Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
marcinpomagax

Forumowicz
 • Content count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About marcinpomagax

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Inwestycje

Recent Profile Visitors

329 profile views
 1. Po dzisiejszej aktualizacji mój Activity bonus wzrósł do 3%. Gram ostatnio codziennie w PK Master wykorzystując darmowy los, może dzięki temu? Jak to wygląda u was i jak można jeszcze wpłynąć na wysokość tego bonusa?
 2. @Ivaho Można prosić o wyjaśnienie pkt. 2 dotyczącego wypłat? Rozumiem, że te limity dla poszczególnych poziomów dotyczą wypłat na giełdę? Czyli dla zwykłych wypłat również obowiązują jakieś limity, jak to rozumieć? Można gdzieś znaleźć oryginalną wersje tego komunikatu po angielsku o ile taka istnieje?
 3. @Smiechu A wystarczyło okiełznać pazerność i wyjść po 2-3 kółeczkach
 4. Podoba mi się to jak program się rozwija, ale największą bolączką jest to, że nasze krypto zamieniane jest na równowartość USD w chwili dodawania środków do miningu. Jednak sporo osób woli nie zamieniać swoich krypto.
 5. Dyskusja na temat kursu BTC

  To chyba teraz już lecimy na 6k
 6. Kilka dni temu wycofałem z Devo 300$T czekałem 24h, wypłata instant. Z drugiego konta z Devo wycofałem 2.3 ETH i przeszło w ok. 48h. Przed chwilą konwersja jak i wypłata była instant.
 7. Nie śledzę dokładnie tematu, bo już ponad miesiąc temu się wycofałem, ale jakoś od teraz miało zacząć działać OTC, jakieś ribbonsy i inne cuda co całkiem miało zmienić sposób wypłat - użytkownicy mają wystawiać swoje oferty na wymianę, a jak nie będzie chętnych to firma ma je skupować czy jakoś tak. @marek505Może dlatego masz failed?
 8. Jeszcze takie pytanko techniczne, w innych portfelach aby wpłacić USDT do bota/miningu potrzebna była odrobina eth na opłatę gasu. Ja przezornie wysłałem małą ilość eth, ale czy jest to konieczne?
 9. Mam takie pytanko dot. naliczeń. Przy depozycie 307$ otrzymuje stałe naliczenia, które średnio wychodzą miesięcznie 4% czyli blisko dolnej granicy, gdybym posiadał depozyt blisko kolejnego poziomu - np. 1400$ to również dostawałbym 4% czy blisko 8%?. Czy naliczenia zwiększają się progresywnie z kwotą a podane poziomy są tylko podglądowe, czy równie dobrze mógłbym dostawać naliczenia bliskie 8% przy moim depozycie 307$?
 10. Na moim leciwym smartfonie p8 lite gra hotel się wczytuje, ale widzę tylko biały ekran i słyszę muzyczkę. Na emulatorze bluestacks oraz nox aplikacja zatrzymuje się na ekranie wczytywania, ktoś wie jak sobie z tym poradzić?
 11. Jakie jest minimum do polecania, 300$? Czy polecając kogoś z +10k$+ otrzymuje jego zakres naliczeń(11-20%) czy wg mojego poziomu (4-8%)?
 12. Wiadomo czy będzie konieczna weryfikacja KYC, albo czy wygląda na to, że taka konieczność zostanie prędzej czy później wprowadzona?
×