Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
digitalmoney

Forumowicz
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O digitalmoney

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Gdynia
 1. Jak dla mnie wygląda, że wrzucili w końcu wersję 2.0 FAP. Inaczej wygląda menu, zniknęły mi zdefiniowane reklamy, pewnie nie pomyśleli o ich przeniesieniu. No i system działa dużo szybciej.
 2. No i nie dało się tak wcześniej ? Po co ludziom szargać nerwy i opinie o platformie, która i tak już najlepsza nie jest Ciekawe na jak długo ta poprawa, bo już kilka takich przebłysków było a potem znowu porażka.
 3. Działa to po prostu beznadziejnie a to ich gadanie, że wersja 2.0 FAP już wkrótce ale nie są w stanie podać terminu świadczy tylko o tym, że nie jest to gotowe i nie wiedzą kiedy będzie. Dla mnie FAP 2.0 to takie yeti, wszyscy o nim gadają ale nikt go nie widział. Muszą coś gadać bo jak tu inaczej użytkownikom wytłumaczyć, że ma się ich gdzieś i nawet im to na rękę, że nie jesteś w stanie wyklikać reklam. Szkoda bo fajna platforma była nie powiem, trochę się nawet dało zarobić ale się przeliczyli.
 4. Witam, Ostatnio dosyć często słyszę o Bitcoin Compass, chciałem zapytać jakie są wasze odczucia o tym programie.
 5. Generalnie jest źle z tą firmą, wszystko blokują (tak jak wypłaty za pomocą przelewów do tej pory z niewiadomych przyczyn) opóźniają wypłaty jak się tylko da. Ostatnia wypłata w Bitcoin na Coindeal trwała prawie tydzień a ta forma wypłaty jest opisana jako 'Fast'. Teraz na przelew z Coindeal w EUR czekam 3 dzień a jest informacja na stronie: Standardowy czas wypłaty Euro to ten sam dzień roboczy (w wyjątkowych sytuacjach może to potrwać do 3 dni roboczych). Proszę pamiętać, że jest to czas zlecenia wypłaty w naszym banku. Czyli rozumiem, że to ta wyjątkowa sytuacja, tylko jest 3 dzień a ciągle transakcja w statusie "PAYOUT SENT TO EXECUTION". FutureAdPro dalej się przycina i tą nową wersję już wgrywali i coś nie poszło chyba bo ciągle stara. Piszą że już wkrótce nowe produkty ale może warto by było ustabilizować i doprowadzić do porządku te które są zanim się wprowadzi nowe. Jak dla mnie robią dobrą minę do złej gry ale wcale tak różowo nie jest. Dopóki będą wchodzić na nowe rynki to jest przypływ gotówki bo nowi ludzie inwestują i jakoś to się kręci ale potem debet na koncie zacznie rosnąć a z pustego i Salomon nie naleje. Wszystkie działania jednak jasno pokazują, że opóźniają wypływ gotówki z systemu żeby zapewnić jakąś płynność finansową.
 6. No cóż o ile można powiedzieć, że Rafał trochę popłynął i pofantazjował w tej swojej wypowiedzi to jego prowokacja na pewno ujawniła jedną ciekawą rzecz: Panowie z zarządu Futurenet grożą w tym piśmie odpowiedzialnością karną pozostałym pracownikom Futurenet za ujawnianie informacji i tajemnicy przedsiębiorstwa. To jasno i wyraźnie wskazuje, że boją się wypływu informacji o firmie, informacji które mogą ich skompromitować. Być może w wypowiedzi Rafała są już takie informacje potwierdzone faktycznie przez kogoś z wewnątrz Futurenet. Na pewno firma która jest "czysta" nie bałaby się wypływu informacji, coś jest na rzeczy i Panowie się tego boją. Już nie jest dobrze z Futurenet przez ostatnie działania firmy i jakaś potwierdzona "ciekawostka informacyjna" mogłaby być gwoździem do trumny firmy.
 7. Dodatkowe weryfikacje i limity. Oczywiście, że to kolejne metody na zatrzymanie wypływu gotówki z systemu. Zrobiło się zamieszanie po kilku ostatnich "zdarzeniach" w FAP i cześć ludzi zaczęła wypłacać środki. Jakie ataki hakerskie Śmieszni jesteście, nawet jak ktoś się włamie na konto FAP i chciałby wypłacić wasze środki, to jeszcze musiałby włamać się na waszego maila żeby potwierdzić wypłatę a jak ktoś ma Google Auth to jeszcze musiałby Wam zabrać telefon żeby znać kod. Panowie z FAP zaczyna Wam gwałtownie ubywać środków w systemie co może zakłócić Waszą płynność finansową i wywołać ogólną panikę i masowe wypłaty. Wtedy by się dopiero zaczęło piekło. Żadne konferencje w Macau i piękne słówka by już nie pomogły. Chciałbym również zauważyć, że wprowadzanie limitów to zmiana regulaminu a przy każdej zmianie regulaminu, użytkownik ma prawo nie zaakceptować nowych zmian i rozwiązać umowę z usługodawcą. Rozumiem, że i tym razem jest taka możliwość?
