Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Trusty

Forumowicz
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Trusty

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Według mnie hyip jak każdy inny. Znalazł ktoś tych całych architektów i specjalistów od renowacji? Jestem z wykształcenia budowlańcem i chętnie bym ich zapytał o kilka szczegółów. Gdzie chcą kupować mieszkania, od jakich deweloperów, w jakim stanie. czy już wybudowane czy może dopiero takie które są w planach, czy Pani architekt będzie sama projektować wykończenie czy może mają biuro zatrudnione do tego, jaki budżet już zgromadzili na kupno? Co z tego, że my dorzucimy 100 k jeżeli to nie starczy na kupno jakiegokolwiek mieszkania. Jak dla mnie grubymi nićmi to szyte, albo porywają się z motyką na słońce.
 2. Plan zakończony. Program na plus. Zastanawiam się na reinwestycja.. Czy plan broadcast 4.0 jest również objęty funduszem czy tylko niedostepny już 2.0?
 3. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Słyszałem że raczej do polskiego tłumaczenia strony podchodzą z dystansem i najpierw koreańskie i japońskie a potem zobaczymy. No ciekawe czy faktycznie dochodzi do jakiegoś tradingu tam czy tylko analizy.
 4. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Kolejny instant u mnie. Dobrze to wygląda narazie.
 5. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Według mojej skromnej opinii warto. Admin ma naprawdę potężne plany. Przynajmniej do końca czerwca. Między innymi konkursy dla największych promotorow/ inwestorów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś wypłata instant u mnie. Ale ja się mega wciągnąłem w ten projekt.
 6. Każdy ma swoje zasady. Program jest bardzo dobrze zbudowany, ale według mnie nie.
 7. Narazie wypłata na koncie po paru godzinach projekt już mocno na +
 8. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Potwierdzam. U mnie też instant po 3 dniach na koncie.
 9. [SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

  Jestem na pokładzie za 0,02btc. Obysmy doplyneli jak najdalej bo mam duże nadzieje co do tego programu. Analizował ktoś to ich ubezpieczenie w Allianz?
 10. 0,003<0,025088 Dzienne naliczania masz 0,00048. Czyli co 7 dni możesz wypłacać. 56 : 7 = 8 czyli wyplacisz w ośmiu transzach całość Pozdrawiam
 11. Spróbowałem i nic nie pomogło. A z jaką kwota program Ci zniknął? Poniżej 500?
 12. ach te 500$ . . . trochę sporo jak na minimalną inwestycję. Szkoda, bo chciałem 100 albo 200 wrzucić.
×