Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Pioterek

Forumowicz
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Pioterek

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Mokotów
 1. Zmiany mają być od 11 sierpnia ... czyli za miesiąc, czyli naganiaczom został tylko miesiąc na nagaianie jeleni wg dotychczasowych zasad bo po 11 sierpnia wszystko będzie inaczej? @Ermin, czy samochód który można otrzymać to będzie na własność, czy do lizingu ? (tzn. możesz polizać) Cóż, wiele wskazuje na to że już za 4 tygodnie będzie na jednym wózku z bitmarket - no chyba że giełdowe funkcje bitmarketa przejmie.
 2. Ale on ma jednak pewne szanse, że ze swojej inwestycji coś dostanie. Nawet jak wejdzie w 12 roku działania funduszu. Jeśli nie jest to fundusz Madoff Securities - ma szanse widzieć na giełdzie, jak jego pieniądze pracują.- taka IPOPEMA TFI ma np, głównie przez TOTAL FIZ 18 447 tysiięcy akcji CORMAY SA, wartyc dziś rynkowo 18,6 mln zł. FAKT, akcje mają 1/3 wartości w dniu zakupu, ale to jest PUBLICZNIE wiadome.i jest to problem pana Jacka Lewandowskiego - głównego akcjonariusza IPOPEMY. A w Omedze, jak w każdym PONZI właściciele są nieznani ...
 3. Żadna manipulacja - czysta prawda Naganiacz nagania jeleni by otrzymać procent od ich wpłat Jelenie otrzymuje możliwości biznesowe Drogi @Ermin - jakie business oportunities, czy też możliwości otrzymuje nagoniony jeleń? Żadnych - poza możliwością nagonienia kolejnych by uzyskać prowizje od ich wpłat W tej firmie nie ma żadnych innych pieniędzy oprócz tych wpłaconych przez nagonionych jeleni. Nawet jeśli tych nagonionych jeleni nazwiesz "klientami".
 4. Głównym twórcą bełkotu jest jednak tómacz gógla Docenić trzeba jednak najważniejszy fragment oryginalnego wpisu na fb: - The user invites new people who bring him a percentage from their income.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - Referrals discover new income opportunities in the company.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - The company gets new clients.⠀⠀ Firma żyje z naganiania i pieniędzy nagonionych. c.b.d.o.
 5. @Devolaj93, drogi Pinokio ... Od dwu miesięcy zadaję Ci z uporem maniaka pytania o potwierdzenie marketingowych wymysłów, a merytorycznej odpowiedzi się nie doczekałem. Nie mogę więc potwierdzić że jesteś uczciwym promotorem. To proste. Ja, podobnie jak niemal każdy zabierający głos w tym wątku, wiem jak takie programy działają, . Ponzi po prostu wypłaca kasę +/- zgodnie z planem zarobkowym/marketingowym/odsetkowym tak długo jak admin uzna to za stosowne. Sam nawet w pewnym moencie byłeś bliski przyznania tego faktu. Tylko przez gardło,a raczej palce Ci nie przechodzi, że Omega zwykłą piramidą jest. Naprawdę uważasz, że argumenty o zapewnieniu komuś małych kłopotów, jak nie będzie trzymać języka za zębami są uczciwą zachętą do inwestowania w piramidę Omegi ? Ja tobie oszukać się nie dałem, tak więc powodów do donoszenia na policję nie mam. Ośmieszył bym się tylko. Nie dlatego, że jesteś kryształowo uczciwy, ale dlatego, że twoje "argumenty" na rzecz tej piramidy są śmieszne dla każdego myślącego czlowieka. ojej rzetelności. Powtórzę, każdy, kto nagabywany/namwiany/naciągany przez Ciebie (pod tym czy innym nickiem) do "inwestycji" w ten czy inny program zajrzy tu i przeczyta tą dyskusję będzie mógł sobie wyrobić opinię o Twojej rzetelności) A póki co, drogi Pinokio, powinieneś poszukać innych nauczycieli argumentacji i dyskusji. Albo poczytać niektóre archiwalne (i nie tylko) wątki. Są tam perełki do naśladowania.
