Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
SBR

Forumowicz
 • Content count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About SBR

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  PL
 1. No ok, niechaj się dzieje wola... Coś tam podrzucę
 2. Siedem @lordzuk, co tak przysnąłeś z hyip-ami?
 3. A co było powodem odpuszczenia tematu?
 4. Przy ostatnim programie admina Cari... były podobne anomalia przy zmianie. Ja nie miałem np. naliczeń chyba dwóch, może to problemy przy przejściach. Później wszystko wróciło do normy aż do oczywiście padnięcia programu. Sugestia by chwilę (dzień, dwa odczekać) i zobaczyć jak się kwestia rozwinie. Z tego co widziałem, kiedyś wyczytałem i pamięć mnie nie myli to hyip'owa brać nie poleca przelewania środków z programu na giełdę ale mogę się mylić gdyż to mogło dotyczyć giełd.
 5. @pijanica dzięki za podsumowanie, odgrzebanie, przypomnienie. @Smiechu właśnie to miałem na myśli, że program czy admin rozwinął się bardziej, zmienił szatę, wyszedł z powiedzmy fazy uśpienia i w myśl mej swojskiej teorii zmysł powinien się już wyostrzyć.
 6. No no, z tego co widać łajba odpaliła wcześniej niż poprzednio. Czy ktoś pamięta ile ostatnia (Carribeam...) krypa dryfowała (ile kółek zrobiła)?
 7. @lordzuk tak, dokładnie, ten co podesłałem. W planie dwudniowym roi 140%, w czterodniowym 170% a tygodniowym 200%, także jestem zadowolony A co lepsze zanim się wbiłem to już kilka dni latał @Murcek46 Z tym 0.5 btc aż tak bym nie szalał, osobiście wolałbym puścić to w innego hyip'a
 8. Z racji tego, że na podobnym dublerku ostatnio zrobiłem chyba 9 kółeczek w planach dwudniowych dołączę z ciekawości
 9. [SCAM] Hitrez.com- 5% dziennie przez 30 dni

  Ok, niechaj będzie z dwojga złego stawiam na tego
 10. Temat mi trochę odleciał a sedno tkwi w konwersji, czy jest możliwość przełożenia CTO na ETH? Z tego co widzę to jedynie USDT zostaje.
 11. @Dzikiww Czytanie stwarza problem? I chyba faktycznie należy zwinąć majdan, bitek znów poszybował w dół a to nie za dobrze wróży.
 12. To się też tu delikatnie zawekuję.
 13. @lordziuk, ile takie skarbonki latają? Tak wiem wiem, reguły nie ma
 14. No nic, zobaczmy co z tego wyniknie. Aby do siedemnastu dni, później to przyjemność.
×