Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
marcinpomagax

Forumowicz
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About marcinpomagax

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Polska
 • Zainteresowania
  Inwestycje
 1. Robimy ściepę na plan 0.7% albo 1%? Egzekutor wszystko ogarnie
 2. Do tygodnia to się uśmiałem, napisałem wyraźnie, że ludzie czekają ponad miesiąc, w regulaminie jest do 72h. Sam czekam prawie 3 tygodnie, ludzie mają zlecone wypłaty z marca i nic. Przychodzi na każdego hyipa czas, nie ma co bronić trupa, szkoda, że nie wszyscy tutaj to rozumieją.
 3. Mogę być w błędzie, ale działalność hyipów napędzana jest zmianami, gdyby taki program od początku był idealny to zainteresowanie byłoby tylko na początku a tak to wprowadzają "spektakularne" zmiany powoli, dzięki czemu zainteresowanie programem rośnie.
 4. Nie da się samemu zmienić adresu, pisz do supportu na stronie albo na telegramie, działa bardzo sprawnie
 5. Co lub kto wpływa na cenę tokena? Jest on dostępny tylko w aplikacji czy można nim handlować na jakiejś giełdzie?
 6. Program płaci selektywnie, głównie liderom. Na wypłaty z matryc czy z zupełnie popsutej "kopalni" krypto ludzie czekają już ponad miesiąc i wątpię, żeby cokolwiek jeszcze dostali. SCAM
 7. Mi niewiele brakuje do BEP'a, biorąc po uwagę wzrost krypto to nawet jestem już na plus, bo BTC kupiłem z myślą o tym programie PS faktycznie widać wiosnę na rynku, fajne projekty, krypto rośnie
 8. U mnie również instant. pięknie płaci, łączne roi po reinwestycjach - 40%
 9. https://imgur.com/a/6MUi6aw Oczywiście, że tak.
 10. U mnie również instant. Jak tam wygląda sytuacja z utraconymi depozytami? Ktoś z was pisał do Żukiewicza w tej sprawie? Ci z B3team co chwilę prowadzą zoomy i webinary, wbijajcie i zakłócajcie ich przednią zabawę za wasz hajs to może coś się zmieni.
 11. Nie chce zapeszać, ale zleciłem dzisiaj rano wypłatę i nie zostałem uwzględniony w porannej serii wypłat ani też później, na stronie jest licznik wypłat i kilka wypłat pojawiło się niedługo po tym jak doszło kilka wpłat. Do tego ktoś na czecie pisał rano, że nie dostał wypłaty z soboty.
 12. Mi zawsze manualnie szły wypłaty, od kilku minut do kilkunastu godzin.
×