Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kurat

Forumowicz
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kurat

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Poznań
 • Zainteresowania
  ....
 1. Też wlazłem. Narazie bez depozytu.
 2. Program nie płaci od 23 maja! Edyta: płacił przez 70 dni.
 3. @pepperoniss Nie chcę się spierać bo nie mając mnemonów nie jestem w stanie przeprowadzić tej operacji do końca ale: Wchodzę w zakładkę Settings / Retrieve Password następnie z rozwijalnej listy przesuwam na Payment Password, wpisuję mnemoniki następnie NEXT no i chyba po robocie? No chyba, że ta aplikacja po wpisaniu prawidłowych mnemonów wyświetla ERROR, ERROR.
 4. @Ivaho, upline rozumiem, że niby polecający? Wydaje mi się, że Ty nim jesteś. Jeśli nie w Cloud to SCFToken na pewno. No zabij, nie pamiętam. Jestem prawie pewien, że z poziomu forum się rejestrowałem. Jeśli to przywlokłem spoza forum to uwierz mi, że po pierwsze nie pamiętam skąd, tym samym, ten polecający jest mi tak samo znany jak tfurcy tego portfela. Ale wielkie dzięki za pomoc i za adres. Zara tam do nich nabazgrolę.
 5. Dzięki wielkie za odzew. Jak się rejestrowałem 23 kwietnia to nie było mowy o GA czy mnemonikach. Pinu nie mogę zmienić na inny - wyskakuje to samo czyli błędny pin. Gdybym miał mnemoniki to pin można zmienić. Ale... Mnemoników nie mam bo żeby je mieć trzeba je aktywować, żeby je aktywować trzeba wpisać pin, który znam, ale którego nie akceptuje aplikacja. Przeprowadziłem ileś tam prób zakładając że być może omsknął mi się paluch gdy wpisywałem pin po raz pierwszy. Nic z tego. Chcę napisać do supportu tak jak radziłeś. No i tera kolejny problem. Z poziomu aplikacji nie mogę wpisać ani grama tekstu w okienku do tego przeznaczonym. Mogę tylko w okienkach poniżej wpisać swoje nazwisko oraz mail. Nie wiem czy ja jestem jakiś ograniczony, czy też ta aplikacja? A może twórcy tego portfela połaszczyli się na moją potężną inwestycję w postaci 20 dolców, które wpłaciłem i zainwestowałem w AI ? Ivaho pisał że trzeba mieć uruchomione mnemony i GA. No i chyba nie uda mi się tego na czas zrobić. Nie wiem, może macie jakiś adres mailowy do tych adminów? Bo mnie nie udało się znaleźć. Z góry dzięki
 6. Witam, mam problem z aktywacją google authenticator i mnemonic. Mam zapisany ten payment pin potrzebny doaktywacji ale przy każdej próbie zatwierdzenia wyświetla się komunikat Invalid pin. Co mam zrobić? Poradźcie proszę.
 7. Witam wszystkich, Zarejestrowałem się tutaj ponieważ mam zamiar chłonąć wiedzę w zakresie zarabiania, dorabiania, wykorzystując do tego Internet, a także dzielić się wiedzą na tematy, z których już zacząłem korzystać. Muszę przyznać, że to forum jest skarbnicą wiedzy i bardzo się cieszę, że tu do Was trafiłem.
×