Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
digitalmoney

Forumowicz
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About digitalmoney

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Gdynia
 1. Ja zleciłem wypłatę i w zeszłym tygodniu i w czwartek po stronie FutureAdPro została zakończona (status Finished) a do tej pory nie widac na CoinDeal, więc trochę słabo.
 2. Tak kontaktowałem się ale mają teraz niezły zapierdziel pewnie więc. nie wydalaja z odpowiedziami na zgłoszenia. No to nic tylko zdrowaśki na razie
 3. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy coś jeszcze powinienem zrobić poza tym co juz zrobiłem aby wypłata w końcu wyszła do mnie: konto na CoinDeal - zrobione sparowane z FAP - zrobione dołożona własna reklama - zrobione Czy coś jeszcze powinienem zrobić, bo płatność zlecona, potwierdzona przeze mnie a ciągle w statusie 'waiting'?
 4. Nie wiem jak Wam ale mnie te wypłaty średnio chodzą. Zleciłem wypłatę w Bitcoin 12 lutego i do tej pory nie wyszła z FAP i jest w statusie 'waiting', porażka
 5. Tu pewnie nie chodzi o to że nie otrzymał kodów, tylko że próba ich wprowadzenia kończy się komunikatem że kod jest nieprawidłowy. Przynajmniej ja wygenerowałem dwa i żaden nie działa
 6. Tak kasa wróciła ale brak naliczeń na koncie, reklamy oglądam mam status Qualified a nic nie przybywa na koncie Napisałem do ich support ale sądząc ile mają zgłoszeń po migracji to odpowiedzą w 2036. Oj coś nie pykła im ta migracja a może właśnie tak to miało wyglądać
 7. Na razie to ta nowa platforma działa jeszcze gorzej niż stara. Na dodatek poznikała ludziom część pieniędzy z kont, w tym mi również. Nie popisali się jak zwykle, plus te wszystkie zmiany w wypłatach itd. To koniec tej platformy i tego już nic nie zmieni.
 8. Dycha ale co to za życie. Złozyłem 23 grudnia dyspozycję wypłaty do tej pory nie wyszło z FutureAdpro, porażka. Migracja do FAP 2.0 ma potrwać kilka dni, w tym czasie system będzie niedostępny, a czy ktoś powiedział co w tym czasie z naliczeniami. No ale w końcu to właścicielom nawet na rękę.
 9. Jak dla mnie wygląda, że wrzucili w końcu wersję 2.0 FAP. Inaczej wygląda menu, zniknęły mi zdefiniowane reklamy, pewnie nie pomyśleli o ich przeniesieniu. No i system działa dużo szybciej.
 10. No i nie dało się tak wcześniej ? Po co ludziom szargać nerwy i opinie o platformie, która i tak już najlepsza nie jest Ciekawe na jak długo ta poprawa, bo już kilka takich przebłysków było a potem znowu porażka.
 11. Działa to po prostu beznadziejnie a to ich gadanie, że wersja 2.0 FAP już wkrótce ale nie są w stanie podać terminu świadczy tylko o tym, że nie jest to gotowe i nie wiedzą kiedy będzie. Dla mnie FAP 2.0 to takie yeti, wszyscy o nim gadają ale nikt go nie widział. Muszą coś gadać bo jak tu inaczej użytkownikom wytłumaczyć, że ma się ich gdzieś i nawet im to na rękę, że nie jesteś w stanie wyklikać reklam. Szkoda bo fajna platforma była nie powiem, trochę się nawet dało zarobić ale się przeliczyli.
 12. Bitcoin Compass wasze odczucia

  Witam, Ostatnio dosyć często słyszę o Bitcoin Compass, chciałem zapytać jakie są wasze odczucia o tym programie.
 13. Generalnie jest źle z tą firmą, wszystko blokują (tak jak wypłaty za pomocą przelewów do tej pory z niewiadomych przyczyn) opóźniają wypłaty jak się tylko da. Ostatnia wypłata w Bitcoin na Coindeal trwała prawie tydzień a ta forma wypłaty jest opisana jako 'Fast'. Teraz na przelew z Coindeal w EUR czekam 3 dzień a jest informacja na stronie: Standardowy czas wypłaty Euro to ten sam dzień roboczy (w wyjątkowych sytuacjach może to potrwać do 3 dni roboczych). Proszę pamiętać, że jest to czas zlecenia wypłaty w naszym banku. Czyli rozumiem, że to ta wyjątkowa sytuacja, tylko jest 3 dzień a ciągle transakcja w statusie "PAYOUT SENT TO EXECUTION". FutureAdPro dalej się przycina i tą nową wersję już wgrywali i coś nie poszło chyba bo ciągle stara. Piszą że już wkrótce nowe produkty ale może warto by było ustabilizować i doprowadzić do porządku te które są zanim się wprowadzi nowe. Jak dla mnie robią dobrą minę do złej gry ale wcale tak różowo nie jest. Dopóki będą wchodzić na nowe rynki to jest przypływ gotówki bo nowi ludzie inwestują i jakoś to się kręci ale potem debet na koncie zacznie rosnąć a z pustego i Salomon nie naleje. Wszystkie działania jednak jasno pokazują, że opóźniają wypływ gotówki z systemu żeby zapewnić jakąś płynność finansową.
 14. No cóż o ile można powiedzieć, że Rafał trochę popłynął i pofantazjował w tej swojej wypowiedzi to jego prowokacja na pewno ujawniła jedną ciekawą rzecz: Panowie z zarządu Futurenet grożą w tym piśmie odpowiedzialnością karną pozostałym pracownikom Futurenet za ujawnianie informacji i tajemnicy przedsiębiorstwa. To jasno i wyraźnie wskazuje, że boją się wypływu informacji o firmie, informacji które mogą ich skompromitować. Być może w wypowiedzi Rafała są już takie informacje potwierdzone faktycznie przez kogoś z wewnątrz Futurenet. Na pewno firma która jest "czysta" nie bałaby się wypływu informacji, coś jest na rzeczy i Panowie się tego boją. Już nie jest dobrze z Futurenet przez ostatnie działania firmy i jakaś potwierdzona "ciekawostka informacyjna" mogłaby być gwoździem do trumny firmy.
 15. Dodatkowe weryfikacje i limity. Oczywiście, że to kolejne metody na zatrzymanie wypływu gotówki z systemu. Zrobiło się zamieszanie po kilku ostatnich "zdarzeniach" w FAP i cześć ludzi zaczęła wypłacać środki. Jakie ataki hakerskie Śmieszni jesteście, nawet jak ktoś się włamie na konto FAP i chciałby wypłacić wasze środki, to jeszcze musiałby włamać się na waszego maila żeby potwierdzić wypłatę a jak ktoś ma Google Auth to jeszcze musiałby Wam zabrać telefon żeby znać kod. Panowie z FAP zaczyna Wam gwałtownie ubywać środków w systemie co może zakłócić Waszą płynność finansową i wywołać ogólną panikę i masowe wypłaty. Wtedy by się dopiero zaczęło piekło. Żadne konferencje w Macau i piękne słówka by już nie pomogły. Chciałbym również zauważyć, że wprowadzanie limitów to zmiana regulaminu a przy każdej zmianie regulaminu, użytkownik ma prawo nie zaakceptować nowych zmian i rozwiązać umowę z usługodawcą. Rozumiem, że i tym razem jest taka możliwość?
×