Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
SBR

Forumowicz
 • Content count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About SBR

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  PL
 1. Cholera wie, czy ktoś tam sobie nie zrobił "kopiuj/wklej" i nie podszył się za poprzednika. W starszym się bawiłem, mam tam jeszcze konto ale idzie jak krew z nosa, także sobie darowałem jakieś dalsze/kolejne inwestycje. W eobot2 powrót fauceta nastał a to dla tych co nie dorzucają dobra nowina aczkolwiek czasochłonna. Podsumowując z mego doświadczenia z programem, jak powyżej ale jak to się mówi "Do odważnych..."
 2. U mnie multikonta odpadają. Miałem jedno. Na początku chciałem się pobawić i zobaczyć jak to idzie zanim coś wrzucę ale ostudzili mi zapał. A jeśli poleceni też dostają po czterech (za niewinność) to też jest coś nie halo bo powinni wnikliwiej się przyglądnąć owemu problemowi.
 3. Jak w poprzednim temacie o starszym bracie (https://www.hyipforum.pl/topic/16327-eobot-od-24-h-do-5-lat-eobotcom/?page=3). Młodszy dla mnie wałek. Zablokowali mi konto i od ponad dwóch tygodni nie raczą odpowiedzieć co było tego powodem. A dwa miesiące zwrotu to dość ostro jest naciągnięte, nie wiem czy roku (w najlepszym wypadku) to nie zajmie. Po kolejne, od razu nie wypłaci się urobku, zbyt niska kwota do wypłaty gdzie w doge'ach wychodzi około 5000 a z dziennej dniówki z fauceta wyciąga się około 10 Doge a z 10 GH na dobę około 60-70 więc do minimalnej jeszcze trochę brakuje.
 4. @kopacz tia, a ten piękny, ekstra, współczesny.., eobotv2 (kopacz) zablokował mi konto i zero odzewu z support'u w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Dla mnie lichwa. P.S. A te dwa miesiące zwrotu to jest trochę naciągane.
 5. @Janzawrotnywejść zawsze można ale pytanie się nasuwa, czy się wyciągnie chociaż wkład?
 6. @czarek182 czytaj, by nie było draki. Na moje, program już nie płaci. NA KAŻDE PYTANE DOTYCZĄCE WYPŁATY ŚRODKÓW - ECHO!!!!!
 7. @Murcek46 nie dla mnie przepychanie się w tego typu programach z supportem bo może i na inne pytania jeszcze odpowiadają ale na pytanie wiszącej zleconej wypłaty wody w usta nabierają. Osobiste zdanie - przeciąganie struny i zbywanie, może jeleń łyknie kolejną bajkę.
 8. No to bez wróżenia z fusów chyba klapa. U mnie zlecenie wisi od Jan-4-2020 06:39:20 PM.
 9. Uuu @Br3Q, nie załamuj mnie z tym IP, obecnie siedzę na francuskim IP i wypłata poszła ale niebawem powrót w rodzime strony, może jakieś podwójne konta masz?
 10. @lordzuk ktoś Ci tu posta zaśmieca :)) Przy okazji naliczenia wpadły i to dość szybko ale w przełożeniu na moje jest nieścisłość w opisie planu 2.5% daily for 25 days gdyż naliczenia są od depozytu a nie liczone z depozytem czyli wyglądałoby, że depozyt hipotetycznie jest zwracany po zakończonym planie. I gratki dla Polon 'a za czuwanie i szybkie interwencje
 11. No ok, niechaj się dzieje wola... Coś tam podrzucę
 12. @lordzuk wierdzisz, że obecny godny uwagi?
 13. Siedem @lordzuk, co tak przysnąłeś z hyip-ami?
 14. A co było powodem odpuszczenia tematu?
×