Orientujecie się czy nastały zmiany związane z wypłatami itp.?
 7. Również się podpiąłem jak i potwierdzam, że wypłata w ETH także wpadła do portfela.
 8. [SCAM] BlueSkyInvest - różne plany - blueskyinvest.io

  No, może da jeszcze jedno kółeczko
 9. No, eureka, po kilku dniach poślizgu się obudzili i przelali dwie wiszące wypłaty.
 10. Czy dobrze z ich faq wywnioskowałem, że odsetki niezależnie od planu naliczane są codziennie?
 11. Sam jestem w podobnej sytuacji z oczekiwaniem na zleconą wypłatę. Spekulować można, że okres świąteczny, wdrażanie nowej platformy itp. itd. i są przez to opóźnienia. Zaś z doświadczenia odniesionego w tym programie i po wcześniejszych poślizgach w wypłatach (trzech czy czterech po terminie) pisałem info do supportu. Po informacji w przeciągu niecałej godziny miałem wpływ zaległej i w międzyczasie zleconej. Natomiast po ostatnim poślizgu i napisanym info otrzymałem odpowiedź "...are in approval list to approve manually support can not approve them and can not determine a time frame thanks for your patience " I nadal echo w portfelu i zastanawiające od czego jest support? No cóż, niekiedy wszystko co dobre musi się skończyć i może nie do końca jak kolega @maxgreen napisał a to właśnie oni uciekają
 12. [SCAM] bitchoko.biz – od 10% dziennie.

  Tak, można go wsadzić do Lamusa.
 13. [SCAM] tycap.io- 1-5% dziennie =150% ROI

  No właśnie jakiś brzydki error się pojawił, ma ktoś może jakieś info.
 14. Pytanko mam do wypłacających, mianowicie czy ktoś z Was w ostatnich dniach zlecał wypłatę i się nie doczekał a w "Description" brak opisu zlecenia i linku do blockcypher?
×