 8. A co mi pozostało ? Zrobić zgłoszenie i zobaczyć co odpowiedzą. Jak się okaże że nie widzą problemu po swojej stronie i nie wiedzą o co mi chodzi to zrobię im "dobrą reklamę" w necie. Myślę że jak ludzie usłyszą o znikającej kasie z kont dodatkowo, to jeszcze pogłębi ich problemy. W międzyczasie oczywiście czekam na zamknięcie paczek i wyciągam pieniądze z tego bagna.
 9. A u mnie znowu dzisiaj znowu w stosunku do wczoraj jest minus $9. Tak chyba nie powinna działać platforma, raczej mało kto z Was robi bilnas, raczej patrzycie na stan konta MOJE AD PACKS czy przybywa i tyle a tam jest OK. Ja dodatkowo sumuję kwoty otwartych Adpaców jakie pozostały do ich zamknięcia czyli do osiągnięcia $60 (dane z zakładki MOJE AD PACKS) plus stan konta MOJE AD PAKCS i to porównuje z dniem poprzednim. I tu jest drugi dzień z rzędu minus który nie jest w żaden sposób do wytłumaczenia. Wyobraźcie sobie że każdemu tak zabierają po kilka dolarów dziennie, przy aktualnie podawanej liczbie użytkowników FutureAdPro to jest ogrom kasy. Zrobiłem zgłoszenie do nich i zobaczymy co odpowiedzą.
 10. ZŁODZIEJE !!! Nie wiem jak Wy ale ja od 2 tygodni codziennie sobie liczę stan konta i przyrosty (Stan konta Future ADPRO + To ile wszystkie aktywne AdPacki powinny wygenerować do zamknięcia - do 60$). I codziennie jakoś było na plusie, ostatnie 4 dni nawet całkiem ładnie to wyglądało a dzisiaj w stosunku do wczoraj jestem ponad $500 na minusie. Co do cholery się dzieje. Poczekam jeszcze do naliczeń w południe i jak będzie to samo to piszę zgłoszenie do tych oszustów. Jest to bardzo sprytnie zrobione bo na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku, ponieważ kwota na 'KONTO FUTURE ADPRO' rośnie cały czas żeby nie wzbudzić podejrzeń. Ale jak sobie wejdziecie do MOJE AD PAKCS i policzycie sumę ile wasze AD packi powinny zarobić do $60 to tam jest duży minus. I ta suma plus stan konta jest u mnie ponad $500 mniejsza niż wczoraj co jest ogromnym ubytkiem. Tak jak mówię, poczekam do naliczeń w południe i jak bedzie tak samo robię zgłoszenie w systemie.
 11. Fałszywa propaganda? Przez 4 miesiące zaniżali wszystko naliczenia, zamykali później adpacki. Jak użytkownicy zareagowali i zaczeli się wycofywać to żeby zatrzymać odpływ gotówki poprawili działanie systemu w nadziei że to coś zmieni. Może ale niesmak pozostał, poza tym wypłaty przelewami dalej są wyłączone co jest jawnym łamaniem regulaminu. Nikt mi nie wmówi, że 4 miesiące ktoś musiał myśleć jak rozwiązać problem wydajnościowy takiej aplikacji, że rozwiązaniem może być mniejsza częstotliwość naliczeń.
 12. A to ciekawe, bo oto co ja otrzymałem z support wczoraj: Po co zmieniać na 2 razy na dobę skoro aktualnie jest co godzinę i działa, no tylko po to żeby spowolnić zarobki ludzi i wypłaty. Tak jak mówicie nie wygląda to dobrze, zaczęła się agonia Futurenet a włodarze, próbuje jeszcze kreować świetlaną przyszłość, żeby utrzymać aktualnych i przede wszystkim ściągnąć nowych ludzi którzy wpompują w system środki co pozwoli na jego funkcjonowanie bo pewnie źródełko wysycha.