 6. Widzisz, drogi Pinokio ... Napsułem ci krwi, bo znowu jedziesz ad personam. Po raz kolejny piszesz rzeczy o których nie masz pojęcia. Jeśli czujesz się zniesławiony - droga prawna przed tobą. Podanie NICKA z ogólnodostępnego forum od publikacji danych osobowych ... jest dość odległe ... Pamiętaj też, że jeśli zarobiłeś pieniądze w programch typu ponzi, to od nich też należy zapłacić podatek. W Polsce - no chyba że zaplaciłeś w innym kraju, z którym Polska ma stosowne umowy. To się nazywa optymalizacja podatkowa , pewna firma expercka Ci w tym mogłaby pomóc, gdyby nie to, że czas rozliczeń lat poprzednich minął. Nie kwestionuję tego co tu piszesz o roz,iczeniach z poleconymi, bo nie ma to dla najlepszej omegi znaczenia. A każdy nagabywany przez naganiaczy który trafi dzięki wujkowi guglowi na ten wątek i przeczyta go , będzie mógł sobie wyrobić zdanie o realności i legalności tego biznesu oraz argumentów naganiaczy. Co do własnej Omegakryptocoin, kurs wymiany to zapewne 1 Dascoin = 100 Omegacoinów
 7. Chciałem wierzyć że uczestnik @Devolaj93, prawdopodobnie powiązany z kontem YT i FB "Kryspin Ostrysz" jest promotorem programow. ALe jednak nie - pokazał, że jest normalnym nachalnym oszukańczym naganiaczem, zainteresowanym przede wszystkim własnymi prowizjami z wpłat osób które wciągnie do programu. Prezentuje nieprawdziwe dane, naciąga fakty pod własne potrzeby (jest różnica pomiędzy firmą zarejestrowaną a "legalną"),a na trudne zadawane pytanie reaguje inwektywami. Po prostu OSZUST, jak wielu innych naganiaczy. A program OMEGA BEST - zwykłe Ponzi, zbudowane tak, by naganiacze zarobili pieniądze z prowizji za wpłaty jelonków. Podobnie zresztą działa też inny program do którego nagania (i chwali się tym) - służący do kupowania diamentów ... Argumenty za tym że program OMEGA BEST nie jest tym co @Devolaj93 przedstawia są proste: - firma jest nie tyle "legalna" - co zarejestrowana , ale poza zasięgiem jakiejkolwiek cywilizowanej jurysdykcji w emiracie RAK, a nie w Dubaju - główną grupę wciąganych w projekt są Polacy, z Polski, a zabieg z VPN służy jedynie zdjęciu resztek odpowiedzialności z organizatorów tej piramidy przed polskim prawem - jedynymi wpływami do projektu są wpłaty naciągniętych przez naciągaczy. Żadnych reklam, ankiet ani innych wpływów nie ma. Program zniknie gdy jego twórcy uznają to za stosowne, a dochodzenie strat będzie niemożliwe. Podobne projekty oprganizowali inni oszuści - np. Roman Ziemian - program One Line On Line Green Line, gdzie naciągano ludzi do wpłacania na budowę elektrowni fotowoltaicznej ... czy też na konkurencję fejsbuka... I to by było na tyle.
 8. @Ermin już dawno temu z chęci zakładu się wycofał... W połowie roku użytkowników jest ilu ...? Czas pokazał.... Oczywiście, pokaże, podobnie jak pokazuje liczbę uczestników, Zwykłe ponzi szukające naiwnych w krajach biednych, gdzie ludzi można omamić marketingową papką. Dlaczego nie ma programu w USA ? Bo idzie się za takie rzeczy siedzieć, Z Malezją problem też może być .. to kraj głównie islamski ... A w islamie katalog kar jest nieco odmienny, bardziej fizyczny ...
