Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Pioterek

Forumowicz
 • Content count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Pioterek

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Mokotów
 1. Doprawdy - super oferta @Devolaj93 Drogi Pinokio, prosze odpowiedz może na takie pytania: Do jakiej społeczności biznesowej - skoro nie jest to związane stricte z Omega - jest skierowane to całe szkolenie? Otrzymanie bezpłatnego biletu wymaga bowiem weryfikacji przynależności : za stroną Czy to dla uczestników Omegi, którzy nie mogą być Polakami mieszkającymi w Polsce? Czy może dla innej społeczności ??? Domena na której wisi informacja jest zarejestrowana przez osobę prywatnę tydzień temu: DOMAIN NAME: collectivetraining.pl registrant type: individual nameservers: dns.home.pl. [46.242.149.11][46.242.149.10] dns2.home.pl. [46.242.149.20][46.242.149.21] dns3.home.pl. [46.242.149.31][46.242.149.30] created: 2019.08.23 19:45:04 Jaka więc firma stoi za szkoleniem ? Dlaczego kontakt jest podany jedynie telefonicznie do Francji? KONTAKT kontakt@collectivetraining.pl +33 230 58 5420 Kim - oprócz bycia topowym naganiaczem Oszustwa pn. Omega.Best jest głowny sponsor Paul Chyc-Magdzin.? Wujek google pokazuje tylko to ... 760*1500 zł to ponad milion złociszy. Czy dzwoniąc do Hotelu Mazurkas uzyskam potwierdzenie konferencji? Czy uzyskam możliwość noclegu 14/15 wrzesnia? Jakim cudem event planowany w końcu sierpnia (data rejestracji domeny) organizowany jest za 3 tygodnie - hotele typu Mazurkas Ożarów sa zajęte na miesiące naprzód, jak nie na konferencje, to na wesela ... Czy - biorąc pod uwagę zainteresowanie trzyliterowych służb Oszustwem pn. Omega.Best - organizatorzy biorą pod uwagę ryzyko przerwania eventu przez te służby i "bycia zaproszonymi" do siedziby tych służb ? W związku z powyższym pytaniem pojawia się pytanie o PIT 8-C - czy uczestnicy będa musieli zapłacic podatek od wartości szkolenia danego im za darmo? Fiskus czuwa .. Dlaczego na stronie jest podana oszukańcza klauzula - zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczna to RODO, a nie cytowana ustawa .Dlaczego wogóle nie ma klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych ?? Dla mnie wygląda to na czysty wałek - wyrwanie danych osobowych. A może przekonanie nieprzekonanych że firma jest legalna, dla wyrwania kolejnych wpłat.
 2. @pepperoniss, ja wcalle nie mam nadziei że Nafalski wytoczy powództwo (no, chyba że @kancelariakufieta go naciągnie ) . Dokładnie tak jak piszesz - byłby smrodek. Co gorsza, musiałby podac służbom adres pod którym można go zastać. Po co ryzykować. Co ważne @Devolaj93 wreszcie przyznał że to Ponzi w którym chodzi naganiaczom jedynie o pozyskanie kasy z userów/jeleni (niepotrzebne skreślić) których zdołają w to wciągnąć. I chwycą się każdej metody by tych userów/jeleni wciągną/naciągnąć. A póki jeszcze Nafalski wiernej gwardii i innym płaci, to płaci ...
 3. @pepperoniss, ja właśnie pytam - czy Bartosz Nafalski złożył prywatny wniosek o ściganie, lub akt oskarżenia (sam pomagałem znajomej taki pisać) ... Skoro chce iść w zaparte - to niechaj to pokaże w sądzie - portal będzie musiał twierdzenia udowodnić.
 4. To jak, @Ermin, czy uczciwy biznesmen Bartosz Nafalski złożył doniesienie o zniesławieniu?? Czy jednak rację ma kobita co złożyła doniesienie na niego ?? Czy faktycznie ten program to piramida prowadzona przez oszusta Bartosza N.??
 5. Wiesz @Ermin, śmieszny argument ... po prostu śmieszny ... Raczej obawa przed podaniem swojego miejsca pobytu w Polsce i konieczność stawienia się na jakimś posterunku odwiodą Bartosza N. od złożenia takiego zawiadomienia ... Swoją drogą, kto mu ukradł afalskiego ??
 6. Wiesz @Ermin, każdy uczciwy człowiek na miejscu Bartosza Nafalskiego zrobiłby to samo - poszedł do sądu z oskarżeniem o zniesławienie. I wygra ... Dlatego też, skoro twierdzisz że Bartosz Nafalski jest uczciwym biznesmenem , ktory odniósł sukces, jestem pewien że za kilka dni takie doniesienie Nafalskiego - jako osoba będąca z nim w kontakcie - pokażesz. Admin portalu na którym to info zamieszczono nie będzie bronić takiej pomawiającej baby - jestem tego więcej niż pewien. Choć jakoś za bardzo w pozew Nafalskiego nie wierzę ...
