Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Immunity

Forumowicz
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Immunity

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Dualmine to bardzo dobra kopalnia kryptowalut działająca od 2018 roku. Oferuje kopanie większości topowych walut takich jak BTC, ETH, LTC, BCH, DASH, DOGE, ZCASH, MONERO oraz własny token kopalni CRT (Cryptonits) możliwy do handlu na giełdzie dualex.io należącej do DualMine. Opinie z portalu Trustpilot: https://pl.trustpilot.com/review/dualmine.com Kopalnia jako bonus rejestracyjny przyznaje nam 100GH/z mocy obliczeniowej dla kopania BTC. Bardzo często organizuje promocje które pomnażają naszą siłę obliczeniową od zakupionego pakietu. Najczęściej oferowaną promocją jest „x6” co działa na tej zasadzie że otrzymujemy 6 kontraktów działających równocześnie dla wybranej przez nas kryptowaluty. Obecnie trwają dwie promocje, wspomniana "x6" + "social media", warto wchodzić pozdrawiam! Link czysty: https://www.dualmine.com [SPAM]
 2. @lordzuk Myślisz, że jeszcze jest sens wchodzić?
 3. Strona działa i reklamy działają wut...?
 4. Ciekawe kiedy ponzi Roman i Stephan wystartują z nowym projektem
 5. @dyzio95 Program wystartował 25 dni temu. Ciężko oceniać, płaci w dalszym ciągu (parę minut temu instant) ale czy wystarczy na drugie kółko? Ciężko powiedzieć.
 6. Dokładnie. Wkład własny podwojony. Nie decyduje się na kolejne kółko ale będę miał na uwadze kolejne projekty :-)
 7. Zleciłem wypłatę, nie dotarła instant, dałem cancel i ponowiłem prośbę i wisi request... podejrzane Edit. Dalej request po 7h Edit2. Wydaje się teraz, że dojdzie. Czekam na potwierdzenia z sieci.
 8. Piszą ciągle to samo ale nie zapowiada się by jakakolwiek wypłata dotarła. Niestety.
×