Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Trusty

Forumowicz
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Trusty

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Plan zakończony. Program na plus. Zastanawiam się na reinwestycja.. Czy plan broadcast 4.0 jest również objęty funduszem czy tylko niedostepny już 2.0?
 2. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Słyszałem że raczej do polskiego tłumaczenia strony podchodzą z dystansem i najpierw koreańskie i japońskie a potem zobaczymy. No ciekawe czy faktycznie dochodzi do jakiegoś tradingu tam czy tylko analizy.
 3. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Kolejny instant u mnie. Dobrze to wygląda narazie.
 4. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Według mojej skromnej opinii warto. Admin ma naprawdę potężne plany. Przynajmniej do końca czerwca. Między innymi konkursy dla największych promotorow/ inwestorów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś wypłata instant u mnie. Ale ja się mega wciągnąłem w ten projekt.
 5. Każdy ma swoje zasady. Program jest bardzo dobrze zbudowany, ale według mnie nie.
 6. Narazie wypłata na koncie po paru godzinach projekt już mocno na +
 7. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Potwierdzam. U mnie też instant po 3 dniach na koncie.
 8. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Jestem na pokładzie za 0,02btc. Obysmy doplyneli jak najdalej bo mam duże nadzieje co do tego programu. Analizował ktoś to ich ubezpieczenie w Allianz?
 9. 0,003<0,025088 Dzienne naliczania masz 0,00048. Czyli co 7 dni możesz wypłacać. 56 : 7 = 8 czyli wyplacisz w ośmiu transzach całość Pozdrawiam
 10. Spróbowałem i nic nie pomogło. A z jaką kwota program Ci zniknął? Poniżej 500?
 11. ach te 500$ . . . trochę sporo jak na minimalną inwestycję. Szkoda, bo chciałem 100 albo 200 wrzucić.
 12. Witam Państwa, Dziś chciałbym przybliżyć Wam pierwszy hyip program jaki udało mi się znaleźć i wstępnie prześwietlić. SZCZEGÓŁY: NAZWA: Albiton.io Start: 22 marca ( spółka zarejestrowana w lutym br w Wielkiej Brytani) Zwroty: 4% dziennie (20-5 000$) ; 6% dziennie (5 001- 25 000$) i 8% (powyżej 25 000$) przez 40 dni. Wypłaty: min 0,5$ i 1$ (dla BCC i ETH) , PŁATNOŚCI INSTANT Płatności: PM, Payeer , ETH, BTC, BCC, LTC i DogeCoin System poleceń: 7, 5, 1 % lub 10, 6 ,2 % dla reprezentantów Address: 12 Norwood High St, West Norwood, Victoria, London, SE27 0BF, United Kingdom. Phone: +44 7520635445 Email: admin@albiton.io Komentarz: Albiton to program wypuszczony w marcu br. Strona stworzona profesjonalnie kusi pewnymi zyskami z handlu kryptowalutami prowadzonymi przez Bota. Że istnieje jakiś bot i jakieś kryptowaluty, którymi on handluje nie sądzę. Program narazie płaci i pojawia się na kolejnym monitorach z dobrymi recenzjami. Plan na rozwój jest podobno taki, aby narazie nie zdobywać niesamowitej popularności, a jedynie utrzymać się na rynku, a z czasem kiedy program będzie już dłużej na rynku zwiększyć nakłady na promocję. Radziłbym traktować go z dystansem, bo sprawdzając siedzibę firmy google maps pokazało mi cmentarz, a i założyciela Jude Wyatt nie znam i nie brałem udziału w jego wcześniejszych programach. Jednak jeżeli naprawdę ma być to sleeper, który za miesiąc czy później zacznie intensywny rozwój to warto zaryzykować według mnie. Ostateczną opinię zostawiam Wam !!! Na stronie pokazują certyfikat dowodzący temu, że są zarejestrowaną spółką w Wielkiej Brytanii. LINK DO PROGRAMU: https://albiton.io
×