 7. Zmiany mają być od 11 sierpnia ... czyli za miesiąc, czyli naganiaczom został tylko miesiąc na nagaianie jeleni wg dotychczasowych zasad bo po 11 sierpnia wszystko będzie inaczej? @Ermin, czy samochód który można otrzymać to będzie na własność, czy do lizingu ? (tzn. możesz polizać) Cóż, wiele wskazuje na to że już za 4 tygodnie będzie na jednym wózku z bitmarket - no chyba że giełdowe funkcje bitmarketa przejmie.
 8. Ale on ma jednak pewne szanse, że ze swojej inwestycji coś dostanie. Nawet jak wejdzie w 12 roku działania funduszu. Jeśli nie jest to fundusz Madoff Securities - ma szanse widzieć na giełdzie, jak jego pieniądze pracują.- taka IPOPEMA TFI ma np, głównie przez TOTAL FIZ 18 447 tysiięcy akcji CORMAY SA, wartyc dziś rynkowo 18,6 mln zł. FAKT, akcje mają 1/3 wartości w dniu zakupu, ale to jest PUBLICZNIE wiadome.i jest to problem pana Jacka Lewandowskiego - głównego akcjonariusza IPOPEMY. A w Omedze, jak w każdym PONZI właściciele są nieznani ...
 9. Żadna manipulacja - czysta prawda Naganiacz nagania jeleni by otrzymać procent od ich wpłat Jelenie otrzymuje możliwości biznesowe Drogi @Ermin - jakie business oportunities, czy też możliwości otrzymuje nagoniony jeleń? Żadnych - poza możliwością nagonienia kolejnych by uzyskać prowizje od ich wpłat W tej firmie nie ma żadnych innych pieniędzy oprócz tych wpłaconych przez nagonionych jeleni. Nawet jeśli tych nagonionych jeleni nazwiesz "klientami".
 10. Głównym twórcą bełkotu jest jednak tómacz gógla Docenić trzeba jednak najważniejszy fragment oryginalnego wpisu na fb: - The user invites new people who bring him a percentage from their income.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - Referrals discover new income opportunities in the company.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - The company gets new clients.⠀⠀ Firma żyje z naganiania i pieniędzy nagonionych. c.b.d.o.
 11. @Devolaj93, drogi Pinokio ... Od dwu miesięcy zadaję Ci z uporem maniaka pytania o potwierdzenie marketingowych wymysłów, a merytorycznej odpowiedzi się nie doczekałem. Nie mogę więc potwierdzić że jesteś uczciwym promotorem. To proste. Ja, podobnie jak niemal każdy zabierający głos w tym wątku, wiem jak takie programy działają, . Ponzi po prostu wypłaca kasę +/- zgodnie z planem zarobkowym/marketingowym/odsetkowym tak długo jak admin uzna to za stosowne. Sam nawet w pewnym moencie byłeś bliski przyznania tego faktu. Tylko przez gardło,a raczej palce Ci nie przechodzi, że Omega zwykłą piramidą jest. Naprawdę uważasz, że argumenty o zapewnieniu komuś małych kłopotów, jak nie będzie trzymać języka za zębami są uczciwą zachętą do inwestowania w piramidę Omegi ? Ja tobie oszukać się nie dałem, tak więc powodów do donoszenia na policję nie mam. Ośmieszył bym się tylko. Nie dlatego, że jesteś kryształowo uczciwy, ale dlatego, że twoje "argumenty" na rzecz tej piramidy są śmieszne dla każdego myślącego czlowieka. ojej rzetelności. Powtórzę, każdy, kto nagabywany/namwiany/naciągany przez Ciebie (pod tym czy innym nickiem) do "inwestycji" w ten czy inny program zajrzy tu i przeczyta tą dyskusję będzie mógł sobie wyrobić opinię o Twojej rzetelności) A póki co, drogi Pinokio, powinieneś poszukać innych nauczycieli argumentacji i dyskusji. Albo poczytać niektóre archiwalne (i nie tylko) wątki. Są tam perełki do naśladowania.
