Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
swimac24

Forumowicz
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About swimac24

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  internet
 1. A robiłeś już wcześniej jakieś wypłaty ? jeśli tak czy wypłaciłeś więcej środków niż Twój wkład ? ja wypłaciłem więcej i nadal mam zablokowane.
 2. Wypłaca jeszcze komukolwiek ? np osobą które nie zrobił jeszcze żadnej wypłaty ? z tego co kojarzę, to deklarowali w 1 kolejności wypłaty dla osób, które jeszcze tego nie robiły.
 3. Obecnie wypłaty zablokowane przez konieczność "dodatkowej weryfikacji konta" naliczenia z ostatnich dni w moim wypadku przy 70 paczkach to...kilkadziesiąt centów
 4. Ja wszedłem w maju 2018 r. i już jestem na plus, a jeszcze 98 adpacków zarabia, program nadal wypłaca, wczoraj na coindeal wpłyneła kolejna wypłata.
 5. I to byłoby dobre zakończenie, też przerażają mnie ludzie, którzy wierzą, że zwonią się z etatu i jak to piszą "zapewnia stały dochód pasywny na lata", a zazwyczaj ciułają ten 10-15 paczek ze ślepą wiarą w zyski w przeciągu 2-3 lat. Niestety po takim czasie może być już za późno na generowanie zysków...
 6. Np w taki sposób, że w pewnym momencief firma wyda info o tym, że nie ma możliwości dalszego kupowania adpack i program kończy swoją działalnośc w momencie wygaszenia ostatniej paczki. Wiem na czym polega schemat ponziego i nie ma sensu o tym dyskutować, bo wszystko już zostało napisane, a dyskusję toczone bez końca (zauważyłem, że niektórzy tutaj je uwielbiaja ) do niczego nie prowadzą. Pytanie jest takie czy futureadpro może skończyć się połowicznym "happy endem" czy większość użytkowników jest skazanych na katastrofę inwestycyjną tak jak się tu głosi.
 7. Ciekawy komentarz znalazłem na jednej z grup fb, a mianowicie: "Każdy biznes ma swój początek i koniec - tego nie przeskoczysz Ważne aby mieć plan działania i tyle. Co o FAP to jezeli juz sie zwinie to wedlug mnie honorowo - wygasza paczki i koniec Za duza maja do stracenia, za duzo wypracowali. Poza tym mialem przyjemnosc poznac Romana i Stefana - bardzo wporzo ludzie, a kazdy ruch utwierdza w tym, ze wiedza co robia. Nie stresuj sie bedzie dobrze !" Nie zdziwię się, jeśli to będzie trafna diagnoza, również nie widzę racjonalnych podstaw do spektakularnego upadku i zwinięcia się z kasą, jak to obwieszcza kilku użytkowników tego forum. A jak naprawdę będzie, czas pokaże.
 8. Z moich obserwacji (jak również innych użytkowników) wprowadzenie 2 naliczeń na dobę podziałało na ogromny plus, naliczenia wróciły do około 1 % dziennie, strona działa dużo płynnie niż przed zmianami, na dowód screen z naliczeniami z mojego konta Chyba lepiej po prostu obserwować, a nie siać panikę i szerzyć fałszywą propagandę.
 9. [---] Jasne, to kwestia zaufania albo jego braku, jak we wszystkim
 10. [---] Bezpośrednio nikt na początek nic nie włoży, jednak aplikacja jest banalna i w banalny sposób da zarobić, myślę że część z tych osób które wejdą w banners app zainteresuje się również FAP. Ponadto, sporo osób które zarobi w BA przetransferuje środki do FAP, czyli pozostaną w firmie. Co do obaw o instalacje tej apki, to w ten sposób można mieć podejrzenia o każdy inny program który instalujesz na swoim telefonie. Dla żywotności programu fajnie wyglądają zmiany o których wspomniał "Zgorzaly" a mianowicie: "Od teraz po zakupie adpacków, każdy w przeciągu 7 dni będzie zobowiązany do umieszczenia reklamy na portalu (będą nowe szablony i narzędzia) – Kolejna zmiana – będziesz mógł zarabiać jedynie 10-krotność zysków swoich poleconychnp. aby uzyskać max prowizję z 1000 adpacków poleconej osoby, musisz sam posiadać ich minimum 100!" A więc, chcesz prowizję, trzymaj pieniądze w tym biznesie
 11. No i mamy 4 sposób zarabiania w Futurenet Nowa aplikacja ze sklepu play Banners app: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gtm.bannersapp 1. Zarabianie bez wkładu finansowego, zarabiamy po każdym odblokowaniu telefonu, do 5$ tygodniowo, ok 20$ miesięcznie2. Prowizje do 5 linii jak w FAP 8% pierwsza linia, 4% drugalinia 2 % trzecia i 1% z linii czwartej i piątej. Z założenia apka ma pomóc przyciągnąć więcej osób które nie mają na wkład własny do FN/FAP. Ruch właścicieli wydaje się mistrzowski, myślę że tym sposobem żywotność całej struktury mocno się wydłuży, aplikacja jest banalnie prosta, jeszcze nie wszystko działa (pierwsze naliczenia na koncie mają pojawić się 8 października) ale myślę, że przyciągnie masę nowych osób do programu. Już abstrahując o piramidalności całego projektu, co o tym sądzicie ? [---]
×