Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pawdot

Stażysta
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pawdot

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Chyba muszę mieć min 0.001 btc inaczej nie przejdzie. Wyplata z kurczaków na peeyer szła chyba 3 sekundy. Sprawdzę jak już uzbieram te 0.001btc
 2. Robi ktoś może wypłaty przez peeyer ? Nie wiem jak zrobić przelew z peeyer na portfel btc. Chyba muszę mieć zweryfikowane konto. Do weryfikacji mam wysłać zd dowodu i jakiś rachunek ale w języku angielskim. Nie wiem jak to ogarnąć. Pisałem do admina od kurczaków i odpisał, że jak wplacalem przez peeyer to wypłatę też muszę robić peeyer. Skąd mam teraz wstrząsnąć rachunek np za wodę po angielsku.
 3. Już wszystko wiem. Wystarczyło uważnie czytać stronę. Minimalna wypłata dla btc to 3 dolary i 1 dolar dla inwestycji w dolarach. Ja włączyłem pakiet minimalny na próbę i miałem naliczenia dzienne 0.2 dolara. Wczoraj włączyłem już drugi pakiet na 22 dni zobaczymy czy coś z tego będzie.
 4. Witam wszystkich. Też zarejestrowałem się w kurczakach. Mam pytanie dotyczące wypłat. Zrobiłem przelew na peeyer. Najpierw było w oczekujących, potem dostępne ale na moim koncie nie ma tej wypłaty. Czy wystarczy jak podałem tylko ten nr konta P1726.... i to wystarczy do przelania środków. Mam tam też podany adres portfela btc, gdybym tam przelał to automatycznie zamieni mi te dolary na btc? Dopiero zaczynam przygodę z takimi programami. Pozdrawiam
×