 12. Widzisz, drogi Pinokio ... Napsułem ci krwi, bo znowu jedziesz ad personam. Po raz kolejny piszesz rzeczy o których nie masz pojęcia. Jeśli czujesz się zniesławiony - droga prawna przed tobą. Podanie NICKA z ogólnodostępnego forum od publikacji danych osobowych ... jest dość odległe ... Pamiętaj też, że jeśli zarobiłeś pieniądze w programch typu ponzi, to od nich też należy zapłacić podatek. W Polsce - no chyba że zaplaciłeś w innym kraju, z którym Polska ma stosowne umowy. To się nazywa optymalizacja podatkowa , pewna firma expercka Ci w tym mogłaby pomóc, gdyby nie to, że czas rozliczeń lat poprzednich minął. Nie kwestionuję tego co tu piszesz o roz,iczeniach z poleconymi, bo nie ma to dla najlepszej omegi znaczenia. A każdy nagabywany przez naganiaczy który trafi dzięki wujkowi guglowi na ten wątek i przeczyta go , będzie mógł sobie wyrobić zdanie o realności i legalności tego biznesu oraz argumentów naganiaczy. Co do własnej Omegakryptocoin, kurs wymiany to zapewne 1 Dascoin = 100 Omegacoinów
 13. Chciałem wierzyć że uczestnik @Devolaj93, prawdopodobnie powiązany z kontem YT i FB "Kryspin Ostrysz" jest promotorem programow. ALe jednak nie - pokazał, że jest normalnym nachalnym oszukańczym naganiaczem, zainteresowanym przede wszystkim własnymi prowizjami z wpłat osób które wciągnie do programu. Prezentuje nieprawdziwe dane, naciąga fakty pod własne potrzeby (jest różnica pomiędzy firmą zarejestrowaną a "legalną"),a na trudne zadawane pytanie reaguje inwektywami. Po prostu OSZUST, jak wielu innych naganiaczy. A program OMEGA BEST - zwykłe Ponzi, zbudowane tak, by naganiacze zarobili pieniądze z prowizji za wpłaty jelonków. Podobnie zresztą działa też inny program do którego nagania (i chwali się tym) - służący do kupowania diamentów ... Argumenty za tym że program OMEGA BEST nie jest tym co @Devolaj93 przedstawia są proste: - firma jest nie tyle "legalna" - co zarejestrowana , ale poza zasięgiem jakiejkolwiek cywilizowanej jurysdykcji w emiracie RAK, a nie w Dubaju - główną grupę wciąganych w projekt są Polacy, z Polski, a zabieg z VPN służy jedynie zdjęciu resztek odpowiedzialności z organizatorów tej piramidy przed polskim prawem - jedynymi wpływami do projektu są wpłaty naciągniętych przez naciągaczy. Żadnych reklam, ankiet ani innych wpływów nie ma. Program zniknie gdy jego twórcy uznają to za stosowne, a dochodzenie strat będzie niemożliwe. Podobne projekty oprganizowali inni oszuści - np. Roman Ziemian - program One Line On Line Green Line, gdzie naciągano ludzi do wpłacania na budowę elektrowni fotowoltaicznej ... czy też na konkurencję fejsbuka... I to by było na tyle.
 14. @Ermin już dawno temu z chęci zakładu się wycofał... W połowie roku użytkowników jest ilu ...? Czas pokazał.... Oczywiście, pokaże, podobnie jak pokazuje liczbę uczestników, Zwykłe ponzi szukające naiwnych w krajach biednych, gdzie ludzi można omamić marketingową papką. Dlaczego nie ma programu w USA ? Bo idzie się za takie rzeczy siedzieć, Z Malezją problem też może być .. to kraj głównie islamski ... A w islamie katalog kar jest nieco odmienny, bardziej fizyczny ...
 15. Zadawałem te pytania wielokrotnie i mówiąc szczerze, nie liczyłem na odpowiedzi, a jednak się doczekałem ... choć nie do końca. I może to pozawala wreszcie podsumować. Drogi, Uczciwy Promotorze, Autorytecie - jednak w skrócie DUPA Cały ten program został założony przez Bartosza Nafalaskiego et consortes po to by go zamknąć kiedy zechce (zechcą ?), gdy zabraknie kasy z wplat nowych uczestników na wypłaty dla starych (a przede wszystkim na potrzeby admina- Nafalskiego et o consortes). Bo skoro obydwaj (nie tylko my) nie widzimy sensu w reklamach, ankietach itp., to są to faktycznie marketingowe bajeczki dla naiwnych - nieprawdaż ? Faktycznie, mało kto korzysta z reklam, bo to sensu nie ma. OK, w przeciwieństwie do @pepperoniss, zgodzę się że jedna, może dwie się na pojawiły, na wabika. Pieniędzy z zewnątrz nie ma - co dość dobitnie wykazałeś , adminowi kasa zaraz się skończy. Zwykłe Ponzi, ładnie ukryte, póki admin nie zbierze od Polaków milionów, faktycznie polskie służby go nie ścigną ... A drogi Pinokio, okazałeś jednak zwykłym naganiaczem.
×