 9. Zadawałem te pytania wielokrotnie i mówiąc szczerze, nie liczyłem na odpowiedzi, a jednak się doczekałem ... choć nie do końca. I może to pozawala wreszcie podsumować. Drogi, Uczciwy Promotorze, Autorytecie - jednak w skrócie DUPA Cały ten program został założony przez Bartosza Nafalaskiego et consortes po to by go zamknąć kiedy zechce (zechcą ?), gdy zabraknie kasy z wplat nowych uczestników na wypłaty dla starych (a przede wszystkim na potrzeby admina- Nafalskiego et o consortes). Bo skoro obydwaj (nie tylko my) nie widzimy sensu w reklamach, ankietach itp., to są to faktycznie marketingowe bajeczki dla naiwnych - nieprawdaż ? Faktycznie, mało kto korzysta z reklam, bo to sensu nie ma. OK, w przeciwieństwie do @pepperoniss, zgodzę się że jedna, może dwie się na pojawiły, na wabika. Pieniędzy z zewnątrz nie ma - co dość dobitnie wykazałeś , adminowi kasa zaraz się skończy. Zwykłe Ponzi, ładnie ukryte, póki admin nie zbierze od Polaków milionów, faktycznie polskie służby go nie ścigną ... A drogi Pinokio, okazałeś jednak zwykłym naganiaczem.
 10. No prawie zgadłeś ... Prawie - robi wielką różnicę
 11. @Devolaj93, ależ ja nie twierdzę że jesteś naganiczem-oszustem, głęboko wierzę że jesteś uczciwym promotorem. Dlatego też po raz n-ty proszę : @Devolaj93, Drogi Uczciwy Promotorze, Autorytecie .... Co powiesz osobom które zachęcasz do programu, gdy zapytają Ciebie jak następuje: Z czego firma wypłaci odsetki od inwestycji, skoro udział wpływów innych niż wpłaty uczestników jest znikomo śladowy, pomijalnie mały, by nie rzec - zerowy ? Jaki sens ma konstrukcja biznesowa w której firma w emiracie RAK (nie w Dubaju) ma siedzibę w Kijowie i oferuje Polakom inwestycje, pod warunkiem że nie są z Polski... Dlaczego - jak wskazuje historia projektów typu Banners Broker, Traffic Monsoon, One line Green Line i innych, największe zyski tej znikomej mniejszości którzy z projektu uzyskają wpływy większe od ich wpłat, pochodzą nie z odsetek z inwestycji, ale z prowizji od wpłat poleconych Jaki sens ma zlecanie przez Chińczyka ankiety po angielsku którą mu wypełni Ukrainiec ? Jaki sens dla klientów spoza Europy ma informacja o przetwarzaniu danych według prawa europejskiego, w dodatku przez spółkę z kraju w którym program "oficjalnie" nie funkcjonuje. To że sposób prezentacji informacji nie jest z tym prawem zgodny, to już detal ... Dlaczego w firmach w których ojciec założyciel biznesu odnosił "sukcesy" naście lat temu, jego nazwisko nie jest najlepiej wspominane.. Jeżeli jednak po raz kolejny zmienisz temat , przywołując inne programy, zaczniesz dyskutować czyjś poziom wiedzy ekonomicznej, lub zastosujesz inne chwyty erystyczne - podejrzenia iż jesteś naganiaczem , nie-do-końca-uczciwym zresztą ... staną się bardzo uzasadnione . A lektura polemik @pepperonissz wyznawcami marketingowej papki to swoiste Creme de'la Creme tego forum ..
 12. Pytania merytoryczne padały tu od dawne. Niestety, odpowiedzi na nie nie było, I tu pełna zgoda : W kółko te same slogany z marketingowego planu wciągania ... I jeszcze raz zgoda. Ten program faktycznie był zapakowany w ładniejsze papierki niż 90% innych.
