Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
marcinpomagax

Forumowicz
 • Content count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About marcinpomagax

 • Rank
  Aktywny inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Inwestycje

Recent Profile Visitors

632 profile views
 1. Program cały czas wypłaca dniówki. @Kryptokox Doszły do Ciebie te wypłaty z miningu? Zastanawiam sie nad 2 sposobami wypłaty miningu: 1.zlecanie wypłat tak jak dotychczas np. po jednej dziennie, aż do wycofania całości. 2. Tak jak pisał kryptokox, dniówki dochodzą bez problemu tak gdzie mining jest aktywny. Do tej pory było tak, że po wycofaniu depozytu konto deaktywowało się po 48h. Mój pomysł to wycofanie wszystkiego zlecając kilka-kilkanaście wypłat najlepiej na różne adresy i o różnych kwotach. Wie ktoś czy jest jakiś limit ilości zlecanych wypłat?
 2. Zdradzicie jakie były poprzednie programy tego admina?
 3. Dzisiejsza dniówka przyszła po 5 minutach. Jak ktoś odważny się zdecyduje na wypłatę z miningu to niech da znać jak i czy przychodzą wypłaty
 4. Czy depozyt zamieniany jest na USD a w momencie wypłaty z powrotem na krypto? Czy jego wartość zależna jest od obecnego kursu?
 5. Czy to koniec kryptowalut? Kryzys

  Rynki nurkują, paradygmat bitcoina jako cyfrowego złota wydaje się, że upadł, co ciekawe kurs złota również zalicza spadki. Gdzie zmierza Bitcoin i reszta krypto? Czy zobaczymy w niedługim czasie BTC poniżej 1k $? Czy świat krypto w obliczu światowej pandemii i kryzysu gospodarczego znów zejdzie do podziemia i stanie się tematem niszowym a może wręcz przeciwnie, rozkwitnie i zobaczymy nowe ATH? Osobiście jestem bardzo ciekawy jak zachowa się rynek gdy wejdziemy w drugą fazę kryzysu, kiedy przez dodruk pieniądza i stymulowanie gospodarki pojawi się spora inflacja. Do tej pory ludzie wyprzedają się z aktywów, ale gdy gotówka zacznie tracić mocno na wartości trzeba będzie ją gdzieś ulokować, ale gdzie? Jestem ciekawy waszych przemyśleń, zapraszam do dyskusji!
 6. Wznowiono wymianę KOKów na BTC i ETH, pierwsza wypłata po wymianie przyszła po 30minutach co cieszy przy takich cenach krypto.
 7. Dyskusja na temat kursu BTC

  Moim zdaniem jest wysoka szansa, że spadniemy jeszcze niżej niż 7600. Na rynkach panika, wszystko leci na łeb na szyję, inwestorzy pozbywają się ryzykownych aktywów.Dopiero za kilka miesięcy i o ile sytuacja z wirusem zostanie opanowana może zobaczymy jakieś mocniejsze wzrosty, tylko z jakiego poziomu, oto jest pytanie. Temat roku 2020 to koronawirus, także nie spodziewam się nowego ATH w tym roku
 8. Po dzisiejszej aktualizacji mój Activity bonus wzrósł do 3%. Gram ostatnio codziennie w PK Master wykorzystując darmowy los, może dzięki temu? Jak to wygląda u was i jak można jeszcze wpłynąć na wysokość tego bonusa?
 9. @Ivaho Można prosić o wyjaśnienie pkt. 2 dotyczącego wypłat? Rozumiem, że te limity dla poszczególnych poziomów dotyczą wypłat na giełdę? Czyli dla zwykłych wypłat również obowiązują jakieś limity, jak to rozumieć? Można gdzieś znaleźć oryginalną wersje tego komunikatu po angielsku o ile taka istnieje?
 10. @Smiechu A wystarczyło okiełznać pazerność i wyjść po 2-3 kółeczkach
 11. Podoba mi się to jak program się rozwija, ale największą bolączką jest to, że nasze krypto zamieniane jest na równowartość USD w chwili dodawania środków do miningu. Jednak sporo osób woli nie zamieniać swoich krypto.
 12. Dyskusja na temat kursu BTC

  To chyba teraz już lecimy na 6k
 13. Kilka dni temu wycofałem z Devo 300$T czekałem 24h, wypłata instant. Z drugiego konta z Devo wycofałem 2.3 ETH i przeszło w ok. 48h. Przed chwilą konwersja jak i wypłata była instant.
 14. Nie śledzę dokładnie tematu, bo już ponad miesiąc temu się wycofałem, ale jakoś od teraz miało zacząć działać OTC, jakieś ribbonsy i inne cuda co całkiem miało zmienić sposób wypłat - użytkownicy mają wystawiać swoje oferty na wymianę, a jak nie będzie chętnych to firma ma je skupować czy jakoś tak. @marek505Może dlatego masz failed?
×