Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Adam1986

Forumowicz
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Adam1986

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Cześć Wymieniłem dziś scf na cnc będą one na portfelu scf/eth?? Jeżeli tak to ile czasu zajmie pojawienie się ich na portfelu?
 2. Wszystko już ogarnięte dziś rano środki wróciły na portfel z bota i wpłaciłem na własny portfel co trwało w sumie około 30 min Wrócę tu pewnie jeszcze ale chce zobaczyć w która stronę to pójdzie
 3. Ja na próbę chciałem z coinance wysłać 30pare $ i od wczoraj jest ciągle processing i tyle
 4. To czekamy w międzyczasie napisałem do supportu i mają sprawdzić Dzięki
 5. Próbował dziś ktoś sprzedać scf na coinance? Gdy chce sprzedać scf wywala mnie do pierwszej strony po naciśnięciu sell i to w każdej parze krypto?? Mieliście taki problem? Dobra ogarnięte już
 6. Cześć wszystkim Wycofałem środki z bota na portfel i w historii transakcji mam error Podpowie ktoś co mam zrobić w takiej sytuacji?
 7. Poprosiłbym o link do update coinance Odpalam apke jest aktualizacja naciskam i nie chce mnie przekierować na stronę
 8. Gdy wymieniłem w ai bocie eth na scf (co zrobiłem przez jedno kliknięcie przy włączeniu portfela niechcący :\) będę musiał odczekać 30 dni żeby nie została pobrana opłata za wycofanie 5%? I ogólnie opłata pobrana będzie z portfela eth mam rozumieć a nie np odetna wpłatę z bota?
 9. To bot exodus na telegramie Posługując się nim robisz depozyt i plan jaki Cię interesuje
 10. Chciałem dołączyć za 11$ ale nie moge wypłacić LTC z bitbay Komunikat jest o błędnym adresie Wcześniej chciałem na exodus przelać i ten sam komunikat ??
 11. Chciałem wrzucić coś od siebie ale w bitbay wyskakuje mi że nieprawidłowy adres portfela?? O co może chodzić?
 12. Po włączeniu apki coinance wyświetla mi taki komunikat Konto nie jest zweryfikowane tylko zarejestrowane plus authenticator włączony Mogę wysyłać z portfela scf na giełde?
×