 13. @Devolaj93, w 93 roku to ja zarabiałem pieniądze, ... zarabiam do dziś ... przyzwoite .... A ty - jak każdy naciągacz nie masz żadnych argumentów, po prostu jak ktoś zadaje ci merytoryczne pytania to plujesz jadem, mysląc że kogoś zdołasz obrazić. A tylko rozśmieszasz ... - to że siebie przy tym ośmieszasz, to już inna inszośc. Typowa cecha ludzi słabych, niedouczonych, wykształconych jedynie na kursach manipulacji ludźmi - jak nie masz argumentów merytorycznych - upokórz oponenta. Ale ty nawet tego nie potrafisz, tylko wszystkich tu rozśmieszasz.. Dochodów (realnych, a nie marginalnych) Optima Best nie ma innych niż wpłaty uczestników....Ułamek procenta to margines. A jeśli jest inaczej - to pokaż - skąd ... Przez 30 stron nie zdolałeś wykazać grama prawdy w w marketingowej papce Nafalskiego et consortes , Nie dlatego że nie umiesz, tylko dlatego że doskonale wiesz że krytykujący ciebie, jako naganiacza, mają rację w tym co piszą. Bartosz Nafalski jest (w tym programie) zwykłym oszustem, podobnie jak Charles Scoville (w Traffic Monsoon) czy Roman Ziemian (w One Line on Line) i Stephan Morgenstern (w tymże samym), Róza One Coin Ignatova i wielu innych adminów - oszustów. A ciebie, drogi Pinokio po prostu wziął ból pewnej części ciała, że tak fajnie zaplanowany przekręt okazał się niewypałem.
 14. @Devolaj93, przez 3 tygodnie, 5 stron dyskusji w temacie unikałeś odpowiedzi na te pytania, i nie tylko my dwaj wiemy, że odpowiedzi nia nie nie udzielisz choć je znasz. Obydwaj wiemy, że osoby które naciągałeś do programu prawdziwej odpowiedzi na powyższe pytania nie uzyskały - musiała im wystarczyć papka marketingowa Najlepszym dowodem jest zmiana Twojej retoryki: To fakt Omega nie jest żadnym wyjątkiem, zwykłe Poznzi, tyle że ubrane w szykowne papierki. Bo tu nie ma żadnych znaczących zewnętrznych wpływów - jedynymi są wpłaty uczestników, dla tych co szybko weszli wystarczyło na szybki zarobek w pół roku i to nie 30%, ale więcej - 5% prowizji od każdego wciągniętego. Wystarczyło wciągnąć 40 osób, by swoje zasoby podwoić - nieprawdaż?? Tu nie ma żądnego biznesu, ani w RAK, ani w Dubaju,, ani w Kijowie, ani w Manili, ani w Warszawie na Wiertniczej 165, gdzie swoje siedzby mają firmy Nafalskiego. Istotny jest jedynie adres na który trafiają wpłaty wciągniętych, którymi p. Nafalski wedle własnego uznania dzieli się z wciągającymi, ajk @Ermin, @Devolaj93 i inni. Nie ma tu zadań i ankiet za które ktoś płaci Chińczykom, Malezyjczykom czy Polakom, to zwykłe boty aby pokazać atrakcyjne papierki wciągniętym. P. Nafalski próbował uwiarygodnić kolorowe papierki marketingowe, udał blokowanie programu dla Polaków z Polski, by w razie dużej przenikliwości potencjalnych śledczych móc się w Polsce bronić. Proste - tak robi bardzo wielu adminów ponziaków. Czy okaże się skuteczne - tu właśnie CZAS POKAŻE I tak jak w Traffic Monsoon najwięcej zarobił admin i przyjaciele, tak w Omega Best zarobił admin et consortes - to prawda oni nie są ofiarami, ofiarami są wciągnięci. Widać jednak, że źródło wciągniętych i nadających się do wciągnięcia wyschło, dlatego wciągający zaczynają stękać (dodam i kwękać), bo ludzie swoje zasoby (z 500+) wolą wydać albo na bieżącą konsumpcję, albo na pewniejsze inwestycje. I też nie widzę sensu ciągnięcia Ciebie za język przez 30 stron ...
 15. Po Malezji pewnie przyjdzie czas na ekspansję na Koreę Północną.
×