Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
SBR

Premium
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralny

O SBR

 • Tytuł
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  PL
 1. U mnie kolejny dzień zabawy z programem i kolejny instant wpadł do portfela, reasumując jest w fazie, w której jeszcze płaci/ wypłaca jak kto woli.
 2. Monitory monitorami gdzie na chwilę obecną jest 65 PAYING a realia realiami. Wiadomo, może ale nie musi płacić. Wypłaty są ręcznie realizowane do 48h. Mi natomiast wczorajsza dotarła, także odpukać oby tak dalej.
 3. Nie, jakiś z natury dziwnych utrudnień nie było z wypłatą.
 4. Kolego bez urazy ale zbytnio nie interesuje mnie wróżenie z kart, fusów... a fakty, którym to m.in. jest zablokowane konto. Info do i od supportu nie za wiele wniosło nowego. Tematy/bilety są bardzo szybko zamykane w przeciągu kilku dosłownie godzin gdzie nie masz jak odpowiedzieć gdyż nie zawsze się ma dostęp do mediów. A ich informacje, że jedna osoba tym się zajmuje...., niebawem wszystko wróci do normy... bla bla bla to obecnie jest mało wiarygodne. Podam przykład z historii, pamiętny Recyclix (na tym forum znajdziesz temat-bynajmniej był), trochę śmigał (kilka ładnych miesięcy) i można było zarobić gdy się wcześniej weszło, też zaczął wprowadzać zabezpieczenia, następnie dwuetapowe logowania, należało przesłać dowody, pożary, zawieszenia wypłat... A w rezultacie po paru dniach po odpaleniu strony pojawił się w końcu komunikat od policji, że osoby ze zdjęcia (takie i takie personalia) są oszustami i tym samym poszukiwane. Strona miała charakter... bla bla bla Ok, nalicza. A spróbuj to naliczenie wypłacić.
 5. Tak, również "Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia" a w Chrome "Ta witryna jest nieosiągalna" jak i brak zleconej wypłaty w czwartek lub w piątek na chwilę obecną.
 6. Kolejne naliczenia w formie instant wpłynęły a do zwrotu jakieś 26
 7. Realia, wypłata po około 9 godzinach w portfelu z zyskiem, także kółeczko zaliczone i następne puszczone.
 8. Nie chcę tu podnosić larma ale czy miał ktoś styczność z blokadą konta przez te same portfele? I został ten problem rozwiązany.
 9. Kolego @TeeMoore nie dla mnie te bajki o monitorowaniu strony głównej wpłat/wypłat, chcesz to sobie w nie wierz (bez urazy) to jest mało wartościowe i dla naiwnych.
 10. Mi jutro przypada zamknięcie planu, także podobnie czekam na realia.
 11. Kolego @TeeMoore masz jakieś tego potwierdzenie, że wypłaca? Bo moja wypłata wisi na chwilę obecną.
 12. @lordzuk mi dziś przyleciała w miarę przyzwoitym czasie ale mogą być opóźnienia bo blockchain ma zatory.
 13. Czy macie może jakieś informacje na temat programu? Mi dmuchnęli konto "Login error: Your login or password or turing image code is wrong. Please check this information." z resztą wkładu. Po próbie przywrócenia hasła komunikat "No accounts found for provided info.". Info z zapytaniem do supporu wysłane ale brak odzewu.
 14. No to lordzuk, pozwolisz, że dotrzymam towarzystwa z delikatnym balastem i się zobaczy ile ta łajba pociągnie
 15. Po dzisiejszych naliczeniach i instancie na portfelu, werdykt - z programem na zero. Co dalej? Czas pokaże czy będzie w tym 1% o czym kolega @lordzuk wspomniał (bez sarkazmu).
×