 13. Drążyłem temat naliczeń w FutureAdPro z supportem ale się chyba w końcu zdenerwowali: No cóż odpowiedź na to pytanie nie leży w ich interesie, wiadomo dlaczego A z innej beczki czy ktoś z Was zastanawiał się co zrobiłby zarząd FutureAdPro, gdyby nagle ludzie przestali reinwestować Adpacki i zaczęli wypłacać kasę. Czy oni są na tyle wypłacalni ? Mam znajomego, który jest w tym od początku (kwiecień 2016) zainwestował koło 10tyś teraz z tego co mówił ma koło 38 tyś, czyli prawie razy 4, tak 400%. Ale on każde zarobione 50$ zamieniał od razu na adpacka. Teraz mówi, że wycofuje się i wypłaca kasę po tym co się ostatnio dzieje (zablokowane wypłaty przelewami, problemy z naliczeniami), dla niego to zły syndrom. Ale niech średni % dla wszystkich jest na poziomie 200% czyli razy 2 czy firma jest wypłacalna i przygotowana na coś takiego, nagłą wypłatę 200% kwoty, która został wprowadzona do systemu ? Czy będzie to kolejne AmberGold
 14. Bez ryzyka to możesz powiedzieć że w końcu umrzesz a nie że ten biznes jest bez ryzyka Ja zapytałem oficjalnie support ile razy dziennie powinny się naliczać prowizje w FutureAdPro oczywiście po rozwiązaniu problemów technicznych. Trzy razy odpowiadano mi, że adpacki pracują 120 dni aby uzyskać $60 i że nic mi nie przepadnie. Jak im dałem negatywny feedback w zgłoszeniu z informacją, że nie o to pytam, oto co po dwóch tygodniach w końcu odpowiedzieli: Czy dla Was też nie wygląda to jaśniej ? Jestem od 15 lat związany z branżą IT w bankowości i różnych instytucjach finansowych ale jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, że nie wiadomo jak często aktualizowane są dane w systemie. Jeżeli w tym przypadku jest skrypt, to jest on wywoływany ileś razy dziennie i może on trwać 3h ale przynajmniej wiadomo ile razy dziennie jest wywoływany. Więc jak dla mnie zaczyna być krętactwo i kombinowanie od 2 m-cy system działa jak chce. Albo będąc dosadnym jak firma chce bo informacją, że są problemy techniczne chcą wytłumaczyć to, że ludzie aktualnie dostają mniej pieniędzy z paczek i zamykanie paczek nie trwa 4 miesiące tylko 5 jak obserwuje po moich paczkach.
 15. To tylko Twoja ocena sytuacji o celowości takiego działania. Dopóki nie udowodnisz, że robią to celowo, to takie pisanie jest bezpodstawne. Nie ma dowodów że łamią swój regulamin. Skoro wypłaty przelewem nie działają, a w regulaminie pisze że wyplaty mogą być tymczasowo niedostępne z przyczyn niezależnych od operatora, to w pierwszej kolejności należy przyjąć że tak właśnie jest bo tak pisze w regulaminie i firma widocznie przewidziała że takie sytuacje mogą nastąpić. Dopiero jeśli dotrzesz do dowodów świadczących że jest inaczej, to wtedy jest podstawa żeby przyjąć inną ocenę sytuacji. Użytkownicy zostali wcześniej poinformowani o możliwości zaistnienia takiej sytuacji bo ta informacja jest w regulaminie. Więc użytkownicy powinni być przygotowani że coś takiego może się stać. no chyba że ktoś nie czytał regulaminu, ale to już jego strata. Jak rząd wprowadza nowe ustawy i zmienia prawo, to obywatele też nie dostają listów, czy sms-ów i emaili, informujących o zmianie prawa, a nie każdy jest zobowiązany żeby oglądać TV i internet aby stamtąd się o tym dowiadywać. Także i tak dobrze że w regulaminie Futurenet jest takie info i nie ma powodu do dziwienia się. Udowodnić, że robią to celowo ? proszę bardzo: 1. Zapytałem ich kiedy będą dostępne wypłaty przelewem i jaki jest powód niedostępności. Otrzymałem taką odpowiedź: "Niestety nie mamy ram czasowych kiedy przelewy bankowe powrócą, nad całym systemem wypłat tą metodą pracuje zewnętrzna firma." Jeżeli nad czymś pracuje zewnętrzna firma to mam z nią umowę, gdzie są określone terminy na wykonanie usługi/zmian i SLA. Wypłaty przelewem działały od poczatku FutureAdpro, więc to chyba nie jest problem żeby je przywrócić, nawet jeśli nastąpiła awaria/problem. Usuwanie awari nie trwa 3 miesiące, nie oszukujmy się, chyba że celowo opóźnia się ją z jakiegoś powodu. Zapytałem więc ich ponownie, że skoro to zewnętrzna firma to są jakieś terminy wynikające z umowy i oto odpowiedź: "Niestety nie wiemy kiedy opcja przelewy bankowe do nas wroca." No przepraszam, ale to jest dla mnie jednoznaczne. Dodatkowo, dziwne, że wyłączenie wypłat przelewem nastąpiło w tym samym czasie co wprowadzono coindeal.com. Jak najłatwiej zmusić ludzi do korzystania z nowego produktu ? Ano podnosząc opłaty innych metod wypłat i wyłączyć inne aby ograniczyć wybór. jeżeli dalej tego nie widzisz i chcesz polemizować to albo jesteś kimś z FutureNet, który próbuje dbać o dobre imie firmy albo kimś kto ma klapki na oczach i dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu
×